5 paprasti žingsniai norint sukurti autoriaus svetainę ir parduoti daugiau knygų naudojant „WordPress“

Paprasti žingsniai norint sukurti autoriaus svetainę ir parduoti daugiau knygų naudojant „WordPress“

Su „Amazon“ Tiesioginė leidyba „Kindle“ siūlydami nemokamą būdą savarankiškai išleisti savo knygas, auga vien autorių, besiverčiančių vien knygomis, skaičius. Nors leidyba yra lengviau nei bet kada anksčiau, daiktų rinkodaros pusė kelia vis sudėtingesnį iššūkį. Kai daugiau autorių konkuruoja dėl knygų pardavimo, gali būti sunku išsiskirti iš minios.


Vienas iš būdų padidinti ekspoziciją ir susisiekti su daugiau potencialių skaitytojų yra sukurti savo autoriaus svetainę. Tai ne tik suteikia jums galimybę išplėsti savo pasiekiamumą, bet ir suteikia jums galimybių uždirbti daugiau pajamų už savo knygų ir kitų produktų pardavimą..

Šis nuoseklus vadovas parodys, kaip paprasta sukurti „WordPress“ platformą, kad būtų galima demonstruoti savo knygas, uždirbti papildomų filialų pajamų ir pritraukti naujų skaitytojų per tinklaraščių kūrimą. Pradėkime!

1 žingsnis: Pasirinkite savo platformą

„WordPress.org“, savarankiškas „WordPress“

Kai reikia sukurti naują svetainę, yra įvairių platformų. Mes rekomenduojame naudoti autonominius „WordPress“ dėl santykinio patogumo ir aukšto lankstumo. Faktinis jūsų svetainės prieglobos teikėjas, toks kaip „Bluehost“, yra nebrangus pasirinkimas su kainų nustatymo pakopomis, kurios patenkina įvairius vartotojus.

Norėdami nustatyti savo svetainę, tiesiog pasirinkite „Bluehost“ kainų nustatymo parinktį, kad atitiktumėte jūsų poreikius, tada įdiekite „WordPress“ per vienu paspaudimu jūsų paskyroje rasta parinktis. Jei užstrigote, jie siūlo įvairius palaikymo kanalus, kurie padės nukreipti jus kiekviename žingsnyje – net jei esate visiškas pradedantysis.

2 veiksmas: tinkinkite savo svetainės dizainą ir funkcionalumą

Įdiegę „WordPress“, laikas pradėti tinkinti savo svetainę. Vienas iš pirmųjų priimtų sprendimų yra pasirinkti „WordPress“ temą. Paprasčiau tariant, tema diktuoja bendrą jūsų svetainės išvaizdą, todėl tai yra didelis sprendimas. Jūs būsite sugadinti dėl pasirinkimo, nes yra daugybė nemokamų ir „WordPress“ temų, atitinkančių jūsų poreikius.

Vienas puikios nemokamos temos autoriams pavyzdys yra mūsų pačių „Zero Free Responsive Blogging“ tema. Ši švari ir minimalistinė tema suteikia galimybę parodyti gražius vaizdus, ​​atkreipiant dėmesį į savo parašytą darbą:

„Zero Free“ tema.

Ieškai kažko su daugiau galimybių? „Total WordPress“ tema yra išsiskirianti universali tema, visiškai integruota su populiariu „Visual Composer“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo įrankiu, kad galėtumėte sukurti bet kokius norimus pasirinktinius puslapių išdėstymus. Plius tema pateikiama su šimtais „WordPress Customizer“ integruotų parinkčių, suteikiančių galios pritaikyti spalvas, maketus, šriftus ir dar daugiau visos temos..

Iš viso daugiafunkcinė „WordPress“ tema papildomiems vartotojams

Kai pasirinksite savo temą, galėsite ją tinkinti naudodamiesi pasirinktimis, esančiomis jūsų temos nustatymuose. Kiekviena tema siūlo skirtingą, nors dauguma suteikia jums galimybę pataisyti spalvas, šriftus ir foną. Jei neturite kūrybos, tai geriausia, kai pradžioje viskas yra paprasta ir laikykitės keleto pagrindinių nykščio taisyklių.

Be to, norėsite įdiegti keletą priedų, vadinamų papildiniais, kad patobulintumėte „WordPress“ pagrindines funkcijas. Nors kai kurie nėra būtini, kiti yra tiesiog būtini – tūkstančius jų galite nemokamai rasti „WordPress.org“ papildinių katalogas. Pvz., Pagrindiniame puslapyje galėtumėte parodyti kelis knygų viršelius naudodami Stumdomas WD arba parodykite savo knygų apžvalgas naudodami papildinį, pvz., „Geros apžvalgos“ „WordPress“.

Galiausiai norėsite pridėti savo vaizdus. Nors aukščiausios kokybės pavyzdžių galite rasti tokiose svetainėse kaip „Shutterstock“, daug nemokamų „Creative Commons“ licencijuota vaizdus galima rasti tokiose svetainėse kaip „Pixabay“.

3 veiksmas: sukurkite ir paskelbkite pagrindinius puslapius

Nors yra keletas būtinų kiekvienai svetainei reikalingų puslapių, patys svarbiausi puslapiai turėtų būti „Apie“ ir „Knygos“ puslapiai – taigi skirkite laiko savo rankdarbiams paruošti ir parodykite knygų viršelius bei aprašymus. Taip pat apsvarstykite galimybę įtraukti kontaktinę formą per papildinį, pvz., Susisiekite su 7 forma. Tai suteiks skaitytojams, apžvalgininkams ir leidėjams paprastą būdą susisiekti su jumis. Kai būsite pasiruošę, norėsite išsaugoti arba paskelbti savo puslapius.

Be to, nepamirškite prie šių puslapių pridėti bendro naudojimo mygtukų, kad gerbėjai galėtų jais dalytis su kitais. Reaktyvinė skraidyklė yra puikus įskiepis su tvirta dalijimosi galimybe, o SumoMe taip pat siūlo bendrą pasirinkimo rinkinį.

4 žingsnis: pridėkite puikų turinį

Vienas iš būdų pritraukti skaitytojus yra atnaujinti savo svetainę nauju turiniu tinklaraščio ar naujienų srauto pavidalu. Tai nebūtinai turi būti kasdien ar net kas savaitę, tačiau pateikdami retkarčiais atnaujinimus jūsų turimi lankytojai gali sugrįžti ir pritraukti naujų. Tokie autoriai kaip Anthony Horowitz, Bernardas Cornwellas ir Carolyn Jewel visi žino gerai prižiūrimo tinklaraščio vertę.

Anthony Horowitzo naujienų puslapis.

Anthony Horowitzo dienoraštis yra reguliariai atnaujinamas.

Jei jums įdomu, kokį turinį turėtumėte įtraukti, svarbiausia, kad jis būtų tinkamas dabartiniams ir būsimiems skaitytojams. Galite rašyti knygų ištraukas, išleisti naujienas, personažų profilius ar net knygų apžvalgas.

Norėdami užmegzti dar glaudesnį ryšį su savo skaitytojais, apsvarstykite galimybę įsteigti informacinį biuletenį, kad abonentai el. Paštu gautų naujienas apie pranešimus, pasirašymus ir reklamas. Tokios paslaugos kaip „MailChimp“ ir „AWeber“ padės jums sukurti ir tvarkyti el. pašto sąrašą per savo svetainę.

5 žingsnis: padidinkite srautą

Dabar, kai jau nustatėte savo svetainę, laikas pritraukti lankytojų. Yra tiek daug būdų, kaip nukreipti srautą į jūsų svetainę, kad ši tema verta savo knygos! Tačiau čia pateikiami keli pagrindiniai būdai, kaip į tai kreiptis:

 1. Socialinė žiniasklaida: Jei turite socialinės žiniasklaidos paskyrų, pradėkite skelbti nuorodas į savo svetainę ir paprašykite savo pasekėjų pasidalyti jomis su kitais.
 2. Svečių įrašai: Paprašykite svečių paskelbti svetainėse, kuriose, jūsų manymu, gali apsilankyti jūsų potencialūs skaitytojai, tačiau įsitikinkite, kad svetainė leidžia įrašo pabaigoje pridėti savo tinklalapio nuorodą..
 3. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO): Optimizuokite savo turinį, kad jis gerai įsitvirtintų paieškos sistemose.

Pastebime, kad yra tiek daug, ką parašyti šia tema, neužtenka vieno įrašo. Turėdami tai omenyje, kai išnaudosite visas savo galimybes užsidirbti srauto, peržiūrėkite mūsų straipsnį su daugiau patarimų, kaip pritraukti srautą į savo „WordPress“ svetainę.

6 veiksmas: gaukite pajamų iš savo svetainės

Žinoma, pagrindinis jūsų svetainės tikslas yra pasiekti naujus skaitytojus ir galiausiai parduoti daugiau knygų. Tačiau pardavimų padidėjimas nėra vienintelis būdas pasipelnyti iš jūsų autoriaus svetainės. Filialų rinkodarą galima lengvai įtraukti į jūsų pajamų strategiją ir ji gali tapti labai pelninga – ypač jei pasiekiate aukštą srautą.

Viena iš akivaizdžiausių autorių partnerių partnerių yra „Amazon Associates“. Patvirtinę galite paprašyti savo knygų nuorodų, tada įdėkite jas į savo knygų puslapį ir bet kur kitur, kur jie paminėti jūsų svetainėje.

Ieškodami galite rasti ir kitų partnerių programų, susijusių su jūsų svetainės turiniu. Jie pateiks teksto nuorodas, kurias galite įdėti į savo svetainę, arba taip pat pateiks vaizdų, kuriuos galėsite įterpti į žinutes, puslapius ar valdiklių sritis..


Nors publikuoti savo darbus dar niekuomet nebuvo taip lengva, bandymas parduoti savo knygas vis dar kelia nuolatinį iššūkį. Kadangi tiek daug autorių renkasi dėl skaitytojų, gali būti sunku išsiskirti ir susisiekti su potencialiais gerbėjais.

Atlikdami šiuos šešis veiksmus, galite sukurti autorių svetainę, kuri susieja jus su skaitytojais, padeda parduoti daugiau knygų ir suteikia jums galimybę užsidirbti papildomų filialų pajamų. Pakartokime:

 1. Pasirinkite savo platformą.
 2. Tinkinkite savo svetainės dizainą ir funkcionalumą.
 3. Sukurkite savo statinius puslapius.
 4. Pridėkite puikų turinį.
 5. Padidinkite srautą į savo svetainę.
 6. Gaukite pajamų iš savo svetainės.

Ar turite savo patarimų, kaip sukurti autorių svetainę? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map