Kaip eksportuoti ir importuoti „Gutenberg“ blokus „WordPress“

Kaip eksportuoti ir importuoti „Gutenberg“ blokus „WordPress“

Iš pradžių „WordPress“ vartotojai turėjo aitrųjį ryšį su „WordPress“ bloko pagrindu sukurtu kūrėju. Tuomet, kaip atradome vadove „Gutenberg“, naujasis redaktorius aprūpintas nuostabiomis funkcijomis, leidžiančiomis sukurti gražų turinį lengvu ir linksmu. Dabar kai kuriems negali užtekti redaktoriaus.


„Gutenberg“ siūlo pakankamai funkcijų, kad galėtumėte kurti puikius puslapius ir įrašus, nerašydami kodo. Nesvarbu, kokį turinį norite pridėti, „Gutenberg“ turi tik bloką.

Norite smarkiai modifikuoti ir stiliuoti kiekvieną turinio bloką? „Gutenberg“ turi nugarą dėka daugybės pritaikymo galimybių. Norite dar daugiau blokų, nei yra numatytajame redaktoriuje? Yra daugybė „Gutenberg“ priedų.

Štai kodėl liūdna, ko daugelis vartotojų nežino Daugkartiniai blokai, vienas iš nuostabiausių Gutenbergo bruožų. Jei neįsivaizduojate, apie ką mes kalbame, daugkartinio naudojimo blokai yra paprasčiausi turinys blokus, kuriuos sukuriate, išsaugokite ir pakartotinai panaudosite norėdami.

Tarkime, kad norite pridėti raginimą veikti, ačiū užrašą, parašą, formą ar bet ką kita kiekvieno įrašo ar puslapio pabaigoje.

Anksčiau šią funkciją turėjote išsaugoti teksto faile kompiuteryje. Kai jums to prireikė, nukopijuokite ir įklijuokite į savo įrašą ar puslapį. Gutenbergas palengvino šią problemą. Dabar jums nereikia kiekvieną kartą naudoti teksto failų ar kurti tų pačių blokų.

Galite sukurti vieną daugkartinį bloką ir naudoti jį ne tik savo žinutėse ir puslapiuose, bet ir kitose „WordPress“ svetainėse.

Nesvarbu, ar kuriate daug svetainių, ar į kiekvieną įrašą / puslapį reikia įtraukti specialų turinį, „Gutenberg“ daugkartinio naudojimo blokai gali padėti sutaupyti daug laiko.

O šiandienos įraše mes jums parodysime, kaip tiksliai sukurti ir eksportuoti daugkartinius „Gutenberg“ blokus „WordPress“. Mūsų tikslas yra padėti jums lengvai perkelti ir pakartotinai naudoti pasirinktinio turinio blokus keliuose pranešimuose / puslapiuose / „WordPress“ svetainėse.

Be: Jei kuriate bloką naudodami papildinį, pvz., „Getwid“, turite įdiegti papildinį kitose „WordPress“ svetainėse, kurias norite pakartotinai naudoti. Taip pat atminkite, kad jūsų blokai gali atrodyti šiek tiek skirtingi pagal temas, tačiau viskas gerai, nes „Gutenberg“ siūlo daug pritaikymo galios.

Jei ne, paimkite puodelį kavos ir mėgaukitės skaitymu.

Pirma, jums reikia daugkartinių blokų

Deja, negalite eksportuoti ar importuoti reguliariai blokai. Norėdami eksportuoti ir importuoti „Gutenberg“ blokus, pirmiausia turite sukurti daugkartinio naudojimo blokai.

Iliustracijos tikslais sukursiu a ačiū pastabai kurį norėčiau pridėti prie kiekvieno mano skelbiamo įrašo pabaigos. Žinote, neperrašinėdamas užrašo kiekvieną kartą, kai turiu jį pridėti prie įrašo ��

Mano ačiū pastabai nėra nieko sudėtinga; tiesiog paprastas pastraipų blokas su nuorodomis į „Twitter“ ir „Facebook“. Atminkite, kad jūsų blokas gali būti viskas, ko norite – reklamjuostė, vaizdo slankiklis, citata, sąrašas, naujausi pranešimai, „MailChimp“ forma ir kt..

Vėliau aš jums parodysiu, kaip eksportuoti užrašą (skaityti, blokuoti) į antrą „WordPress“ svetainę. Skamba gerai? Puiku, pradėkime.

Kaip sukurti daugkartinį bloką

Sukurti daugkartinio naudojimo bloką yra be galo lengva. Eikite į Žinutės> Pridėti naują paleisti „Gutenberg“ redaktorių:

pridedant naują „WordPress“ įrašą

Tada spustelėkite Pridėti bloką (+) ir pasirinkite turinio bloką. Mūsų atveju aš pridėjau pastraipų bloką, kaip parodyta šiame paveikslėlyje.

pridedant gutenberg blokas WordPress

Po to tinkinkite ir formuokite savo bloką pagal savo poreikius. Pridėjau šiek tiek teksto, socialinės žiniasklaidos nuorodų ir fono spalvos. Štai kaip mūsų naujasis blokas dar žinomas kaip ačiū pastabai žiūri į mano Gutenbergo redaktorių:

Labai gražus Johnas Doe. Labai gražus. Dabar tikriausiai seksiu jūsų tinklaraštį socialinėje medijoje �� Greitai judame.

Šiuo metu minėta pastaba yra a reguliariai blokuoti. Turime jį paversti a daugkartinio naudojimo blokuoti, kad mes galime eksportuoti ir importuoti. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Daugiau pasirinkimų ir tada Pridėti prie daugkartinių blokų, kaip parodyta žemiau.

Tada pavadinkite savo daugkartinį bloką ir paspauskite Sutaupyti mygtuką, kaip matyti žemiau.

įvardindamas daugkartinį gutenbergo bloką

Štai ir jūs ką tik sukūrėte savo daugkartinį bloką. Kelias amigo.

Kaip naudoti daugkartinius blokus

Nepaprastai lengva pridėti ką tik sukurtą daugkartinį bloką prie jūsų įrašų ar puslapių. Pridėję reikiamą turinį prie savo įrašo ar puslapio, spustelėkite Pridėti bloką (+) piktogramą, pažymėkite Daugkartiniai blokai skirtuką ir pasirinkite bloką (mūsų atveju – ačiū), kaip parodyta žemiau.

gutenbergo daugkartinio naudojimo blokas

Pridėję daugkartinio naudojimo bloką prie savo įrašo ar puslapio, paspauskite Peržiūra /Paskelbti mygtuką, kad galėtumėte peržiūrėti rezultatus priekinėje dalyje. Štai ką gavau:

Mano bandymo svetainėje vykdoma tema „Dvidešimt dvidešimt“.

Geriausia yra tai, kad galiu pakartotinai naudoti ačiū pastabai užblokuokite bet kada, nereikės kurti iš naujo. Aš galiu jį pridėti prie visų tipų, palaikančių „Gutenberg“ blokus.

Dabar, kai žinote, kaip sukurti ir naudoti daugkartinio naudojimo blokus, leiskite mums sužinoti daugiau apie šių blokų eksportą į kitą „WordPress“ svetainę. Norėdami išvengti painiavos, naudosiu tą patį bloką, kurį ką tik sukūrėme.

Kaip eksportuoti „Gutenberg“ blokus „WordPress“

Daugkartinio naudojimo „Gutenberg“ bloko eksportas yra ketvirtojo greiderio darbas, kurį atliksite ne greitai.

Ką daryti?

„Gutenberg“ redaktoriuje spustelėkite Daugiau įrankių ir variantų ir tada Tvarkykite visus daugkartinius blokus, kaip mes pabrėžiame toliau:

valdyti visus daugkartinio naudojimo blokus

Tai darydami jūs priversite Blokai ekranas, kuriame galite peržiūrėti ir tvarkyti visus daugkartinio naudojimo blokus:

Mes turime tik Ačiū Pastaba blokuoti, bet aukščiau ekranas bus užpildytas, kai sukursite daugiau. Norėdami eksportuoti, užveskite pelę virš pavadinimo ir spustelėkite Eksportuoti kaip JSON atsirandančią nuorodą. Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą.

Tada išsaugokite JSON failą kompiuteryje:

Dabar, kai jūsų kompiuteryje turime JSON failą, laikas importuoti bloką į antrąją bandymo svetainę.

Kaip importuoti „Gutenberg“ blokus „WordPress“

Daugkartinių blokų importavimas yra toks pat lengvas kaip A, B, C. Pirmiausia atidarykite „Gutenberg“ redaktorių. Antra, spustelėkite Daugiau įrankių ir variantų ir tada Tvarkykite visus daugkartinius blokus, kaip parodyta žemiau.

Ant Blokai ekrane, spustelėkite Importuoti iš JSON, pasirinkite failą, kurį atsisiuntėte anksčiau, tada paspauskite Importuoti mygtukas tokia tvarka:

Štai ir viskas! Panašiai kaip jūs sėkmingai importavote daugkartinio naudojimo „Gutenberg“ bloką į savo antrąją „WordPress“ svetainę:

Ar nebuvo taip lengva? Vėliau galėsite naudoti ir pakartotinai naudoti savo „Gutenberg“ bloką antroje svetainėje tiek kartų, kiek norite.

Ar yra įskiepių eksportuoti „Gutenberg“ blokus?

O taip, ir radau „ThemeIsle“, patikimo „WordPress“, kūrėjo. Tai nemokamas įskiepis, žinomas kaip Blokuoja eksporto importą. Iš esmės papildinys leidžia praleisti visą šią mokymo programą. Taip, tai teisinga; jums net nereikia kurti daugkartinio naudojimo blokų.

Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį, tada atidarykite „Gutenberg“ redaktorių. Suprojektuokite savo bloką, kaip norite, tada spustelėkite Daugiau pasirinkimų piktogramą. Kitas, paspauskite Eksportuoti JSON, kaip parodyta žemiau. Čia yra ekrano kopija:

Tai atsisiųskite JSON failą į savo kompiuterį. Norėdami importuoti JSON failą naudodami papildinį, atidarykite „Gutenberg“ redaktorių. Tada spustelėkite Pridėti bloką ir tada Importuoti blokus iš JSON po Valdikliai skirtukas:

Po to spustelėkite Pasirinkti failą norėdami pasirinkti failą iš savo kompiuterio ir paspausti Įkelti mygtukas:

Vienintelė papildinių metodo problema yra ta, kad jūsų blokai nebus išsaugoti jūsų „WordPress“ svetainėje. Norėdami išsaugoti blokus „WordPress“ duomenų bazėje, turite naudoti rankinį metodą. Gal ateityje tai pasikeis.

Deja, aš nepavyko rasti kito papildinio. Vis dėlto papildinys gali sutaupyti daug laiko, jei jums nerūpi išsaugoti daugkartinio naudojimo blokus savo svetainėje. Blokus turėsite kaip JSON failus savo kompiuteryje.


Daugkartinio naudojimo „Gutenberg“ blokai yra gelbėjimo priemonė. Jie leidžia greitai atkartoti šablonus ir funkcijas, nes nepradėjote nuo nulio. Jei kuriate daug pranešimų / puslapių ir (arba) svetainių, išmokti eksportuoti „Gutenberg“ blokus bus labai naudinga.

Turite klausimų ar pasiūlymų apie „Gutenberg“ blokus? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map