9 patarimai, kaip sėkmingai paleisti „WordPress“ produktą

Taigi, jūs nusprendėte, kad norite pradėti pardavinėti savo „WordPress“ papildinį ar temą savarankiškai. Galbūt jau turite produktų, išvardytų „WordPress“ kataloguose, pavyzdžiui, mūsų, tačiau dabar norite visiškos savo platinimo kanalų kontrolės – galimybės paslėpti netvarką ir leisti vartotojams susitelkti į jūsų produkto naudojimo pranašumus..


Būkime pirmieji, kurie pasveikins jus įsitraukus į verslumą!

Šiuo metu didžioji dalis (arba viso) sunkaus darbo yra baigta vystymosi pusėje. Turite visus savo demonstracinius produktus, dokumentus ir licencijas; reguliariai suplanuoti atnaujinimai ir įdiegta klientų aptarnavimo sistema. Laikas galvoti apie rinkodarą.

Tikimės, kad turite omenyje produkto išleidimo datą. Jums taip pat reikės tam tikros el. Prekybos sprendimo. Ar jūs parduodate tik vieną produktą? Ar ketinate ateityje parduoti daugiau? O logotipas? Ar turite vizitines korteles? Ar pagalvojote, kaip oficialiai išleisite savo „WordPress“ produktą?

Nors svarstyti reikia daug, paleisti „WordPress“ produktą nėra beveik taip sudėtinga, kaip atrodo. „WPExplorer“ išgrynino daugybę patarimų ir įrankių, kurie padės sėkmingai įgyvendinti „WordPress“ produktą. Bet pirmiausia aptarkime pardavimo logistiką.

E-komercijos platformos pasirinkimas

El. Prekybos platformos pasirinkimas

Prieš pradėdami strateguoti savo paleidimą, turite išsiaiškinti, kaip parduosite „WordPress“ papildinį ar temą. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti ir integruoti el. Prekybos sprendimą jūsų svetainėje.

Yra keletas teikėjų, iš kurių galima rinktis. Prieš pasverdamas savo galimybes, „WooCommerce“ gali būti pirmasis, kuris ateis į galvą dėl savo sunkios integracijos su dauguma „WordPress“ temų. Tačiau yra nebrangi alternatyva, suteikianti jums palaikymą ir pritaikymą, reikalingą norint pradėti papildinį ar temų verslą.

Kodėl verta rinktis „Shopify“?

Jei dar negirdėjote, Shopify yra elektroninės komercijos programinės įrangos lyderė – aprūpina daugiau nei 300 000 parduotuvių visame pasaulyje (ir internete). Viena iš įtikinamiausių priežasčių pasirinkti „Shopify“ yra visą parą dirbanti parama, kurią jie siūlo prekybininkams – galvos per petį nuo pirmadienio iki penktadienio, 9–5 palaikymas, kurį siūlo „WooCommerce“..

„Shopify“ taip pat siūlo: dokumentų lobynas padėti jums pritaikyti savo patirtį kiekviename žingsnyje ir gali pasigirti palaikančiu aktyvių prekybininkų tinklą, kuris visada to nori susisiekite su kolegomis verslininkais ir pasidalykite savo elektroninės prekybos išminties perlais.

Ei, net kai kur galite rasti naują klientą. „Shopify“ partnerių programa padeda „Shopify“ temų kūrėjams, programų kūrėjams, rinkodaros genijams ir kolegoms „WordPress“ kūrėjams plėsti savo verslą. Tai tvirta naujų jungčių ekosistema, kuri galėtų būti naudinga jūsų naujam produktui ar saugyklai.

„Shopify WordPress“ papildinys ir „Shopify Storefront“

Pastebėsite, kad „Shopify“ turi dvi parinktis, kaip nustatyti el. Prekybos funkcijas jūsų svetainėje: atsisiųskite „Shopify WordPress“ papildinį arba nustatykite pilną nuojautą. „Shopify“ parduotuvė.

Kurį pasirinksite, visiškai priklauso nuo jūsų el. Prekybos tikslų. Pvz., „Shopify WordPress“ papildinys yra puikus, jei planuojate parduoti keletą produktų savo esamuose tinklalapiuose ar tinklaraštyje. Jis naudoja „Shopify“ pagrindinę versiją kodo fragmentams, kuriuos galima įdėti bet kurioje svetainės vietoje, gaminti – produktų metaduomenis, pvz., Paveikslėlį ir kainą, traukia tiesiai iš „Shopify“..

„Shopify Lite“

Šiuos fragmentus galima visiškai pritaikyti ir juose yra visas turtas, kurio jums reikės norint pradėti pardavinėti „WordPress“ produktus internete. Tai apima pirkimo mygtukus, pirkinių krepšelį ir saugius mokėjimo metodus. Jei nuspręsite eiti šiuo keliu, turėsite įsigyti „Shopify Lite“ prenumeratą (kuri kainuoja 9 USD / mėn.).

Jei turite didesnių verslo planų, tinkamiausias sprendimas gali būti „Shopify“ parduotuvė. „Shopify“ parduotuvė vėlgi yra visiškai pritaikoma, ją galima lengvai integruoti į norimus pardavimo kanalus, tokius kaip „Facebook“, ir ji turi galimybę sekti pardavimus ir augimo tendencijas – visus pagrindus pradedant naują verslą. Šis maršrutas reikalauja įsigyti „Basic Shopify“ prenumeratą (kuri kainuoja 29 USD / mėn.).

Galų gale, „Shopify“ turi įvairių dydžių verslui skirtų produktų – vieną, kurį nusprendėte įgyvendinti savo „WordPress“ produkto paleidimui, priklauso nuo to, kiek produktų norėtumėte parduoti ir kaip greitai norėtumėte sutelkti elektroninės prekybos dalį. savo verslo.

Pasirengimas sėkmingam startui

Pasirengimas sėkmingam startui

Dabar, kai jau supratote, ką parduodate ir kaip tai parduosite, laikas apsvarstyti prekės ženklo kūrimą. Jau turėtumėte pasirinkti prekių ženklus ir gaminių pavadinimus, tačiau čia yra keletas elementų, kurie padės viską sutvarkyti prieš oficialų „WordPress“ produkto paleidimą:

1. Prekės ženklo pozicionavimo teiginys

Kuo jūsų verslas ir produktai išsiskiria iš konkurentų? Kuo jūsų temos ar įskiepio dizainas yra pranašesnis už kitus tos pačios kategorijos produktus? Ką siūlote savo klientams, kurių neturi kiti papildiniai ar temų kūrėjai?

Atsakydami į šiuos klausimus, gausite ne tik tvirtą prekės ženklo pozicionavimo pareiškimą, bet ir sudarysite tvirtą pagrindą visam kitam prekės ženklo turtui. Jei jums reikia įkvėpimo, „MilesHerdon“ pateikia keletą naudingų patarimų jų straipsnyje kaip parašyti prekės ženklo pozicionavimo pareiškimą atliekant 3 paprastus veiksmus.

2. Logotipas

Jūsų logotipui reikia skirti daug laiko ir pastangų; galų gale, tai yra vizualinis jūsų prekės ženklo vaizdas. Bet mes suprantame, kad kartais gyvenimas pakrypsta, o produkto pristatymas turi griežtą terminą arba grafikos dizaineris yra finansiškai „gražus turėti“, o ne būtinas.

Kai kuriate verslą patys (arba pasitelkdami liekną komandą), kartais pasinaudokite jums pateiktais nemokamais įrankiais, tokiais kaip „Shopify“ logotipų kūrėjas. Paprastas ir švarus šis logotipo šaltinis padarys apgaulę, ir, kol nepradėsite gauti pajamų, turite sukurti tai, kas tikra jūsų prekės ženklui ir pozicionavimui.

Kai būsite pasirengę dirbti, galite net apsvarstyti galimybę perduoti savo logotipą „Shopify“ partneriui ar ekspertui.

3. Vizitinės kortelės

Dabar, kai parduodate savo „WordPress“ produktus, svarbu galvoti apie matomumą. Viena iš svarbiausių rinkodaros priemonių, leidžiančių padidinti savo prekės ženklo ir verslo žinomumą, yra vizitinės kortelės. Jie yra įperkami, sukuria sąlyčio tašką tarp jūsų ir potencialių klientų / kitų kūrėjų ir yra puikus būdas būti pripažintiems pramonės renginiuose, tokiuose kaip „WordCamps“.

Pabandykite naudoti „Shopify“ vizitinių kortelių generatorių kaip savo kortelės dizaino pagrindą.

4. Socialinės žiniasklaidos priemonės

Jei to dar nepadarėte, būtinai išsaugokite savo prekės ženklo vardą kaip vartotojo rankeną visose socialinėse medijose, kurias naudosite norėdami sudominti auditoriją (ir sustiprinti „WordPress“ produkto pristatymo priėmimą)..

Apsvarstykite galimybę sukurti firminę paskyrą:

 • „Twitter“
 • Facebook
 • „LinkedIn“
 • „Instagram“

Į kitus socialinės žiniasklaidos kanalus, pvz., „Google+“, „Pinterest“ ar „Tumblr“, turėtų būti atsižvelgiama tik tada, kai atliksite savo tyrimus ir žinosite, kad auditorija juos naudos. Vis dėlto nesijaudinkite, kad ateityje negalėsite įtraukti šių socialinių terpių į savo strategiją.

5. Žinutės

Nuoseklumas yra svarbus, ypač kai kalbame apie tai, kaip jūs reklamuojate „WordPress“ temą ar papildinį. Ray Sylvester, turinio specialistas „RocketCode“, turi 6 patarimai, kaip sukurti puikią konvertuojančią žiniatinklio kopiją; naudokite juos kurdami vieningus savo socialinės žiniasklaidos kanalų pranešimus, rinkodarą el. paštu, dalyvavimą spaudoje ir bet kokią kitą informaciją apie jūsų produkto pristatymą.

Pradėjimo diena tapo sėkminga

Pradėjimo diena tapo sėkminga

Pradėjimo diena yra pats svarbiausias jūsų kelionės nuo kūrėjo iki verslo žmogaus taškas – tai diena, kai jūs pagaliau galite išleisti savo papildinį ar temą ir gauti realių klientų atsiliepimų apie savo produktą, kainų modelį ir padėties nustatymą..

Turite savo prekės pavadinimą, logotipą, prekės ženklo pozicionavimo pareiškimą ir vizitines korteles. Rengdamiesi paleidimui, sutrukdėte savo socialines paskyras. E-komercijos sprendimas yra integruotas su esama svetaine ir jūs išbandėte pirkimo procesą, kad įsitikintumėte, jog viskas gerai vyksta vartotojo požiūriu.

Kitaip tariant, eina laikas!

Čia yra keli paskutiniai patarimai, kaip sužinoti žodį apie savo naująją „WordPress“ temą ar papildinį ir padaryti jūsų pirmąjį produktą sėkmingą..

1. Paspauskite

Technikos tinklaraštininkai ir žurnalistai gali būti puikūs sukurdami supratimą apie būsimą jūsų produkto pristatymą. Jei anksčiau niekada nerašėte tokio tipo auditorijos garso įrašo, pateikiami keli patarimai:

Atlikite savo tyrimus – Tikslus techninių tinklaraštininkų ir žurnalistų, rašančių apie temas, papildinius, „WordPress“, interneto svetainių kūrimą ar interneto svetainių kūrimą, sąrašas. Šią informaciją galite lengvai rasti žiūrėdami į jų „Twitter“ ar „LinkedIn“ paskyras. Nerūpestingi rašytojai, nagrinėjantys skirtingas temas, rečiau pateiks aprėptį jūsų paleidimui.

Pritaikyti – Kai turėsite savo sąrašą, peržvelkite kiekvieno autoriaus anksčiau parašytus straipsnius. Tai suteiks jums idėją, kokie istorijos kampai juos labiausiai vilioja.

Būkite glaustai – Įsitikinkite, kad esate aiškūs ir glaustai nusistatę savo veiksmus, kad pirmiausia patikrintumėte, ar domitės jūsų istorija. Atminkite, kad nė vienas žurnalistas nenori el. Laiško, kuriame aprašomas produktas per 10 pastraipų, tačiau visada būkite pasirengę sekti visą informaciją, kuri žurnalistui gali būti reikalinga jūsų produkto pristatymui. Aš

Jei žingsnio rašymas atrodo bauginantis arba norėtumėte idėjos, kaip suformatuoti jūsų žingsnį, galite remtis Alexo Crevaro, Piko menas.

2. Reklamos kredito kodai

Jei pasirinkote sukurti „Shopify“ parduotuvę, galėsite sukurti nuolaidų kodus. Naudokite šiuos kodus, kad reklamuotumėte savo temą ar papildinį ir priviliotumėte potencialius klientus ir apžvalgininkus, kad jie atsiųstų jūsų produktą už geriausią kainą – išskirtinę jūsų paleidimui..

3. Privalomi turėti el

El. Pašto rinkodara yra svarbi taktika norint padidinti jūsų paleistų auditorijų skaičių. Tai nebrangu ir pasiekiama plačiai, ypač jei jau turite pramonės kontaktų ir ankstesnių klientų adresų sąrašą.

Čia yra keturi el. Laiškai, kuriuos turėtumėte sukurti prieš paleisdami:

Užsakymo patvirtinimas – Norėdami pranešti savo klientams, kad jų skaitmeninis užsakymas jau praėjo.

Krepšelio atsisakymas – Norėdami potencialiems klientams, kurie neužbaigia operacijos, pranešti, kad jie turėtų užbaigti pirkimą. Tai taip pat yra galimybė pasiūlyti reklamos kredito kodą, kuris skatintų konversijas.

Informacinis biuletenis – Turėkite suformatuotą informacinį biuletenį, kuriame būtų visos naujienos ir atnaujinimai, susiję su jūsų produktu, taip pat visos svarbios pramonės naujienos. Įsitvirtinkite kaip minčių lyderis ir nukreipkite juos į kitus svarbius išteklius, kurie juos gali sudominti – tai klientams suteiks rimtą priežastį kiekvieną mėnesį atidaryti jūsų informacinį biuletenį. Ryšio su klientais palaikymas yra puiki komunikacijos priemonė.

Palaikymo naujinimai – Sukurkite šabloną, kaip norėtumėte, kad jūsų palaikymo naujiniai atrodytų. Tai atlikus atnaujinimą bus lengviau išsiųsti kiekvieną ryšių elementą.

Jei norite sužinoti daugiau apie el. Prekybą ir el. Pašto rinkodarą, „Shopify“ taip pat yra du puikūs straipsniai apie tai gauti daugiau pardavimų naudojant kvitų rinkodaros taktiką, ir būtini el. pašto adresai, skirti kurti savo el. prekybos parduotuvę.

4. Atidarykite kanalus atsiliepimams

Įsitikinkite, kad priimate vartotojų atsiliepimus, ir praneškite savo klientams! Galų gale, kuo daugiau atsiliepimų gausite, tuo geriau galėsite padaryti savo produktą. Be to, teigiamų atsiliepimų rodymas jūsų svetainėje gali paskatinti potencialius klientus baigti pirkinį.

Kas žino, jei jums nuolat sekasi atsakyti į atsiliepimus ir tobulinti savo produktą, galite netgi sukurti prekės ženklo gynėjus, kurie naudos jūsų produktą kaip pavyzdį visiems savo būsimiems projektams.

Sveikinu!

Jūs ištyrėte ir integravote elektroninės komercijos sprendimą į savo svetainę, sukūrėte tvirtą pagrindą savo prekės ženklui, galvojote apie reklamos taktiką, kad padidintumėte jūsų paleidimo matomumą, ir paleidote „WordPress“ produktą.

Sveikiname! Jūs oficialiai esate verslininkas. Nepaprasta, ar ne??

Mes jums pasakėme, kad sukurti sėkmingą „WordPress“ produkto paleidimą nėra beveik taip sudėtinga, kaip gali atrodyti (ypač ne tada, kai naudojate tokią galingą el. Prekybos platformą kaip Shopify). Tereikia sunkaus darbo, atsidavimo ir keleto naudingų patarimų bei įrankių.

Koks yra jūsų mėgstamiausias patarimas starto dienai? O gal turite kitų naudingų patarimų, kuriais norėtumėte pasidalinti? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map