Kaip išsiųsti kliento sąskaitas faktūras naudojant

Viena iš blogiausių klientų sąskaitų faktūrų išrašymo dalių yra tai, kad perėję prie visiškai kitokios programinės įrangos, norėdami išsiųsti sąskaitas klientams, turite atsiminti visas jūsų siūlomas paslaugas. Turite atsiminti kas dvi savaites ar mėnesį, kad galėtumėte juos išsiųsti, ir tai tampa didžiuliu skausmu.


Kadangi tiek daug žmonių visą dieną dirba „WordPress“, kodėl negalime tiesiog išsiųsti sąskaitų faktūrų būdami „WordPress“ informacijos suvestinėje? Na, aš turiu jums gerų naujienų. Tu gali! Pažvelkime į tai, kaip išsiųsti kliento sąskaitas faktūras naudojant „WordPress“.

Norėdami išsiųsti kliento sąskaitas faktūras naudodami „WordPress“, naudokite „WordPress“ papildinį

Iš tikrųjų yra nemažai pasirinkimo galimybių, kai reikia išsiųsti sąskaitas faktūras per „WordPress“ per papildinį. Apžvelgsiu greitą vadovėlį, naudodamas „WP-Invoice“ papildinį, tačiau nedvejodami pasirenkame kitą variantą, nes yra tiek daug, ir aš suprantu, kad kiekvienas asmuo ir įmonė turi savo integracijos poreikius ir lengvatos išsiunčiant sąskaitas faktūras.

WP-sąskaita faktūra

WP-sąskaita faktūra

Atsisiųskite „WP-Invoice“ papildinį ir suaktyvinkite ZIP failą „WordPress“ prietaisų skydelyje. Tai galite padaryti ir eidami į papildinių puslapį prietaisų skydelyje ir ieškodami „WP-Invoice“.

Suaktyvinę papildinį, informacijos suvestinę galite rasti kairėje prietaisų skydelio pusėje. Spustelėkite jį ir eikite į „Nustatymai“, kad pradėtumėte.

Pagrindinė sąranka

Čia atsiskleidžia pagrindinis sąrankos puslapis, kuriame iš esmės galite tiesiog užpildyti visus numatytuosius nustatymus, kuriuos turite pakeisti tik vieną kartą. Pvz., Galite įvesti savo įmonės pavadinimą, kuris bus rodomas sąskaitose faktūrose. Taip pat galite pasirinkti tam tikrą savo svetainės puslapį, kuriame pateikiamos sąskaitos faktūros. Aš rekomenduočiau sukurti konkretų sąskaitų faktūrų puslapį, kad nuolatiniai lankytojai tuo nesivaržytų.

wp-sąskaitos-papildinio sąranka

Pasirinkite, kur norite pateikti sąskaitas faktūras puslapyje, ir nurodykite, kaip norite priimti mokėjimą. Nurodžiau, kad noriu atsiskaityti klientams su „PayPal“, tačiau taip pat galite pasirinkti kredito kortelės parinktį arba tokius dalykus kaip „2Checkout“ ar „Stripe“. Yra net galimybė jums leisti klientui prireikus pakeisti mokėjimo metodą.

Jei ketinate priimti kreditines korteles, turite įvesti savo „gateway“ mokėjimo apdorojimo informaciją. Paprastai už tvarkymą paprastai reikia mokėti atskirai, o geriausius pasiūlymus galite rasti tokiose vietose kaip Įgalioti.net.

wp-account-plugin-kreditinės kortelės

„PayPal“ sąranka yra daug paprastesnė: joje reikia įvesti „PayPal“ vartotojo vardą, bandymo režimo parinktį ir automatiškai sugeneruotą „PayPal“ IPN URL iš jūsų domeno vardo. Užpildę šiuos laukus spustelėkite mygtuką Išsaugoti visus parametrus.

wp-sąskaita-pluginPaypal

Pridėti sąskaitas faktūras

Kai atliksite pagrindinius nustatymus, pateksite tiesiai į puslapį Pridėti naują, kuriame galėsite pradėti naudoti visiškai naują sąskaitą faktūrą. Visada galite sugrįžti į šį puslapį informacijos suvestinėje spustelėję skirtuką Pridėti naują.

papildoma nauja sąskaita faktūra

Pradėkite įvesdami el. Pašto adresą, į kurį planuojate siųsti naują sąskaitą faktūrą. Baigę rašyti el. Laišką, spustelėkite mygtuką Sukurti naują.

wp-sąskaita-faktūra-papildinys-el. pašto adresas

Naujasis sąskaitų faktūrų redaktorius yra gana panašus į „WordPress“ redaktorių, kurį matote kurdami įrašus ir puslapius. Sukurkite kliento sąskaitos pavadinimą ir taip pat galite įvesti aprašą, jei jums reikia nusiųsti pranešimą klientui.

wp-sąskaita-faktūra-papildinys-sąskaita-faktūra-redaktorius

Slinkite žemyn žemiau aprašymo, kad rastumėte sritį, kurioje norite įvesti tai, ką planuojate atsiskaityti savo klientui. Įveskite paslaugas ar produktus, už kuriuos mokate, ir pakeiskite kainą ir kiekį. Nesivaržykite įtraukti nuolaidų ar pridėti papildomų eilučių, jei turite daugiau įtrauktinų elementų.

wp-sąskaita-faktūra-papildinys-papildomos paslaugos

Žemiau galite pakeisti mokėjimo nustatymus, kad nurodytumėte, kokią valiutą priimate ir kokius mokėjimo metodus leidžiate. Man labai patinka, kaip jie suteikia galimybę priimti mokėjimus rankiniu būdu.

wp-sąskaitos-papildinio-mokėjimo nustatymai

Atsiskaitymo parinktys

Jei eisite į dešinę šoninę juostą, rasite keletą įdomių funkcijų, leidžiančių leisti dalinį mokėjimą arba periodinius atsiskaitymus. Spustelėję dalinio mokėjimo parinktį, tiesiog įveskite minimalų mokėjimą, kurį norite sutikti. Jei pasirinksite pasikartojančią atsiskaitymo parinktį, turite užpildyti įvairius laukus, pavyzdžiui, intervalus, atsiskaitymo ciklus ir tai, kurioje mokėjimo apdorojimo sistemoje dirbate..

wp-sąskaita-dalinis mokėjimas ir pasikartojantis

Jei šiek tiek daugiau slinkite žemyn dešiniajame stulpelyje, galite užpildyti informaciją apie vartotoją. Tai yra asmeninė kliento, kuriam planuojate išsiųsti sąskaitą faktūrą, informacija. Taigi įsitikinkite, kad viskas teisinga, ir pasirinkite tinkamą el. Pašto adresą, kad jis nenueitų pas netinkamą asmenį. Parinktys apima vardą, pavardę, įmonę, telefono numerį ir dar daugiau.

wp-account-User-Information

Norėdami baigti procesą, spustelėkite mygtuką Įrašyti. Tačiau vien todėl, kad paspaudėte mygtuką Išsaugoti, dar nereiškia išsiųstos sąskaitos faktūros. Sąskaitą faktūrą galite išsiųsti keliais būdais. Pasirinkite „Žiūrėti internetu“, „Įvesti mokėjimą“ arba „Siųsti pranešimą“.

wp-sąskaita-faktūra-žiūrėti-įvesti-nusiųsti

Jei peržiūrite sąskaitą faktūrą savo svetainėje, galite tiesiog patraukti šią nuorodą ir nusiųsti ją klientui, jei taip veikia jūsų sąskaitos faktūros išrašymo procesas. Tada jie gali internetu peržiūrėti sąskaitą faktūrą ir paspausti mygtuką Apmokėti mokėjimą, kuris nukreipia juos į „PayPal“ arba į kredito kortelės apdorojimo puslapį..

wp-sąskaita-faktūra-papildinys-internetinė-sąskaita faktūra

Jei spustelėsite parinktį Siųsti pranešimą, tai leis greitai nusiųsti el. Laišką per „WordPress“ ir pranešti klientui, kad sąskaita faktūra prieinama. Ši parinktis man labiausiai patinka, nes nereikia atidaryti el. Pašto kliento, kad išsiųstumėte pranešimą. Tiesiog įveskite el. Pašto adresą, kurį norite nusiųsti, ir pakeiskite pranešimą, jei norite. Spustelėkite mygtuką Siųsti pranešimą ir jie gaus trumpą nuorodą į jūsų sąskaitą faktūrą.

wp-sąskaita-faktūra-papildinys-pranešimai

Kai kas nors atliks mokėjimą, per „WordPress“ sąskaitų faktūrų išrašymo sistemą jis automatiškai pažymimas kaip Apmokėtas. Po to nereikia nieko daryti. Tačiau jei kas nors jums sumokės čekiu arba pasirinks kitą mokėjimo būdą, taip pat galite spustelėti mygtuką Įvesti mokėjimą, kad mokėjimą įrašytumėte rankiniu būdu.

Pasirinkite, kad gavote mokėjimą. Šis išskleidžiamasis meniu taip pat suteikia grąžinimo ir patikslinimo galimybes. Įveskite, kiek klientas jums sumokėjo, nurodykite datą ir, jei reikia, užsirašykite. Spustelėkite mygtuką Apdoroti / apmokestinti mokėjimą, kad baigtumėte procesą.

wp-account-plugin-Enter-Payment

Ataskaitos

Pradėję rinkti keletą sąskaitų faktūrų, nedvejodami spustelėkite „Ataskaitų“ skirtuką „WordPress“ prietaisų skydelyje. Šioje srityje paprasčiausiai suskaidoma, kiek pinigų išrašėte, jūsų vertingiausi klientai ir net jūsų aukščiausios bruto eilutės elementai, jei parduodate produktus.

WP-sąskaita-faktūra-papildinys-ataskaitos

Supjaustytos sąskaitos faktūros

Supjaustytų sąskaitų papildinys

Pjaustytos sąskaitos faktūros yra lankstus, gerai palaikomas ir lengvai naudojamas papildinys, leidžiantis panaudoti „WordPress“ svetainę, norint siųsti profesionaliai atrodančias citatas ir sąskaitas faktūras bei gauti užmokestį internetu.

Verslo informacija apie supjaustytas sąskaitas faktūras

Pjaustytų sąskaitų faktūrų pateikimas apima daugybę funkcijų, įskaitant pritaikomus sąskaitų faktūrų šablonus su jūsų verslo informacija ir logotipu, sąskaitos faktūros el. Laiškų siuntimu vienu spustelėjimu, tinkinamus el. Pašto šablonus, lanksčius mokesčių parametrus, iš anksto apibrėžtus eilutės elementus, sąskaitų faktūrų ataskaitų teikimą, CSV importą ir eksportuoti. Jei jums reikia daugiau, galimi keli nemokami ir mokami plėtiniai.

Nemokamas „Sliced ​​Invoices“ įskiepis suteikia visas funkcijas, kurių jums reikia siunčiant citatas ir sąskaitas faktūras bei renkant mokėjimą naudojant „PayPal“ ar atsiskaitymo neprisijungus būdus (bankas, čekis, pinigų pervedimas ar dar kas nors). Nustatykite terminą, o supjaustytos sąskaitos faktūros automatiškai atsiųs priminimus apie mokėjimą nustatytu grafiku, kol gausite mokėjimą!

Supjaustytos sąskaitos faktūros - sąskaitos faktūros parinktys

Plėtiniai suteikia papildomų funkcijų, tokių kaip PDF sąskaitos faktūros, saugi kliento zona, pasikartojančios sąskaitos faktūros, saugios sąskaitos faktūros, papildomi mokėjimo šliuzai, tokie kaip „Braintree“ ir „Stripe“ ir dar daugiau. Taip pat yra integracija, skirta populiariems „WordPress“ įskiepiams, tokiems kaip „WooCommerce“, „Contact Form 7“ ir „Gravity Forms“..

Pjaustytas sąskaitas faktūras palaiko puiki pagalba, padėsianti jums visą kelią. Sąskaitų faktūrų išrašymas „WordPress Way“ būdu ir jūsų sąskaitos bei apskaitos tvarkymas palengvės!

Apvyniokite

Kokie dar yra „WordPress“ sąskaitų faktūrų išrašymo papildiniai? Jų yra nedaug – tiesiog atlikite greitą paiešką ir rasite Dygstančios sąskaitos faktūros„WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros ir pakuotės lapeliai, tarp kitų.

Nustatyti vieną iš šių sistemų yra gana paprasta, norint pradėti sekti klientus ar produktus ir pradėti siųsti sąskaitas faktūras klientams. Man asmeniškai labiausiai patinka „WP-Invoice“ įskiepis, tačiau daugelis šių įskiepių ir įrankių yra malonūs norint visus jūsų finansinius modulius laikyti vienoje vietoje. Pagalvokite apie tai, kaip jums niekada nereikės atidaryti visiškai naujo skirtuko naršyklėje kiekvieną kartą, kai norite išsiųsti sąskaitą faktūrą..

Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose, jei turite klausimų, kaip išsiųsti kliento sąskaitas faktūras per „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map