Kaip nustatyti „Google Tag Manager“, skirtą „WordPress“

Kaip nustatyti „Google Tag Manager“, skirtą „WordPress“

„Google“ žymų tvarkyklė yra toks galingas įrankis, kad tyrinėdamas šį įrašą buvau pasibaisėjęs informacijos trūkumu. Na, ne šiaip sau „informacijos trūkumas“, bet akivaizdus kelių turimų žinučių nesugebėjimas paaiškinti, kas yra „Google Tag Manager“ ir kas tai yra.


Jei ieškote daugiau informacijos apie „Google“ žymų tvarkyklę ir kaip ją nustatyti „WordPress“ svetainėje, neieškokite daugiau. Nes atėjai į reikiamą vietą.

Šiame įraše mes apibūdiname:

 • Kas yra „Google Tag Manager“
 • Kodėl jums reikia naudoti įrankį, ir
 • Kaip ją įdiegti „WordPress“ svetainėje rankiniu būdu arba naudojant papildinį

Be to, mes pademonstruosime „Google“ žymų tvarkyklės veikimą, kad suteiktume jums supratimą, ką galite pasiekti naudodami žymų tvarkymo sistemą kaip niekur kitur. Mes sakome, kad egzistuoja daugybė kitų etikečių valdymo sistemų, tokių kaip „Tealium“, „Qubit“ ir „Adobe Experience Platform“ paleidimas, tik paminint keletą.

Nepaisant to, yra daug ko išmokti, todėl pasinerkime į vidų.

Kas yra „Google Tag Manager“?

„Google“ žymų tvarkyklė yra puikus jūsų skaitmeninio stebėjimo poreikių įrankis. Tai leidžia diegti žymas savo svetainėje neredaguojant kodo. Neaiškiai daug? Norėdami pasiūlyti aiškesnį vaizdą, pirmiausia leiskite mums apibrėžti žymą skaitmeninio stebėjimo prasme.

Žyma yra tik „JavaScript“ kodo dalis, kurią pridedate prie savo svetainės, kad be kitų dalykų galėtumėte aktyvinti trečiųjų šalių funkcijas, tokias kaip srauto analizė, reklama ir tiesioginiai pokalbiai. Kai kuriuose draugų ratuose žymos taip pat žinomos kaip žiniatinklio švyturiai arba stebėjimo taškai.

Puikus žymos pavyzdys yra „Google Analytics“ stebėjimo kodas, kurį pridedate prie savo svetainės, kad galėtumėte sekti savo srautą.

Visas žymos tikslas yra rinkti lankytojų duomenis analizės ir skaitmeninės rinkodaros priemonėms. Įmonės, teikiančios šias žymas, pvz. „Google Analytics“, „AdWords“, „Facebook“, „LinkedIn“ ir kt. Yra žinomi kaip žymų tiekėjai.

Kodėl „Google Tag Manager“??

Paprastai žymių diegimas „WordPress“ svetainėje reiškė kodo redagavimą rankiniu būdu (arba veikiau tiesiogiai). „WordPress“ tai reiškia, kad reikia redaguoti įvairius failus antraštė.php ir funkcijos.php tarp kitų.

Jei toliau pridėsite „JavaScript“ kodą prie savo failų, tai sulėtins jūsų svetainę. Be to, tai atveria jūsų svetainę į saugumo spragas, ypač jei patraukiate žymas iš nepatikimų šaltinių.

Taip pat yra problema išlaikyti visą tą kodą, kurį pridedate savo puslapiuose. Pvz., Turėsite atnaujinti žymas, jei bus pakeitimų, o tai reiškia, kad įsigilinsite į savo kodą. Vėlgi, tai nėra draugiška pradedantiesiems. Taip pat yra daug vietos klaidoms. Žinai, klysti yra žmogiška.

Ką daryti?

Jei turite kelias žymas, galite kreiptis į „Google“ žymų tvarkyklę, kad galėtumėte stebėti jas visas iš vienos centrinės vietos.

Čia yra keletas privalumų, leidžiančių važiuoti tašku namo:

 • Naudodamiesi „Google Tag Manager“, jums niekada nebereikės kopijuoti ankstesnių kodų blokų į savo tinklalapius.
 • Galite perkelti visas esamas žymas į „Google“ žymų tvarkyklę
 • „Google“ žymų tvarkyklė siūlo jums vieną konteinerį, kuriame galima dėti kelias žymas ir valdyti jas naudojant intuityvų prietaisų skydelį, kuris palengvina visą procesą.
 • Ši žymų tvarkymo sistema leidžia greitai įdiegti žymas. Pvz., Užuot kopijavę ir įklijavę „Google Analytics“ kodą į savo svetainę, jums tereikia pridėti „Google Analytics“ stebėjimo ID į „Google Tag Manager“ ir violetinę – „Google Analytics“ yra aktyvi jūsų svetainėje
 • Nustatyti „Google Tag Manager“ savo „WordPress“ svetainėje yra taip paprasta, kaip A, B, C – Rankiniu būdu pridėti GTM prie „WordPress“ rankiniu būdu. Naudoti papildinį dar lengviau. Pasirinkite jums tinkamiausią metodą.
 • „Google Tag Manager“ padeda surinkti daug duomenų jūsų rinkodaros poreikiams. Duomenys, kurių gali nepavykti užfiksuoti naudojant kitą stebėjimo programinę įrangą. Tai reiškia, kad duomenys pateikiami laiku ir tikslūs – tokie duomenys, kurie reiškia skirtumą tarp sėkmės ir nesėkmės.
 • Spustelėkite ir eikite, kad pridėtumėte žymas prie savo svetainės, nes „Google Tag Manager“ pateikia daugybę integruotų integracijų, tokių kaip „AdWords“, „Analytics“, „Google Optimize“, „Adometry“, „Crazzy Egg“, „LinkedIn“ ir „Shareholic“.
 • Be to, naudodami tinkintą HTML palaikymą, galite sukurti neribotas žymas

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „Google Tag Manager“ kodą į savo svetainę rankiniu būdu arba naudojant papildinį.

Tada „Google“ žymų tvarkyklė „apdoros“ „JavaScript“ kodą už jus ir pateiks jūsų svetainės funkcionalumą per konteinerį. Ar tai net prasminga? Aš tikrai tikiuosi, kad tai padarys.

Pvz., Užuot pridėję „Google Analytics“ kodą prie savo svetainės, jums tereikia integruoti „Analytics“ su GTM ir jūsų darbas bus atliktas. Klausykite, girkite – žymų pridėjimas „Google“ žymų tvarkyklėje yra ketvirtųjų greiderių reikalas, jums niekada nebereikės kūrėjo..

Ar bus milijonas atliktų funkcijų, jums bus įdomu, kodėl „Google“ žymų tvarkyklė nemokama. Taip, jūs teisingai perskaitėte. Tai nemokama. Bet tada yra „premium“ versija su dar daugiau funkcijų ir palaikymu visą parą. Vis dėlto abejoju, ar jums kada nors prireiks aukščiausios kokybės funkcijų, nes nemokama versija yra supakuota iki galo. Komplektuota su visomis funkcijomis, kurių reikia norint surinkti duomenis, pavyzdžiui, privalumus.

Pvz., Galite užfiksuoti net tokius vaizdo įrašus žiūrinčius vartotojus. Be to, galite pamatyti, kiek laiko kiekvienas vartotojas žiūrėjo vaizdo įrašą. Ir tai tik ledkalnio viršūnė, galite surinkti daug metrikos.

Minusai

 • „Google Tag Manager“ nemokama versija nesiūlo aukščiausios kokybės palaikymo
 • Yra mokymosi kreivė, bet vėlgi „YouTube“ turi keletą gerų vaizdo įrašų „Google“ žymų tvarkyklėje. Pasibaigus šiam įrašui, drąsiai peržiūrėkite keletą vaizdo įrašų, kuriuos rekomenduosime išteklių skyriuje

Tai nėra išsamus privalumų / trūkumų sąrašas, todėl toliau tęsime. Pakilkime rankoves ir nusileiskime.

Kaip nustatyti “Google Tag Manager” programoje “WordPress”

Šiame skyriuje mes įdiegsime „Google Tag Manager“ jūsų „WordPress“ svetainėje:

 • Rankiniu būdu ir
 • Per papildinį

Nesiimdami jokių reikalų, pradėkime nuo verslo.

Pirmiausia sukurkite „Google“ žymų tvarkyklės paskyrą

Pirmasis žingsnis yra nemokamos „Google Tag Manager“ paskyros sukūrimas. Tai atrakins garsųjį GTM prietaisų skydelį ir žymas (arba stebėjimo ID), kurių jums reikia norint integruoti įrankį su „WordPress“ svetaine..

Eik į „Google Tag Manager“ svetainė. Prisijunkite naudodami „Google“ paskyrą (arba sukurkite paskyrą, jei jos dar neturite), kaip parodyta toliau.

Būsite nukreipti į gražią „Google“ žymų tvarkyklės administratoriaus informacijos suvestinę. Tada spustelėkite Sukurti paskyrą kaip mes pabrėžiame toliau esančiame ekrano paveikslėlyje.

„Google“ žymų tvarkyklės administratorius

Kitame ekrane įveskite savo paskyros pavadinimą (tai gali būti jūsų įmonė), pasirinkite savo šalį ir paspauskite mygtuką Tęsti mygtuką.

kuriant naują „Google“ žymų tvarkyklės paskyrą

Tada įveskite savo domeno vardą į Konteinerio pavadinimas lauką ir išsirinkite Žiniatinklis. Po to paspauskite Sukurti mygtuką, kaip mes išsamiau aprašyta žemiau.

Sutikite su „Google Tag Manager“ paslaugų teikimo sąlygomis ir duomenų tvarkymo sąlygomis, kaip parodyta šiame paveikslėlyje.

Pasirodys šis iššokantis langas su „Google Tag Manager“ diegimo kodais.

Aukščiau pateiktą skirtuką palikite atvirą, nes jums reikės šių dviejų kodų, kad rankiniu būdu nustatytumėte „Google Tag Manager“ savo „WordPress“ svetainėje. Kaip pastebėsite, GTM siūlo instrukcijas, kur įklijuoti kodus, tačiau tai gali būti sudėtinga, jei esate tikras pradedantysis.

Vis dėlto nesijaudinkite, mes tiksliai parodysime, ką daryti būsimame skyriuje.

Svarbios pastabos prieš pradedant:

 • Prieš atlikdami temos failų pakeitimus, sukurkite atsargines „WordPress“ svetainės atsargines kopijas
 • Dar geriau – sukurkite „WordPress“ vaiko temą ir redaguokite ją, o ne pagrindinę

„Google“ žymų tvarkyklės nustatymas rankiniu būdu

Naujame skirtuke prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir eikite į Išvaizda> Redaktorius.

Atkreipkite dėmesį, aukščiau esančiame paveikslėlyje savo pavyzdyje naudojame nemokamą „Elegant WordPress“ temą. Taip pat nukopijavome keletą failų, pvz. header.php, footer.php, rlt.css ir 404.php į vaiko temą. Įklijuosime „Google Tag Manager“ diegimo kodus į antraštė.php byla.

Spustelėkite temos antraštę (antraštė.php) iš dešiniojo failo naršyklės paleisti antraštė.php temos redaktoriuje.

Iš mūsų „GTM“ paskyros instrukcijose sakoma, kad pirmąjį kodą turite įklijuoti aukštai ir antrasis kodas iškart po atidarymo  žyma.

Ar galite pamatyti  ir  žymos jūsų antraštė.php byla?  žyma „WordPress“ gali atrodyti šiek tiek kitaip. Pavyzdžiui, atrodo mūsų >. Ar galite tai pamatyti aukščiau esančiame paveikslėlyje? Aš lažinuosi, kad jūs tai padarysite.

Nukopijuokite pirmąjį kodą iš „Google“ žymų tvarkyklės ir įklijuokite jį aukštai  elementas, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

Tada nukopijuokite antrą kodą ir įklijuokite jį iškart po atidarymo  žyma, kaip parodyta žemiau.

Galiausiai paspauskite Atnaujinti failą ekrano apačioje esantį mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dabar jūsų svetainėje įdiegta „Google Tag Manager“. Gana lengva, ne?

Bet tarkime, kad jums nepatinka redaguoti kodo, verčiau naudokite papildinį.

Kaip pridėti „Google Tag Manager“ prie „WordPress“ naudojant papildinį

Šioje skiltyje naudosime madingą papildinį, vadinamą „DuracellTomi“ „Google Tag Manager“, skirta „WordPress“. Tai galima rasti „WordPress“ papildinio repo, tai reiškia, kad galite įdiegti tiesiogiai iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Tai sakydami, eikime dirbti.

Eikite į Papildiniai> Pridėti naują „WordPress“ administratoriaus meniu.

Paieškos lauke įveskite „DuracellTomi“ „Google“ žymų tvarkyklę, skirtą „WordPress“, ir suradę papildinį paspauskite Įdiegti dabar mygtuką.

Įdiegę papildinį spustelėkite Suaktyvinti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Ekrano viršuje esantis pranešimas informuos, kad norint pradėti naudoti „Google Tag Manager“, skirtą „WordPress“, turite įvesti savo GTM ID. Spustelėkite įveskite savo GTM ID nuoroda, kaip parodyta žemiau.

„GTM ID“ galite rasti „Google“ žymų tvarkyklės paskyroje, kaip parodyta žemiau.

Nukopijuokite GTM ID iš „Google Tag Manager“ paskyros ir grįžkite į „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę. Grįžkite į savo „WordPress“ svetainę, įklijuokite GTM ID ir paspauskite Išsaugoti pakeitimus mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Štai ir viskas! Jūs ką tik sužinojote, kaip pridėti „Google Tag Manager“ į savo „WordPress“ svetainę naudojant papildinį. Būdas eiti bičiuliu, būdas eiti. Jūs greitai studijuojate.

Dabar, kai galite sėkmingai pridėti „Google Tag Manager“ į savo „WordPress“ svetainę, leiskime jai išbandyti. Šią dalį mes pridėsime „Google Analytics“ prie jūsų svetainės, neįklijuodami kodo jūsų svetainėje antraštė.php.

Jei jau turite „Google Analytics“ kodą savo svetainėje, pirmiausia jį turite ištrinti, arba du kartus užfiksuosite tuos pačius duomenis. Ir to tikrai nenorime jūsų rinkodaros ataskaitose.

Kaip pridėti „Google Analytics“ prie savo „WordPress“ svetainės naudojant „Google Tag Manager“

Grįžkite į „Google“ žymų tvarkyklę ir spustelėkite Žymos kairiajame naršymo meniu.

Po to paspauskite Nauja mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Pasirodžiusiame iššokančiame lauke pavadinkite savo žymą ir spustelėkite Žymos konfigūracija langelį, jei norite pasirinkti žymą (mūsų atveju – „Google Analytics“).

Pasirinkite „Google Analytics“ – „Universal Analytics“ kaip parodyta kitame paveikslėlyje.

Tai atlikę grįšite prie žymos konfigūracijos. Pasirinkite Puslapio peržiūra pagal Takelio tipas nes norėtume pranešti apie visus puslapio rodinius „Google Analytics“. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Pagal „Google Analytics“ nustatymai, pasirinkti Naujas kintamasis. Atidaromas naujas langas, kuriame įvesite „Google Analytics“ stebėjimo ID. Nepamirškite pavadinti savo kintamojo, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Norėdami rasti „Google Analytics“ stebėjimo ID, prisijunkite prie „Google Analytics“ paskyros ir pasirinkite „WordPress“ svetainės paskyrą (tai padarykite, jei „Google Analytics“ paskyroje turite kelias žiniatinklio ypatybes).

Tada spustelėkite Administratorius ir eikite į Stebėjimo informacija> Stebėjimo kodas. Stebėjimo ID turėtumėte pamatyti, kai mes pabrėžiame elementą Nr. 3 žemiau.

Nukopijuokite stebėjimo ID ir įklijuokite jį į kintamos konfigūracijos laukelį. Tada paspauskite Sutaupyti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Dabar mums tiesiog reikia nustatyti „Google Analytics“ žymos aktyviklį. Spustelėkite Suveikimas pasirinkti arba sukurti naują trigerį.

Kadangi norime sekti srautą visuose puslapiuose, galime pereiti prie esamo aktyviklio (arba sukurti naują pasirinktinį. Norėdami sutaupyti laiko, pasirinkau esamą Visi puslapiai trigeris, kaip parodyta žemiau.

Galiausiai paspauskite Sutaupyti mygtuką.

Savo etiketės patikrinimas

„Google Analytics“ žyma jūsų svetainėje dar neveikia, tačiau galite patikrinti, ar ji veikia, spustelėdami Peržiūra mygtuką, kaip mes iliustruojame šiame paveikslėlyje.

Įjungę „Google Tag Manager“ peržiūros režimą, iš naujo įkelkite savo svetainę. „Google“ žymų tvarkyklės konsolės lange, naršyklės lango apačioje, turėtumėte pamatyti žymą, suaktyvintą iš naujo įkėlus savo svetainę..

Jei prisijungiate prie „Google Analytics“ paskyros ir eikite į Realus laikas, pamatysite puslapio rodinį, kurį ką tik suaktyvėjote iš naujo įkeldami savo svetainę.

Štai jis! Ar tikrai galite tai pamatyti aukščiau esančiame paveikslėlyje? Nagi, aš pridėjau rodyklę, kad jums būtų lengviau. Atminkite, kad mes neturėjome pridėti „Google Analytics“ („JavaScript“ kodo) tiesiai į savo svetainę, kad gautume duomenis – visi duomenys teikiami „Google“ žymų tvarkyklėje.

Tas pats pasakytina ir apie visas žymas, kurias pridedate naudodami „Google“ žymų tvarkyklę – niekada nepridėsite jokio savo svetainės kodo. Kaip miela?

Bet „Google Analytics“ žyma skirta tik mums, o ne vartotojams, kuriuos ketiname stebėti. Jei norite, kad žymė būtų aktyvi svetainėje ir pradėtumėte įrašyti tikrus duomenis, tiesiog paspauskite mygtuką Pateikti mygtuką, kaip parodyta žemiau.

Bus paleistas iššokantis langas, leidžiantis pavadinti savo versiją ir pridėti aprašą. Žiūrėkite paveikslėlį žemiau.

Galiausiai paspauskite Paskelbti mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Pabaigoje jūsų „Google Analytics“ turėtų atrodyti maždaug taip:

Ponios ir vyrai, būtent taip pasinaudosite „Google“ žymų tvarkyklės galimybėmis. Panašiu būdu galite pridėti milijoną ir vieną žymą, o jūsų svetainė neturės turėti viso kodo. Aš raginu jus ištirti „Google Tag Manager“ ir sužinoti, kiek daug galite pasiekti naudodamiesi šiuo įrankiu.

Tarp jūsų ir aš esu parduotas ir kaip jūs galbūt pastebėjote. Tai yra pirmas kartas, kai aš įdiegiau šį dalyką savo tiesioginiame tinklaraštyje. Aš planuoju naudoti „Google Tag Manager“ ir kituose savo tinklaraščiuose.

Papildomi resursai

Tikimės, kad mūsų mokomoji priemonė nukreipė jus teisinga linkme, kai suprantate ir įdiegiate „Google Tag Manager“ savo „WordPress“ svetainėje. Jei norite sužinoti daugiau, čia yra keletas papildomų šaltinių (pažadėjome, ar ne?) Jūsų malonumui žiūrėti..

Baigė mūsų „Google Tag Manager“, skirto „WordPress“, vadovas

„Google“ žymų tvarkyklė yra galingas įrankis, suteikiantis daug jėgų jūsų rankoms tvarkant žymas ir renkant duomenis, kurių atžvilgiu galima imtis veiksmų.

Galite lengvai ir greitai nustatyti įrankį, tai reiškia, kad turite daugiau laiko planuoti, kaip naudosite visus jūsų surinktus duomenis. Laiku surinkti duomenis taip pat yra puiku. Taigi kodėl gi nenusileidus?

Turite minčių ar klausimų apie „Google“ žymų tvarkyklę? Leisk mums mokytis kartu. Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje žemiau. Džiaugsmas ir laiminga duomenų gavyba!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map