Kaip naudotis „BuddyPress“ norint sukurti socialinį tinklą naudojant „WordPress“

Kaip naudotis „BuddyPress“ norint sukurti socialinį tinklą naudojant „WordPress“

Kai pagalvoji apie socialinius tinklus, trys didieji taškai iššoko tave, „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“+.


Socialiniai tinklai siūlo tai, ko tradicinės svetainės negali pasiūlyti tokiu pat laipsniu: bendruomenė. Visose šiose svetainėse yra nuolatinis komunikacijos srautas tarp jos narių ir visuomenės, ir tai yra kažkas, ko galbūt norėsite pasinaudoti.

Vis dėlto galite nesiryžti naudoti vieną iš trijų didžiausių savo reikmėms. Jie gali pakeisti paslaugos funkcionalumą taip, kad ji nebedarys to, ko norite. Galbūt jūs tiesiog kalbate apie konfidencialią informaciją, kurios nesijaučiate turėdami trečiosios šalies serveryje kur nors, nesvarbu, kokie jums patikinimai.

Jei tai skamba pažįstamai, atsakymas į jūsų problemas gali būti „BuddyPress“. Tai yra „WordPress“ papildinys, kuris, pasak jo kūrėjų, yra „Automattic“ „Socialiniai tinklai dėžutėje“. Šiame įraše paaiškinsiu, kas yra „BuddyPress“, kodėl jums to gali prireikti, ir parodysiu, kaip jį įdiegti ir išplėsti..

Kodėl turėtumėte naudoti „BuddyPress“

15 ir daugiau geriausių „BuddyPress“ papildinių, kuriuos turite turėti

Nors dabartiniai socialinių tinklų derliai yra ypač naudingi kuriant didelę bendruomenę, jie gali būti ne idealūs, jei norite sukurti tik nedidelį savo įmonės socialinį tinklą, savo nišą, sporto komandą ar dar ką nors kita..

Gali būti, kad turite įmonę, kuriai nesijaučiate kurdami grupę ar sritį išorinėje svetainėje, arba tos svetainės tiesiog nėra būtent tai, ko ieškote. Norite, kad jūsų darbuotojai bendrautų internetu socialiai, tačiau norite visiškai kontroliuoti viską, ką jie naudoja.

„BuddyPress“ suteikia šias galimybes ir yra labai lengvai ir greitai nustatomas jūsų paties serveryje. Naudodamiesi „BuddyPress“, gausite privatesnį ir intymesnį socialinį tinklą. Tai gali būti socialinis tinklas, kuriame jūs kontroliuojate kiekvieną aspektą ir naudojate tik tas funkcijas, kurios, jūsų manymu, yra būtinos.

Pažvelkime, kaip įdiegiate „BuddyPress“.

Kaip įdiegti „BuddyPress“

Kaip įdiegti „BuddyPress“

Jei nuspręsite išbandyti „BuddyPress“, tada įdiegti paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti „WordPress“ papildinių katalogas (kuris, kai esate prisijungę prie „WordPress“, yra skiltyje Papildiniai> Pridėti naują) ir spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“, tada mygtuką „Suaktyvinti“..

„BuddyPress“ nustatymai

Įdiegę, skirtuke „Nustatymai“ pastebėsite naują „BuddyPress“ parinktį. Čia galite pasirinkti „BuddyPress“ funkcijas, puslapius ir dar daugiau per 3 pagrindinius skyrius.

„BuddyPress“ komponentai

Pirmasis skyrius skirtas Komponentai. Aš rekomenduočiau palikti aktyvius „Išplėstinių profilių“ ir „Sąskaitos nustatymų“ komponentus ir pasirinkti keletą kitų, kuriuos, jūsų manymu, naudosite. Pavyzdžiui, galbūt norėsite įgalinti „Pranešimus“ savo vartotojams arba „Asmeninius pranešimus“, kad paskatintumėte vartotojus geriau susipažinti vienas su kitu..

„BuddyPress“ parinktys

Kitas yra pagrindinis Galimybės skyrių, kuriame galite įjungti arba išjungti įvairias nario funkcijas. Čia taip pat galite pasirinkti pasenusį ar nouveau „BuddyPress“ dizainą.

„BuddyPress“ puslapiai

Tada, jei spustelėsite Puslapiai skiltyje rasite parinkčių nustatyti (atspėjote) pagrindinius „BuddyPress“ puslapius. Atsižvelgiant į komponentus, kuriuos įgalinote, turėsite skirtingas puslapio „Katalogai“ parinktis.

Be to, jei pagrindiniame „WordPress“ nustatymų puslapyje esate įgalinę parinktį „Narystė: bet kas gali registruotis“, tada taip pat turėsite galimybę pasirinkti Registruoti ir Aktyvius puslapius, kad nauji nariai galėtų prisiregistruoti savo socialinėje svetainėje..

Pastaba: Jei dar nesukūrėte ir nenustatėte puslapio vienam iš savo komponentų, aukščiau esančiame ekrano kopijoje matysite tokį pranešimą. Tiesiog spustelėkite „taisyti“ saitą, kad automatiškai sukurtumėte ir priskirtumėte savo komponento puslapį, kad greitai išspręstumėte problemą.

„BuddyPress“ meniu elementai

Baigę pagrindinę „BuddyPress“ sąranką, „WordPress“ prietaisų skydelyje galite pamatyti keletą naujų skirtukų. Tai gali būti veikla, grupės ir el. Laiškai.

Veikla yra sklaidos kanalas viskam, kas nutinka jūsų „BuddyPress“ svetainėje. Tai galima tik administratoriui ir ji leidžia filtruoti veiklą pagal tipą, pvz., „Sukurta grupė“ arba „Naujas narys užregistruotas“.

Grupės skirtukas leidžia jums sukurti ir valdyti vartotojų grupes svetainėje. Šios grupės yra trijų tipų:

  • Vieša: Šios grupės yra atviros kiekvienam svetainės nariui. Visą šių grupių bendravimą galima pamatyti ir ieškoti.
  • Privatus: Šios grupės yra atviros kiekvienam svetainės nariui. Visą šių grupių bendravimą galima pamatyti ir ieškoti.
  • Paslėpta: Šios grupės yra visiškai paslėptos nuo visų ir prie jų gali patekti tik per grupės administratoriaus pakvietimą. Jie niekada nerodomi grupės kataloge ar atliekant paieškas svetainėje. Turinį kada nors gali pamatyti tik grupės nariai.

Laiškus skirtuke yra visi numatytieji el. pašto pranešimai, kuriuos naudoja „BuddyPress“. Tai apima naujai registruotų vartotojų el. Pašto adresų patikrinimą, paskyros aktyvinimą, pranešimo el. Laišką, kai narys atsako į kito nario pranešimą, grupės kvietimus ir dar daugiau. Atsižvelgiant į aktyvius komponentus, pamatysite daugiau ar mažiau el. Pašto šablonų. El. Laiškų tekstą ir dizainą galite tinkinti naudodami įmontuotas parinktis – čia yra puikus vadovas, kaip tai padaryti tinkinkite „BuddyPress“ el. pašto šablonus.

„BuddyPress“ valdikliai

„BuddyPress“ valdikliai

Jums taip pat suteikiama galimybė pasirinkti naujus šoninės juostos valdiklius. Jie yra:

  • („BuddyPress“) grupės
  • („BuddyPress“) nariai
  • („BuddyPress“) Neseniai aktyvūs nariai
  • („BuddyPress“), kas prisijungę

Kaip ir šie valdikliai, šoninėje juostoje yra sukurtas prisijungimo valdiklis, kurį nariai gali naudoti prisijungdami arba registruodami sąskaitą, jei tai leidžiate.

Pagrindinės „BuddyPress“ savybės

Trumpai paminėjome keletą iš jų aukščiau, tačiau įsigilinkime į sultingas pagrindines „BuddyPress“ socialinio papildinio savybes..

Veiklos srautas

„BuddyPress“ veiklos srautai

Pagrindinis „BuddyPress“ bruožas yra veiklos srautas. Kiekvienas narys gali paskelbti atnaujinimus savo veiklos sraute iš savo profilio.

Kiekvieną srautą gali sekti bet kuris narys, naudodamasis RSS ar el. Pašto pranešimais. Naudodami @ simbolį, po kurio seka nario vartotojo vardas, galite paminėti tą vartotoją savo sraute labai panašiai, kaip šiuo metu naudojamą twitter.

Nariai gali komentuoti srautus ir pažymėti juos kaip mėgstamiausius, kad sustiprėtų diskusijos. Kiekviena grupė taip pat turi savo veiklos srautą, kurį kontroliuoja grupės matomumas.

Vartotojo grupės

„BuddyPress“ vartotojų grupės

Jau kalbėjome apie vieną iš pagrindinių „BuddyPress“ funkcijų: Vartotojo grupės. Sukūrę kelias grupes galite suskaidyti ryšius, vykstančius tarp jūsų svetainės narių, ir leisti jiems fokusuoti diskusijas kiekvienoje grupėje.

Jie taip pat leidžia nebendrauti su pasirinktais žmonėmis, jei tai reikia padaryti. Idealios grupės naudojimo pavyzdys būtų įmonė, kuri nori atskirti savo diskusijas pagal skyrių ar vietą.

Nariai ir draugai

„BuddyPress“ apima pagrindinę „WordPress“ vartotojo sistemą. Dabar vartotojai yra „nariai“ ir gali atlikti kelis veiksmus, kurie labiau atitinka jūsų socialinės žiniasklaidos vartotojo lūkesčius. Nariai gali draugauti su kitais nariais, leidžiančiais labiau koncentruoti socialinius ryšius. Jie gali sekti kitų narių veiklos kanalus, taip pat dalyvauti įvairiose grupės diskusijose ir tiesiogiai bendrauti su kitais nariais.

Išplėstiniai vartotojo profiliai

„BuddyPress“ išplėstiniai vartotojo profiliai

Pagrindiniame „WordPress“ vartotojo profilyje nėra daug pritaikymo galimybių. „BuddyPress“ tai keičia, įtraukdamas naujas parinktis ir funkcijas. Kai vartotojai prisijungs prie savo profilio, jie pamatys naujas savo veiklos, pranešimų, pranešimų, draugų ir grupių parinktis (vėlgi, atsižvelgiant į jūsų įgalintus komponentus).

„BuddyPress“ Redaguoti vartotojo profilį

Kai vartotojai spustelės savo profilį> Redaguoti parinktį, jie galės redaguoti asmeninę informaciją, pvz., Savo vartotojo vardą, profilio atvaizdą, viršelio atvaizdą ir kitus jūsų pridėtus pasirinktinius laukus..

„BuddyPress“ tinkinto profilio laukai

Kalbant apie pasirinktinius laukus – „BuddyPress“ yra galimybė jums į vartotojo registraciją įtraukti visiškai naujus laukus. Galite nustatyti, kad šie laukai būtų privalomi norint užsiregistruoti arba tiesiog priemonė nariams pasidalyti daugiau informacijos apie save savo profilyje.

„BuddyPress“ diegimo pratęsimas

Kaip ir „WordPress“, „BuddyPress“ gali būti išplėsta, naudojant daugybę specialiai jai sukurtų papildinių. Štai keli įskiepiai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

„BuddyBoss“

„BuddyBoss“

Kurdami internetinę bendruomenę galbūt norėsite daugiau, nei siūlo „BuddyPress“. Gal norite pridėti tinkinamų narių profilių, galimybę kurti socialines grupes, narių albumus, palaikyti renginius (per „Events Calendar Pro“), siūlyti kursus („ala LearnDash“ ar net parduoti narystę. Štai čia įsijungia „BuddyBoss“. Šis galingas įskiepis prideda šias ir dar daugiau bendruomenės funkcijų, kad galėtumėte sukurti savo geriausią „BuddyPress“ svetainę.

Sužinokite daugiau apie „BuddyBoss“

„BuddyPress Groupblog“

„BuddyPress Groupblog“

Nors su jūsų svetaine susietas vienas tinklaraštis, šis papildinys leidžia išplėsti grupių parinktis ir pridėti po vieną tinklaraštį prie kiekvienos sukurtos grupės. Tada grupės administratoriai gali priskirti vartotojo vaidmenis tinklaraščiui.

Sužinokite daugiau apie „Groupblog“

„BuddyPress Activity Plus“

„BuddyPress Activity Plus“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Šis patogus papildinys leidžia vartotojams lengvai reklamuoti vienas kito įrašus pažįstamais „Facebook“ stiliaus bendrinimo mygtukais. Papildinys taip pat suteikia galimybę nariams įterpti vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar nuorodas į jūsų veiklos srautą, o tai palengvina medijos pasidalinimą jūsų svetainėje.

Sužinokite daugiau apie „Activity Plus“

„Youzer“ išplėstiniai vartotojų profiliai

„Youzer“ išplėstiniai vartotojų profiliai

„Youzer“ yra aukščiausios kokybės įskiepis (skirtingai nei kiti mūsų paminėti nemokami priedai), tačiau tai tikrai būtina, jei rimtai ketinate kurti savo socialinį tinklą naudodamiesi „BuddyPress“. Šis papildinys prideda ženklelių, šypsenėlių, prisijungimo prie socialinio tinklo, komentarų, paminėjimų ir dar daugiau parinkčių (patikrinkite mūsų pilną „Youzer“ apžvalgą, kad pamatytumėte, ką dar gali padaryti šis papildinys).

Sužinokite daugiau apie „Youzer“

„BuddyPress“ dokumentai

„BuddyPress“ dokumentai

Šis papildinys prideda bendradarbiavimo dokumentus jūsų „BuddyPress“ bendruomenėje. Tokiu būdu nariai ir grupės gali kartu dirbti projektuose, renginiuose, susitikimuose ir dar daugiau.

Sužinokite daugiau apie dokumentus

rtMedija galerija „BuddyPress“ ir „bbPress“

rtMedija galerija „BuddyPress“ ir „bbPress“

„rtMedia“ prideda naują laikmenos skirtuką „BuddyPress“ vartotojo profiliams ir grupėms. Tokiu būdu nariai gali jungti ir dalytis vaizdais, vaizdo įrašais ir net skaidrių demonstracijomis arba grupiniais renginiais.

Sužinokite daugiau apie „rtMedia“

Yra kur kas daugiau nei šis nedidelis papildinių pasirinkimas (čia yra mūsų geriausių „BuddyPress“ papildinių rinkinys), o visą sąrašą galite rasti „BuddyPress.org“ Interneto svetainė.

Geriausias privatus socialinis tinklas?

„BuddyPress“ yra paprastas ir labai lengvai pritaikomas sprendimas mažiems socialiniams tinklams kurti. Tai gali būti būtent tai, ko jūs ieškote, jei jums reikia naudotis socialine bendruomene, išlaikant privatumą ir savo svetainės kontrolę. Geriausias būdas tai sužinoti yra atsisiųsti kopiją, įdiegti ją į savo serverį ir išbandyti.

Ar esate „BuddyPress“ vartotojas? Ką manote apie šį „WordPress“ socialinį tinklą ir kokias rekomendacijas turite jo prailginimui? Ar išbandėte „BuddyPress“ ir nusprendėte, kad tai ne jums?

Prašome pranešti mums savo atsakymus į šiuos klausimus komentarų skiltyje. Jei turite kokių nors kitų klausimų ar komentarų apie „BuddyPress“, mielai išklausytume ir juos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me