Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip pradėti kurti „WordPress“ tinklaraštį 2020 m

Kaip paleisti tinklaraštį per 5 veiksmus naudojant

Aš vis dar prisimenu, kad pirmą kartą susidūriau su „WordPress“. Nusprendžiau sukurti tinklaraštį – vos turėjau skaityti tinklaraštį anksčiau, jau nekalbant apie savo sukurtą. Nors aš turėjau keletą senosios mokyklos HTML ir CSS žinių, datuojamų 90-ųjų pabaiga (kai sukūriau svetainę, kurioje nebuvo nieko, išskyrus bloknotus ir FTP programinę įrangą), aš buvau ne savo gilumoje..


„WordPress“ yra mūsų pasirinktas būdas kurti tinklaraštį, nes su juo taip lengva dirbti. Tačiau faktas yra tas pats, kad lengva pamiršti, kaip gąsdina „WordPress“, kai pirmą kartą pradedate tinklaraštį. Tai, kas siūlo tiek daug funkcijų, negali būti visiškai intuityvi tinklaraščių naujokui. Reikia tik tiek galvoti apie nustatymų, temų, papildinių ir dar daugiau.

Turėdamas omenyje tai, kas išdėstyta, norėjau sukurti tikrai paprastą vadovą, kaip pradėti naudotis „WordPress“ tinklaraščiais. Tai niekuo neslystantys kaulai nuoseklus vadovas tinklaraščiui kurti tai yra pasirengusi pamatyti visą pasaulį.

Contents

Turinys:

Žemiau yra įvairių žingsnių sąrašas, taigi, jei jau atlikote žingsnį (yay), nei galite praleisti iki pat to žingsnio, kurį šiuo metu vykdote, ir jei dirbate per vadovą, visada galite pažymėti dabartinį žingsnį, kurį „ vėl grįžti prie jo.

1 žingsnis: Gaukite „WordPress“ prieglobą

Prieš pradėdami dienoraštį, jums reikia vietos, kur laikyti savo tinklaraštį. Žiniatinklyje yra šimtai ir galbūt tūkstančiai prieglobos įmonių, tačiau ne visos prieglobos yra vienodos. Pirmoji nykščio taisyklė yra tai, kad niekas gyvenime nėra nemokamas, ypač talpinimas. Taigi, jei matote, kad įmonė reklamuojasi visiškai nemokamai, joks priglobtas priegloba jos neperka. Jums bus daug geriau investuoti nuo 3 iki 35 USD per mėnesį į tinkamą prieglobos planą.

Geriausias „WordPress“ priegloba

„Bluehost“ bendrasis „WordPress“ priegloba

„Bluehost“ yra vienas iš geriausiai žinomų vardų, kai kalbama apie interneto prieglobą. Jie siūlo įvairius planus, tačiau naudodamiesi mūsų nuoroda galite paslėpti savo pačių bendro naudojimo prieglobos planą, prasidedantį nuo pat pradžių 2,95 USD / mėn (pirmaisiais metais tik naujiems klientams). Tai puikus pasirinkimas, jei tik pradedate veiklą ir dar neturite daug biudžeto, kad galėtumėte investuoti į savo svetainę.

Gaukite „Bluehost“ už 2,95 USD / mėn

Smagračio valdomo „WordPress“ priegloba

„Smagratis“ yra valdoma „WordPress“ prieglobos įmonė, siūlanti planus nuo pat pradžios 23 USD / mėn mažiems tinklaraščiams (kai pasirenkate metinį planą). Jie yra „WordPress“ specialistai ir siūlo daugybę nemokamų šaltinių (el. Knygų, pagalbos knygų, vaizdo įrašų), kuriais galite naudotis norėdami tapti „WordPress“ pro.

Sužinokite daugiau apie smagratį

WP variklio valdoma „WordPress“ priegloba

„WP Engine“ siūlo optimizuotus valdomus „WordPress“ prieglobos planus, pradedant nuo 35 USD / mėn, tačiau naudodamiesi mūsų nuoroda galite sutaupyti 10% atlikdami pirmąjį mokėjimą (be to, papildomus 2 mėnesius nemokamai, jei prisiregistruojate gauti metinį planą). Nors jie kainuoja šiek tiek daugiau nei kitos prieglobos įmonės, jie yra „WordPress“ ekspertai ir būtent mes pasitikime visų mūsų svetainių priegloba.

3 mėnesiai nemokamai „WP Engine“

Kiekvienas iš jų yra puikus naujo tinklaraščio pasirinkimas. „Bluehost“ siūlo biudžetą suprantančius planus, daugiau nei galinčius valdyti naują tinklaraštį. Nors jei galite sau leisti šiek tiek daugiau kiekvieną mėnesį, mes labai rekomenduojame „WordPress“ prieglobą iš „Flywheel“ ar „WP ​​Engine“ (tai ir yra tai, ką mes naudojame), nes jie visiškai valdo jūsų serverį ir pagrindinius atnaujinimus jums. Be to, abu kartu siūlo atsargines kopijas ir saugos nuskaitymą, kad jūsų svetainė būtų saugesnė.

Svarbiausia, kad visi šie planai puikiai dera „WordPress“. Tai yra mūsų pasirinktas metodas tinklaraščiui kurti, nes juo lengva naudotis, jame yra daugybė nuostabių funkcijų ir jis yra ypač lankstus (dėka visų galimų temų ir papildinių)..

2 veiksmas: įdiekite „WordPress“ ir „Configure Settings“

Kaip minėta, visi trys mūsų siūlomi prieglobos planai yra visiškai suderinami su „WordPress“ ir puikiai tinka, jei norite pradėti tinklaraštį. Kai pasirinksite planą, kurio jums reikės įdiegti ir nustatyti „WordPress“ jūsų svetainei. Priklausomai nuo jūsų „WordPress“ diegimo programos gali šiek tiek skirtis, tačiau nesvarbu, kokią svetainę pasirinksite, ji turėtų būti aktyvi ir paruošta tinklaraščiams per labai trumpą laiką.

 • „Bluehost“ pasižymi greitu vieno paspaudimo nustatymu, kai jūs prisiregistruojate. Tiesiog prisijunkite prie savo paskyros ir pasirinkite „Install WordPress“ parinktį Interneto svetainė. Tada tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad pasirinktumėte domeno vardą ir sukurtumėte „WordPress“ administratoriaus prisijungimo informaciją. Mūsų vadove galite sužinoti daugiau apie tai, kaip įdiegti „WordPress“ su „Bluehost“.
 • Smagratis ateina su „WordPress“ iš anksto įdiegta ir paruošta naudoti. Kadangi „Flywheel“ prieglobos planai leidžia įdiegti tik vieną svetainę į vieną prieglobos planą, turite pridėti domeną (ir susikurti „WordPress“ administratoriaus prisijungimus) arba perkelti svetainę naudodami „Flywheel“ komandos pagalbą (jei norite pradėti).
 • WP variklis taip pat yra valdomas „WordPress“ prieglobos planas, todėl jums nereikia įdiegti „WordPress“. Tačiau vis tiek turėsite pridėti naują domeną arba perkelti savo svetainę (tiesiog prisijunkite ir eikite į Įdiegti> Svetainių perkėlimas jei norite perkelti savo svetainę, eikite į tai, ar perkeliate svetainę, ar pradedate naują Įdiegti> Domenai nukreipti per domeną). Jei pasirinkote „Pro“ ar aukštesnį planą naudodami „WP Engine“, savo prieglobos plane galite įdiegti kelias svetaines. Norėdami pridėti naują svetainės žymeklį Įdiegia ir spustelėkite Papildyti parinktį, tada pakartokite domeno pridėjimo procesą.
 • Kiti šeimininkai: Jei naudojate kitą pagrindinį kompiuterį, jokių problemų! Galite įdiegti „WordPress“ bet kurioje pagrindinėje programoje (jums tereiks rankiniu būdu atsisiųsti ir įdiegti „WordPress“).

Įdiegę ir paruošę „WordPress“, galėsite nukreipti į savo URL adresą prisijungti prie „WordPress“. Turėtų būti nuoroda į jūsų „WordPress“ prisijungimo duomenis iš prieglobos paskyros (paprastai tai eina į jūsų-url.com/wp-login arba wp-admin ar kažkas panašaus). Naudokite administratoriaus vardą arba el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos sukūrėte kurdami savo hostingo paskyros informaciją.

„WordPress“ yra labai lengvai pritaikoma (iš tikrųjų ji yra 100% pritaikoma, nes tai yra atvirojo kodo programinė įranga), tačiau šio vadovo tikslais turiu omenyje parametrus, pasiekiamus per jūsų „WordPress“ prietaisų skydelį. Jei užveskite pelės žymeklį virš Nustatymų meniu elementą šoninėje juostoje pamatysite daugybę variantų.

Tai gali atrodyti kiek per daug, tačiau neprivalo būti – šiuose puslapiuose yra tik keli pagrindiniai nustatymai, kuriais šiuo etapu turite pasirūpinti. Eikime pro kiekvieną iš eilės.

Bendrieji „WordPress“ nustatymai

„WordPress“ nustatymai: Bendrieji

Šiame puslapyje svarbiausi nustatymai yra laukai, kuriuos reikia įvesti Svetainės pavadinimas ir nuoroda. Galite bet kada sugrįžti ir juos pakeisti, tačiau pravartu nuo pat pradžių susidaryti mintį, ką norite jiems naudoti, kad sukurtumėte nuoseklų prekės ženklą. Pavadinimas greičiausiai bus tik jūsų svetainės pavadinimas, prekės ženklas arba jūsų vardas (jei tai asmeninis tinklaraštis), kad tai būtų lengva. Savo „Tagline“ atveju pagalvokite apie tai, ką pirmiausia norėjote sukurti tinklaraštyje. Tai turėtų apibūdinti, apie ką jūsų tinklaraštis. Šiame puslapyje taip pat galite pakeisti datos ir laiko formatą, jei to norite.

„WordPress“ nustatymų rašymas

Šiame skyriuje galite nustatyti a Numatytoji įrašo kategorija ir įrašo tipas savo straipsniams. Kadangi dar nepradėjote rašyti internetinių dienoraščių, tai yra skyrius, į kurį galite grįžti vėliau. Tai nėra esminis žingsnis, nors jis gali padėti keliomis sekundėmis pagreitinti tinklaraščių rašymo procesą, jei jūs redaguojate numatytuosius nustatymus pagal savo skonį.

„WordPress“ nustatymų skaitymas

„WordPress“ nustatymai: skaitymas

Skirtuke „Skaitymas“ norite nustatyti ką Jūsų pagrindinis puslapis rodomas. Atsižvelgiant į jūsų naudojamą temą, galbūt norėsite naudoti naujausius tinklaraščio įrašus arba pasirinktinį statinį puslapį. Daugiau apie tai, kaip nustatyti ir redaguoti „WordPress“ pagrindinį puslapį, skaitykite mūsų vadove.

Diskusijos „WordPress“ nustatymai

„WordPress“ nustatymai: diskusija

Šiame puslapyje yra visi nustatymai, susiję su jūsų svetainės komentarais. Šiuo metu jūsų pagrindiniai svarstymai turėtų būti tokie: ar leisite žmonėms rašyti komentarus ir jei cįsakymai turi būti patvirtinti rankiniu būdu. Yra ir kitų variantų, į kuriuos galite pereiti, nors dauguma numatytųjų nustatymų turėtų veikti gerai

„Media WordPress“ nustatymai

Čia galite rasti medijos (vaizdų), kuriuos pridedate prie savo svetainės, apkarpymo parinktis. „WordPress“ apima miniatiūrų, vidutinių ir didelių paveikslėlių apkarpymo parinktis. Galite tiesiog palikti juos arba pritaikyti juos, jei savo žinutėse norite naudoti iš anksto nustatytus dydžius.

Permalinks „WordPress“ nustatymai

„WordPress“ nustatymai: Pastovios nuorodos

Pastovios nuorodos rodomos naršyklės adreso juostoje, kai lankytojas yra bet kuriame jūsų svetainės puslapyje – tai jūsų URL ir unikalus puslapio arba įrašo identifikatorius. Pvz., Nuolatinė šio puslapio nuoroda yra „pradėk-pradėk„ WordPress “tinklaraščių kūrimas“.

Šiame nustatymų puslapyje jums bus pateiktas skirtingų nuolatinių nuorodų formatų sąrašas. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ yra naudojama naudoti įrašo ID, kuris nėra labai gražus. Vietoj to mes dažniausiai renkamės ir rekomenduojame Pavadinimas parinktį, nes ja lengva naudotis, ji vizualiai patraukli ir tai papildomas impulsas jūsų SEO (raktinio žodžio naudojimas jūsų šliuže paprastai yra geras dalykas).

Pastaba: Kai pasirinksite nuolatinės nuorodos struktūrą ir pradėsite skelbti įrašus, neturėtumėte jų pakeisti be jokio paruošimo. Jei perjungiate nuolatinių nuorodų struktūrą be tinkamo planavimo ir vykdymo, jūsų svetainėje gali būti neveikiančių nuorodų ir 404 klaidų, todėl naudokite atsargiai ir šiuos patarimus, kaip saugiai pakeisti savo nuolatines nuorodas..

Premija: Jūsų profilis

Išskyrus bendruosius „WordPress“ nustatymus, taip pat turėtumėte peržvelgti savo vartotojo profilį, kurį galite rasti skyriuje Vartotojai> Jūsų profilis arba spustelėdami savo vardą viršutinėje dešinėje ekrano pusėje.

„WordPress“ nustatymai: Vartotojo profilis

Informacija, rodoma šiame ekrane, dažnai rodoma pagal temas (paprastai kaip pranešimo autorius), todėl svarbu skirti laiko ir įsitikinti, kad teisinga informacija buvo įvesta. Įsitikinkite, kad Rodomas vardas viešai išskleidžiamajame meniu nustatytas vardas, kurį norite parodyti pasauliui. Tai apibrėžiama pasirinkus vartotojo vardą, vardą ir pavardę arba slapyvardį. Ir jei jūsų tema apima palaikymą bio nepamiršk ir to pridurti.

Galiausiai taip pat turėsite nustatyti a Gravatar (naudodamas tą pačią el. pašto paskyrą kaip ir jūsų „WordPress“ prisijungimas) su atvaizdu, kurį norėtumėte naudoti savo profilyje. Paprastai gražus galvos apdangalas yra prasmingas, nors galite įkelti bet kokį vaizdą, kuris jums atrodo tinkamas.

3 žingsnis: Pasirinkite „WordPress“ temą, kad paleistumėte tinklaraštį

Štai kur atsiduria dauguma naujų tinklaraštininkų – jie valandų valandas praleidžia ieškodami tobulos temos. Taigi leiskite man atsikratyti jūsų minties: jūsų tema nėra tokia svarbi, kai tik pradedate. Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas turinio kūrimui ir jo pateikimui žmonėms. Nesijaudinkite dėl savo svetainės dizaino per daug, kol neturėsite nemažos auditorijos pasakyti, ar jums tai patinka, ar ne.

Pagal numatytuosius nustatymus savo svetainėje matysite aktyvią „WordPress“ temą. „Automattic“ (žmonės, esantys už „WordPress“) kiekvienais metais išleidžia naują, o kiekvienas jų yra skirtas tinklaraštininkams (naujausia tema Dvidešimt septyniolika, bet dvidešimt aštuoniolika jau pakeliui). Kiekvienais metais ši nauja tema paprastai yra daugiau nei tinkama tiems, kurie tik pradeda naudotis „WordPress“ norėdami sukurti tinklaraštį.

„WordPress“ numatytosios temos

Bet tam tikru metu jūs tikriausiai norėsite pereiti prie temos su daugiau funkcijų augančioje svetainėje. Perjungti yra lengva – viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti naują temą. Tiesiog eikite į Išvaizda> Temos> Pridėti naują per savo šoninę juostą. Spustelėkite mygtuką, kad įkeltumėte savo temą. Tada pasirinkite norimą įkelti temos ZIP failą, įdiekite temą ir suaktyvinkite ją. Ta-dah! Ką tik įdiegėte puikią „premium“ temą su daugiau funkcijų ir parinkčių, kurias gausite nemokama tema.

Nors yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės temų, iš kurių galite pasirinkti, jūs tikrai negalite nugalėti čia „WPExplorer“ sukurtų temų kokybe. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių.

Prašmatnus gyvenimo būdas ir e-komercija „WordPress“ tema

prašmatnus „WordPress“ tinklaraštis ir parduotuvės tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Chis“ yra miela ir elegantiška tinklaraščių tema, kuriai teikiama visa „WooCommerce“ parama. Tai reiškia, kad lengva rašyti mėgstamomis temomis, taip pat lengva parduoti savo prekes. Tvarkingai, ne?

„Zero Free“ internetinių dienoraščių „WordPress“ tema

nulis WordPress dienoraščių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Zero“ yra švarus ir minimalus tinklaraščių rašymo variantas su paprasta naršymu kairėje šoninėje juostoje. Puikiai tinka asmeniniams ar fotografijos tinklaraščiams, „Zero“ turi viską, ko jums reikia, neišsipūtus. Be to, tai nemokama, ko nemylėti?

„Mesa Free“ mūro tinklaraščio „WordPress“ tema

„Mesa Free WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mesa“ yra stilinga ir nemokama mūro stiliaus „WordPress“ tinklaraščių tema, kuri puikiai tinka asmeniniams ar profesionaliems tinklaraščiams. Ši tema palaiko daugybę pranešimų formatų ir apima naudingas tinkinimo priemonės parinktis, kurios padės jums pradėti.

Bendra „Drag and Drop“ daugiafunkcinė ir internetinių dienoraščių „WordPress“ tema

Bendras „WordPress“ temos įrašymas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Galiausiai, kaip mes negalėtume paminėti viso? Bendra tema yra būtent tokia – bendras sprendimas bet kokio tipo tinklalapiams, ypač norintiems sukurti tinklaraštį. Naudodami patobulintą „drag and drop“ puslapio kūrimo įrankį, neribotas spalvų parinktis, tinkintus „Google“ šriftus, integruotus aplankus ir galerijas, „premium“ slankiklius, vaizdo ir garso įrašų formatus, antraščių kūrimo priemonę, pasirinktinius valdiklius ir dar daugiau galite lengvai pritaikyti. Pradėkite asmeninį tinklaraštį, tvarkykite įmonės svetainę, skelbkite savo dienoraščius, dalinkitės receptais ir dar daugiau. Iš viso nieko negali padaryti!

Bet tai tik keli iš mūsų mėgstamiausių, kurie palengvins jūsų tinklaraščio kūrimą. Dabar, kai pasirinkote savo temą, pats laikas apsvarstyti galimybę pasirinkti kai kuriuos papildinius!

4 veiksmas: įdiekite rekomenduojamus papildinius

Jei temos yra pirmieji kliūtys naujiems tinklaraštininkams, papildiniai turi užimti antrąją vietą. Per daug lengva praleisti valandas diegiant bet kokį papildinių skaičių, kol iš tikrųjų nieko nepadarysite kurdami turinį. Tai didžiulis laiko čiulpimas.

Realybėje tu ne reikia bet kokius papildinius, kad galėtumėte pradėti dirbti kaip tinklaraštininkas. „WordPress“ yra gerai įrengtas. Tačiau yra keletas papildinių, kuriuos rekomenduočiau įdiegti ir suaktyvinti, kad gautumėte kuo daugiau naudos iš savo tinklaraščio.

Pastaba: kiekvienas iš šių papildinių yra nemokamas ir gali būti įdiegtas naršant į Papildiniai> Pridėti naują per savo šoninę juostą. Tada naudokite paieškos laukelį naršydami saugykloje nemokamą papildinį (arba spustelėkite spustelėdami norėdami įkelti papildinį, kurį atsisiuntėte kitur)..

Radę norimą papildinį, spustelėkite nuorodą „Įdiegti dabar“. Įdiegę papildinį gausite galimybę suaktyvinti naują papildinį. Viskas! Papildinys dabar įdiegtas ir suaktyvintas. Kiekvieno iš šių rekomenduojamų papildinių sąranka turėtų būti gana nesudėtinga, tačiau jei turite kokių nors paprastų klausimų, galite užduoti juos komentarų skiltyje žemiau arba apsilankykite papildinių puslapyje WordPress.org ir atidarykite palaikymo temą..

Apsaugai nuo šlamšto išbandykite „Akismet“

„Akismet WordPress“ apsaugos nuo šlamšto papildinys

Komentarų šlamštas vėliau gali būti didžiulė problema, jei nenustatysite kelių ar kelių blokadų, kad sustabdytumėte šlamšto platintojus. Tai yra vienas „WordPress“ papildinys Akismet, ir nors yra ir kitų šlamšto papildinių, mes manome, kad tai yra geriausias „WordPress“ apsaugos nuo šlamšto papildinys. „Akismet“ naudoti gana paprasta – tiesiog įdiekite, suaktyvinkite ir pasirinkite „griežtumo“ lygį. Po to „Akismet“ nuskaitys jūsų komentarus ir automatiškai perkels įtartinus komentarus į jūsų šlamšto aplanką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nepamiršti jo ištuštinti..

Jei norite pridėti socialinį bendrinimą, apsvarstykite „AddThis“

„AddThis“ socialinio tinklo papildinys

Norite, kad žmonės teisingai dalytųsi jūsų turiniu? Taigi, jei jūsų tema dar nepalaiko socialinio bendrinimo, jums reikės įdiegti papildinį tam. Geras nemokamas pasirinkimas yra „AddThis“. Jų nemokamas socialinio bendrinimo įskiepis suteikia daugiau nei 200 socialinių tinklų parinkčių, daugybę mygtukų stilių ir daugybę vietų (priklijuokite šoninę juostą, antraštę, valdiklį, turinyje ir kt.) – nemokamai. Jei norite pamatyti savo analizę ar turite sudėtingesnių dalijimosi parinkčių, jums reikės priemokos „AddThis“ paskyra, bet daugumai tinklaraštininkų tiesiog įskiepis siūlo daug.

Optimizuokite savo SEO naudodami „Yoast“

Mielių SEO

Paieškos sistemos optimizavimas arba trumpai SEO yra esminis bet kurios svetainės aspektas. Tačiau norint tapti SEO ekspertu reikia daug metų ir net tada reikia tęsti mokymąsi. Štai kodėl tokie papildymai kaip „Yoast SEO“ yra svarbus „WordPress“ vartotojų priedas. Mums patinka „Yoast SEO“, nes jame pateikiamos pagrindinės SEO galimybės, susijusios su bandelėmis, pavadinimais, ištraukomis, raktinių žodžių optimizavimu ir dar daugiau.

Pridėkite „Google Analytics“ naudodami „MonsterInsights“

„MonsterInsights Analytics“, skirtą „WordPress“

Puikus būdas pamatyti, kaip veikia jūsų svetainė, yra stebėti apsilankymus jūsų svetainėje per „Google Analytics“. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip nustatyti „Google Analytics“ savo svetainei, tačiau sukūrę sąskaitą ir pridėję stebėjimo kodą į savo svetainę galite pradėti stebėti savo svetainę. Žinoma, kiekvieną dieną galite rankiniu būdu tikrinti „Google Analytics“ paskyrą, tačiau „WordPress“ yra lanksti CMS, kuri siūlo daugybę lengvai naudojamų įskiepių, integruojančių jūsų analizę į „WordPress“ prietaisų skydelį. Mes rekomenduojame „MonsterInsights“ nes jis gerai veikia su Yoast SEO – tokiu būdu galite derinti savo SEO strategiją su SEO stebėjimu, kad gautumėte daug geresnių rezultatų.

Prižiūrėkite „WordPress“ atsargines kopijas naudodami „VaultPress“

„VaultPress“, skirta „WordPress“

Visada gera idėja planuoti blogiausią, o vienas geriausių gedimų yra saugus, kai pradedate tinklaraštį naudodamas „WordPress“ reguliariai darydamas atsargines kopijas.. „VaultPress“ yra nemokamas papildinys, tačiau tam, kad galėtumėte sukurti ir prižiūrėti visas svetainės atsargines kopijas, reikalinga „premium“ narystė. Tai dalis „Jetpack“ priemokų planų, kurie prasideda tik nuo 3,50 USD per mėnesį (tik 39 USD per metus), ir tai yra labai maža kaina, jei norite ramybės, kad jūsų svetainė turi planą B. Jei nenorite naudoti papildinys atsarginėms kopijoms kurti, jokių problemų. Yra keli skirtingi nemokami metodai, kuriuos galite naudoti kurdami „WordPress“ atsarginę kopiją naudodamiesi savo prieglobos planu arba rankiniu būdu.

5 žingsnis: pradėkite internetinius dienoraščius

Šiuo metu jūsų tinklaraštis yra beveik paruoštas turiniui kurti ir yra dar keli dalykai, kuriais reikia pasirūpinti. Pirmasis yra atsikratyti pranešimo pavyzdžio, puslapio ir komentarų, kuriuos „WordPress“ apima pagal numatytuosius nustatymus.

Ištrinkite pavyzdinį puslapį ir paskelbkite

Pirmiausia spustelėkite Puslapiai meniu punktas jūsų šoninėje juostoje. Savo visiškai naujame tinklaraštyje pamatysite tik vieną pavyzdinį puslapį, kurį galite ištrinti užveskite pelės žymeklį virš kiekvieno ir pasirinkdami Šiukšlių dėžė variantas.

ištrinant „WordPress“ įrašą

Kol kas jums nereikia kurti jokių naujų puslapių, nors galbūt norėsite grįžti vėliau, kad tam tikru metu sukurtumėte „Apie“ arba „Kontaktų“ puslapį. Šiuo metu mes sutelkiame dėmesį į jūsų internetinio dienoraščio kūrimą, kuriam nereikia nieko, išskyrus įrašus. Taigi spustelėkite Žinutės savo šoninėje juostoje ir, kaip ir puslapiuose, ištrinkite žinutės pavyzdį pavadinimu „Sveikas pasaulis!“

Dabar jūsų tinklaraštis yra šviežias, švarus ir paruoštas jūsų išminties žodžiams.

Sukurkite savo pirmąjį pranešimą

Pažvelkime į jūsų pirmojo įrašo sukūrimą. Tiesiog eikite į Žinutės> Pridėti naują per šoninę juostą ir jums bus parodytas ekranas, panašus į žemiau pateiktą:

Parašykite savo pirmąjį dienoraščio įrašą

Yra trys pagrindiniai dalykai, kuriuos jums reikia norint išleisti pirmąjį įrašą (nors mes turime išsamų vadovą, kaip paskelbti pirmąjį jūsų „WordPress“ įrašą):

 1. Sukurkite savo įrašo pavadinimą: Tai yra lauke, esančiame tiesiai po „Pridėti naują įrašą“. Padarykite tai aiškų, glaustą ir patrauklų. Taip pat gera idėja įtraukti raktinį žodį.
 2. Parašykite savo turinį: Tai yra pagrindiniame teksto rengyklės langelyje, užimančiame didžiąją ekrano dalį. Tai yra tai, ką matai, kas yra, ką gauni (trumpai tariant, WYSIWYG), tai reiškia, kad jūs galite pamatyti pakeitimus, kuriuos atlikote naudodami redaktorių, naudodami įtrauktas parinktis (paryškintas, kursyvas, šrifto dydis, nuorodos ir kt.) ) arba laikmenos (vaizdų, vaizdo įrašų nuorodų ir kt.) įdėjimas.
 3. Teminis vaizdas, kategorija ir žymos: Jei norite pridėti matomą vaizdą dabar, pats laikas tai padaryti. Taip pat rekomenduojame naudoti kategorijas (plačias įrašų grupes) ir žymas (specifinius, nišinius aprašus), nes jos palengvina skaitytojų naršymą jūsų svetainėje vėliau, kai jūsų tinklaraštyje yra šimtai įrašų.

Kai šie trys taškai bus uždengti, spustelėkite Paskelbti mygtuką. Štai viskas – sukurti „WordPress“ turinį yra taip paprasta! Nors yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdami optimizuoti ir geriau pateikti savo įrašus, raktas į darbo pradžią yra tik tai: pradedant. Vėliau nerimaukite dėl smulkaus atspaudo, bet kol kas išleiskite šiek tiek turinio!

Pridėti daugiau funkcijų

Visada galite įtraukti į savo „WordPress“ svetainę. Pridėkite daugiau puslapių, pridėkite daugiau papildinių, pasirinkite naują temą, kad pridėtumėte naujų stilių. Dangus yra riba! Čia yra keletas bendrų funkcijų, kurias galbūt norėsite pridėti prie savo svetainės (keičiasi spoileriai – daugeliui tereikia papildinio).

 • Kaip pridėti forumą prie WordPress
 • Kaip pridėti parduotuvę prie WordPress
 • Kaip pridėti “Google” šriftus prie
 • Kaip tinkinti savo svetainės dizainą
 • Kaip pridėti puslapių kūrimo priemonę

Ko lauki? Eikite į internetinį dienoraštį!

Pradėti nuo internetinių dienoraščių rašymo yra taip paprasta, kaip ir anksčiau aprašytų penkių žingsnių, o dienoraščio sudarymo mokymosi kreivė yra sekli, jei pradedate ne groti, o šokinėti gilumoje. Yra daug laiko apsvarstyti smulkius temų pakeitimus, naujus papildinius ir optimizuoti savo SEO, tačiau sėkmingas tinklaraščių rašymas beveik visada grįžta prie turinys kad jūs gaminate.

Dažniausiai lankytojai nesirūpins beveik tiek pat jūsų dizainu ar išgalvotu įskiepio funkcionalumu, kiek jiems rūpi jūsų turinys. Taigi įsitraukite į internetinių dienoraščių širdį, kurkite ir pradėkite tinklaraštį!

Ar turite klausimų, kaip sukurti tinklaraštį? Arba „WordPress“ tinklaraščių kūrimas konkrečiai? Mes mielai padėsime – tiesiog palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map