Atsarginė „WordPress“ kopija į „Cloud“ naudojant „BackWPup“ – išsamus vadovas

Mes kalbėjome apie svetainių atsarginių kopijų kūrimo svarbą mano neseniai paskelbtoje serijoje – įprastos „WordPress“ klaidos, kurių reikia vengti. Tiesą sakant, klausimas viršija sąrašą! Tačiau daugeliui iš mūsų susidaro klaidingas įspūdis, kad sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas yra sudėtinga ar net daug laiko. Šiandienos įraše pabandysime pakeisti šią mintį.


Šiandien mes išmoksime konfigūruoti nemokamas „BackWPup“ papildinys į automatiškai sukurkite savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją debesyje. Baigę naudotis šia mokymo programa, galėsite suplanuoti automatines atsargines kopijas bet kurioje įkėlimo vietoje kartu su daugybe konfigūracijos parinkčių. Jums nebereikės daugiau laiko skirti atsarginių kopijų konfigūravimui ar tvarkymui – visa tai bus padaryta automatiškai.

Mes pasirinkome naudoti „Dropbox“ kaip debesies tiekėją, nes jis yra vienas iš geriausių nemokamų debesų saugyklų teikėjų pramonėje. Jei norite naudoti mokamą debesų saugyklos paslaugų teikėją, galite išbandyti „Amazon AWS“. Jei neturite „Dropbox“ sąskaita, Aš rekomenduočiau jums įsigyti šiandien. PS: mums to reikės ir mūsų vadove.

Kaip įdiegti „BackWPup WordPress“ papildinį

įdiegti atsarginės kopijos papildinį

Įdiegus papildinį, reikia vaikščioti parku. Tiesiog eikite į:

 • „WordPress“ informacijos suvestinė> Papildiniai> Pridėti naują
 • Viduje konors Ieškokite papildinių laukelio, įveskite „„BackWPup““. Pirmasis rezultatas turėtų būti jūsų ieškomas papildinys.
 • Tiesiog spustelėkite Diegti ir tada Suaktyvinti papildinys.

Padaryta? Gerai. Dabar naršyklėje atidarykite naują skirtuką ir prisijunkite prie „Dropbox“ paskyros. Jei norite, galite uždaryti skirtuką. Netrukus susiesime „Dropbox“ paskyrą su „BackWPup“ papildiniu.

Įžangos

„backwpup-hero1“

Pirmiausia patikriname keletą serverio priklausomybių, norėdami įsitikinti, kad atsarginės operacijos vyksta sklandžiai.

 • Eikite virš „BackWPup“ administratoriaus skydelio, esančio WP informacijos suvestinė> „BackWPup“> informacijos suvestinė.
 • Pasirinkite Taškas # 1 Patikrinkite diegimą.
 • „BackWPup“ patikrins, ar jūsų prieglobos serverio aplinkoje nėra konfliktų ar neišspręstų priklausomybių.
 • Surinkta informacija bus rodoma Informacija skirtuką Nustatymai „BackWPup“ skydelis. (Vėliau dar kartą apsilankysime šiame skirtuke, kad galėtume atlikti papildomą derinimą.)
 • Daugeliu atvejų apie jokias problemas nepranešta.
 • Jei vis dėlto problema yra rastas (pvz., CURL versija nerasta), turėtumėte susisiekti su prieglobos paslaugų teikėju, kad jis būtų ištaisytas.
 • Kai baigsite, paspauskite Išsaugoti pakeitimus.

Kaip sukurti naują suplanuotą atsarginę užduotį

„backwpup-proc-01“

Dabar sukursime naują suplanuotą atsarginę kopiją su „BackWPup“. Tai nesunku, viskas, ko jums reikia tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 • Eikite į WP informacijos suvestinė> „BackWPup“> Pridėti naują darbą
 • Pagal Darbo vardas, duokite reikšmingą vardą, kurį vėliau galėsite susieti.
 • Mes panaudojome „First_Backup_Job_WPExplorer“
 • Palikite Darbo užduotys tik skirtuką, nes mums nebereikės nepatikrintų funkcijų
 • Pagal Atsarginių failų kūrimas, nustatyti Archyvo pavadinimas į backwpup_trial1_% Y-% m-% d_% H-% i-% s
 • Pagaliau Darbo tikslas skirtuką, patikrinkite „Dropbox“.
 • Naujas skirtukas vadinamas Kam: „Dropbox“ turėtų būti rodomi viršutiniame meniu. Pasirinkite jį.

„Dropbox“ prijungimas prie „BackWPup“ papildinio

Dabar mes esame Kam: „Dropbox“ skirtuką, kaip aprašyta paskutiniame žingsnyje. Atidarykite naują skirtuką naršyklėje ir prisijunkite prie „Dropbox“ paskyros, jei to nepadarėte.

„connect-dropbpx-backwpup-1“

Pagal Kam: „Dropbox“ skirtuką, po kurio eina Prisijungimas> Programos prieiga prie „Dropbox“, spustelėkite Gaukite „Dropbox App“ autentifikacijos kodą mygtuką.

„connect-dropbpx-backwpup-2“

Tai atveria naują skirtuką ir prašo leidimo. Spustelėkite Leisti ir „Dropbox“ sugeneruos apribotas priėjimas kodas tau. Tai reiškia, kad „BackWPup“ papildinys turės prieigą tik prie Programos / „BackWPup“ aplanką „Dropbox“. Tai yra idealus sprendimas, nes papildiniui nebus reikalinga prieiga prie visos jūsų „Dropbox“ paskyros.

„connect-dropbpx-backwpup-3“

Nukopijuokite ir įklijuokite kodą Programos prieiga prie „Dropbox“ laukas.

„connect-dropbpx-backwpup-4“

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus išbandyti integraciją.

„connect-dropbpx-backwpup-5“

Baigę turėtumėte gauti patvirtinimo pranešimą, kuriame sakoma:Autentiškumas“. Tai užbaigia mūsų „Dropbox“ integraciją.

Pirmą kartą paleisdami atsarginę kopiją

Dabar tęsime atsarginę užduotį. Atsarginę kopiją galite vykdyti vienu iš keturių būdų:

 1. Pradėkite darbą rankiniu būdu iš „WordPress“ prietaisų skydelio
 2. Darbo pradžia nuo nurodyto URL
 3. Per „WordPress“ CLI
 4. Suplanuodami darbą per „WordPress Cron“

Pirmieji du variantai labiausiai tinka visai auditorijai. Pirmą kartą atlikdami atsarginę užduotį naudosime rankinį metodą.

Čia yra atsarginės kopijos proceso ekrano kopija –

atsarginės atsarginės kopijos kūrimo progresas

Ir tas su atsarginiu atsarginiu –

atsarginė kopija-darbas-1-asis važiavimas

Baigę turėtumėte pamatyti į „Dropbox“ sąskaitą įkeltą archyvą. Jei jį įdėsite kaip aš, rasite ir darbalaukio pranešimą.

„WordPress“ atsarginės kopijos planavimas

Suplanuoti atsarginę kopiją reikia atsargiai. Jei naudojatės bendrojo prieglobos serveriu ir suplanuojate nuo vienos iki daugelio atsarginių kopijų, gali būti, kad jūs būsite pažymėti kaip ištekliai per daug naudojami. Parengėme nedidelę lentelę, kurioje aptarėme, kaip dažnai turėtumėte suplanuoti atsargines kopijas. Tęskime veiksmus:

 • Eiti į WP informacijos suvestinė> „BackWPup“> darbai
 • Atidarykite paskutinį kartą sukurtą atsarginę užduotį, kuri mūsų atveju buvo „First_Backup_Job_WPExplorer“
 • Pasirinkite Tvarkaraštis skirtukas
 • Eikite į Darbo grafikas> Pradėti darbą ir pasirinkite su „WordPress cron“ variantas

Dabar sukonfigūruokime planuoklę. Mes naudosime pagrindinis planuotojo tipas ir pasirinkite a Kasdien atsarginis dažnis pradedamas vidurnaktį.

atsarginę kopiją tvarkaraščio laikmatis

Pataikė Išsaugoti pakeitimus sėkmingai atnaujinti planuoklę. Kai tai padarysite, tai yra tai, kas mūsų Darbai skydelis turėtų atrodyti –

atsarginę kopiją suplanuotas darbas

Jūs tai padarėte amigo! Sveikinu!

Tai baigia mūsų pagrindinę mokymo programą. Jei turite kokių nors abejonių ar klausimų ar rekomendacijų, kaip patobulinti šią mokymo programą, prašau šaukti @Souravify arba paklauskite komentarų skiltyje žemiau.

Dabar, kai sužinojome, kaip sukonfigūruoti ir suplanuoti automatines „WordPress“ atsargines kopijas debesyje, norėčiau pasidalinti su jumis keliais atsarginių kopijų kūrimo patarimais..

Žaisti naudojant „BackWPup“ nustatymus

Šiame skyriuje greitai apsilankysiu išplėstiniuose „BackWPup“ papildinio nustatymuose. Tai yra puikios parinktys, kurias įdiegę papildinio kūrėjai gali padėti jums geriau valdyti atsargines kopijas.

Skirtukas „Darbai“

Pradedantiesiems norėčiau aptarti parinktis, pateiktas skiltyje Darbai skirtukas po „BackWPup“> „Nustatymai“.

atsarginės kopijos nustatymas-02

Jei norite maksimaliai išnaudoti papildinį, čia pakeiskite nustatymą.

 • Sumažinkite serverio apkrovą Ši parinktis puikiai tinka norint valdyti išteklių naudojimą bendrojo naudojimo svetainėse. Tai naudodami galėsite suplanuoti kasdienines atsargines kopijas be jokių išteklių žymėjimo vėliavomis.
 • Maksimalus scenarijaus vykdymo laikas parinktis turėtų būti 0, nes tai priklauso nuo serverio apdorojimo pajėgumų. Tačiau jei pastebėsite, kad atsarginės atsarginės kopijos nesėkmingos, galite nustatyti, kad ji būtų baigtinė derinimo vertė.

Skirtukas „Tinklas“

atsarginės kopijos nustatymas-04

Tinklas skirtukas yra dar viena nuostata, kurią noriu aptarti. Jei jūsų tinklaraščio administratoriaus sritis, t. wp-admin aplankas yra apsaugotas HTTP autentifikavimas naudojant .htaccess, tada šiame skirtuke turėtumėte įvesti prisijungimo duomenis. Pavyzdžiui, „DigitalOcean“ „Cloud WordPress“ lašeliuose ši funkcija įgalinta pagal numatytuosius nustatymus. Taigi prisijungimo duomenys turi būti įvesti, kad įskiepis tinkamai veiktų.

Kas yra diferencinė atsarginė kopija ir kodėl turėčiau ja naudotis??

Kai vėl ir vėl kuriate atsargines kopijas toje pačioje svetainėje, a dauguma failų lieka nepakitę. Tiesą sakant, šie failai yra dideli – tie, kurie sukuria didžiausią atsarginės kopijos dydį. Pagalvokite apie daugialypės terpės failus, pvz., Vaizdus ir dokumentus. Jie nekeičiami įkėlus. Jie vadinami statiniu turiniu.

O kas, jei galėtumėte sukurti tik tų failų atsarginę kopiją daryti pasikeisti? Tokie failai apima naujas ar atnaujintas temas ir papildinius, ir, žinoma, „WordPress“ duomenų bazę. Laimei, kūrėjai turi intelektualų sprendimą – jis vadinamas diferencialo atsarginę kopiją.

Trumpai tariant, tai taupo vietą

Tai reiškia atsarginę kopiją tik tie failai, kurie buvo modifikuoti, sudaro paskutinį atsarginės kopijos kūrimo laiką. Pagrindinis pranašumas yra tas, kad atsarginės kopijos dydis yra gerokai sumažinta. Pripažinkime – vietos nėra neribota, tad kodėl gi ne optimizuodami saugyklos poreikius?

Diferencinę atsarginę kopiją galima įsigyti papildomos versijos papildinyje – „BackWPup Pro“, kurio vienos svetainės licencija prasideda nuo 75 USD. „MarketPress“ galite sužinoti įdomų nemokamo ir palyginti papildinio palyginimą, kad sužinotumėte, ar tikrai reikia atnaujinti (bet nesijaudinkite – daugumai tinklaraštininkų nemokama versija turėtų jus pasiekti puikiai).

Išbandykite „BackWPup“ šiandien

„WordWress“ saugykloje atsisiuntę daugiau nei 1,6 mln. Nemokamos versijos ir 60 000 „premium“ prenumeratorių, „BackWPup“ yra vienas geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių rinkoje. Pabandyk!

Gaukite „BackWPup“

Kaip dažnai turėčiau kurti atsarginę savo WordPress svetainės kopiją?

Klausimas, kurį užduoda daugelis iš mūsų, tiksliau, turėtų paklausti. Idealiu atveju atsarginės kopijos dažnis turėtų priklausyti nuo trijų veiksnių:

 • Paskelbimo dažnumas
 • Srauto, kurį prižiūri jūsų svetainė, kiekis
 • Paskelbtų komentarų skaičius
 • Priėmimo aplinka

Jei nenorite perskaityti šių trijų pastraipų, greitai skaitykite lentelę, kurią jums paruošiau.

Dienos atsarginė kopija

Jei skelbiate daugiau nei 3 pranešimus per savaitę, prižiūrite 10 000 ir daugiau lankytojų per mėnesį ir nuolatos komentuojate, turėtumėte suplanuoti kasdien atsarginę kopiją. Viskas, kas daugiau nei šis, taip pat turėtų būti tas pats. Norėdami sutaupyti vietos, taip pat galėtumėte suplanuoti kasdienę diferencialo atsarginę kopiją ir visą savaitinę atsarginę kopiją.

Savaitės ir dviejų savaičių atsarginės kopijos

Jei per savaitę skelbiate 1–2 pranešimus, prižiūrite maždaug 5000 lankytojų srautą per mėnesį, turėtumėte atsižvelgti į a kas savaitę atsarginę kopiją. Jei vietos užtenka, darykite visą atsarginę kopiją arba galite pabandyti kas dvi savaites eksperimentuoti su diferencine atsargine kopija. Jei per mėnesį paskelbiate maždaug 1–2 pranešimus, tuomet galite pasirinkti atsarginę kopiją kas dvi savaites,

Mėnesinė atsarginė kopija

Šis atsarginis tvarkaraštis yra idealus portfelio / produkto tinklalapiui, kuriame sukuriama gana mažai naujo turinio, t. Y. Turinys dažniausiai yra statinio pobūdžio. Galima drąsiai manyti, kad neketinate įgalinti komentarų produkto nukreipimo puslapyje. Taigi kodėl atsarginę atsargą darykite kiekvieną dieną? Tokiems atvejams geriausiai tinka mėnesinės atsarginės kopijos. Be to, aš rekomenduočiau imtis visos atsarginės kopijos, o ne diferencialo.

 Žinutės per savaitęMėnesio eismasKomentaraiPriimančioji aplinkaAtsarginis dažnis
3 ar daugiau10 000 ar daugiau10+ per dienąDebesis, VPS arba Tvarko „WordPress“ prieglobaKasdien (diferencijuota atsarginė kopija) ir kas savaitę (visa atsarginė kopija)
1–2Iki 500010 per savaitę„Cloud“ arba VPS arba „Shared Hosting“Kas savaitę arba kas dvi savaites (atitinkamai diferencialas ir visa atsarginė kopija)
1-2 per mėnesįMažiau nei 10001-2 per mėnesįBendras prieglobaKas mėnesį

Atkreipkite dėmesį, kad ši lentelė yra tik informacinio pobūdžio. Primygtinai rekomenduoju rasti atsarginį tvarkaraštį, kuris geriausiai atitiktų jūsų reikalavimus. Jei jums pritrūksta vietos, perskaitykite kitą eilutę! ��

PS: galite saugiai ištrinti senesnių nei trijų mėnesių atsargines kopijas.

Tau…

auditorijos dalyvavimas

Dalyvavimas auditorijoje yra nuostabus dalykas, už kurį norėčiau padėkoti kiekvienas iš jūsų, kurie skiria laiko ir pastangų komentarui paskelbti. Diskusija apie „atsarginių kopijų kūrimą svetainėje“ yra kažkas visi žiniatinklio valdytojai gali susieti su. Ir daugelis iš jų turi savo istoriją. Mes norėtume išgirsti tavo istorija!

Jei to neturite, pateikite keletą klausimų, kurie sujaudins jūsų mintis – ar bandėte „BackWPup“? Kokia jūsų pasirinkta atsarginių kopijų tarnyba? Ar naudojate mokamą? Kaip dažnai tu atsargine? Praneškite mums savo mintis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map