Kaip ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą

Kaip ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą

Bet kokia klaida, dėl kurios jūsų „WordPress“ svetainė tampa nenaudojama, kelia rimtą susirūpinimą, nes tai reiškia prarastas pajamas, prastą SEO reitingą ir daug nereikalingo streso. Viena žinomiausių klaidų, kada nors galinti maloninti internetą, yra 502 blogų šliuzų klaida. Tai bjauri ir varginanti problema, nes ją gali suskaidyti dėl daugelio priežasčių, dėl kurių sunku pašalinti triktis ir jas ištaisyti.


Vis dėlto nesijaudink, kad turime tavo nugarą. Jei norite ištaisyti 502 blogų šliuzų klaidą savo „WordPress“ svetainėje, imkitės žvilgsnio, nes mes jums siūlome keletą išbandytų sprendimų. Iki šios dienos pabaigos turėtumėte kartą ir visiems laikams atsikratyti 502 blogo šliuzo klaidos.

Jei tai skamba kaip toks sandoris, apie kurį jūs nesvajojote praeiti, paimkite sau puodelį kavos ir nubėgame.

Kas yra „502 Bad Gateway Error“?

Pirmiausia, kas yra 502 blogo šliuzo klaida? Čia yra maža pamoka apie daiktų prieglobą. „WordPress“ svetainės talpinimas paprastai apima porą serverių.

Paprasčiausia sąranka gali apimti nuo keturių iki penkių (ish) serverių, būtent:

 • Programos serveris, kuris apdoroja jūsų PHP kodą ir bet kokį kitą dinaminį turinį jūsų svetainėje
 • Duomenų bazės serveris, kuriame gyvena jūsų duomenų bazės
 • Atbulinis tarpinis serveris, pvz. „Nginx“ ir „Apache“, valdantys, kurios HTTP užklausos yra kur
 • Žiniatinklio serveris, kuriame saugomi visi jūsų statiniai failai, tokie kaip vaizdai, CSS ir „JavaScript“
 • CDN (pasirenkamas atlikimo serveris)

Dabar, kai įvesite savo svetainės URL į savo naršyklę ir paspausite Įveskite, naršyklė siunčia porą HTTP užklausų į atvirkštinį tarpinį serverį.

Tada rezervinis tarpinis serveris nukreipia užklausas į atitinkamus serverius. Pavyzdžiui, duomenų bazėje saugomų duomenų užklausos nukreipiamos į duomenų bazės serverį. Statinių failų užklausos nukreipiamos į interneto serverį, o PHP reikalaujančios užklausos yra apdorojamos programų serverio.

Tada kiekvienas serveris siunčia atgalinius duomenis į atvirkštinį tarpinį serverį, kuris siunčia duomenis į jūsų naršyklę, o jūsų svetainė įkeliama. Paprasta kaip A, B, C – neleiskite, kad sunkūs žodžiai, tokie kaip atvirkštinis tarpinis serveris, jus supainiotų.

Jei vienas iš serverių siunčia netinkamą atsakymą į atvirkštinį tarpinį serverį, svetainė neįkeliama į jūsų naršyklę taip, kaip tikėtasi. Vietoj to, atvirkštinis tarpinis serveris rodo 502 blogo šliuzo klaidą.

Gyvūnas iš įvairių formų

502 blogo šliuzo klaida gali ir gali būti įvairių formų, tokių kaip:

 • 502 klaida
 • 502 „Bad Gateway NGINX“
 • 502 tarpinio serverio klaida
 • 502 Aptarnavimas Laikinai perkrautas
 • 502 klaidos HTTP klaida
 • 502. Tai klaida. Serveris aptiko laikiną klaidą ir negalėjo įvykdyti jūsų užklausos. Bandykite dar kartą po 30 sekundžių. Tai viskas, ką mes žinome.

Kas sukelia 502 blogo šliuzo klaidą?

Nors 502 blogo šliuzo klaida dažniausiai įvyksta serverio pusėje, ji taip pat gali atsirasti dėl problemų jūsų galutiniame šone. Čia yra kelios priežastys, dėl kurių jūs susiduriate su 502 blogo šliuzo klaida ne tam tikra tvarka:

 • Jūsų srautinis serveris gali būti perkrautas dėl padidėjusio srauto
 • Neprisijungęs serveris įmes į jūsų veidą 502 blogo šliuzo klaidą
 • Neteisinga serverio konfigūracija, kuri gali būti atmesta dėl daugelio priežasčių, tokių kaip žmogiškos klaidos, ypač kai jūsų kompiuteris perkelia serverius
 • Turinio pateikimo tinklo (CDN) problemos
 • Netinkamai veikia naršyklės talpykla
 • DNS problemos
 • Netinkamas PHP kodas dėl probleminio papildinio ar temos

Kaip matote iš aukščiau pateikto trumpo sąrašo, 502 blogų šliuzų klaidą gali sukelti daugybė dalykų. Tai reiškia, kad turite išbandyti įvairius sprendimus, kad ištaisytumėte klaidą.

Atsižvelgiant į tai, pašalinkime problemą ir ištaisyk 502 blogo šliuzo klaidą savo „WordPress“ svetainėje.

Kaip ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidą

Nors ši klaida gali atrodyti problemiška paprastam Džo, iš tikrųjų ją nepaprastai lengva ištaisyti. Norint išbandyti šiuos sprendimus, reikia tik šiek tiek kantrybės.

1. Atnaujinkite / atnaujinkite savo svetainę

Kaip jau minėjome, dažniausiai liūdnai pagarsėjusi 502 blogo šliuzo klaida įvyksta serverio pusėje, tuo labiau, jei naudojate bendrą prieglobą. Didelis srauto srautas gali išeikvoti jūsų serverio išteklius, paliekant jus šios bjaurios klaidos gniaužtuose. Kitu metu dėl daugelio priežasčių jūsų serveriai gali veikti arba neprisijungę.

Prieglobos paslaugų teikėjai paprastai išsprendžia problemą iš karto, nes svetainių savininkai aistringai žlugdo prastovas. Be to, jie praranda pajamas, kai svetainės neprisijungusios.

Taigi prieš išsitraukdami plaukus ir patirdami panikos priepuolius, pabandykite keletą kartų atnaujinti savo „WordPress“ svetainę, kad įsitikintumėte, ar klaida savaime išsivalo. Be to, išbandykite kitą naršyklę ar įrenginį, kad sužinotumėte, ar klaida pasitaisė. Vis dėlto, norėdami įsitikinti, kad problemos nėra serveryje, išbandykite savo svetainę naudodami tokį įrankį kaip isup.me.

Tačiau jei bandžius aukščiau aprašytus pataisymus klaida išlieka, pereikite prie kito šio įrašo sprendimo.

2. Išvalykite naršyklės talpyklą

Ar negalite ištaisyti 502 blogo šliuzo klaidos net atnaujinę naršyklę? Jei taip, atnaujinkite savo naršyklę (CTRL + F5 Windows sistemose ir CMD + CTRL + R OS X sistemose). Ar atlikdamas sunkų atnaujinimą atsikratote nepatogumų, kurie yra 502 blogų vartų klaida? Ne?

Na, galite pabandyti išvalyti savo naršyklės talpyklą tiesiogiai naudodamiesi patarimais, kuriuos pateikiame, kaip išvalyti „WordPress“ talpyklą. Ar išvalius talpyklą dingo bjauri klaida? Jei taip, nustokite skaityti ir atlikite laimingą šokį. Net atlošas. Anekdotai panaikinti.

Jei vis tiek esate užstrigę dėl klaidos, gali padėti šis sprendimas.

3. Laikinai išjunkite CDN

Ar „WordPress“ naudojate turinio pateikimo tinklą, pvz., „CloudFlare“, „KeyCDN“ ar kitą CDN? CDN paprastai nukreipia jūsų svetainės srautą į savo serverius, kad pasiūlytų geresnį svetainės našumą ir saugumą.

Dėl jų serverių problemos gali kilti 502 blogų šliuzų problema. Be to, jei neteisingai sukonfigūravote CDN, galite patekti į 502 blogo šliuzo klaidą.

Norėdami sužinoti, ar jūsų CDN yra jūsų 502 negandų pabaigoje, pristabdykite CDN ir atnaujinkite savo svetainę. Tai verčia jūsų svetainę įkelti tiesiai iš pagrindinių serverių.

Ar klaidos nebėra pristabdžius CDN? Jei taip, išlaikykite paslaugą pristabdytą ir susisiekite su palaikymo skyriumi. Paprastai jie greitai išsprendžia problemą, vadinasi, trumpam turėsite apsieiti be CDN.

Kiekvienas CDN turi skirtingą sąsają, tai reiškia, kad turite patikrinti CDN, kaip pristabdyti paslaugą. Tačiau iš savo patirties CDN pristabdyti yra taip paprasta, kaip pyragą, todėl nesitikiu, kad susidursite su problemomis.

4. DNS problemos

DNS (trumpas domenų vardų sistemos) yra tai, kaip domenų vardai (pvz., Wpexplorer.com) atitinka jų atitinkamus IP adresus. Jei kažkas nepavyksta dėl DNS nustatymų, be kitų problemų, galite tikėtis 502 blogo šliuzo klaidos.

Neseniai persikėlėte į naują šeimininką? Perkėlimas iš naujo sukonfigūruoja jūsų DNS serverius. DNS sklaida užtrunka, kartais net 48 ar daugiau valandų.

Jei po perkėlimo susiduriate su 502 blogo šliuzo klaida, palaukite, kol išplis jūsų DNS pakeitimai, prireikus susisiekite su savo kompiuteriu, kad gautumėte daugiau patarimų ir pagalbos.

Ir kadangi mes kalbame apie DNS, taip pat galite pabandyti praplauti vietinę DNS talpyklą. „Windows“ vartotojams atidarykite komandų eilutę (cmd.exe) ir paleiskite šią komandą: „ipconfig“ / „flushdns“. Paleiskite kaip „Mac OS X“ vartotoją dscacheutil -flushcache komandiniame terminale.

5. Patikrinkite savo temą ir papildinius

Atrodo, kad kol kas negalime ištaisyti klaidos? Galbūt problema slypi jūsų įskiepiuose ar tema. Jūsų tema ar vienas iš papildinių gali suaktyvinti scenarijų, kuris nelabai tinka jūsų serveriui.

Dėl to serveris užmuša scenarijų, dėl kurio 502 blogo šliuzo klaida. Ką daryti? Pradėkime nuo jūsų papildinių.

6. Papildinių trikčių šalinimas

Dėl klaidos tikriausiai negalite prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Kaip tada pašalinsite papildinių triktis be prieigos prie „WordPress“ administratoriaus?

Na, tai paprasta. Prisijunkite prie „WordPress“ šakninio katalogo (paprastai jis yra public_html bet tai gali būti kažkas kita, atsižvelgiant į tai, kur įdiegėte savo svetainę) naudodami FTP programą, tokią kaip Filezilla arba Failų tvarkyklė „cPanel“.

Po to eikite į wp-turinys ir suraskite įskiepiai aplankas. Pervardykite aplanką į kažką panašaus įskiepiai.old vienu metu išjungti visus papildinius. Nesijaudinkite, neprarasite jokių duomenų.

Atnaujinkite savo svetainę, kad sužinotumėte, ar klaidos nebėra. Jei vietoje klaidos matote savo svetainę, problema yra vienas iš jūsų papildinių.

Pervardyti įskiepiai.old Atgal į įskiepiai ir prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės. Laikas rasti probleminį papildinį.

Įjunkite papildinius po vieną, įkeldami savo svetainę po kiekvieno aktyvinimo. Kartokite tai tol, kol tiksliai nustatysite triktį sukeliantį papildinį. Akivaizdu, kad probleminis įskiepis atkurs 502 blogo šliuzo klaidą aktyvinant, o tai gali jus pašalinti iš administratoriaus srities.

Visiškai išjunkite arba pašalinkite papildinį naudodami FTP arba Failų tvarkyklė, Gaukite alternatyvą arba susisiekite su kūrėju dėl tolesnės paramos.

7. Aktyvios temos trikčių šalinimas

Jei jūsų bėdos prasidėjo atnaujinus svetainę, t. Y. Temas, papildinius ir „WordPress“, o išaktyvinę papildinius nieko nepataisysite, turite pašalinti „WordPress“ temos triktis.

Tikrinimas, ar problema nėra jūsų tema, šiek tiek skiriasi nuo trikčių šalinimo trikčių. Pabandykime tai atlikti.

Prisijunkite prie „WordPress“ šakninio katalogo naudodamiesi FTP arba „File Manager“. Tada eikite į wp-content> temos ir suraskite savo aktyvią temą.

Pervardykite aktyvų temos aplanką į panašų total.old. Tai išjungs aktyvią temą ir suaktyvins numatytąją „WordPress“ temą.

Iš naujo įkelkite savo svetainę, kad patikrintumėte, ar klaidos nebėra. Ar klaida vis dar egzistuoja? Tai reiškia, kad jūsų tema yra tinkama, tokiu atveju turėtumėte pervadinti temos aplanką atgal į pradinį pavadinimą.

Jei klaida išnyks, susisiekite su savo temos kūrėju ir gaukite daugiau pagalbos arba investuokite į profesionaliai sukurtą temą, tokią kaip mūsų pačių „Total“.

8. Jei problema išlieka, susisiekite su savo šeimininku

Vis tiek neatrodo, kad ištaisysite 502 blogo šliuzo klaidą jūsų „WordPress“ svetainėje, net išbandę visus aukščiau pateiktus sprendimus?

Galbūt problema yra serverio pusėje, todėl tiesiog susisiekite su savo kompiuteriu ir gaukite profesionalią pagalbą. Apsvarstykite galimybę investuoti į aukščiausio lygio pagrindinį kompiuterį, kad būtų išvengta šios klaidos dėl mažesnių serverio išteklių, naudojamų bendro naudojimo prieglobos planuose.

Išvada

Nepaisant to, kad klaidinga „502“ klaida „502“ yra šiek tiek painu ir nelinksma, sprendimus, kuriuos aprašome šiame pranešime, lengvai pašalinti. Tikimės, kad mūsų pranešimas nukreipė jus teisinga linkme šiuo atžvilgiu.

Ar turite minčių, klausimų ar papildomų pataisų? Padėkite mums išplėsti šį įrašą, pasidalindami savo patarimais, klausimais ir idėjomis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map