Kaip nemokamai užsakyti savo „WordPress“ svetainę

Tvarkykite užsakymus ir paskyrimus naudodamiesi „WordPress“

Nesvarbu, ar vadovaujate restoranui, ar nuomojatės atostogas, ar tvarkote vietą, užsakymai yra jūsų verslo gyvybė. Klientai vis labiau tikisi, kad galės bet kada ir iš bet kurios vietos greitai ir efektyviai atlikti užsakymus bei rezervacijas. Nuolat tvarkyti telefonus ir greitai reaguoti į el. Laiškus yra nepraktiška ir tiesiog nevaldoma daugeliui įmonių.


Internetinė rezervavimo sistema suteikia klientams galimybę pamatyti jūsų prieinamumą ir rezervuoti bet kur ir bet kada. „WordPress“ turi daugybę puikių papildinių, reikalingų patenkinti jūsų poreikius. Tinkamas pasirinkimas įgalins jūsų svetainę pateikti naujausius tvarkaraščius ir prieinamumą, taip pat atlikti užsakymus ir rezervacijas.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip pasirinkti tinkamą „WordPress“ svetainės rezervavimo papildinį, tada pateiksime keletą pasiūlymų, atsižvelgiant į jūsų verslo tipą. Pradėkime!

Restorano rezervacija

Turėdami tiek daug stalų ir laiko tarpsnių jūsų restorane, užsakymų tvarkymas gali tapti gana sudėtingas. Geras „WordPress“ rezervavimo papildinys ne tik suteikia galimybę lengviau susisiekti su klientais, bet ir siūlo efektyvią užsakymų valdymo sistemą..

Pažvelkime į geriausius rezervavimo papildinius, specialiai pritaikytus restoranų rezervavimui.

1. Atidarykite lentelės valdiklį

Atidarykite stalo valdiklį

Atidarykite stalo valdiklį papildinys suteikia galimybę į savo svetainę įtraukti „OpenTable“ rezervavimo formas. Kol ten yra oficialus papildinys, ši alternatyva suteikia supaprastintą dizainą ir daugiau galimybių.

Pagrindinis papildinys yra nemokamas, tačiau yra ir „premium“ parinktis, pradedanti nuo 37 USD. Tai siūlo palaikymą tarptautiniams restoranams, galimybę tinkinti išankstinio ir skelbiamo valdiklio turinį, siekiant optimizuoti paieškos variklius (SEO), ir daug daugiau.

2. Restorano rezervacija

Restorano rezervacija

Populiariausias Restorano rezervacija įskiepis ne tik suteikia galimybę atlikti užsakymus internetu, bet ir padeda valdyti savo rezervavimo sistemą. Tvarkinga funkcija leidžia patvirtinti arba atmesti užsakymus siunčiant tinkintus el. Pašto pranešimus tiesiai iš papildinio prietaisų skydelio..

Užsakymo formą galima pridėti prie bet kurio puslapio, pranešimo ar valdiklio srities. Jis atrodo švariai ir paprastai, juo lengva naudotis. Taip pat galima įsigyti mokamų priedų, įskaitant pasirinktinius laukus ir „MailChimp“ integraciją.

3. „ReDi“ restorano rezervacija

„ReDi“ restorano rezervacija

„RedDi“ restorano rezervacija Papildinys taip pat siūlo rezervacijas internetu kartu su rezervavimo valdymo sistema. Viena puiki papildoma funkcija suteikia galimybę aptarnavimo metu realiuoju laiku peržiūrėti rezervavimo puslapį naudojant planšetinį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį.

Nors šį papildinį galima nemokamai atsisiųsti, mėnesinis mokestis yra apie 7 USD. Pigi kaina reiškia, kad galėtumėte išbandyti mėnesį ar du, kad patikrintumėte, ar ji atitinka jūsų poreikius.

Paslaugų teikėjo paskyrimai ir užsakymai

Nepaisant jūsų teikiamos paslaugos, internetinis užsakymų valdymas siūlo greitą ir lengvą sprendimą, kaip sujungti klientus su jūsų paslaugomis. Kartais klientui tiesiog nepatogu pasiimti telefoną arba laukti atsakymo el. Paštu. Įsitikinę, kad lengva užsisakyti internetu, reiškia, kad mažesnė tikimybė, kad potencialūs klientai patikrins jūsų konkurentus.

Žemiau mes siūlėme tris mėgstamiausius nemokamus papildinius – pažvelkime!

1. „BirchPress“ planuotojas

Paskyrimų rezervavimo kalendorius - „BirchPress“ tvarkaraštis

„BirchPress“ planuotojas įskiepis siūlo puikų sprendimą paslaugų verslui. Užsakymo formas galima įterpti į puslapį ar įrašą, taip pat jas galima optimizuoti atsižvelgiant į temas.

Šis papildinys gali valdyti kelias vietas, taip pat kelis darbuotojus ir paslaugas. Tai taip pat suteikia galimybę nustatyti paslaugų trukmę, užpildymo laiką ir kainas. Aukščiausios kainos prasideda nuo 75 USD.

2. „Ultra Pro“ paskyrų papildinio užsakymas

„Ultra Pro“ paskyrų papildinio užsakymas

Kol „Ultra Pro“ paskyrų papildinio užsakymas veikia panašiai kaip „BirchPress Scheduler“, sąsaja yra daug estetiškesnė. Keturių žingsnių užsakymo proceso išdėstymas yra modernus ir aptakus, tuo pačiu klientams pateikiant lengvai naudojamą formą.

Kitos pagrindinės šio papildinio savybės yra „PayPal“ integracija ir galimybė pertvarkyti susitikimus. „Premium“ versija prasideda nuo 39,97 USD ir siūlo keletą naudingų papildomų funkcijų, tokių kaip juostos integracija, „Google“ kalendoriaus sinchronizavimas ir lanksti kainodara.

3. Lengvas paskyrimas

Lengvas paskyrimas

Lengvas paskyrimas papildinys yra dar vienas puikus sprendimas norint užsisakyti internetu. Priekinis galas yra tvarkingas ir kompaktiškas, o užpakalinė dalis yra estetiška ir lengvai valdoma.

Papildinys palaiko kelias vietas, paslaugas ir personalą ir netgi leidžia kiekvienam sukurti atskirus kalendorius. Tai yra vienas iš paprasčiausių paskyrimo papildinių, kurį reikia naudoti, ir labai rekomenduojamas nepatyrusiems kūrėjams. Tai puikus pasirinkimas, jei kuriate savo svetainę.

Nakvynės užsakymai

Nesvarbu, ar tvarkote viešbutį, ar tvarkote nakvynę su pusryčiais, ar turite atostogų nuomą, užsakymai internetu gali pašalinti daug streso, susijusio su rezervacijomis. Klientui, esančiam visiškai kitoje laiko juostoje, internetinių užsakymų procesas visą parą yra didžiulis pranašumas.

Pažvelkime į keletą geriausių nemokamų priedų, kuriuos galima užsisakyti apgyvendinimo internetu metu:

1. WP paprasto užsakymo kalendorius

WP paprastų užsakymų kalendorius

WP paprastų užsakymų kalendorius papildinys daro tiksliai tai, ką žada. Nors jis atrodo šiek tiek paprastas, jį lengva įdiegti ir ypač rekomenduojama netechnikos vartotojams.

Nemokama versija siūlo puikų pagrindinį sprendimą rezervuoti, tačiau jei jums reikia kelių kalendorių, turėsite naujovinti į premium versiją. Ši versija siūlo daugybę kitų naudingų funkcijų, įskaitant sinchronizavimą su tokiomis svetainėmis kaip Booking.com ir Airbnb.

2. Užsakymo kalendorius

Užsakymo kalendorius

Užsakymo kalendorius yra vienas iš tų įskiepių, kurie išbandė laiką. Iš pradžių sukurta 2009 m., Ji suteikia klientams galimybę patikrinti prieinamumą ir greitai atlikti užsakymą – ir to vis dar pakanka patenkinti šiandienos „WordPress“ vartotojų poreikius.

Jautrus priekinio ir galinio galo dizainas, kartu su dailiu, pritaikomu išvaizda, sukuria bendrą solidų sprendimą. Nors šis papildinys buvo skirtas rezervuoti nakvynę, jis taip pat gali būti pritaikytas kitoms paslaugoms. Nors nemokamoje versijoje nėra keleto variantų, susijusių su laiko tarpo pasirinkimu, šią funkciją galite pridėti įsigiję premium versiją, kuri prasideda nuo gana brangaus 99 USD..

3. Tiksli užsakymo sistema

Tiksli užsakymo sistema

Nors tai nėra lengviausias naudoti papildinys, Tiksli užsakymo sistema Papildinys siūlo daug išsamesnę sąsają nei tradicinės išvaizdos apgyvendinimo užsakymo formos. Klientai taip pat turi galimybę pakeisti kalendorių priekinėje dalyje, kad būtų rodomi keli ar mažiau mėnesių.

Pagrindinis paketas yra integruotas „PayPal“ ir suderinamas su „WooCommerce“. Be to, yra kitų mokamų paslaugų teikėjų mokamų priedų..

Išvada

Verslo įmonės jau tiek stengiasi teikti puikias paslaugas, kad užsakymas ir rezervavimas gali sukelti didžiulį nepatogumą. Internetinės rezervavimo valdymo sistemos gali išspręsti daugybę problemų, tačiau ieškant sprendimo, kuris atitiktų jūsų darbo eigą ir verslą, gali kilti sunkumų.

Naudodamiesi mūsų siūlomais patarimais ir papildiniais, dabar turėtumėte galėti klientams pasiūlyti lankstumą internetu. Jūsų požiūriu, taip pat galėsite efektyviau tvarkyti užsakymus. Norėdami pradėti, tiesiog pasirinkite papildinį, kuris tinka jūsų verslui, ir pamėginkite!

Ar kuris nors iš šių papildinių bus neatsiejamas nuo jūsų verslo poreikių? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map