Kaip apriboti turinį pagal narį

Ar norite apriboti / apriboti prieigą prie tam tikrų savo „WordPress“ svetainės dalių? Šiame straipsnyje parodysime, kaip galite apriboti savo svetainės turinį atsižvelgiant į tai, kas į jūsų svetainę yra prisijungę naudodamiesi populiariais „WordPress“ papildiniais. Kitaip tariant, kaip nustatyti a narystė stiliaus svetainė su „WordPress“.


Yra daugybė priežasčių, kodėl verta sukurti narystės svetainę. Jie apima, bet jais neapsiriboja,

 • Ugdykite stiprią bendruomenę.
 • Padidinkite įtraukimą ir pokalbį savo svetainėje.
 • Apribokite prieigą prie savo turinio narių lygiu.

Turiu pripažinti, kad narystės svetainės sukūrimas yra daug daugiau nei tik prieigos prie jūsų turinio ribojimas remiantis narystė. Tačiau yra daugybė svetainių, veikiančių pagal narystę ar prenumeratos modelį. „Wall Street Journal“ yra puikus svetainės, veikiančios pagal prenumeratos modelį, pavyzdys. Kai užsiprenumeruojate išskirtinį jų svetainės turinį, esate laikomas nariu ir suteikiama prieiga prie aukščiausios kokybės turinio.

Narystės svetainė ne tik padeda ugdyti skaitytojų bendruomenės jausmą, bet taip pat padeda parduoti ir užsidirbti iš viso ar viso savo turinio. Turėsite nuspręsti, kokią savo turinio dalį norite padaryti išskirtinai tik apmokamiems nariams. Tai reikia įvertinti kiekvienu atveju atskirai. Tai taip pat labai priklauso nuo pramonės, kurioje specializuojasi jūsų svetainė.

Potenciali jūsų skaitytojų nauda iš prenumeratos turi būti kiekybiškai įvertinta ir pakankamai reikšminga, kad ją būtų galima įsigyti. Žmonės niekada nepirks jūsų turinio, jei nemanys, kad to būtinai reikia. Keli sunkūs klausimai, į kuriuos turėsite atsakyti,

 • Ar kur nors kitur internete galiu nemokamai rasti savo turinio ar panašaus turinio kopiją ?
 • Ar galimas vartotojo pranašumas yra didesnis už pirkimo išlaidas ?

Jei nustatysite per didelę kainą, ne tik sumažinsite prenumeratas, bet ir gausite daug karšto vandens, jei negalėsite pateikti tikros naudos savo abonentams. Jei galbūt manote, kad nelabai uždirbsite įvesdami prenumeratos pagrindu narystės modelį savo svetainėje, galite prekiauti savo turinio pritaikymu socialinėms akcijoms..

Apriboti turinį nariu naudojant kodą (žr. Papildinio rekomendacijas žemiau)

Prieš įsitraukdami į įvairius papildinius, kurie gali padėti apriboti jūsų svetainės turinį, pirmiausia pažvelkite į kodą, kurį galite naudoti, jei esate kūrėjas, kad patikrintumėte, ar jums tinka dabartinis vartotojo tipas, ir atitinkamai apriboti (nes tai labai lengva!). Peržiūrėkite du fragmentus, kuriuos galite naudoti įkvėpimui

// Pavyzdys apriboti ištisus puslapius tik prisijungusiems vartotojams
funkcija wpex_restrict_page_to_logged_in_user () {

// Gaukite visuotinį pranešimą
visuotinis $ postas;

// Neleisti patekti į puslapį, kurio ID yra 2, ir visiems šio puslapio vaikams
$ puslapis_id = 170;
if (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id)))) {

// Pagal nutylėjimą nustatykite peradresavimą į tiesą
$ redirect = tiesa;

// Jei prisijungęs, nedarykite peradresavimo
// Čia galite / turėtumėte atlikti papildomus patikrinimus, pagrįstus vartotojo vaidmenimis ar vartotojo meta
if (is_user_logged_in ()) {
$ redirect = false;
}


// Peradresuokite žmones be prieigos prie pagrindinio puslapio
if ($ nukreipti) {
wp_redirect (esc_url (home_url ('/')), 307);
}

}

}
add_action ('template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user');
// Konkretaus turinio apribojimo pagal vartotojo vaidmenį pavyzdys
$ current_user = wp_get_current_user ();
$ user_role = $ user-> rolės? $ vartotojas-> vaidmenys [0]: klaidingas;

if ('abonentas' == $ user_role) {
echo 'Parodyk čia ką nors';
}

Gerai, kad dabar, kai mes tai padarėme, pažvelkime į keletą papildiniai, kurie padeda apriboti prieigą į jūsų turinį.

Apriboti „WordPress“ turinį „Pro“

Gali būti, kad geriausias papildinys, kai reikia riboti prieigą prie turinio. Priežastis, kodėl aš rekomenduoju šį papildinį, turintį daug daugiau funkcijų turinčių priedų, yra paprastumas. Galite pasirinkti, kurie iš jūsų įrašų / puslapių ar jų puslapių / įrašų dalys yra prieinami skirtingų lygių nariams.

„Pippin001“

Kalbant apie prenumeratos lygius, galite nustatyti bet kokį prenumeratos lygių skaičių ir priskirti jiems skirtingus prieigos prie turinio lygius. Tai leidžia jums dirbti su įvairiais prieigos lygio kainų diapazonais. Sukūrę skirtingus prenumeratos lygius ir leidę viešai prenumeruoti, pradedamas naudoti mokėjimo mechanizmas. O papildinys veikia su „Paypal“, „Stripe“ ir „Braintree“.

NuolaidosPip

Be to, papildinys leidžia kurti nuolaidas ir efektyviai praneša apie jūsų uždarbį. Kalbant apie nuolaidas, įskiepis sukuria trumpąjį kodą, kuris suaktyvina nuolaidas, tai leidžia kitoms svetainėms lengvai dalintis jūsų nuolaidomis, kalbant konkrečiai apie kuponų svetaines. Galite nustatyti konkretų nuolaidos procentą ir nustatyti nuolaidų galiojimo laiką. Jei norite, galite nustatyti limitą, kiek kartų galima naudoti nuolaidos kodą.

Duomenys yra labai naudingas bet kokio verslo, ypač žiniatinklio paslaugų ar tinklaraščio, turtas. Galite eksportuoti visus papildinio sugeneruotus duomenis per CSV failą kiekvienam nariui, kiekvienam mokėjimui arba abiem. Arba galite importuoti duomenis į populiarius naujienlaiškių papildinius, pvz., „AWeber“ ar „MailChimp“. Registracijos formą gana lengva naudoti ir labai paprasta.

„RegFormPip“

Gaukite turinio apribojimo programą „Pro“

Asmeninio turinio „WordPress“ papildinys

Galite apsaugoti beveik bet kokį savo svetainės turinį, įskaitant puodus, puslapius, meniu ir visas kategorijas. Net užblokuotas vieno mygtuko paspaudimas, kuris neleidžia pasiekti svetainės turinio.

PC

Papildinys padeda tvarkyti jūsų vartotojus ir rūšiuoti juos naudojant vidines paieškas ir kategorijų filtrus. Integruotas trumpųjų kodų vedlys leidžia žymiai lengviau paslėpti turinį.

Kompiuterio nustatymai

Apribota šio papildinio funkcija taikoma visose jūsų „WordPress“ svetainės dalyse, įskaitant meniu. Galite blokuoti pasirinktinius įrašų tipus ir taksonomijas. Turite keletą iš anksto nustatytų šablonų, tačiau tinkintas odos kūrimo būdas padeda pritaikyti užblokuoto turinio šabloną.

Registracijos forma su dviem išdėstymo variantais buvo sugriežtinta, kad būtų apsaugota nuo šlamšto. Šis papildinys buvo sukurtas kaip „Contents Restric Pro“ papildinys, kurio pagrindinis tikslas yra apriboti prieigą prie „WordPress“ svetainių turinio..

Atsisiųskite privatų turinį čia

Jei ieškote daugiau funkcijų turinčio narystės papildinio su turinio apribojimu kaip jo arsenalo dalį, tada aš rekomenduoju du papildinius.

„MemberMouse WordPress“ tarnyba

„MemberMouse“ yra galinga „WordPress“ svetainių narystės valdymo sistema. Ši narystės valdymo sistema padeda parduoti skaitmeninius produktus, programinę įrangą kaip paslaugą, veikti kaip internetinės mažmeninės prekybos parduotuvės portalas, taip pat gerai veikia parduodant prenumeratos turinį..

„MemberMouse“

Jis buvo sukurtas siekiant padėti atsikratyti daug laiko reikalaujančių pridėtinės vertės procesų. Nors jis teikia palaikymo automatizavimą, klientų valdymą, ataskaitų teikimą ir analizę jūsų verslui, mes esame suinteresuoti jo galimybėmis apsaugoti turinį.

Savo svetainėje galite lengvai sukurti tik nariams skirtas sritis, apsaugoti puslapius slaptažodžiu ir kitu turiniu. Papildinyje taip pat galima kurti bandomuosius pasiūlymus, nuolaidas ir kuponus. Tai veikia su 8 mokėjimo tinklais, o tai reiškia, kad beveik kiekvienas būsimas klientas yra aprėptas.

„MemberMouse“ gali būti šiek tiek brangesnis už 19,95 USD / mėn. Už savo pagrindinį planą, tačiau jis išlieka puikiu pasirinkimu, jei norite sukurti specialią narystės svetainę „WordPress“ platformoje..

Patikrinkite „MemberMouse“ čia!

„MemberPress“ „WordPress“ papildinys

„MemberPress“ yra dar vienas galingas „WordPress“ svetainių narystės valdymo papildinys. Lengva nustatyti ir pradėti, „MemberPress“ buvo sukurta taip, kad galėtų tiksliai valdyti prieigą prie turinio, atsižvelgiant į narystės lygį. Naudodami „MemberPress“ galite apriboti prieigą prie puslapių, įrašų, vaikų puslapių, pasirinktinių įrašų, žymų, kategorijų ir visų kitų failų ar turinio, esančio jūsų svetainėje..

„MemberPress“

Savo bendruomenės nariams galite sukurti kuponus ir aukščiausios kokybės forumą. Verslo planui ji yra žymiai pigesnė nei „MemberMouse“ – 99 USD per metus.

Gaukite „MemberPress“ bėgimą savo svetainėje

Mokamos nario prenumeratos

Atsisiųskite narystės ir turinio apribojimus - mokamos narių prenumeratos

Greitai pridėkite mokamą, pasikartojančią narystę naudodamiesi mokamų narių prenumeratomis. Šis papildinys apima paprastas parinktis nustatyti savo registracijos puslapį, prenumeratos planus, pasirinktinį prisijungimą, riboto turinio ir dar daugiau. Tai netgi integruota su „WooCommerce“, norint pasiūlyti savo nariams išskirtinius produktus ar nuolaidas.

Gaukite mokamų narių prenumeratas

Ribota prieiga prie svetainės „WordPress“ papildinys

„RestrictedSiteAccess“

Paprastas papildinys, kuris riboja prieigą prie jūsų svetainės lankytojams, kurie yra prisijungę arba naudojasi svetainės turiniu iš nurodyto IP adresų diapazono. Lankytojai, neturintys prieigos, gali būti nukreipti į kitą puslapį, įskaitant prisijungimo puslapį, arba pakaitomis galite parodyti pranešimą.

Atsisiųsti apribotą prieigą prie svetainės

Pagrindinis „WordPress“ papildinys

„UltMember“

„Ultimate Member“ yra paprastas ir efektyvus papildinys, leidžiantis lengvai sukurti registracijos formą ir kurti naujas bendruomenes internete. Galite sukurti pasirinktinius vartotojo vaidmenis, taip pat užsiimti turinio ribojimu pasauliniu mastu ir kiekvienam įrašui / puslapiui. Tai išskiria tris kategorijas – prisijungusius vartotojus, atsijungusius vartotojus ir visus.

Atsisiųskite „Ultimate Member“

Vartotojai „Ultra Member Free WordPress“ papildinys

Naudotojų narystė

Vėlgi, labai naudingas įrankis, padedantis kurti pažangias internetines bendruomenes, šis įskiepis turi daug daugiau socialinės integracijos funkcijų. Papildinys palaiko dalinį turinio apribojimą ir išskiria prisijungusius vartotojus ir vartotojus su konkrečiais narystės paketais.

Atsisiųsti „Ultra Member“ vartotojus

Išvada

Tikiuosi, kad straipsnis buvo naudingas ir jūs radote narystės skatinamą turinio apribojimo papildinį, kuris geriausiai tinka jūsų „WordPress“ svetainei. �� Prašome užsiprenumeruoti „WPExplorer“ tinklaraštį, kad gautumėte daugiau naujienų, vadovėlių ir daug daugiau iš „WordPress“ pasaulio.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map