Kaip integruoti „AWeber“ su „WordPress“, kad gautumėte naujienlaiškį

Kaip integruoti „AWeber“ su „WordPress“ (vadovas pradedančiajam)

Kiekvienas internetinio verslo savininkas ieško būdo, kaip sudominti vartotojus ir padidinti pardavimus. Geriausias būdas atlikti abu šiuos veiksmus yra dažnai užmegzti tvirtus ryšius su savo auditorija. Tačiau tai gali būti sunku padaryti, kai tik pradedate.


El. Pašto rinkodara yra puiki strategija, nors jums reikės tinkamo įrankio, kuris jums padėtų. „AWeber“, pavyzdžiui, gali būti tik jūsų ieškomas sprendimas. Ši el. Pašto rinkodaros platforma siūlo keletą funkcijų, kurios gali padėti jums padėti kampanijas pradėti nuo žemės paviršiaus.

Šiame įraše aptarsime el. Pašto rinkodaros pranašumus, tada apžvelgsime, kaip „AWeber“ gali palengvinti užduotį. Tada mes aptarsime, kaip integruoti „AWeber“ su jūsų „WordPress“ diegimu, ir užbaigsime keletą patarimų, kaip optimizuoti rezultatus. Pasinerkime!

Kodėl el. Pašto rinkodara yra labai svarbi jūsų verslui

„WordPress“ el. Pašto rinkodara apima el. Pašto prenumeratų sąrašo naudojimą (paprastai maitina jūsų „WordPress“ diegimas arba trečioji šalis), kad būtų užmegzti tvirtesni santykiai su skaitytojais ar klientais. Savo el. Pašto kampanijas galite naudoti norėdami dalytis kokybišku turiniu, reklamuoti specialius pasiūlymus ir įvykius arba informuoti savo auditoriją periodiniu informaciniu biuleteniu..

Naudojant el. Pašto rinkodarą yra daugybė privalumų, tokių kaip:

 • Žema kaina: Palyginti su tradicine rinkodara, el. Pašto rinkodara yra palyginti pigi.
 • Padidėjęs prekės ženklo žinomumas: Jūsų tikslinė auditorija bus plačiau susipažinusi su jūsų prekės ženklu per el. Laiškus ir galės lengvai dalytis savo turiniu.
 • Galimybė nukreipti aukštos kokybės klientus: Jei jūsų el. Pašto sąrašas yra pagrįstas prenumerata, žinote, kad jo skaitytojai jau domisi.

Jums gali kilti klausimas, kaip pradėti įgyvendinti el. Pašto rinkodaros kampaniją, ypač jei turite biudžetą. Galite pabandyti sudaryti el. Pašto sąrašą rankiniu būdu, tačiau naudodamiesi tam skirtu įrankiu gausite geresnių rezultatų.

Pristatome „AWeber“

„AWeber“ informaciniai biuleteniai

„AWeber“ yra platforma, leidžianti kurti, valdyti ir analizuoti el. Pašto rinkodaros kampanijas. Tai paprasta naudoti ir patogi pradedantiesiems, todėl tai yra puikus pasirinkimas bet kuriam vartotojui. Jums bus naudingos lengvai įgyvendinamos lanksčios funkcijos ir patikimas palaikymas, padėsiantis užstrigti.

Pagrindiniai bruožai:

 • Lengvai sukurkite el. Laiškus naudodami nuvilkimo redaktorių.
 • Kurkite tinkintas registracijos formas, kad surinktumėte svarbią informaciją apie vartotoją.
 • Taikykite pagal konkrečius el. Pašto abonentus pagal jų pageidavimus.
 • Stebėkite savo rinkodaros rezultatus naudodami analizę.

Kaina: „AWeber“ kainodaros galimybės svyruoja nuo 19 USD iki 149 USD + per mėnesį.

Kaip integruoti AWeber su WordPress

Pirmiausia rekomenduotume šiek tiek laiko apsižvalgyti Visa „AWeber“ dokumentacija, suprasti, kaip platforma veikia. Po to pateikiami keli paprasti veiksmai, kaip pasiekti, kad jis veiktų su „WordPress“

1 veiksmas: paskelbkite registracijos formą savo svetainėje

Norėdami pradėti, eikite į savo „AWeber“ paskyrą ir spustelėkite Registracijos formos:

Pasirinkite „AWeber“ registracijos formas

Pasirinkite žalią Sukurkite registracijos formą mygtuką, kuris bus nukreiptas į šablono pasirinkimo ekraną. Čia galite peržiūrėti šablonus ir pasirinkti tą, kurį norėtumėte naudoti savo forma:

„AWeber“ pasirinkite šabloną

Pasirinkę šabloną, galėsite pasirinkti spalvą. Kai pasirinksite, spustelėkite Įkelti šabloną. Tai padės nustatyti ir leisti pradėti tinkinti šablono nustatymus.

Pirmas dalykas, kurio būsite paraginti, – pridėkite pagrindinę informaciją, pvz., Antraštės tekstą ir formos pavadinimą. Tada galėsite nuspręsti, kur jūsų abonentai bus išsiųsti, kai jie jį užpildys. Tai gali būti paprastas „AWeber“ sukurtas puslapis arba jūsų svetainė:

Pateikę formą „AWeber“ pasirinkite kelionės tiksląČia jūsų pasirinkimas yra jūsų. Kai būsite patenkinti savo sprendimu, išsaugokite formą ir spustelėkite Pereikite prie 3 veiksmo.

Atėjo laikas pridėti formą prie savo „WordPress“ svetainės. Jei norite patys paskelbti, pasirinkite Aš įdiegsiu savo formą:

„AWeber“ patys įdiekite formąJums bus pateiktas „Javascript“ fragmentas – nukopijuokite jį dabar. Tada eikite į Puslapiai savo „WordPress“ informacijos suvestinėje ir atidarykite puslapį, kuriame norėtumėte įdėti savo formą. Teksto rengyklėje įklijuokite „Javascript“ fragmentą visur, kur norite, kad forma būtų rodoma jūsų puslapyje:

Įdėkite „AWeber“ javascript į puslapį

Galiausiai išsaugokite arba atnaujinkite puslapį. Jei peržiūrėtumėte jį iš priekio, dabar turėtumėte pamatyti savo formą!

2 veiksmas: nustatykite „AWeber“ tinklaraščio transliavimo funkciją

Dabar, kai jūsų forma yra parengta ir vykdoma, grįžkite į savo „AWeber“ sąskaitą. Pagal Žinutės, pasirinkti Dienoraščio transliacijos ir spustelėkite Sukurkite tinklaraščio transliaciją:

Sukurkite tinklaraščio transliaciją naudodami „AWeber“Įtraukite „WordPress“ tinklaraščio RSS sklaidos kanalo URL į atitinkamą lauką, tada išskleidžiamajame sąraše, esančiame pranešimo srities dešinėje, pasirinkite sklaidos kanalo šabloną:

Pasirinkite savo „AWeber“ transliacijos šablonąPo to galėsite nustatyti kai kuriuos pagrindinius savo laidų nustatymus. Galite nustatyti tvarkaraštį, kada jie bus išsiųsti, ir pasirinkti aktyviklį. Pvz., Galite išsiųsti transliacijas paskelbus tam tikrą skaičių naujų pranešimų arba tam tikromis mėnesio dienomis:

Kaip dažnai reikia siųsti transliaciją?

Jei norite siųsti laidas automatiškai pagal jūsų pasirinktą aktyviklį, pažymėkite Siųsti automatiškai. Tada išsaugokite savo nustatymus ir viskas! Nepamirškite išbandyti savo transliacijos, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia taip, kaip tikėtasi.

El. Pašto rinkodaros rezultatų optimizavimo patarimai

„OptinMonster“ švino kartos papildinys

Integruoti „AWeber“ su „OptinMonster“ suteikia galimybę naudotis abiejų įrankių ypatybėmis.

Dabar, kai žinote, kaip integruoti „AWeber“ su „WordPress“, pakalbėkime apie keletą dalykų, kuriuos galite padaryti optimizuodami rezultatus. Pirmiausia yra keletas pagrindinių strategijų, kurių galbūt norėsite laikytis:

 • Aktyviai stebėkite savo rezultatus. „AWeber“ analizės funkcijos teikia daugybę naudingos informacijos, pavyzdžiui, atidarymų skaičių, paspaudimų skaičių ir prenumeratų atsisakymą. Šią informaciją galite naudoti norėdami nustatyti, koks turinys yra efektyviausias.
 • Segmentuokite savo sąrašus. Naudodami analizės rezultatų informaciją galite kurti segmentinius sąrašus, kad būtų galima nukreipti į skirtingus abonentų tipus su turiniu, kuris juos labiausiai domina.
 • Prijunkite „AWeber“ prie nukreipimo puslapio teikėjo. Jei šiuo metu naudojatės nukreipimo puslapio teikėju, galite jį lengvai sujungti su „AWeber“.
 • Peržiūrėkite „AWeber“ programų integracijas. Tu gali Prijunkite „AWeber“ prie daugelio programų kuriuos jau naudojate, pvz., „MailOptin“ ar socialinės žiniasklaidos programas.

Galiausiai taip pat galbūt norėsite pasirinkti vieną ar kelis įrankius, kurie pagerins jūsų „AWeber“ diegimą:

 • „OptinMonster“ yra funkcijų turtingas „WordPress“ papildinys, kurį galite naudoti norėdami sukurti savo svetainėje labai konvertuojančias pasirenkamąsias formas. Norėdami padidinti potencialių klientų skaičių, galite lengvai integruoti „AWeber“ abonentų sąrašą su „OptinMonster“ formomis.
 • Heyo yra įrankis, leidžiantis kurti kampanijos puslapius, kurie yra optimizuoti socialinei medijai ir mobiliesiems įrenginiams. Jį prijungę prie „AWeber“ galite padidinti potencialų klientą ir paskatinti geresnį įsitraukimą.
 • Digiohas leidžia siųsti saugius failų atsisiuntimus adresatų sąrašų žmonėms. Taigi, jei turite nugalėtojų akcijų ar dovanų ir, pavyzdžiui, reikia nusiųsti failus nugalėtojams, „Digioh“ siūlo privatų būdą tai padaryti.

Kiekviena iš šių strategijų ir įrankių gali būti naudinga jūsų naujai „AWeber“ integracijai, todėl rekomenduojame jas patikrinti!


Vienas iš maloniausių el. Pašto rinkodaros aspektų yra tai, kaip jis leidžia palaikyti ryšius su savo auditorija po to, kai jie išeina iš jūsų svetainės. Jūsų abonentai užsiregistravo jūsų adresų sąraše, kuris rodo, kad jie nori jūsų pateiktos informacijos.

Dabar jums tereikia nukreipti šią auditoriją į vertingą turinį. Naudokitės mūsų patarimais, kaip išplėsti savo el. Pašto sąrašą, tada išpumpuokite naudingą turinį ir įrašus, kuriuos galėtumėte siųsti savo auditorijai.

Ar turite klausimų, kaip optimizuoti el. Pašto rinkodaros strategiją naudojant „AWeber“? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map