Kaip lengvai redaguoti vaizdus

Kaip redaguoti vaizdus naudojant

Galbūt praeityje jūs jau įkėlėte vaizdą į savo pranešimą ar puslapį „WordPress“ tik tam, kad suprastumėte, ar jį reikia pakeisti. Nesijaudinkite – galite redaguoti vaizdus naudodami „WordPress“, ir tai labai paprasta. Be to, nereikia jokio papildinio.


Tiesiog atsitinka, kad yra įmontuotas puikus vaizdų rengyklė, apie kurią dauguma vartotojų nežino, todėl jie paprastai nesinaudoja lengvomis vaizdų redagavimo „WordPress“ galimybėmis. Vaizdų rengyklė yra fantastinis įrankis, leidžiantis pakeisti dydį, apkarpyti ir kitaip valdyti vaizdus, ​​kai juos jau įkėlėte į savo laikmenų biblioteką. Tiesiog atlikite toliau nurodytus veiksmus ir sužinokite, kaip redaguoti vaizdus „WordPress“ tiesiai iš prietaisų skydelio!

1 veiksmas: pasirinkite vaizdą

Pirmiausia pirmiausia reikia įvaizdžio. Norėdami įkelti naują vaizdą, eikite į Medija> Pridėti naują, tada vilkite ir upuść savo atvaizdą arba spustelėkite mygtuką „Pasirinkti failą“, norėdami pasirinkti savo atvaizdą.

Įkelkite savo vaizdą, kad galėtumėte redaguoti „WordPress“

Arba galite naudoti jau turimą vaizdą apsilankę Žiniasklaida> Biblioteka ir iš ten pasirinkite vaizdą. Spustelėkite paveikslėlio pavadinimą, kad jį atidarytumėte.

2 veiksmas: atidarykite redaktorių

Pasirinkę vaizdą ir atidarę jį, turėtumėte pamatyti panašų į šį puslapį.

Atidarykite „WordPress“ vaizdų rengyklę

Čia galite suteikti savo atvaizdui pavadinimą, antraštes, alt ir aprašą. Bet tai, kas mus domina, yra mygtukas „Redaguoti vaizdą“, esantis tiesiai po vaizdo peržiūra, kad galėtumėte pradėti redaguoti vaizdus „WordPress“.

3 veiksmas: redaguokite savo atvaizdą

Kai atsidarys redaktorius, pamatysite keletą variantų, kaip pakeisti savo atvaizdą.

Apkarpykite ir redaguokite savo vaizdus „WordPress“

Apkarpyti

Norėdami apkarpyti vaizdą, naudokite pelės žymeklį, kad nustatytumėte apkarpymo pasirinkimą. Apkarpymo dydį galite reguliuoti vilkdami ir nuleisdami pasirinktus kraštus. Kai būsite patenkinti apkarpymo kraštu, tiesiog spustelėkite piktogramą, norėdami apkarpyti savo atvaizdą iki naujo dydžio.

Pasukti prieš laikrodžio rodyklę

Naudokite tai norėdami pasukti savo vaizdą prieš laikrodžio rodyklę. Kiekvienas paspaudimas paveikslėlį pasuktų 90 laipsnių (arba ketvirčio posūkio) į kairę.

Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

Naudokite tai norėdami pasukti savo vaizdą pagal laikrodžio rodyklę. Kiekvienas paspaudimas atvers vaizdą 90 laipsnių (arba ketvirtadalio posūkio) į dešinę.

Apverskite vertikaliai

Apverskite savo vaizdą vertikaliai, taigi vaizdo apačia bus viršuje.

Sukite horizontaliai

Apverskite savo vaizdą horizontaliai, taigi kairioji vaizdo pusė bus dešinėje.

Anuliuoti redagavimą

Spustelėkite, jei norite anuliuoti atliktus pakeitimus. Spustelėkite atgal vieną pakeitimą vienu metu.

Atšaukti redagavimą

Spustelėkite, jei norite perdaryti anuliuotą pakeitimą. Spustelėkite pirmyn vieną pakeitimą vienu metu.

Mastelio vaizdas

Norėdami proporcingai pakeisti savo atvaizdą, naudokite mastelio vaizdo parinktį. Tai puikus įrankis, jei jums patinka vaizdas, bet jums tiesiog reikia, kad jis būtų tam tikras pikselių skaičius arba platus ar aukštas. Tiesiog įveskite norimus taškus (plotis x aukštis) ir spustelėkite mygtuką „Mastelis“, kad pakeistumėte dydį.

Apkarpyti nuotrauką

Be apkarpymo vilkimo įrankio, šį skyrių taip pat galite naudoti norėdami apkarpyti savo vaizdą iki tam tikro aspekto. Įveskite apkarpymo santykį (plotis pagal aukštį). Tada laikykite nuspaudę „Shift“, kai spustelėsite ir vilkite, kad pasirinktumėte apkarpymą. Vilkdami žymeklį pasėlių pasirinkimo dydis pikseliais bus rodomas žemiau jūsų nustatyto santykio. Taip pat galite nustatyti savo kraštinių santykį, kai jau pasirinkote apkarpymą.

Miniatiūrų nustatymai

Paskutinė vaizdo redagavimo parinktis yra miniatiūrų nustatymai. Galite pasirinkti pritaikyti pakeitimus visiems vaizdo variantams, tik miniatiūroms ar visoms, išskyrus miniatiūras.

Išsaugokite pakeitimus

Nepamiršk sutaupyti! Redaguodami vaizdus „WordPress“ turite išsaugoti, kitaip prarasite pakeitimus. Nenorite, kad turėtumėte grįžti ir pakartoti visus pakeitimus?

Atkurti

Tiesiog tuo atveju, jei esate neryžtingas asmuo arba netyčia redagavote neteisingą vaizdą, yra įmontuotas „WordPress“ saugos tinklas. Išsaugoję pakeitimus būsite grąžinti į laikmenos elemento puslapį. Tiesiog dar kartą spustelėkite mygtuką Redaguoti.

„WordPress“ atkurti originalų vaizdą

Dabar jūs pastebėsite naują parinktį „Atkurti vaizdą“ dešinėje vaizdo peržiūros pusėje. Spustelėkite šį mygtuką ir vaizdas (ir jo miniatiūra) bus grąžintas toks, koks buvo iš pradžių.

Išplėstinės vaizdų redagavimo parinktys

„WP PRO“ vaizdų rengyklės „WordPress“ papildinys

Norite daugiau galimybių redaguoti vaizdus „WordPress“? Ar patinka formos perdanga, pridėtas teksto ar vaizdo filtras? Tuomet „WP Pro Image Editor“ papildinys yra tinkamas. Tiesiog įdiekite šį „premium“ papildinį, kad pridėtumėte vaizdų redagavimo parinktis, panašias į „Canva“ ar „Photoshop“, pastatytas tiesiai į prietaisų skydelį.

Apvyniokite

Dabar, kai žinote, kaip naudoti visas „WordPress“ vaizdo redagavimo funkcijas ir parinktis, eikite išbandyti! Tai labai patogus ir naudingas įrankis, kai pridedate atvaizdus prie įrašų ar puslapių, ir netgi galite sutaupyti kelias sekundes (palyginti su vaizdų rengyklės programinės įrangos / programų atvėrimu kompiuteryje). Baigę išbandykite keletą šių vaizdo optimizavimo patarimų.

Ar turite kitų patarimų, kaip redaguoti vaizdus „WordPress“? Ar turite kokių nors klausimų? Palikite komentarą žemiau – mes norėtume išgirsti jus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map