Kaip įdiegti „WordPress“ „Microsoft Azure“

 1. 1. Dabar skaitau: Kaip įdiegti „WordPress“ „Microsoft Azure“
 2. 2. Kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud“
 3. 3. Įdiekite „WordPress“ AWS – „Amazon Web Services“
 4. 4. Įvadas į debesų kompiuteriją naudojant „WordPress“
 5. 5. Kaip įdiegti WordPress programoje

„Microsoft Azure“ yra viena iš pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų „Google“ ir „Amazon“ gretose. Anksčiau mes aptarėme, kas yra debesų kompiuterija ir kaip nustatyti „WordPress“ „DigitalOcean“ lašelyje. Šiandien apžvelgsime, kaip įdiegti „WordPress“ debesyje, naudojant „Microsoft Azure“ debesų kompiuterijos paslaugas.


Įvadas

Debesų kompiuterija yra daug didesnė, nei spėliojame įvadiniame pranešime. Kai užsiregistruosite „Microsoft Azure“, pamatysite nesuskaičiuojamos galimybės Debesų kompiuterija turi pasiūlyti. Štai žvilgtelkite į „Microsoft Azure“ informacijos suvestinę:

azure-prietaisų skydelis-žvilgtelėti

Štai įvykių seka:

 1. Prisiregistruokite gauti nemokamą „Microsoft Azure“ paskyrą
 2. Įdiekite naują „WordPress“ žiniatinklio programą
 3. Konfigūruokite „WordPress“ diegimą

1 etapas – užregistruokite „Microsoft Azure“ abonementą

„Microsoft Azure“ siūlo 30 dienų bandomąją sąskaitą su 200 USD vertės debesų kompiuterijos ištekliais. Tai yra nemokama sąskaita, kuriai reikalinga galiojanti kreditinė ar debeto kortelė. Kortelė naudojama tik patvirtinimo tikslais. Iš anksto apmokėtos kredito kortelės ir virtualios kredito kortelės nepalaikomos.

sukurtas azure-install-wordpress-account

PASTABA: Aš asmeniškai prisiregistravau naudotis „Microsoft Azure“ paslauga naudodamasis kreditine kortele. Buvo apmokestintas vienas doleris, o suma buvo grąžinta per kitas dvi darbo dienas.

Viena iš pagrindinių debesų kompiuterijos ypatybių yra „pay-as-you-go“ modelis. Tai reiškia, kad jūs turite mokėti tik už tai, ką naudojate. Kai kuriems iš mūsų patinka būti labai atsargiems dėl kortelėse esančių mokesčių. Juk kreditinės kortelės daryti kelti tam tikrą riziką. Atsižvelgiant į tai, yra tikimybė, kad jei mūsų „WordPress“ svetainėje yra didelis srautas, Azure automatiškai padidins paskirstytų išteklių mūsų programai („WordPress“) dydį, kad būtų subalansuota papildoma apkrova. Dėl to padidėtų mėnesio sąskaita, taigi ir kintamos sąskaitos.

„Azure“ išlaidų riba ir ramybė

„Microsoft Azure“ turi protingą sprendimo būdą – jie tai vadino Išlaidų riba. Kaip rodo pavadinimas, aktyvus išlaidų limitas „Azure“ neleis jums išleisti daugiau nei nustatyta suma. Galite nustatyti šią ribą bet kuriai norimai sumai – pradedant nuo nulis dolerių.

Pvz., Tarkime, kad esate nustatęs 20 USD per mėnesį išlaidų limitą. Suvartoję debesų kompiuterijos išteklius, kurių vertė 20 USD, jūsų ištekliai bus sustabdyti likusiam mėnesiui, arba kol padidinsite išlaidų limitą.

Geros naujienos: Kai prisiregistruojate į nemokamą maršruto sąskaitą, a automatiškai sukuriama nulinio dolerio išlaidų riba. Tai suteikia ramybę – jūsų kreditinė kortelė nebus apmokestinta, jei specialiai padidinsite limitą.

2 etapas – įdiekite „WordPress Web-App“

Kai užregistruosite „Microsoft Azure“ paskyrą, eikite į „Azure“ valdymo informacijos suvestinę. Tai atrodo maždaug taip:

azure-install-wordpress-azure-management-portal

Gana šauniai? Jis tampa dar vėsesnis. Dėl „WordPress“ populiarumo debesies paslaugų teikėjai manė, kad geriausia būtų duoti paruoštus „WordPress“ šablonus. Šis žingsnis atleis klientams nuo to, kad jiems teko patirti sunkumų diegiant „WordPress“ debesų kompiuterijos aplinkoje. Tą patį mes matėme „DigitalOcean“ 1 paspaudimo „WordPress“ diegimo programoje.

Suskaičiuokime, kiek kartų reikia įdiegti „WordPress“. Pasirengęs? Eime.

1 žingsnis
Prisijunkite prie „Azure“ valdymo informacijos suvestinės.

2 žingsnis
Eikite į meniu juostą ekrano apačioje ir paspauskite Nauja.

3 žingsnis
Pasirinkite Apskaičiuokite > Žiniatinklio programa > Iš galerijos. Atsidarys naujas langas.

azure-install-wordpress-azure-step-1

4 žingsnis
Galerijoje pateikiamos visos programos, kurias galima įdiegti spustelėjus 1 paspaudimą. Jie buvo išbandyti, kad sklandžiai dirbtų su Azure debesų kompiuterijos aplinka. Iš kairėje esančio meniu pasirinkite CMS. Dešinėje, slinkite žemyn, kad rastumėte „WordPress“. Pasirinkite „WordPress“ ir spustelėkite kita rodyklė.

azure-install-wordpress-azure-step-2-1-select-wp

5 žingsnis
Pagal Svetainės nustatymai, tiesiog įveskite savo svetainės pavadinimą. Palikite likusius nustatymus kartu su Diegimo nustatymai kaip yra. Galite pasirinkti kitą Regionas tačiau atsižvelgiant į jūsų tikslinę auditoriją. Pereikite prie kito veiksmo spustelėdami kita rodyklė.

azure-install-wordpress-azure-step-2-2-config-region

6 žingsnis
Dabar, kaip mes žinome, „WordPress“ reikia duomenų bazės saugoti svetainės turinį. Šiame veiksme duosime pavadinimą duomenų bazei, kurią naudoja mūsų „WordPress“ svetainė. Spustelėkite žymėjimo mygtuką, ir Azure pradės kurti jums žiniatinklio programą..

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-add-db

7 žingsnis
Kai tik jis bus sukurtas, žiniatinklio programose rasite naują įrašą pavadinimu, kurį pasirinkote atlikdami 4 veiksmą. „WordPress“ yra sukurtas ir vykdomas. Spustelėkite URL, kad paleistumėte „WordPress“ svetainę iš debesies. Azure suteikia nemokamą padomenį visi jūsų priglobtose programose.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-sėkmė-app-sukurta

8 žingsnis
Nuo šiol tai garsioji 5 minučių instaliacija. Pasirinkite norimą kalbą ir spustelėkite Tęsti.

azure-install-wordpress-azure-step-3-1

9 žingsnis
Užpildykite reikiamą informaciją ir atsiminkite nenaudoti Administratorius kaip vartotojo vardą. Aš išjungiau Privatumas nustatymas, nes tai yra bandymo svetainė. Spustelėkite Įdiekite „WordPress“ tęsti.

azure-install-wordpress-azure-step-3-2

10 žingsnis
Taip, „WordPress“ buvo įdiegta. Dabar galite pereiti prie prisijungimo prie „WordPress“ informacijos suvestinės.

azure-install-wordpress-azure-step-3-3

11 veiksmas
Įveskite prisijungimo duomenis, kuriuos nustatėte atlikdami 9 veiksmą, ir spustelėkite Prisijungti.

azure-install-wordpress-azure-step-3-4

„Boom“ – jūsų „WordPress“ prietaisų skydelis yra paruoštas. Dabar galite įdiegti savo mėgstamą daugiafunkcinę „WordPress“ temą, pridėti kelis papildinius (galbūt „Symple Shortcodes 2.0.0“?) Ir pridėti savo turinį.

azure-install-wordpress-azure-step-3-5-sėkmė

Ir čia yra jūsų sąsaja. Veikia puikiai!

azure-install-wordpress-azure-step-3-6-frontend-2

Išplėstiniai „Microsoft Azure“ nustatymai

Būsiu sąžiningas su jumis – po „Azure Management“ prietaisų skydeliu yra tiek daug funkcijų, aš vos žinau apie 30% jų. Iš nedaugelio, kurį suprantu, man pasirodė, kad jie yra gana įdomūs ir aš jais pasidalinu su jumis.

Jei norite pasiekti šiuos nustatymus, turėsite spustelėti savo „WordPress“ žiniatinklio programos įrašą. Tai paleis Prietaisų skydelis. Pagal Konfigūracija skirtuke rasite daugybę programinės įrangos – .NET, PHP, Java, Python ir kt. – visa tai galite įjungti / išjungti jungikliu! Dabar tai patogu! Nereikia jaudintis diegiant „Java“ (tie, kurie tai darė anksčiau, žinos). Įjunkite jungiklį ir „Java“ yra paruošta darbui.

azure-wordpress-Advanced-3-config-1

Deja, domenų vardų žemėlapiai neleidžiami laisvame taške. Aš siūlau jums atnaujinti iki Mokėkite, kaip jūs einate narystė įgalinti pasirinktinius domenų vardus.

azure-wordpress-Advanced-3-config-2

Galite gauti „WordPress“ išteklius iš paukščio skrydžio, palyginti su fiksuotu laiko vienetu. Numatytoji yra valanda ir jūs galite ją pakeisti pagal savo reikalavimus.

Azure-WordPress-Advanced-1-išteklių stebėjimas

Naudojimo apžvalgoje rodomas „WordPress“ sunaudotų išteklių kiekis. Visiems šiems ištekliams nustatytas iš naujo nustatytas laikas. Pavyzdžiui, procesoriaus laikas yra ribojamas iki 1 valandos kas 24 valandas. Duomenų srautas (arba išeinantis srautas) yra ribojamas iki 165 MB per dieną, o RAM – iki 1 GB per valandą.

azure-WordPress-Advanced-2-išteklių naudojimo apžvalga

Išvada

„WordPress“ diegimas „Microsoft Azure“ debesų kompiuterijos platformoje suteikia mums galimybę pamatyti nuostabius dalykus, kuriuos debesų kompiuterija saugo mūsų parduotuvėje. Ne tik „WordPress“, galite eksperimentuoti su keliais visų galerijoje esančių žiniatinklio programų egzemplioriais. Jei jums patinka tai, ką matote, išbandykite „Microsoft Azure“ ir praneškite mums, ką manote!

Sužinokite daugiau apie „Microsoft Azure“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map