Kaip gauti dokumentus, pasirašytus naudojant WordPress

Kaip pasirašyti dokumentus naudojant WordPress

Mes visi išsiuntėme el. Laiškus pirmyn ir atgal, kad dokumentas būtų pasirašytas ne vieną kartą. Paprastai tai baigiasi tuo, kad prieš atsiųsdami dokumentą kažkas turi jį atsispausdinti, pasirašyti ir nuskaityti. Nepaisant akivaizdžių elektroninio požiūrio pranašumų, popierius vis dar atrodo esminė mūsų pasaulio dalis.


Laimei, yra daugybė „WordPress“ papildinių, kurie padeda klientams pasirašyti dokumentą elektroniniu būdu, nereikia spausdinti. Atlikdami keletą patarimų, galite nusiųsti savo klientui profesionalią formą ar dokumentą ir paimti jo parašą tiesiai iš savo „WordPress“ svetainės. Sveiki atvykę į ateitį! Bet jei jums nepažįstama sąvoka, galbūt norėsite daugiau sužinoti apie tai elektroninis parašas prieš pasinerdami į mūsų „WordPress“ el. parašo įrankių sąrašą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime septynis naudingus papildinius, kurie padės pasirašyti dokumentus, sutaupydami jums ir klientams nepaprastai daug laiko. Pradėkime!

1. WP el. Parašas iš „ApproveMe“

WP E-Signature papildinys iš „Approveme“
Jei norite pasirašyti dokumentus internetu naudodamiesi „WordPress“, „ApproveMe“ WP el. Parašas yra pirmtakas. Šis papildomas papildinys yra sukurtas tam, kad galėtumėte legaliai pasirašyti dokumentus naudodamiesi savo „WordPress“ svetaine.

Panašiai kaip elektroninio parašo paslaugos, tokios kaip „DocuSign“ ir „HelloSign“, „WP E-Signature“ suteikia galimybę įkelti dokumentus ir siųsti juos klientams pasirašyti. Jūs galite turėti neribotą kiekį dokumentų ir neribotą skaičių parašų, kuriuos visus galite valdyti savo svetainėje. WP el. Parašas yra UETA ir ESIGN suderinami, todėl parašai yra teisiškai įpareigojantys ir gali būti vykdomi teisme.

Jei jums reikia teisiškai įpareigojančio sprendimo pasirašyti dokumentus naudojant „WordPress“, akivaizdus pasirinkimas yra WP el. Parašas. Nors ir brangus, sutaupytas laikas ir ramybė, be abejo, yra verta išlaidų.

2. WP internetinė sutartis

„WP Online Contract“ papildinys

„WP Online Contract“ yra visa apimantis sutarčių valdymo papildinys. Turėdamas daugiau nei 1 000 pardavimų ir įvertinęs 4,4 žvaigždutes, jis sukuria savo nišą. Naudodami šį papildinį galite kurti, tvarkyti ir išsaugoti sutartis internetu ir leisti savo klientams pasirašyti iš bet kurio įrenginio.

Naudodamiesi integruotu „WordPress“ redaktoriumi, galėsite sukurti savo sutarties šablonus, „WP Online Contract“ saugo IP adresą ir laiko žymenis, kai bus pasirašyta sutartis, suteikdama jums audito seką. Papildinys taip pat integruojamas su keliais mokėjimo šliuzais per priedus.

„WP Online Contract“ yra puikus sprendimas, jei ieškote „viskas viename“ sutarčių valdymo platformos „WordPress“. Tačiau galbūt norėsite ištirti kitą variantą, jei jums reikia teismo vykdytinų sutarčių.

3. Susisiekite su 7 formos parašo priedu (nemokamai)

Susisiekite su 7 formos parašo priedu
Susisiekite su 7 forma yra vienas iš labiausiai žinomų ir populiariausių laisvosios formos kūrėjų papildinių, turinčių daugiau nei 1 000 000 aktyvių diegimų. Nors iš pradžių ji buvo sukurta kontaktinėms formoms, ji išsiplėtė ir toliau, ypač naudodama tokius priedus kaip šis nemokamas parašo priedas, kuriame yra 1 000 aktyvių įdiegimų ir 4,2 žvaigždučių pasitenkinimo įvertinimas.

Parašo laukas pridedamas prie formos per trumpųjų kodų žymas, kaip ir bet kurį kitą lauką, ir gali būti pritaikytas naudojant CSS.

Jei jau naudojate „Kontaktų formą 7“ ir jaučiatės patenkinti jos sąsaja, šis priedas puikiai tiks, jei norite pridėti parašus prie savo internetinių formų. Tai nėra teisiškai įpareigojantis sprendimas, tačiau gali būti naudojamas ne tokioms griežtoms programoms.

4. Tinkamų formų parašas

Sukurta formų parašo priedas

Galite pridėti tinkinamą parašo lauką prie savo formų naudodami šį „Formidable Forms“ priedą.

Laisvos formos statybininkų pasaulyje, Paprastos formos yra stiprus varžovas, turintis daugiau nei 300 000 aktyvių diegimų. Formos kūrėjo naudingumas padidinamas naudojant papildomus priedus, tokius kaip jų „Signature“ priedas. Tai prasideda nuo 19 USD už vieną svetainę ir taip pat gali būti komplektuojama su jų aukštesnės klasės „premium“ licencijomis.

Parašo laukas pridedamas prie formos, kaip ir bet kuris kitas laukas, ir turi keletą pritaikymo variantų. Pateikęs parašą, jis konvertuojamas į atvaizdą ir saugomas kartu su formos duomenimis.

Jei esate „Foridable Forms“ gerbėjas, šis priedas palengvins parašų rinkimą. Tačiau tai nėra ypač saugus sprendimas ir nėra sukurtas teisiškai įpareigojančioms situacijoms.

5. „Super Forms“ parašas

„Super Forms Signature Add“

„Super Forms“ yra palyginti naujas „drag and drop“ formos kūrėjas, sulaukęs aukštų įvertinimų per keletą mėnesių nuo jo pradžios. „Super Forms“ kūrėjai pateikė papildomą parašo priedą, leidžiantį į savo formas pridėti parašo lauką.

Pridėdami parašo lauką, galite tinkinti linijos storio ir fono paveikslėlių parametrus. Nereikia jokių naršyklės papildinių, kad jūsų vartotojai pridėtų savo parašą, kuris bus konvertuotas į atvaizdą ir išsaugotas kartu su formos pateikimo duomenimis..

Jei jau esate „Super Forms“ vartotojas ir norite paprasto parašų rinkimo internete būdo, šį priedą gali būti verta apsvarstyti, tačiau atminkite, kad tai nėra teisiškai įpareigojantis sprendimas..

6. Parašo priedas „ARForms WordPress“ papildiniui

„Arforms Signature Addon“

Jei dar nesate su juo susipažinęs, „ARForms“ yra gerai įvertintas „premium“ formos kūrėjų papildinys, kurio pardavimai viršija 3000. Jie sukūrė papildomą parašo priedą, kuris leidžia užfiksuoti parašus internete tiesiog pridedant lauką prie formos.

Patogi naudoti vilkimo ir nuleidimo sąsaja leidžia parašų lauką prie savo formų pridėti paprasčiau. Norėdami pridėti savo parašą, jūsų svetainės vartotojams nereikės jokių specialių naršyklės papildinių, kurie bus konvertuojami ir saugomi kaip PNG failas pateikiant formą.

Jei jums reikia teisiškai įpareigojančio sprendimo, tai gali būti ne tas požiūris. Tačiau jei jau esate „ARForms“ vartotojas ir norite lengvo parašų rinkimo būdo, patikrinkite tai.

7. „Swift Signature Free WordPress“ papildinys

„Swift Signature“ papildinys
Greitas parašas yra populiarus dalyvis internetiniame parašų pasaulyje. Šis nemokamas papildinys yra „SwiftCloud“ verslo paslaugų rinkinio dalis ir yra sukurtas taip, kad bet kuris „WordPress“ puslapis taptų signalu. Turite sukurti nemokamą „SwiftCloud“ paskyrą, kad galėtumėte naudoti papildinį, ir ateityje bus siūloma „premium“ parinktis – taigi išbandykite nemokamai dabar, kol galėsite.

„Swift Signature“ gali būti naudojamas viename puslapyje arba kaip daugiapakopio srauto dalį – jis integruojamas su visomis esamomis „SwiftCloud“ paslaugomis. Visi pasirašyti dokumentai yra archyvuojami ir saugomi su teisiškai privalomais laiko žymomis audito sekai. Tai galėtų būti naudingas sprendimas, jei ieškote integruoto paslaugų rinkinio.


Dokumentų pasirašymas dažnai gali būti skausmingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, ypač jei negalite asmeniškai atsisėsti su savo klientu. Laiškai, siunčiami pirmyn ir atgal, baigiasi tuo, kad reikia atspausdinti, pasirašyti ir nuskaityti dokumentą prieš siunčiant jį el. Paštu, kad būtų baigtas procesas.

„WordPress“ siūlo keletą sprendimų, kurie padės pasirašyti šiuos dokumentus elektroniniu būdu, todėl apžvelkime septynis šiame straipsnyje pateiktus papildinius:

 1. WP el. Parašas iš „ApproveMe“
 2. WP internetinė sutartis
 3. Susisiekite su 7 formos parašo priedu
 4. Formuojamų formų parašas
 5. „Super Forms“ parašas
 6. „ARForms“ parašo priedas
 7. Greitas parašas

Esame tikri, kad vienas iš jų atitiks jūsų poreikius, tačiau mes tikrai rekomenduojame „WP E-Signature“ kaip universalų sprendimą..

Ar elektroninis dokumentų pasirašymas yra labai svarbus jūsų verslui, o jei ne, ar galėtumėte ateityje pritaikyti šią praktiką? Pasidalykite savo įžvalgomis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map