11 populiariausių „WordPress“ pradedančiųjų vaizdo įrašų iš 6 nuostabių svetainių

Kaip naujam tinklaraštininkui, suprantama, kad nusivilsite išmokę naršyti „WordPress“. Diegimas, temos ir papildinių pasirinkimas, prietaisų skydelio naršymas ir visa kita „WordPress“ informacija privalo priversti jus suktis..


Tačiau jūsų laukia „WordPress“ sėkmės įrankiai! Yra daugybė nemokamų ir mokamų vaizdo įrašų centrų, kurie bet kuriuo metu padės jums gerai išmanyti „WordPress“. Jei norite pašalinti jūsų nusivylimą dėl pažinties su „WordPress“, pagalvokite apie „WordPress“ pradedančiųjų vaizdo įrašus ir papildomus išteklius. Pasinerkime!

„WordPress“ pagrindai „WordPress.tv“ sutikimu

Vienas iš premjeros internetinių šaltinių, skirtų išmokti „WordPress“ pagrindus, yra „WordPress.tv“. Jų žodžiais tariant, tai yra „visų dalykų vaizdinis šaltinis„ WordPress ““. Iš pradžių orientuota į „WordPress“ veteranus, „WordPress.tv“ dabar turi vis didesnę pradedančiųjų mokymų biblioteką. Čia yra keli vaizdo įrašai, kuriuos galbūt norėsite pradėti:

Jūsų „WordPress“ profilis

„WordPress“ prietaisų skydelyje galite nustatyti vartotojo profilio nuostatas. Jūsų pasirinktos nuostatos lemia, kaip jūsų profilis žiūrimas į jūsų žinutes ir puslapius. Jūsų profilio puslapis yra padalintas į penkias dalis: asmeninės parinktys, vardas, kontaktinė informacija, apie save ir paskyros valdymas. Šiame vaizdo įraše paaiškinta kiekvieno skyriaus informacija.

„WordPress“ bendrieji nustatymai

Bendrieji nustatymai skamba plačiai, tačiau šiame „WordPress“ informacijos suvestinės puslapyje yra keli labai specifiniai nustatymai. Iš viso yra keliolika nustatymų, iš kurių vienas apima vartotojo prieigos nustatymą. Šiame puslapyje galite nustatyti, ar kas nors gali prisiregistruoti kaip vartotojas jūsų svetainėje, ir jei taip, kuris vaidmuo jiems bus automatiškai priskirtas. Siūlau atkreipti ypatingą dėmesį į paaiškinimus apie naujus vartotojus, kad jūsų svetainė būtų saugi.

„WordPress“ nuolatinės nuorodos

Pastovių nuorodų nustatymai nustato, kaip URL rodomi interneto naršyklėse. Jūsų įraše ar puslapio URL gali būti įrašo ar puslapio pavadinimas, kategorija arba žyma. Tai taip pat gali apimti mėnesį, dieną ir net antrą dieną, kai buvo sukurtas pranešimas. Apskritai, jūsų svetainės „WordPress“ nuolatinių nuorodų struktūra labai priklauso nuo jūsų svetainės funkcijos.

Galutinės „WordPress Training Plus“ temos ir papildiniai iš „Lynda“

„Lynda.com“ „WordPress“ vaizdo įrašų mokymo programos

Lynda.com yra internetinis šaltinis, kurį dabar valdo „LinkedIn“. Čia pateikiami mokomieji vaizdo įrašai, kuriuose aptariamos tokios technologijos kaip technologijos, kūrybiškumas ir verslas.

Į svetainę buvo įkelta daugybė „WordPress“ vaizdo įrašų kursų, kurie dažnai atnaujinami. Pilno ilgio kursai yra prieinami už tam tikrą mokestį, tačiau peržiūra gali pasiūlyti greitą „WordPress“ klausimų įrašymo sprendimą. Čia yra keli vaizdo įrašai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

„WordPress“: esminiai mokymai

Peržiūrėję Sveiki vaizdo įrašo fragmentą, būtinai spustelėkite Susipažinimas su „WordPress“ nuoroda baigti Esminis mokymas peržiūra. Diktorius paaiškina šios internetinės publikavimo programos pranašumus ir trūkumus vienu iš informatyviausių būdų, kuriuos aš kada nors girdėjau paaiškinusi..

Taip pat sužinosite, kaip iš esmės veikia „WordPress“, kaip kurti įrašus ir formatuoti jų tekstą be kliūčių, kaip tvarkomi daugialypės terpės failai, puslapių vaidmuo ir dar daugiau. Turėsite praleisti aplink norėdami pamatyti nemokamą turinį, tačiau jie siūlo nemokamą bandomąją versiją, jei norėtumėte peržiūrėti visas 5 valandas ir 14 minučių nuo šio kurso.

Pradėkite nuo temos: Dvidešimt trylika

Visą vaizdo įrašo kursą galima žiūrėti be narystės. Kartais tai padeda paprasčiausiai pradėti nuo temos, kai nustatote savo „WordPress“ svetainę. Įdiegdami „WordPress“ paprastai yra iš anksto suaktyvinta numatytoji tema, kurią galite pritaikyti. Tema apytiksliai atitinka metus, kuriais buvo įdiegta jūsų turinio valdymo sistema.

Šis vaizdo įrašas apima vieną tokią temą „Dvidešimt trylika“, kuri buvo išleista 2013 m., Tačiau vis dar yra puiki galimybė. Jei ką tik sukūrėte savo „WordPress“ svetainę, „Twenty Fifteen“ tema bus aktyvi, tačiau šis „Lynda“ vaizdo įrašas vis dar yra geras atskaitos taškas mokantis nustatyti, kurios temos ypatybės ir funkcijos galėtų geriausiai atitikti jūsų poreikius..

„WordPress“ papildiniai: SEO

Įgyti bent pamatinį SEO supratimą yra būtina bet kuriam svetainės savininkui. Šiame vaizdo įraše aptariami du SEO įskiepiai, kurie gali padėti optimizuoti jūsų svetainę.

Įskiepiai padeda optimizuoti SEO naudojant metažymas, skelbimų ir puslapių pavadinimus, pagrindinius terminus, meta aprašą ir vaizdo žymas bei aprašymus. Kaip ir pirmame „Lynda.com“ vaizdo įraše, kurį apžiūrėjome, jums reikės nemokamos bandomosios arba visiškos narystės, kad galėtumėte peržiūrėti visą kursą.

Dar daugiau „WordPress“ vaizdo įrašų mokymo ir šaltinių

WP101.com vaizdo įrašų mokymo programos

Per pastaruosius septynerius metus WP101.com buvo „WordPress“ šaltinis tiek pradedantiesiems, tiek kūrėjams. „WordPress“ pradedantieji mokosi pagrindų per trumpus, informatyvius vaizdo įrašus, o kūrėjai naudoja šiuos išteklius savo klientams šviesti.

Pagrindiniai vaizdo įrašai, kaip pradėti naudotis „WordPress“, siūlo išsamias (dar trumpas) kiekvienos temos apžvalgas. Tačiau yra visa mokymo programa, kurioje yra narystė, apimanti papildomas temas, tokias kaip „WordPress“ informacijos suvestinė, komentarų tvarkymas ir net „Yoast“ SEO įskiepio įgyvendinimas..

„WPExplorer“ televizorius

Nepamirškime ir „WPExplorer TV“. Mes stengėmės sukurti naudingus vadovus, kuriais galėtumėte vadovautis, kai išmoksite naudotis „WordPress“. Kai kuriuose mūsų vadovėliuose yra įskiepių, tokių kaip „Visual Composer“, ar paprastų patarimų, kaip įgalinti šrifto parinktį „WYSIWYG“ redaktoriuje, bet sekite (ir būtinai užsiprenumeruokite), kai bus paskelbti mūsų nauji vaizdo įrašai.!

„ShoutMeLoud.com“ neveikiančių nuorodų mokymo programa

Dar vienas vaizdo įrašų mokymo šaltinis „WordPress“ pradedantiesiems yra „ShoutMeLoud“. Jų svetainė ir tinklaraštis apima kelias temas, kad jūsų tinklaraštis būtų vykdomas, tačiau vienas vaizdo įrašas, kuris man pasirodė, buvo Kaip naudoti sugadintų nuorodų tikrintuvą „WordPress“ papildinį (2m 58s). Paskutinis dalykas, kurio norite, yra, kad neveikiančios nuorodos būtų pakartotos visoje jūsų svetainėje. Šis vaizdo įrašas parodo, kaip efektyviai naudoti „Broken Link Checker“ papildinį, kad paieškos varikliai žinotų, kad gali pasitikėti jūsų svetaine.

„WPChick Beaver Builder“ mokymo programa

„TheWPCick“ valdo tinklaraštininkė Kim Doyal. Ji siūlo daug patarimų tinklaraštininkams, kuriantiems bet kokio pobūdžio turinį: tekstą, vaizdo įrašą, internetinių transliacijų epizodus ir dar daugiau. Jos vaizdo įrašai „Beaver Builder“ papildinys (17m 36s) ir „Shortcodes Ultimate“ papildinys (12m 52s) yra dvi geriausios demonstracijos. Šie ir dar daugiau vaizdo įrašų yra puiki vieta pradėti bet kuriam „WordPress“ pradedančiajam!


Jei jus erzina „WordPress“, jums nereikia ieškoti alternatyvių turinio valdymo sistemų. Yra daugybė „WordPress“ pradedančiųjų vaizdo įrašų, kad padėtų jums į kelią. Galite praleisti keletą minučių per dieną žiūrėdami vaizdo įrašus, kuriuose aiškiai paaiškinta, kaip kurti ir valdyti savo svetainę.

Galite pradėti nuo paprastesnių vadovėlių, tokių kaip rasti „WordPress.tv“, „Lynda.com“ ir „WP101.com“, o tada pereiti prie svetainių, tokių kaip „TheWPChick“ ir „ShoutMeLoud.com“..

Kaip šviesti save apie „WordPress“? Ar žinote naudingų vaizdo įrašų vadovėlių, kurie čia nepaminėti? Mes norėtume, kad pasidalintumėte jais su mumis žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me