Įdiekite „WordPress“ per 5 minutes (ar mažiau) naudodami „Bluehost“

Įdiekite „WordPress“ per 5 minutes (ar mažiau) naudodami „Bluehost“

„WordPress“ pasirinkimas yra puikus būdas pradėti savo svetainę nuo dešinės kojos. Įgysite visos galingos, lanksčios ir gerai vertinamos turinio valdymo sistemos, kuri vis dar sugeba išlikti draugiška pradedantiesiems, privalumų. Vis dėlto, naudodamiesi „WordPress“ neišnaudosite visų galimybių, nebent suporuosite su puikia prieglobos paslauga.


Jūsų žiniatinklio priegloba padarys daug, kad nustatytų, kokia yra jūsų svetainės sparta ir patikimumas, taip pat, kiek prastovų ji patiria (tikiuosi, beveik nė vienos). Tvirtos prieglobos paslaugos taip pat suteikia papildomą jūsų svetainės saugumą, palaikymą visą parą ir kitas pagrindines funkcijas. Pavyzdžiui, „Bluehost“ yra patikimas prieglobos paslaugų teikėjas, kuris atitinka visus šiuos kriterijus ir siūlo prieglobos planus, kurie yra optimizuoti specialiai „WordPress“.

Šiame straipsnyje mes pradėsime pristatyti „Bluehost“ ir aptarti pagrindines jo savybes bei kainas. Tada jums parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „Bluehost“ tik per penkias minutes. Pažiūrėkime!

Kodėl turėtumėte apsvarstyti „Bluehost“ savo „WordPress“ svetainėje

Jūsų svetainės kompiuteris padarys ilgalaikį poveikį jūsų svetainei, todėl labai svarbu, kad jūs nuo pat pradžių pasirinktumėte geriausią „WordPress“ prieglobą. Kadangi kiekviena svetainė yra skirtinga, nėra jokio „geriausio“ prieglobos paslaugų teikėjo. Bet jei jūs tik pradedate naudotis „WordPress“, rekomenduojame išbandyti „Bluehost“:

„Bluehost“ svetainė.

„Bluehost“ yra senas ir patikimas vardas žiniatinklio priegloboje ir yra rekomenduoja „WordPress“ kūrėjai patys. Tokio nusistovėjusio kompiuterio naudojimas suteikia ramybę, nes jūs tiksliai žinote, į ką patenkate.

Taip pat verta paminėti, kad „Bluehost“ yra ypač patikimas pasirinkimas „WordPress“ vartotojams, nes siūlo „WordPress“ specifinę prieglobą. Taip pat gausite prieigą prie „WordPress“ svetainės diegimo vienu spustelėjimu ir specialios pagalbos, pažįstamos platformoje.

Kitos pagrindinės savybės, išskiriančios „Bluehost“, yra šios:

 • Yra įvairių prieglobos variantų ir planų, todėl galite rasti vieną, kuris atitiktų jūsų konkrečius poreikius.
 • Viską, kas susiję su žiniatinklio priegloba, galite valdyti per vieną centrinę administratoriaus sąsają.
 • „Bluehost“ turi puikų greitį ir svetainės veikimo laiką.
 • Yra daugybė saugos funkcijų, kad jūsų svetainė ir jos informacija būtų saugi.
 • Kiekvienas planas suteikia neišmatuotą pralaidumą, o visi planai, išskyrus pagrindinę parinktį, siūlo neribotą saugojimą, domenų registraciją ir el. Pašto paskyras..

Laimei, „Bluehost“ hostingo planai yra gana prieinami. Jos svyruoja nuo 7,99 USD per mėnesį už pagrindinį planą iki 23,99 USD per mėnesį už „Pro“ variantą, nors yra reklaminių kainų, kurios jūsų pirmąją kadenciją padarys dar pigesnę (mūsų nuoroda nuves jus į planus, kurie siekia tik 2,95 USD / mėn.)..

Nors šie standartiniai planai veiks gerai daugumai vartotojų, „Bluehost“ taip pat siūlo optimizuotą „WordPress“ prieglobą, kuri yra brangesnė, tačiau suteikia prieigą prie kai kurių papildomų funkcijų. Geriausia, jei savo „WordPress“ svetainę sukūrėte ir paleisite naudodami „Bluehost“ – tai pyrago gabalas. Apžvelkime procesą žingsnis po žingsnio.

Kaip įdiegti “WordPress” per penkias minutes naudojant

Prieš pradėdami dirbti, turite prisiregistruoti dėl hostingo plano. Jei nesate tikri, kurį pasirinkti, mes rekomenduojame „WordPress“ prieglobos parinktį, nes ji buvo sukurta specialiai „WordPress“ naudojamoms svetainėms, o serveris jau buvo optimizuotas wp temoms, papildiniams ir kt. Tačiau jūs visada galite pradėti nuo pagrindinio plano. Jei turite labai griežtą biudžetą, vėliau perkelkite į aukštesnę pakopą, jei jums prireiks daugiau vietos ar papildomų funkcijų.

Taip pat turėsite pasirinkti savo svetainės domeno pavadinimą. Laimei, „Bluehost“ apima: nemokamas domeno vardas su visais savo bendrais ir „WordPress“ prieglobos planais. Jums tiesiog reikia reikalauti savo domeno vardo atliekant patikrinimo procesą arba bet kuriuo metu kuriant savo sąskaitą. Po to būsite pasirengę įdiegti savo „WordPress“ svetainę.

1 veiksmas: įdiekite „WordPress“ per „Bluehost“ sąskaitą

Pradėkite prisijungę prie savo „Bluehost“ paskyros ir spustelėdami talpinimas meniu ekrano viršuje. Tada pasirinkite cpanelis iš meniu dešinėje apačioje. Dabar turėtumėte pamatyti skyrių, pažymėtą etikete Interneto svetainė – pasirinkite mygtuką Įdiekite „WordPress“ iš to skyriaus:

„Bluehost“ sąskaitos panelis.

Būsite nukreipti į kitą ekraną, kuriame prasidės diegimo procesas. Spustelėkite Tęskite diegimą mygtuką ir iš domeno pasirinkite domeno vardą, kurį registravote „Bluehost“ Domenas išskleidžiamasis laukas. Galite palikti Katalogas laukas tuščias. Tada pasirinkite Kitas:

Domeno pasirinkimas „WordPress“ diegimo programoje.

Šis ekranas paprašys įvesti savo svetainės pavadinimą – nesijaudinkite, visada galite pakeisti vėliau. Taip pat turėsite nurodyti el. Pašto adresą ir sugalvoti savo administratoriaus paskyros naudotojo vardą ir slaptažodį:

Administratoriaus kredencialų pasirinkimas „WordPress“ diegimo programoje.

Spustelėkite Kitas dar kartą ir palaukite keletą minučių, kol „Bluehost“ užbaigs diegimą. Kai viskas bus baigta, puslapyje pasirodys pranešimas, nurodantis, kad diegti pavyko:

Sėkmingas „WordPress“ diegimo pranešimas.

Jei paspausite peržiūrėti savo kredencialus, galėsite pamatyti savo svetainės URL, taip pat sukurtą vartotojo vardą ir slaptažodį. Ši informacija bus išsiųsta į jūsų el. Pašto adresą, nors jei norite būti saugūs, galbūt norėsite išsaugoti arba atsispausdinti ir puslapį.

Jūsų svetainė dabar paruošta naudoti! Prieš tai, kai mes tai vadinsime diena, pabaigkime sukurti svetainę.

2 veiksmas: apsilankykite savo naujoje svetainėje ir užbaikite sąrankos vedlį

Norėdami patekti į savo svetainę, spustelėkite Įdiekite vietos URL iš savo kredencialų puslapio (arba nukopijuokite jį į savo naršyklę). Tada įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį:

„WordPress“ administratoriaus prisijungimo ekranas.

Būsite nukreipti į naujosios „WordPress“ svetainės galinę dalį, kur galėsite pradėti ją tinkinti ir pridėti turinį. Jei nežinote, nuo ko pradėti, galite spustelėti mygtuką Verslas arba Asmeninis mygtuką (atitinkamai), kuris bus nukreiptas į „Bluehost“ sąrankos vedlį:

„Bluehost“ sąrankos vedlys.

Spustelėkite raginimus, kad nustatytumėte keletą pagrindinių savo svetainės parinkčių. Galite nuslėpti jo pavadinimą ir aprašą, nuspręsti, į kurį jūsų pagrindinį puslapį bus įtraukta, ir sukurti numatytąjį kontaktų puslapį. Vedlio gale turėsite galimybę redaguoti tai, ką įvedėte ankstesniuose ekranuose:

„Bluehost“ sąrankos vedlio pabaigos ekranas.

Vedlys taip pat paklaus, ar norite prijungti savo Reaktyvinė skraidyklė sąskaitą. Tai naudingas papildinys, kuris padeda apsaugoti jūsų svetainę ir gali padėti padidinti jūsų srautą. Tačiau jei neturite paskyros, šiuo metu jums nereikia jaudintis dėl šio veiksmo (nors mes rekomenduojame patikrinti „Jetpack“, kai ruošiatės įdiegti papildinius savo svetainėje).

Kai baigsite nustatyti savo svetainės pagrindus, galėsite pasirinkti Tinkinkite savo svetainę pradėti personalizuoti jos išvaizdą. Arba galite naudoti meniu kairėje ekrano pusėje, kad pradėtumėte mokytis savo svetainės intarpų. Mes aptarsime daugiau apie tai, kaip pradėti kurti savo svetainę ir įtraukti turinį į būsimus įrašus. Kol kas mėgaukitės savo naująja „WordPress“ svetaine!

Išvada

„WordPress“ yra nuostabi platforma, skirta kurti bet kokio tipo svetaines, kurias galite įsivaizduoti. Tačiau jis neveiks geriausiu atveju, jei jo nepalaikys tokia pat puiki prieglobos paslauga. Laimei, „Bluehost“ yra visavertė ir lengvai naudojama parinktis, siūlanti daugybę specifinių „WordPress“ funkcijų.

Gaukite „Bluehost“

Be to, lengvai įdiegti „WordPress“ svetainę galite kartu su „Bluehost“. Jūs tiesiog prisiregistruojate prie paskyros, pasirenkate domeno vardą, tada prisijunkite prie savo „Bluehost“ paskyros, kad įdiegtumėte „WordPress“ ir sukurtumėte savo administratoriaus kredencialus. Po to, kai apsilankysite savo naujos svetainės URL, jums liko tik baigti ją nustatyti.

Ar turite klausimų, kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „Bluehost“? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map