Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ žingsnis po žingsnio vadovas

Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ žingsnis po žingsnio vadovas

„WordPress“ gali jums padėti gana lengvai, kaip pradedančiajam. Vieną minutę viskas veikia gerai, o kitą dieną jus užklupo užsispyrusi klaida.


Nors daugumą „WordPress“ klaidų lengva ištaisyti, kartais jūsų vienintelis pasirinkimas yra iš naujo įdiegti visą dalyką. Kitais atvejais net nesate kaltas. Hakeris gali padaryti jūsų svetainę nenaudotiną, o perkėlimas gali būti jūsų taupymo malonė.

Šiandienos įraše tiksliai parodysime, kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ neprarandant turinio. Jei norėtumėte pakerėti savo „WordPress“ svetainę ir pradėti nuo tuščio šiferio, mes taip pat tai aprašome.

Svarbi aplinkybė: Prieš ką nors darydami, labai svarbu sukurti savo svetainės atsarginę kopiją. Nors jums gali prireikti atsarginės kopijos, kai iš naujo įdiegsite „WordPress“, bet jei viskas nutiks blogai, labai svarbu saugoti atsarginę kopiją. Norėdami būti saugūs, automatizuokite atsargines kopijas ir įsitikinkite, kad visada turite savo interneto svetainės kopijas, išsaugotas kompiuteryje ar internete.

Nesiimdami į darbą, grįžkime į darbą.

Kodėl / kada reikia iš naujo įdiegti „WordPress“?

Pirmiausia, kodėl ir kada reikėtų iš naujo įdiegti „WordPress“? Paprastai „WordPress“ iš naujo įdiegiate, kai:

 • Įstrigo klaida net išbandžius visus knygos trikčių šalinimo būdus. Nebandykite iš naujo įdiegti „WordPress“ kiekvieną kartą, kai išryškėja klaida, nes, kaip minėjome anksčiau, dažniausiai „WordPress“ klaidas paprastai lengva ištaisyti..
 • Reikia iš naujo nustatyti ir pakartotinai naudoti testavimo svetainę. Ko gero, jūs testuojate temas ar papildinius. Kūrėjai visą laiką iš naujo įdiegia „WordPress“ dėl savo darbo pobūdžio. Aš tai jau keletą kartų padariau ir savo bandymų svetainėje.
 • Turiu atstatyti arba perdaryti savo svetainę – Kai prieš kurį laiką įsilaužėliai man spjaudė į veidą, aš turėjau atstatyti savo svetaines nuo nulio. Greitai iš naujo įdiegiau „WordPress“, išsaugodamas dalį savo turinio, o tai sutaupė daug laiko ir pastangų.

Kitaip tariant, iš naujo įdiegti „WordPress“, kad sutvarkytumėte savo svetainę, yra paskutinė priemonė, kai visa kita nepavyksta. Neišmeskime rankovių ir pradėkime dirbti.

Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“: metodai

Iš naujo įdiegti „WordPress“ yra lengva, net jei iš pradžių tai gali būti sudėtinga. Tai taip pat smagu, todėl pasiruoškite gerai praleisti laiką. Kitame skyriuje aprašomi keturi „WordPress“ iš naujo įdiegimo būdai.

1 būdas: Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ iš „Admin“ informacijos suvestinės

Ar žinojote, kad galite iš naujo įdiegti „WordPress“ tiesiai iš savo administratoriaus prietaisų skydelio? Taip, jūs galite, ir tai yra nepaprastai paprasta.

Norėdami iš naujo įdiegti „WordPress“ iš prietaisų skydelio, eikite į Informacijos suvestinė> Atnaujinimai ir spustelėkite Iš naujo įdiekite dabar mygtuką, kaip pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

kaip iš naujo įdiegti WordPress iš administratoriaus prietaisų skydelio

„WordPress“ iš naujo įdiegs automatiškai, o po kelių sekundžių turėtumėte pamatyti pasveikinimo puslapį:

WordPress pasveikinimo puslapis

Svarbu pažymėti, kad šis metodas tik iš naujo įdiegia „WordPress“ pagrindinius failus. Jūsų tema, papildiniai, dizainas, turinys ir visa kita lieka nepažeista. Tai yra lengviausias ir pradedantiesiems pritaikytas būdas iš naujo įdiegti „WordPress“ nepažeidžiant jūsų svetainės.

Šalin: Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite pasiekti savo „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės, vis tiek galite iš naujo įdiegti „WordPress“ naudodami kitus įrašo metodus.

2 būdas: Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ naudojant WP-CLI

WP-CLI trumpas „WordPress“ komandinės eilutės sąsajai. Tai nemokamas, atvirojo kodo ir kūrėjams patogus įrankis, kurį daugelis žmonių naudoja diegdami papildinius, konfigūruodami kelių svetainių diegimus ir nuveikdami dar daugiau, nenaudodami žiniatinklio naršyklės..

Šiais laikais daugelis žiniatinklio prieglobų palaiko WP-CLI. Jums reikia tik išmokti WP-CLI komandos naudos iš įrankio. Jei žinote savo kelią aplink WP-CLI, yra paprasta komanda iš naujo įdiegti „WordPress“.

Norėdami iš naujo įdiegti „WordPress“, paleiskite šią komandą:

wp branduolio diegimas - skip-content --force

Aukščiau pateikta komanda atsisiųs ir įdiegs „WordPress“ nepažeisdama jūsų turinio. Šis metodas nėra skirtas pradedantiesiems – jūs turite žinoti savo kelią aplink WP-CLI ir serverius.

3 būdas: Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ per FTP

Dabar linksmoji dalis. Šiame skyriuje sužinosite, kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu. Mums toks dalykas patinka, ar ne? Jei susitarsime, pateiksime tai.

Pradėjusiesiems, eikite į „WordPress.org“ ir atsisiųskite naujausią „WordPress“ versiją:

oficiali „WordPress“ svetainė

Tada ištraukite „WordPress“ ZIP failą į savo kompiuterį ir ištrinkite wp-turinys aplankas:

Pastaba: Ištrynus wp-turinys aplankas užtikrins, kad neperrašysite atitinkamo savo serverio aplanko. wp-turinys aplanke yra jūsų temos, papildiniai ir įkeltos medijos priemonės – viskas, ko nenorite prarasti.

Po to prisijunkite prie savo svetainės per FTP:

Tada įkelkite į savo svetainę likusius failus iš „WordPress“ aplanko:

Jūsų FTP programa (aš naudoju „WinSCP“) turėtų paraginti jus pranešimu, kuriuo pranešama, kad ketinate perrašyti failus. Sutinku ir leiskite įkėlimo procesą tęsti, kol nebus įkelti visi failai.

Štai ir viskas; jūs tiesiog iš naujo įdiegėte „WordPress“ rankiniu būdu per FTP, išsaugodami savo turinį ��

4 būdas: Kaip iš naujo įdiegti „WordPress“ neišsaugant turinio

Tarkime, kad norite pradėti nuo tuščio šiferio. Norite paslėpti visą reikalą ir pradėti iš naujo, neišsaugodami jokio savo turinio, temų ar papildinių.

Atsargiai: Prieš judėdami į priekį, įsitikinkite, kad esate pasirengęs prarasti savo turinį. Jei norite išsaugoti įrašus, žymas, komentarus, kategorijas ir pan., Apsvarstykite galimybę eksportuoti duomenis į XML failą. Jei taip pat prireiks vėliau, galite sukurti atsarginę atsarginę kopiją.

Nežinau, kaip eksportuoti „WordPress“ įrašus? 

Na, tai nesunku.

„WordPress“ informacijos suvestinėje eikite į Įrankiai> Eksportuoti, kaip parodyta žemiau.

Kitas, pasirinkite Visas turinys ir spustelėkite Atsisiųskite eksporto failą ekrano apačioje.

Saugiai išsaugokite gautą eksporto failą kompiuteryje. Jei jums nereikia išsaugoti jokio turinio, nepaisykite aukščiau pateiktų veiksmų ir tęskite skaitymą.

Ištrinkite „WordPress“ diegimą „cPanel“

Daugelis žiniatinklio prieglobos programų siūlo vieną spustelėjimą diegimo programa, kad „WordPress“ būtų įdiegta per mažiau nei penkias minutes. Bet ar žinojai, kad tu gali naudoti tą pačią diegimo programą savo „WordPress“ svetainei sunaikinti? Taip, tai taip pat stebėtinai lengva!

Jei naudojate „cPanel“, spustelėkite „WordPress“ piktogramą po „Softaculous Apps Installer“. Kai kurie šeimininkai naudoja „Fantastico“ programų diegimo programa, tačiau procesas išlieka toks pats.

softaculous programų diegimo programa

Kitame ekrane slinkite į apačią, raskite svetainę, kurią norite ištrinti, ir spustelėkite piktogramą (x):

Kitas, paspauskite Pašalinti diegimą mygtuką kito puslapio apačioje.

Ištrynę savo „WordPress“ svetainę, galite įdiegti naują tuščią svetainę naudodamiesi vienu spustelėjimu diegimo programa arba garsiąja 5 minučių „WordPress“ diegimo programa..

Premija: „WordPress“ atstatymas naudojant papildinį

Mes visi mėgstame „WordPress“ tikriausiai todėl, kad bet kokiam reikalingam funkcionalumui yra papildinys, kuris neleidžia jums įsijausti į kodą ir baisius techninius dalykus..

Jei neturite laiko FTP ir „cPanel“ (ir vis tiek galite pasiekti „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę), galite naudoti papildinį, kad galėtumėte iš naujo nustatyti savo svetainę.

„WordPress“ atstatymo papildiniai yra ypač naudingi temų ir papildinių kūrėjams, norintiems greitai sukurti naują bandymo svetainę.

„WordPress“ atstatymo papildiniai ištrina visus tinkinimus, duomenų bazių lenteles, įrašus, puslapius ar konkrečias dalis, pavyzdžiui, temos parametrus. Tačiau iš naujo nustatę papildinius neištrinsite įkeltų daugialypės terpės failų, temų ir papildinių. Paprastai įskiepiai išjungia temas ir papildinius.

Norėdami iš naujo nustatyti „WordPress“ diegimą, galite naudoti papildinį, pvz., WP Reset arba Išplėstinis „WordPress“ nustatymas iš naujo.

Apibendrinant

Iš naujo įdiegti „WordPress“ yra paprasta. Paprastai procesas apima „WordPress“ pagrindinių failų pakeitimą jūsų svetainėje. Dabar galite tai padaryti rankiniu būdu arba pasirinkti bet kurią iš automatinių parinkčių, kurias mes jau aptarėme. Jūsų pasirinktas maršrutas priklauso nuo asmeninių pasirinkimų.

Tobuliems pradedantiesiems rekomenduojame pirmiausia išbandyti automatines parinktis. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite pasiekti savo administratoriaus prietaisų skydelio, turite savo rankiniu būdu atliktas procedūras. Atminkite, kad iš naujo įdiekite „WordPress“ turėtų būti paskutinė išeitis, jei bandote ištaisyti klaidą. Išskyrus tai, nepamirškite sukurti atsarginių kopijų prieš ištrindami ką nors.
Ar turite klausimų ar pasiūlymų? Praneškite mums komentaruose!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map