Kaip nustatyti AMP programoje WordPress

 1. 1. Įvadas į „Google AMP“, skirtą „WordPress“
 2. 2. Dabar skaitau: Kaip nustatyti AMP programoje WordPress

Sveiki atvykę į antrąją „WordPress“ AMP vadovo dalį. Savo paskutiniame straipsnyje mes sužinojome apie žiniatinklio strategijos mobiliesiems svarbą ir kaip AMP gali būti potencialus žaidimų keitiklis. Šiandienos vadove mes sužinosime apie:


 • Kaip integruoti AMP su WordPress
 • Geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti pritaikyti AMP
 • Ar tikrai turime įdiegti AMP savo „WordPress“ svetainėje?

Pradėkime.

AMP skirtas „WordPress“ vaizdo vadovui

Paėmę ten, kur baigėsi paskutinis mūsų serijos įrašas, kartu su „WPCrafter“ vaizdo įrašu galite stebėti, kaip lengvai nustatyti „AMP“ savo „WordPress“ svetainėje. Adomo vaizdo įrašas pateikia jums kiekvieną mūsų vadovo žingsnį – mėgaukitės!

Kaip nustatyti AMP, skirtą WordPress

amp-plugin-wordpress-herojus

Nustatymas AMP, skirta „WordPress“ yra labai paprastas procesas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „WordPress AMP“ papildinį, kurį sukūrė „Automattic“, o visa kita sektų.

 • Eikite į „WordPress“ informacijos suvestinę> Papildiniai> Pridėti naują
 • Ieškoti „AMP“

Pasirinkite papildinį ir spustelėkite Įdiegti dabar

kaip įdiegti „amp-wordpress-plugin“

Suaktyvinus papildinį, visi jūsų svetainės URL turės AMP versiją. Galite eiti į bet kurį įrašo saitą, pridėti / stiprintuvas / iki URL pabaigos ir pamatysite AMP versiją.

Pažvelkime į įprastą tinklalapio versiją.

bandymo vieta-ne-amp_rz

Tai yra to paties puslapio AMP versija:

bandymo vieta-amp_rz

Štai ir jūs – sėkmingai nustatėte AMP programoje „WordPress“. Sunku patikėti, kad taip paprasta, ar ne??

Tačiau, jei neturite gana pastovios nuorodos įjungę, galite gauti stiprintuvo versiją pridėdami ?amp = 1 į įrašo saitą. Pvz., Įrašo nuoroda būtų:

 • Įprasta versija: http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/
 • AMP versija: http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/amp/
 • AMP versija (su „Pretty Permalinks“ išjungta): http://example.com/2016/01/01/hello-mobile-web/?amp=1

AMP papildinys prideda standartinę metažymą jūsų „normalių“ HTML puslapių galvutėje, leidžiančią „Google“ ir kitoms paieškos sistemoms atpažinti egzistuojančią AMP versiją. Jis naudoja svetainės logotipą, kurį galite nustatyti „WordPress“ temos tinkinimo priemonė.

Svarbu pažymėti, kad papildinys palaiko tik įrašų konvertavimą į AMP versijas. Pagal papildinio aprašą, kurį galite rasti 1 dŠv 2016 m. Lapkritis „WordPress“ puslapių AMP versijos palaikymas yra kuriamas ir netrukus.

AMP efektyvumo poveikio matavimas

Mes nusprendėme išmatuoti AMP puslapio versijos poveikį našumui Pingdom. Rezultatai kardinaliai skyrėsi. Atminkite, kad mūsų „WordPress“ sąranka buvo bendro naudojimo prieglobos aplinkoje, naudojant numatytąją dvidešimt keturiolikos temą, neįdiegus talpyklos ar optimizavimo papildinių..

Ši ekrano kopija rodo pagrindinės puslapio versijos etaloną:

„test-site-no-amp-pingdom“

Tai yra AMP puslapio versijos rezultatas:

„test-site-amp-pingdom“

Rezultatai yra ryškūs.

Kiekvienas komponentas buvo nepaprastai pagerintas:

 • Puslapio dydis sumažėjo 70%
 • Pakrovimo laikas sumažėjo 35% iki mažiau nei 900 milisekundžių
 • Nei vienas prašymas nebuvo sumažintas beveik 60% nuo 17 iki tik 7!

Visa tai pasiekė AMP, išlaikydama puslapio turinį. Šioje lentelėje pateikiami duomenys apie jūsų testą:

Faktorius NormalusAMPTobulėjimas
Puslapio dydis (KB)563,816770 proc.
Įkrovimo laikas (sek.)1.420,92935 proc.
Prašymų skaičius17759 proc.

Pažvelgus į šiuos skaičius, akivaizdu, kad gauti AMP yra visiškai nesvarbus. Tai ne tik padės pagerinti jūsų SEO balus, bet ir suteikia gražią, neužtikrintą vartotojo patirtį.

Be to, stebėjimo mechanizmus galite įtraukti ir į AMP puslapio versiją. Mes tai aptarsime kitame skyriuje.

Išplėsti AMP galimybes

Nors turinio optimizavimas skaitytojams yra gera praktika, taip pat svarbu išlaikyti prekės ženklo nuoseklumą. Tai reiškia, kad net jūsų esamo turinio AMP versijos turėtų atitikti jūsų prekės ženklo spalvų schemą, šriftus ir bendrąją vartotojo sąsają.

„AMP WordPress“ papildinys neturi galimybių atlikti tokių pakeitimų. Jos tikslas buvo pateikti greitą ir lengvą būdą, kaip visą turimą „WordPress“ turinį suderinti su AMP – darbas, kuris yra gana geras.

Įveskite, AMP for WP – pagreitinti mobilieji puslapiai Prijunkite.

amp-for-wp-plugin-2-herojus

Šis nemokamas papildinys praplečia AMP galimybes „WordPress“ siūlydamas tokias papildomas funkcijas kaip:

 • „Google Analytics“ integracija
 • AMP WooCommerce puslapių palaikymas
 • Susiję įrašai žemiau įrašo
 • Naujausių komentarų sąrašas
 • Individualizuoto logotipo įkėlimas
 • Socialinių tinklų juosta
 • Parama turtingo turinio, įskaitant vaizdo įrašus ir turinį, įdėjimo iš turinio platformų, tokių kaip “YouTube”, “Instagram”, “Twitter”, “Vine” ir kt., Įdėjimo.

Kaip išankstinė sąlyga, kad tinkamai veiktų, papildinys reikalauja įdiegti ir suaktyvinti AMP papildinį. Kaip įprasta, šį įskiepį galite įdiegti panašiai, kaip šio įrašo pradžioje įdiegėme AMP įskiepį.

amp-for-wp-plugin-2-install-aktyvuoti

Aktyvavę būsite pasiruošę konfigūruoti įvairias papildinio siūlomas parinktis. Eikite į „WordPress“ informacijos suvestinė> AMP norėdami pasiekti nustatymus.

Iš daugelio papildinio siūlomų parametrų mes išbandėme:

 • Komentarų įjungimas
 • Įrašomi susiję įrašai
 • Naršymo pridėjimas prie sekančių / ankstesnių įrašų

Čia yra ekrano kopija, kaip AMP versija atrodė išsaugojus pakeitimus:

amp-for-wp-plugin-2-hero-test-page-500-px

Štai štai spektaklis:

„amp-for-wp-plugin-2-speed-test“

Čia yra vanilės AMP ekrano kopija palyginimui:

„test-site-amp-pingdom“

Pakrovimo laikas dar sumažėjo dar 7,4%. Įdomu pastebėti, kad nors puslapio dydis ir užklausų skaičius šiek tiek padidėjo, tačiau bendras našumo laipsnis pagerėjo (padidėjo 3 balais).

Apskritai, šis papildinys yra puikus, jei rimtai ketinate labiau stengtis siekti AMP ir norite, kad jūsų turinys, skelbimai ir analizė gerai derėtų su platforma..

Išvada

Atsižvelgiant į sparčiai populiarėjantį mobiliųjų telefonų kiekį per pastaruosius kelerius metus, jis nebetenkina variantas kad internetinės įmonės pirmiausia galėtų naudotis mobiliaisiais įrenginiais. Tai yra absoliutus būtinumas. Pagreitintų mobiliųjų puslapių projektas yra plataus užmojo pastangos siekiant šio tikslo, ir vis daugiau žiniasklaidos namų jį greitai adaptuoja..

Nors naujesniuose tinklaraščiuose paprasčiau įtraukti AMP, tinklaraščiams, kuriuose yra tūkstančiai puslapių turinio, tikrai gali būti ypač sudėtinga. Priežastis paprasta – skelbdami internete ne visi laikosi tinkamų standartų. Organizacijos vystosi. Net internetinės technologijos, kurios prieš penkerius metus buvo „karštos“, šiandien yra pasenusios. Nors AMP stengiasi remtis esamomis interneto technologijomis, gali būti keli atvejai, kai yra tam tikrų nesuderinamumų / klaidų. Ir šios klaidos gali neigiamai paveikti jūsų SEO balus.

Idealiu atveju verslas turėtų išmatuoti gaunamus srauto šaltinius – kokią procentą jų gauna mobilusis įrenginys? Kiek jų yra iš mobiliųjų telefonų paieškos? Koks mobiliųjų lankytojų atmetimo rodiklis? Tai yra klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti prieš apsvarstydami AMP.

Jei esate įsitikinęs, kad jūsų svetainės turinys yra techniškai struktūruotas pagal naujausius standartus, tuomet visomis priemonėmis eikite į AMP! Jūs tik sustiprinsite savo SEO.

Tačiau jei žinote, kad yra daugybė vidinių netinkamų konfigūracijų, neveikiančių nuorodų ir klaidų, geriausia būtų šias problemas išspręsti (ir galbūt išspręsti) prieš tęsiant AMP..

Kokios jūsų mintys apie AMP? Ar naudojate jį turiniui vartoti? Ar jūs tai įdiegėte savo svetainėje? Mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map