Kaip išlaikyti SEO sultis perkeliant “WordPress” turinį į naują domeną

Kaip išlaikyti SEO sultis perkeliant

Jūs sutiksite, kad „WordPress“ turinio perkėlimas į naują domeną yra sudėtinga užduotis daugeliui „WordPress“ vartotojų. Ką daryti? Nuo ko pradėti? Kurių paslaugų galite pasikliauti? Ir kaip palaikote SEO reitingą po perkėlimo? Tai tik keli klausimai, su kuriais susidursite perkeldami „WordPress“ turinį iš vieno domeno į kitą.


Migracija į naują domeną yra tokia pati kaip svetainės perkėlimas iš vieno kompiuterio į kitą, išskyrus vieną išimtį. po to turite sukurti nuolatinį 301 peradresavimą. Tai padaryti įmanoma, nors reikia būti atsargiam. Atminkite, kad čia kalbame apie jūsų verslą, o tai reiškia, kad neturėtumėte nieko skubėti. Nemanykite, kad jums dėl nemalonumų neteksite gausios migrenos.

Štai, kad viskas susisuktų, šiandienos įrašas yra paukščio vaizdas:

 • Prieš bet ką sukurkite visą „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją
 • Išvalykite savo naują domeną
 • Norėdami perkelti „WordPress“ turinį, naudokite „Duplicator WordPress“ papildinį
 • Įkelkite „WordPress“ turinį į naują domeną
 • Sąranka 301 peradresavimai
 • Praneškite „Google“ ir vartotojams
 • Daryk laimingą šokį

O kadangi persikėlę norėtumėte išlaikyti SEO sultis, jums yra naudingiausia mokytis tam tikro SEO. Čia yra keli įrašai, nukreipiantys jus tinkama linkme:

 • Geriausi „WordPress“ SEO įrankiai 2017 m., Siekiant pagerinti paieškos sistemų reitingą
 • Pradinis „WordPress SEO“ vadovas [Skelbimų serija]
 • „WordPress SEO“: aukštesnė reitingo dalis paieškos sistemose
 • Yoast 10 svarbiausių „WordPress SEO“ funkcijų
 • „WordPress SEO“ geriausia praktika 2015 m. Ir vėliau

Turėdami tą preambulę, kaip mes galime pasinerti į teismą ir tuo įsitikinti? Štai sultys:

„WordPress“ turinio perkėlimas: išankstinės sąlygos

„WordPress“ turinio perkėlimas į naują domeną tinka ne visiems. Turite atsisėsti ir įvertinti, ar judėti būtina. Ar jūsų verslas vis dar klesti be persikraustymo? Jei taip, jums nereikia perkelti į naują domeną.

Ar jūs perkeliate į naują domeną, nes „Google“ už jūsų seną domeną pateko keliomis baudomis dėl plono „WordPress“ turinio? To paties turinio perkėlimas į naują domeną vis tiek užtraukia baudą. Jei plonas turinys kenkia jūsų reitingavimui, turite tvarkyti savo namus. Jums nereikia persikelti į naują domeną.

Paruoškite iš anksto

Yra daugybė priežasčių, kodėl norėtumėte „WordPress“ turinį perkelti į naują domeną. Ko gero, jūsų senas domenas sugadina gyvenimą iš jūsų. Jūs nekenčiate domeno ir to, ką jis vaizduoja. Galbūt jūs keičiate prekės ženklą, ir naujas domenas turi daug daugiau prasmės nei senasis domenas.

Galbūt jūs sujungiate kelias svetaines ir norėtumėte, kad visos jos būtų viename domene. Galbūt tapo prieinamas patogesnis domenas, ir jūs norėtumėte tai padaryti. Visos šios ir daugiau yra pagrįstos priežastys, dėl kurių gali reikėti judėti.

Kalbant paprastai, turite pasiruošti iš anksto. Kadangi jūsų verslo ir SEO reitingai svyruoja ant pusiausvyros, turite įsitikinti, kad judėjimas vyks geriau.

NB: perkėlę „WordPress“ turinį į naują domeną, kurį laiką patirsite mažesnį srautą, kai „Google“ ir vartotojai prisitaikys prie pokyčių. Vis dėlto nereikia prakaituoti; jūs atkursite savo reitingą per porą savaičių.

Kalbant apie pasiruošimą, jums reikia pradėti nuo svarbiausio žingsnio, kuris supažindina mus su mūsų kita dalimi.

Prieš perkeldami „WordPress“ turinį: sukurkite visą savo svetainės atsarginę kopiją

Klysti yra žmogiška. Viskas vyksta gerai vieną minutę ir kitą minutę, s * ji trenkia į gerbėją. Tai neišvengiama, todėl turite būti pasiruošę. Prieš pradėdami galvoti apie ką nors, svarbu sukurti visą „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją.

Aš kalbu apie statinių failų ir jūsų duomenų bazės (-ių) atsargines kopijas. Susilaikysiu gilintis į detales, nes – įrašai:

 • Kaip sukurti „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją (be to, naudingi papildiniai)
 • Geriausios „WordPress“ svetainių atsarginės atsarginės paslaugos ir papildiniai

Turėdamas atsarginę kopiją, pats laikas nusikrauti ir nešvarus.

Išvalykite savo naują domeną

Jei jūsų naujas domenas buvo užregistruotas praeityje, svarbu įsitikinti, kad už jį nebus skiriamos išankstinės baudos. Vis dėlto nesijaudinkite, kad išvalyti bet kurį domeną yra taip paprasta, kaip ir A, B, C. Viskas, ko jums reikia – reikalauti naujojo domeno „Google Webmaster Tools“ ir pereiti į Paieškos srautas -> Neautomatiniai veiksmai.

Jei nėra problemų, esate auksinis ir galite tęsti žingsnį. Jei kyla problemų, pašalinkite jas ir pateikite persvarstymo prašymą. Judėkite į priekį tik tada, kai prašymas bus patvirtintas.

Jūsų „WordPress“ turinio perkėlimas

Nors tai užima daug laiko, atsižvelgiant į jūsų svetainės dydį, „WordPress“ turinio perkėlimas į naują domeną yra antra lengviausia proceso dalis. Galite perkelti savo svetainę rankiniu būdu naudodami FTP arba naudodami „Duplicator“ papildinį. Mes vengsime pirmojo už pastarąjį, nes kas turi laiko rankiniu būdu atsisiųsti visą svetainę.

„WordPress“ turinio perkėlimas naudojant kopijavimo priemonės papildinį

kopijavimo įtaisas

Koks tai gyvybės išsaugojimo papildinys. Dublikatoriaus papildinys leidžia perkelti „WordPress“ svetainę tarp domenų ar pagrindų, nubrėžti svetainę į „localhost“ plėtrai, sukurti svetainės atsarginę kopiją, kopijuoti tiesioginę svetainę į sustojimo vietą ir surinkti visą „WordPress“ svetainę, kad ją būtų galima lengvai paskirstyti..

Turėdami daugiau nei 800 000 aktyvių diegimų ir puikų 4,9 / 5,0 įvertinimą, niekada negalite suklysti dirbdami su kopijavimo aparatu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti senojo domeno papildinį, kuris prideda meniu elementą „Kopijavimo priemonė“ į jūsų administratoriaus meniu.

Tada spustelėkite meniu kopijavimo priemonės elementą, kad paleistumėte šį ekraną:

perkelti WordPress turinį seo sultys

Tada spustelėkite mygtuką „Sukurti naują“, kad sukurtumėte naują paketą. Kitame ekrane nurodykite paketo pavadinimą (tai tik identifikavimo tikslais) ir spustelėkite „Kitas“:

perkelti WordPress turinį išlaikyti SEO sultis

Kopijavimo priemonė nuskaitys jūsų svetainę ir pateiks būsenos ataskaitą. Jei viskas atrodo gerai, tęskite toliau. Šioje vietoje turėtumėte pamatyti:

kopijavimo įrenginys-paketas

Būkite kantrūs, jei turite didžiulę svetainę, nes viso proceso trukmė priklauso nuo jūsų svetainės dydžio. Mano bandomoji svetainė, kurios apimtis yra 100 MB (temos, papildiniai, vaizdai ir pan.), Užtruko apie 2 minutes. Sėkmingo kūrimo pabaigoje turėtumėte pamatyti šį ekraną:

kopijavimo ekrano sėkmė

Atsisiųskite installer.php failą ir archyvuotą paketą į savo kompiuterį ir pasiruoškite kitai daliai.

„WordPress“ turinio perkėlimas į naują domeną

Jei to dar nepadarėte, nustatykite savo naują domeną pas savo kompiuterį. Šis naujas domenas turėtų nurodyti visiškai tuščią katalogą, kuriame gyvens jūsų naujoji svetainė. Prisijunkite prie šio katalogo naudodami failų tvarkyklę arba FTP. Įkelkite tiek paketo, tiek diegimo failus į naują svetainę. Paleiskite diegimo programą, eidami į http://newdomain.com/installer.php:

įkeliama iš „WordPress“ turinio į naują domeną

Aukščiau esančiame ekrane turėsite pateikti išsamią naujos svetainės duomenų bazę. Atminkite, kad kopijavimo priemonės papildinys veikia su tuščiomis duomenų bazėmis, todėl įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklyje nėra jokios informacijos. Tada pažymėkite langelį, kuriame parašyta „Perskaičiau visus įspėjimus ir pranešimus“, tada spustelėkite mygtuką „Vykdyti diegimą“. Tai lemia:

diegiant „WordPress“ turinį naujame domene

Dublikatorių diegimo programa nustatys jūsų „WordPress“ turinį, temas, papildinius ir duomenų bazę, tada nukreips jus į atnaujinimo URL ekraną:

atnaujinti URL adresus

Čia galite atitinkamai atnaujinti savo URL. Po to diegimo programa pateks į galutinį ekraną, po įdiegimo ekraną, kuriame parodoma, ką daryti toliau. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra atnaujinti savo nuolatines nuorodas. Prisijunkite prie naujojo „WordPress“ diegimo naudodami seną prisijungimo informaciją, eikite į „Nustatymai“ -> „Permalinks“ ir spustelėkite mygtuką Išsaugoti pakeitimus..

Prisijungę prie savo naujos svetainės, „WordPress“ prietaisų skydelyje pamatysite pranešimą, nurodantį ištrinti rezervuotus kopijavimo failų failus:

informacijos suvestinė-kopijavimo įtaisas

Vykdykite nurodymus, kad pašalintumėte minėtus failus.

Tada patikrinkite, ar naujojoje svetainėje nėra nuorodų, trūkstamų vaizdų ir įsitikinkite, kad viskas veikia taip, kaip turėtų (mums patinka Sugedusių nuorodų tikrintuvas skirtas „WordPress“, taip pat Vientisumas „Mac“). Šiuo metu jūsų „WordPress“ turinys egzistuoja naujame domene, bet to nepakanka. Turime atlikti nuolatinį 301 peradresavimą, kad išlaikytume visas SEO sultis, kurias taip sunkiai dirbote, kad įgytumėte.

Nuolatinio 301 peradresavimo nustatymas

301 peradresavimai yra naudingi, nes jie pasiųs paieškos variklius ir vartotojus iš senojo domeno į jūsų naują domeną. Bet kuris vartotojas, nusileidęs ant jūsų senų įrašų, bus nukreiptas į jūsų naują svetainę, būtent tai ir stebime. Dėl šios priežasties svarbu kuo ilgiau išlaikyti nuosavybės teises į senąjį domeną.

Bet kaip nukreipti srautą į savo naują domeną? Tai paprasta. Jei vis dar priglobiate seną domeną, galite prisijungti prie savo senosios svetainės URL naudodami failų tvarkytuvę arba SFTP / FTP. Pridėkite šį kodą .htaccess faile:

#Options + FollowSymLinks
„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteRule“ ^ (. *) $ Http://www.naujas domenas.com/$1 [R = 301, L]

Tiesiog pakeiskite newdomain.com nauju domeno URL. Apsilankykite sename domene ir patikrinkite, ar peradresavimas veikia. Štai ir viskas! Jūs ką tik perkėlėte „WordPress“ turinį į naują domeną, išlaikydami SEO sultis. Tai yra geriausias sprendimas, nes jis nukreipia jūsų senus puslapius į tą patį naujojo domeno puslapį, o tai geriau tinka SEO.

Kita galimybė būtų prisijungti prie savo domeno registratoriaus (pvz., Varyk Tėti) domeno peradresavimui nustatyti, tačiau tai nukreipia visus senus puslapius į naują pagrindinį puslapį, o ne į atitinkamą turinį.

Anksčiau minėjome, kad laikinai prarasite srautą, nes vartotojai prisitaiko ir „Google“ indeksuoja jūsų naują domeną. Jei galite negailėti minutės, pradėkite pranešdami savo vartotojams tinklaraščių žinutėse. Svarbu, kad jūs transliuotumėte šį įvykį, nes būtent tai daro nuostabūs žmonės. Taip pat praneškite „Google“ apie adreso pasikeitimą. Tiesiog prisijunkite prie „Google Webmaster“ paskyros ir eikite į Konfigūracija -> Adreso keitimas.

Galų gale turite išbandyti savo svetainę taip, lyg tai būtų visiškai nauja svetainė. Ištaisykite visas klaidas, kurios galėjo paslėpti judant, ir gaukite atsiliepimų iš vartotojų. Sužinokite, kodėl jums reikia sukurti tinklaraščio įrašus, skelbiančius apie pasikeitimą?

Baigiamieji žodžiai

„WordPress“ turinį perkelti į naują domeną ir išlaikyti SEO reitingą yra lengva, jei atidžiai atliksite visus šiuos veiksmus. Skubėdami į dalykus, jums liks tik klaidų, kurias sunku įveikti, o tai jums kainuos laiką ir pinigus. Vėlgi, jei nežinote dėl kažko, nereikia spėlioti.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo sėkmingai perkelti „WordPress“ turinį į naują domeną. Jei iškilo problema, turite klausimą ar pasiūlymą, nedvejodami palikite mums komentaruose eilutę. Mes visada laukiame jūsų atsiliepimų.

O kaip tas laimingas šokis? Džiaugsmas ir laimingas judėjimas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map