6 būdai, kaip sukurti ir išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą naudojant WordPress

6 būdai, kaip sukurti ir išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą naudojant WordPress

El. Pašto sąrašas nėra tik būdas išlaikyti jūsų auditorijos greitį, jis gali būti neįkainojamas įrankis verslui. Žinoma, tai geras būdas pritraukti žmones sugrįžti daugiau. Bet taip pat galite lėtai, stabiliai kurti vartotojų pasitikėjimą, teikdami vertę nemokamai. Tada galite tai paversti pardavimu ar klientu tolimesniame kelyje. Geriausia yra tai, kad galite beveik automatizuoti visą procesą. Jums tiesiog reikia augti ir susikurti el. pašto sąrašą.


Jei dar neturite el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjo, galbūt norėsite apsižvalgyti „MailChimp“, „SendinBlue“ ar „MailPoet“ – visi jie siūlo nemokamus mažesnių dydžių sąrašų planus.

1. Įdėkite formą į šoninę juostą

Šoninės juostos forma

Žinoma, nesunku nukopijuoti, įklijuoti formos kodą arba įdiegti papildinį, kad galėtumėte greitai judėti toliau, sėdėti, atsipalaiduoti ir žiūrėti, kaip jūsų sąrašas auga … tiesa? Na, ne visai tiksliai. Jei tai padarytumėte, greičiausiai turėtumėte baisų perskaičiavimo kursą. Beveik nė vienas jūsų lankytojas neprisiregistruos. Pirmiausia turite pasidaryti trumpą egzempliorių, kad galėtumėte pranešti, kodėl verta užsiregistruoti. (Visada galėtumėte mėgdžioti registracijos formas, dėl kurių praeityje buvote atidavę savo el. Laiškus, tačiau įsitikinkite, kad jie balsuoja tokiu pačiu balsu kaip ir visa kita svetainė.)

Įprasta strategija perima reikalus dar labiau – įpilkite truputį ką nors, kad pasaldintumėte puodą. El. Knyga, sąsiuvinis, vaizdo kursai ar net nemokamas produkto bandymas. Kai šie dalykai naudojami padėti sudaryti sąrašą, šie dalykai dažnai vadinami a švino magnetas. Tai skatina daugiau žmonių palikti savo el. Laiškus.

Ši strategija prisiekia daugybę tinklaraštininkų ir rinkodaros specialistų, nes jūs tikriausiai pastebėjote, jei bėgant metams dažnai lankėtės keliuose (ar daugelyje) tinklaraščių. Tačiau kai kurie žmonės laikosi nuomonės, kad siūlo savo informacinį biuletenį kaip vienintelę priežastį prisiregistruoti, kad galėtų rinkti tik tų žmonių el. Laiškus, kuriems nuoširdžiai įdomu prilipti ir perskaityti keletą naujienlaiškių ateityje.

2. Po įrašų pridėkite registracijos formą

Jūs, be abejo, galite rankiniu būdu įklijuoti formos kodą po kiekvieno jūsų rašomo įrašo arba galite naudoti paprastą papildinį, kad lengvai suprojektuotumėte ir įdėtumėte gerai atrodančias formas į savo įrašus ir puslapius. Puikus optinas yra „WPForms“ – kuri sklandžiai integruojasi su „MailChimp“, „AWeber“, „Campaign Monitor“, „GetResponse“, „Constant Contact“, „Drip“ ir „Zapier“. Tiesiog įdiekite, sukurkite pasirinktinę informacinio biuletenio formą, tada įdėkite į puslapius. Vėlgi svarbu šiek tiek padirbėti kuriant kopiją, kuri atitiktų jūsų svetainės balsą ir charakterį.

3. Savo svetainėje turite „Slide-in“ arba „Popup“ formą

„Slide-in“ arba „Pop-up Optin“ forma

Jei naudojate „MailChimp“, jie iš tikrųjų turi skaidrių generatorių, kurį galite naudoti kurdami puslapį, o tada tiesiog įklijuokite kodą į pasirinktos temos header.php dalis, kad galėtumėte ją naudoti savo svetainėje (galite naudoti papildinį, pvz., Antraštė ir poraštė pridėti šį kodą, jei jaučiatės nepatogiai, tiesiogiai redaguodami temos failus.)

Jei ne, yra keletas puikių „WordPress“ papildinių (turinčių daugiau funkcijų ir iš anksto sukurtų temų), kurių daugiau nei reikia užduočiai atlikti. Žydi ir SumoMe yra dvi puikios galimybės. Arba galite naudoti visavertę autonominę švino kartos programinę įrangą, kuri veikia kaip „MailOptin“, „OptinMonster“ arba mūsų asmeninis mėgstamiausias Optimonkas.

Tiek „MailOptin“, tiek „OptinMonster“ yra mokamos parinktys, tačiau jos siūlo daug funkcijų, įskaitant a / b testavimą, lengvai virškinamą analizę ir lengvą „optin“ formos kūrimą. Abu verta investuoti. „Bloom“ taip pat yra mokama, bet, mano nuomone, nesiūlo tokio pat lankstumo. Norėdami gauti „SumoMe“ sąrašo sudarytoją, turite prisijungti prie „SumoMe“. Nemokamai išbandykite ir galėsite naudotis ir daugeliu kitų rinkodaros įrankių (puikus švino magneto pavyzdys darbe).

4. Padarykite savo pagrindinį puslapį kaip skirtą (arba pusiau skirtą) nukreipimo puslapį.

Nukreipimo puslapis

Daugelis didesnių tinklaraštininkų ir smulkaus verslo savininkų žino, kad el. Laiškų rinkimas yra tokia svarbi jų verslo dalis, kad jie skiria savo tinklalapius potencialių klientų rinkimui. Kartais tai reiškia, kad reikia sukurti visą nukreipimo puslapį su labai atsargia išeities galimybe, pavyzdžiui, „Tęsti į mano tinklaraštį“. Kitais atvejais jie sutelkia tą sritį virš raukšlės, matoma sritis, kuri pirmą kartą įkeliama į naršyklę, renkant el. laiškus, todėl pagrindinis puslapis tampa tam tikru pusiau nukreipimo puslapiu.

Jei pasirinksite pirmąją parinktį, galite naudoti nukreipimo puslapio kūrėją, pavyzdžiui, „Thrive“, norėdami sukurti nukreipimo puslapį, o tada tiesiog nustatykite jį kaip rodyklės puslapį. Antrąjį požiūrį su pusiau nukreiptu puslapiu gali atrodyti sunku sukurti, tačiau ne tik yra temų, visiškai skirtų šiam požiūriui (pvz., „Landing by Themify“), bet ir lengvai sukurkite gražų funkcinį puslapį naudodami puslapio kūrėją arba tokią temą kaip Iš viso.

Iki šiol paminėtų metodų problema yra ta, kad visi jie priklauso nuo veiksnio, kurį per trumpą laiką patobulinti yra daug sunkiau., eismas. Jei jūsų svetainėje nėra daug žmonių, apsilankančių natūraliai, jums nereikės daug žmonių prisiregistruoti gauti jūsų informacinį biuletenį ar kursą. Tai galite padaryti, net jei dar ne iki galo atidarėte savo svetainę, naudodamiesi artimiausiu papildiniu. Štai kodėl kiti metodai yra skirti tiek srautui, tiek el. Pašto abonentams.

5. Nusileiskite svečių paštui ir nukreipkite srautą į nukreipimo puslapį.

Svečių paskelbimas

Svečių įrašas yra tiesiog įrašas, kurį rašote ir paskelbiate kažkieno dienoraštyje ar svetainėje. Jei jau esate užmezgę ryšius su kitais tinklaraštininkais / verslo savininkais savo nišoje, galite susisiekti su jais ir pateikti idėjų, kurios, jūsų manymu, būtų naudingos jų auditorijai (jei ne, užmegzkite ryšius su savo erdvės žmonėmis).

Prisimink Sekti. Tai yra dalykas, kuris praeityje keletą kartų man įėjo į duris, yra paprastas tolesnis el. Laiškas praėjus maždaug savaitei po pirmojo. Laikykitės mandagumo ir paprastumo, greitai susikurkite savo pasiūlymą.

Be to, nors trumpuoju laikotarpiu tai gali veikti vien dėl apimties, aš patariu nesilaikyti „šlamšto ir melskitės“ požiūrio, pagal kurį tiesiog siunčiate el. Paštu daugybę žmonių pagal šabloną, nes jis gali sudeginti tiltus ten, kur kitu atveju galėtumėte. užmezgė puikius santykius.

Norėdami gauti optimalių rezultatų, rinkitės tinklaraščius, kurie yra tiesiogiai ar netiesiogiai (pavyzdžiui, svečio įrašas apie greitas efektyvias treniruotes sveikos mitybos tinklaraštyje), susijusius su tema (-omis), kurią (-ias) sprendžiate savo svetainėje. Tada įdėkite šiek tiek pastangų, norėdami ištirti, koks turinys atrodo labiausiai atspindintis auditoriją. Tai skiriasi nuo tinklaraščio. Kai kuriose vietose yra lankomumą mėgstančios lankyti auditorijos, kitoms patinka gilios asmeninės istorijos apie bandymus, klaidas ir galiausiai sėkmę.

Tada galite pasirinkti nusiųsti juos į įprastą nukreipimo puslapį, o gal net nueiti papildomą mylią ir nusiųsti juos į nukreipimo puslapį, kuris yra 100% pritaikytas būtent šio svečio įrašo auditorijai. Parašyta jų kalba ir galbūt suteikiant jiems išskirtinį pasiūlymą ar pasiūlymą kartu su įprastu „švino magnetu“.

Puikus šios strategijos dalykas yra tai, kad ji gali būti pakartojama. Toje pačioje svetainėje net daugiau nei vieną kartą galite paskelbti svečius. Jei elgsitės teisingai, dar žinotina, kad reikia laiko ir pastangų sukurti kūrinį, kurį verta atsiminti (ir pasidalyti), tai taip pat padės pagerinti jūsų santykius su asmeniu, kuris leidžia jums pasiskolinti jos sceną.

6. Partneris su kažkuo (darykite bendrą įmonę)

bendras darbas - darbas komandoje

Jei kovojate su srautu, bet jau turite kokybišką el. Knygą / kursą / produktą, kuriuo tikite, galite pabandyti įdarbinti kitų žmonių pagalbą. Galite pasiūlyti tinklaraštininkams išskirtinių pasiūlymų savo auditorijai, pavyzdžiui, galimybę nemokamai įsigyti savo knygą / kursą.

Jei jūsų turinys yra aukštos kokybės, o jūs jau esate užmezgę keletą pranešėjų, turinčių keletą įtakos jūsų erdvėje, tai gali būti daug lengviau, nei galite pamanyti. Aš vėl patariu netaikyti „šlamšto ir melstis“ metodo. Ir vėl nepamirškite sekti.

Baigiame patarimus, kaip padidinti savo el. Pašto sąrašą

Pirmasis žingsnis kuriant auditoriją ir paverčiant auditoriją klientais, žinoma, yra srautas, pirmiausia pritraukiantis lankytojus, antrasis žingsnis yra įsitikinimas, kad jie ir toliau sugrįš. Jei jie negrįš, jie bus tiesiog atsitiktiniai žmonės, kurie vieną kartą išdrįso į jūsų svetainę. Bet jei jie prisijungs prie jūsų informacinio biuletenio, jie lėtai susipažins su jumis ir tuo, ką jūs kalbate. Arba, jei jau turite eismą, tada naudokite bet kurį iš būdų arba derinkite 1-4 metodą. Tačiau jei vis dar stengiatės priversti žmones apsilankyti jūsų svetainėje, dirbkite 5–6.

Ar vykdote informacinį biuletenį, el. Pašto kursus ar kitokios formos el. Pašto adresus? Mes norėtume išgirsti keletą jūsų patarimų (ir esu tikras, kad ir kiti mūsų skaitytojai) – pvz., Kaip jūs iš pradžių augote savo el. Pašto adresus ar kaip palaikote, kad žmonės užsiprenumeruotų?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map