Išsamus RSS vadovas ir kaip jį naudoti su „WordPress“

Išsamus RSS vadovas ir kaip jį naudoti naudojant „WordPress“

O kas, jei vartotojams nereikėjo atvykti į jūsų „WordPress“ svetainę, kad galėtų skaityti jūsų straipsnius? Tai neabejotinai palengvins vartotojus, nes jiems nereikės naršyti po dešimt savo mėgstamų tinklaraščių ir naujienų šaltinių, kad gautų savo dienos informaciją. Tai taip pat būtų malonu svetainių savininkams, nes tai leistų efektyviau paskirstyti turinį, pristatant turinį ten, kur nori vartotojai..


Tai yra visa RSS idėja.

RSS yra maždaug nuo 1999 m., Ji veikia kaip turinio platintoja žiniatinklyje. Be to, jis derinamas su kaupikliais, kad būtų lengviau skaityti, kaupti ir tvarkyti.

Trumpai tariant, RSS leidžia jūsų skaitytojams vienoje vietoje skaityti visą norimą turinį. Tokiu būdu jiems nereikia žymėti savo mėgstamų naujienų svetainių ar ieškoti „Google“, kai jie nori gerai perskaityti.

Kaip veikia RSS

RSS arba Tikrai paprastas sindikatas, siūlo skaitytojams galimybę užsiprenumeruoti jūsų tinklaraštį. Po to skaitytojas turi naudoti RSS skaitytuvą arba kaupiklį turiniui sunaudoti.

Norėdami užsiprenumeruoti, skaitytojas paspaudžia mygtuką Prenumeruoti. Viskas. Kartais sunku rasti RSS prenumeratos mygtuką tinklalapyje ar tinklaraštyje, tačiau dažnai galite juos rasti šalia socialinės žiniasklaidos mygtukų, poraštėje arba „Google“ ieškodami „Svetainės pavadinimas“ + „RSS tiekimas“..

Kartais sunku rasti RSS prenumeratos mygtuką tinklalapyje ar tinklaraštyje, tačiau dažnai galite juos rasti šalia socialinės žiniasklaidos mygtukų, poraštėje arba „Google“ ieškodami „Svetainės pavadinimas“ + „RSS tiekimas“..

RSS sklaidos kanalus taip pat galima suskaidyti pagal kategorijas ar temas. Tai kur kas labiau aktualu dideliems internetiniams žurnalams (pvz., „Wall Street Journal“ ar „USA Today“). Kodėl taip yra? Nes tuose leidiniuose yra dešimtys, jei ne šimtai skyrių.

Kodėl taip yra? Nes tuose leidiniuose yra dešimtys, jei ne šimtai skyrių.

Todėl skaitytojas galėjo nuspręsti prenumeruoti visą popieriaus lapą ar tiesiog sporto skyrių.

Tai dar vienas privalumas, jei turite RSS sklaidos kanalą. Visiškai įmanoma, kad kai kuriems skaitytojams patrauklūs yra tik kai kurie jūsų straipsniai. Todėl jie gali norėti tik užsisakyti kažką panašaus į kelionių ar verslo skyrius.

Užsiprenumeravęs RSS tiekimą, vartotojas privalo nurodyti, kaip jis naudos informaciją. Kaip minėta, tam reikia tam tikro kaupiklio ar RSS skaitytuvo.

Anksčiau populiariausias pasirinkimas buvo „Google Reader“. Tai buvo švarus, labai efektyvus būdas sujungti dešimtis RSS tiekimų.

Deja, „Google Reader“ nustojo veikti 2013 m. Taigi, tai jau nėra išeitis. Tačiau šiandien yra daugybė kitų RSS skaitytojų.

Kurie RSS skaitytojai yra labai rekomenduojami?

Išjungus „Google Reader“, „Google“ rekomendavo daugiausia klientų perkelti į Pagarbiai. Jis tikrai yra pats panašiausias į „Google Reader“, tačiau viskas priklauso nuo jūsų pačių pasirinkimo.

Yra dešimtys RSS skaitytojų, iš kurių galima rinktis, tačiau čia yra patys populiariausi:

Kaip minėta, kiekvienas iš jų turi savo žavesį. Pavyzdžiui, „Feedly“ imituoja „Google Reader“ savo švara ir organizavimu, o „Panda“ yra daugiau būdas naršyti keliose svetainėse vienoje sąsajoje. Aš rekomenduoju išbandyti juos visus, kad pamatytumėte, kuris iš jų tinkamas, jei planuojate kaupti turinį. Galų gale, tai bus jūsų pagrindinis straipsnių skaitymo centras.

Kaip naudoti RSS su savo WordPress svetaine

Dabar, kai suprantate, kaip skaitytojai naudojasi RSS teikiamais pranašumais, atėjo laikas pasidomėti, kas ir kaip „WordPress“ svetainių savininkams.

Norėdami pradėti, turėtumėte žinoti, kad sąveikausite su RSS vienu ar dviem būdais. Pirmasis ir svarbiausias RSS aspektas svetainių savininkams yra gauti mygtuką RSS užsiprenumeruoti jūsų svetainėje. Tai veikia kaip jūsų turinio paskirstymo tinklas, ir visa tai jums nereikia padaryti daug dirbant.

Kaip pridėti nuorodą ir piktogramą į savo RSS

Šiame procese turite keletą pasirinkimų. Techniškai galite paimti RSS atvaizdą iš „Google Images“, įdėti jį į valdiklį ir susieti vaizdą šoninėje juostoje. Tai sutaupytų jums poreikį įdiegti papildinį, tačiau dažnai tai nėra pats švariausias būdas įtraukti RSS mygtuką..

Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų „WordPress“ tema apima pasirinktinį valdiklį, skirtą socialinėms piktogramoms. Jei yra valdiklis, turėtumėte galėti jį įterpti į bet kurią valdikliui parengtą sritį (šoninę juostą, poraštę ar net viršutinę juostą)..

Bendras socialinis valdiklis

Aukščiau pateiktas visos temos socialinio valdiklio pavyzdys (kuriame taip pat yra mygtuko stiliaus, dydžio, tvarkos ir dar daugiau). Bet jei jūsų temoje nėra šios įmontuotos funkcijos, galite pastebėti, kad geriausia naudoti papildinį.

Pridėti vieną RSS mygtuką

Iš pradžių galite pabandyti įterpti RSS mygtuką patys. Tai gali būti tuo atveju, jei norite laikyti jį atskirai nuo socialinių mygtukų arba galbūt įdėkite į savo svetainės apačią.

Tokiu atveju yra keli įskiepiai, tokie kaip RSS informacijos santraukos piktograma arba RSS piktogramos valdiklis. Jie abu veikia gerai, tačiau jūs negaunate jokios papildomos funkcijos, pvz., Mygtukų, kad padidintumėte savo socialinį stebėjimą.

Dažniau yra RSS mygtukas šalia „Facebook“, „Twitter“ ir „Pinterest“ nuorodų, darant prielaidą, kad juos turite.

Pridėti RSS su socialinės žiniasklaidos nuorodomis

Jei norite sujungti visus šiuos mygtukus iš eilės, paprastai galite rasti socialinės medijos mygtukų papildinius, kuriuose taip pat galima naudoti tinkintą piktogramą ir nuorodą arba iš tikrųjų RSS piktogramą..

Aukščiausios socialinės žiniasklaidos piktogramos daro triuką dėl socialinių mygtukų ir RSS, nes jame taip pat yra RSS piktograma ir laukas, į kurį reikia įterpti RSS URL.

Kas yra mano RSS URL?

„WordPress“ automatiškai sugeneruoja jums RSS tiekimą. Šis sklaidos kanalas yra jūsų straipsnių rinkinys, kurį galima bendrinti su RSS URL. Kaip matote aukščiau esančioje ekrano kopijoje, vartotojams ateiti ir paspausti mygtuką reikia RSS URL. Dažniausiai šį URL įklijuosite papildinio lauke, tačiau kartais galite tiesiog susieti vaizdą.

Nepaisant to, jūsų RSS URL atrodo taip: http://www.wpexplorer.com/feed/

Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra pakeisti „wpexplorer.com“ tekstą jūsų faktine svetaine. Kai turėsite šį URL, yra gana lengva pradėti platinti RSS tiekimą savo svetainėje.

Keli RSS tiekimai jūsų „WordPress“ svetainėje

Antra priežastis, kodėl galite pasinaudoti RSS pranašumais, yra tai, kad norėtumėte parodyti trečiųjų šalių teikinius savo „WordPress“ svetainėje. Pvz., Galbūt jūs tvarkote finansų tinklaraštį ir norėtumėte pateikti akcijų tendencijas iš šiuolaikiškesnio, patikimesnio šaltinio. Galų gale, jūs patys nekeisite akcijų kainų pokyčių. Geriau sugriebti RSS srautą iš „CNNMoney“ ar „Reuters“ ir įterpti jį į šoninę juostą.

Tas pats pasakytina apie daugumą naujienų tinklaraščių, nes dažnai neįmanoma neatsilikti nuo kiekvieno naujienų ciklo kampo. Kino tinklaraštis nenorėtų praleisti dalijantis „Rotten Tomato“ partitūra. Štai kur pradeda veikti „Rotten Tomatoes“ RSS tiekimas.

Taigi, ši RSS taktika yra labiau skirta suteikti vartotojams vertingos informacijos, o ne platinti turinį visame internete.

RSS sklaidos kanalo rodymas

Aukščiausias papildinys, skirtas sukurti RSS naujienų kanalą savo svetainėje, vadinamas WP RSS agregatoriumi.

Atsisiųskite „WP RSS Aggregator“ papildinį ir įdiekite jį į savo svetainę. Informacijos suvestinėje eikite į skirtuką „RSS agregatorius“ ir užpildykite viską, pradedant RSS URL ir teikiant informacijos šaltinio pavadinimą. Bus paprašyta kai kurių kitų nustatymų, pvz., Ar norite susieti su šaltiniu ir ar norite pašalinti pasikartojančius pavadinimus.

Pridedamas naujas sklaidos kanalas

Po to galėsite valdyti visus savo teikinius ir rodyti juos viename nuolatiniame sraute savo svetainėje. Padėkite sklaidos kanalą savo šoninėje juostoje arba savo puslapyje.

Kodėl jums reikia RSS jūsų „WordPress“ svetainėje

Kai kurie tinklaraštininkai gali atmesti RSS kaip seną technologiją. Ši mintis toli gražu nėra tiesa, ypač turinčių žinių apie techniką. Kai kurie tinklaraštininkai mano, kad tai labiau susiję su dideliais žurnalais. Tai netiesa.

Kai kurie tinklaraštininkai mano, kad tai labiau susiję su dideliais žurnalais. Tai netiesa.

Net jei gausite penkis ar dešimt RSS skaitytojų, tai yra labai naudinga mažam ar vidutinio dydžio tinklaraščiui. Tai tiesiog skirtingas būdas vartotojams pasiekti turinį, taigi tai yra alternatyva jūsų el. Pašto adresų sąrašui arba kai rašote socialinėje medijoje.

Jei turite klausimų apie RSS naudojimą su „WordPress“, praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map