Kaip nustatyti narystės svetainę naudojant WordPress ir

Kaip nustatyti narystės svetainę naudojant

„MemberPress“ yra įspūdingas įrankis, kuris suteiks jums galimybę savo „WordPress“ svetainę paversti visaverte narystės svetaine. Šis aukščiausios kokybės papildinys yra idealus pasirinkimas norintiems sukurti sėkmingą internetinį narystės verslą. Bet ar tai jums tinkamas sprendimas??


Šiame straipsnyje mes apsvarstysime funkcijas, kurias siūlo „MemberPress“ (vienas iš geriausių „WordPress“ narystės papildinių). Tada panagrinėsime, kaip nustatyti šio išplėstinio papildinio pagrindus, ir paversime jūsų „WordPress“ svetainę naudinga narystės svetaine. Taigi, pradėkime …

„MemberPress“ ypatybės

„MemberPress“

„MemberPress“ yra „WordPress“ papildinys, veikiantis su bet kuria „WordPress“ tema. Pagrindinė jo savybė yra tai, kad ji leidžia jums konvertuoti savo svetainę į narystės svetainę. Slėpdami turinį ir nustatydami narystės prenumeratas, galite apmokestinti lankytojus už prieigą prie jūsų įrašų ir puslapių.

Lengva nustatyti

„MemberPress“ yra intuityvus. Tai leidžia greitai ir lengvai nustatyti ir naudoti. Greitai sukurkite narystės planus ir prenumeratos formas, integruokite į pasirinktus mokėjimo šliuzus, pridėkite registracijos ir prisijungimo nuorodas į savo svetainės meniu, sudarykite patrauklias palyginimo lenteles ir dar daugiau.

Idealiai tinka pradedantiesiems ir kūrėjams

„MemberPress“ veikia tiesiai iš dėžutės, turėdama paprastą sąranką, todėl ji ideali pradedantiesiems. Tačiau „MemberPress“ taip pat apima daugybę veiksmų ir filtrų. Tai daro didelį pasirinkimą tiems pažengusiems vartotojams, kurie nori pritaikyti savo narystės svetainę tikslioms specifikacijoms.

Narystės planai

„MemberPress“ suteikia jums visišką savo narystės planų kontrolę. Pasirinkite kiekvienos narystės kainą, pridėkite atsiskaitymo nuostatas ir sukurkite bandomąjį laikotarpį, kad paminėtumėte keletą variantų. Tada sukurkite turinio slėpimo taisykles ir leiskite tam tikrą turinį rodyti tam tikruose narystės planuose.

Besiūlė „Gateway“ integracija

„MemberPress“ priima mokėjimus integruodamasi į visus didžiuosius mokėjimo šliuzų teikėjai. Pasirinkite iš „Paypal Standard“, „Pro“ ar „Express Checkout“, „Stripe“, „Authorize.net“ ar „offline“ mokėjimų. Jei norite, taip pat galite pridėti daugiau nei vieną mokėjimo šliuzą.

Kruopšti dokumentacija

„MemberPress“ pateikiami dokumentai yra išsamūs, naudojant instrukcijas ir vaizdo įrašus. Taigi, jei užstrigote, galite greitai rasti savo kelią.

Papildomos savybės

„MemberPress“ gali pasigirti daugybe kitų įspūdingų funkcijų ir funkcijų. Jie apima:

 • Gražios kainų lentelės
 • El. Pašto integracija su visais pagrindiniais rinkodaros tiekėjais
 • Integracija su „BuddyPress“
 • Turinio vartojimas
 • Nuolaidų kuponai
 • Narių valdymas
 • „Analytics“ ataskaitų teikimas

Kaip matote, „MemberPress“ siūlo įspūdingą funkcijų sąrašą. Dabar pažiūrėsime, kaip pradėti naudotis „MemberPress“ papildiniu, kad galėtumėte savo „WordPress“ svetainę paversti sėkminga narystės svetaine…

Kaip įdiegti „MemberPress WordPress“ papildinį

Norėdami pradėti įsigyti „MemberPress“ papildinį iš „MemberPress“ svetainės. Tada iš „MemberPress“ paskyros tiesiog atsisiųskite papildinį į savo kompiuterį.

Gaukite „MemberPress“

Atidarykite savo „WordPress“ svetainę ir pasirinkite „Papildiniai> Pridėti naują“..

Pridėti naujų įskiepių

Spustelėkite „Įkelti papildinį> Pasirinkite failą“ ir iš išsaugotų failų pasirinkite „MemberPress“ papildinį. Spustelėkite „Įdiegti papildinį> suaktyvinti“. Dabar pamatysite, kad „MemberPress“ buvo įtrauktas į jūsų „WordPress“ prietaisų skydelio meniu.

„MemberPress“ meniu

Pasirinkite „MemberPress> Suaktyvinti“. Tai pateks į „Aktyvinimo puslapį“, kur turėsite pridėti aktyvavimo raktą. Tada pasirinkite „Suaktyvinti licencijos raktą“.

„MemberPress“ licencija

Dabar jūsų „MemberPress“ papildinys yra įdiegtas ir suaktyvintas.

Konfigūruokite „MemberPress“ papildinį

Kitas žingsnis yra sukonfigūruoti „MemberPress“ papildinį. „WordPress“ meniu pasirinkite „MemberPress> Parinktys“. Čia galite sukonfigūruoti papildinį, kad jis atitiktų jūsų „WordPress“ narystės svetainės poreikius.

Skirtukas „Parinktys“

Puslapyje „Parinktys“ yra daugybė skirtukų. Pažvelkime į keletą svarbiausių …

Puslapiai

Skiltyje „Puslapiai“ galite tinkinti pagrindinius „MemberPress“ puslapius. „Rezervuoti puslapiai“ yra būtini puslapiai ir turi būti nustatyti. Tai apima „ačiū“, „prisijungimo“ ir „paskyros“ puslapius.

Puslapiai

Galite pasirinkti „Automatiškai kurti naują puslapį“, jei norite, kad „MemberPress“ automatiškai sukurtų puslapius jums. Kitu atveju galite sukurti ir išskleidžiamajame meniu pasirinkti savo naudojamus puslapius.

2 psl

Atlikę reikiamus pakeitimus, pasirinkite „Atnaujinimo parinktys“.

Sąskaita

Sąskaita

„Paskyrų“ sritis leidžia tinkinti nario informaciją. Čia galite pasirinkti parinktis, kurių norėtumėte savo vartotojo paskyroms. Taip pat galite pridėti sveikinimo pranešimą nariams, kuris bus rodomas jų paskyros puslapio viršuje.

Laukai

Laukai

Skirtuke „Laukai“ galėsite sukurti priskirtos registracijos formos ir paskyrų laukus. Surinkite informaciją apie savo narius, įskaitant jų vardą, adresą, el. Pašto adresą, gimtadienį ir dar daugiau.

Mokėjimai

Mokėjimai

Skirtuke „Mokėjimai“ galite pridėti savo pasirinktus mokėjimo šliuzus. Kaip minėta anksčiau, „MemberPress“ galima integruoti su daugybe mokėjimo paslaugų teikėjų. Tiesiog spustelėkite „+“ piktogramą ir nurodykite mokėjimo šliuzus, kuriuos norite įtraukti į savo narystės svetainę.

Laiškus

Yra daugybė el. Pašto adresų, kuriuos galite išsiųsti savo nariams. Pasirinkite skirtuką „El. Paštas“. Tada tiesiog pasirinkite el. Pašto tipus, kurie tiktų jūsų „WordPress“ svetainei.

Pašto adresą

Spustelėkite „Redaguoti“, jei norite tinkinti kiekvieną el. Laišką. Tada atsiųskite bandomąjį el. Laišką, kad patikrintumėte, ar kiekvienas el. Pašto tipas yra tinkamas ir aukštos kokybės. Čia taip pat galite pasirinkti, kuriuos el. Pašto tipus norėtumėte gauti administratoriui.

Kai sukonfigūruosite „Parinktis“, būsite pasiruošę pradėti nustatyti likusią „MemberPress“ svetainę.

Sudarykite narystės planus

Nustatyti narystės planai savo svetainėje „WordPress“ meniu pasirinkite „MemberPress> Narystė“. Spustelėkite „Pridėti naują“, esantį puslapio viršuje. Tada nurodykite savo narystės planą (čia aš jį vadinau „Premium“).

Pridėti naują „Premium“ narystę

Skiltyje „Narystės sąlygos“ dešinėje puslapio pusėje galite pasirinkti plano kainą, nesvarbu, ar tai vienkartinis, ar periodinis mokėjimas, pridėti bandomojo laikotarpio parinktį ir dar daugiau..

Narystės sąlygos

Žemiau puslapio galite tinkinti skyrių „Narystės parinktys“. Čia galite pakeisti registracijos mygtuko tekstą, pridėti pasirinktinį padėkos pranešimą, nustatyti taisykles, kas gali prisijungti prie narystės plano, ir dar daug daugiau.

Narystės galimybės

Kai būsite patenkinti savo nustatymais, paskelbkite narystės puslapį. Tada atsijunkite nuo „WordPress“ paskyros, kad peržiūrėtumėte puslapį, arba atidarykite puslapį inkognito režimu. Dabar pamatysite numatytąją prisijungimo formą ką tik sukurtam narystės planui.

Registracijos forma

Jei norite pakeisti savo narystės puslapius, galite naudoti bet kuriuos jūsų temos puslapių šablonus. Tiesiog pasirinkite „Individualizuoto puslapio šabloną“, esantį jūsų redagavimo priemonės dešinėje, narystės puslapyje, kuriame dirbate..

Sukūrę savo pirmąjį narystės planą, galite ir toliau pridėti daugiau, tiesiog spustelėdami „Pridėti naują“. Norėdami pridėti registracijos formą prie bet kurio „WordPress“ puslapio ar įrašo, naudokite trumpąjį kodą, kurį rasite skyrelyje „Narystės parinktys“..

Susikurkite savo narystės planų taisykles

Sukūrę skirtingus planus, reikalingus savo narystės svetainei, turite tai padaryti nustatyti taisykles kiekvienam planui. Nustatydami taisykles, galite paslėpti turinį nuo abonentų ir pasirinkti, kurie turinio tipai bus prieinami kiekviename plane.

Norėdami pradėti, „WordPress“ meniu pasirinkite „MemberPress> Taisyklės“. Tada pasirinkite „Pridėti naują“. Dabar bus rodomas puslapis „Pridėti naują taisyklę“.

Nauja taisyklė

„Taisyklių parinktys“ galite pasirinkti, kokį turinį norėtumėte apsaugoti nuo nemokančių narių. Čia galite paslėpti visą turinį, skirtingus įrašus, puslapius, turinio kategorijas ar žymas arba pasirinkti iš daugelio kitų variantų.

Taisyklių variantai

Tada nariams, įsigijusiems tam tikrus planus, galėsite suteikti prieigą prie šio turinio. Spustelėkite „Išsaugoti taisyklę“ ir sukurkite tiek taisyklių, kiek reikia įvairių tipų planams.

Į savo svetainės meniu pridėkite registracijos nuorodą

Kai visi narystės planai bus visiškai nustatyti, turėtumėte pridėti registracijos nuorodą į savo svetainės meniu, kad lankytojams būtų lengviau tapti prenumeratoriais..

„WordPress“ meniu pasirinkite „Išvaizda> Meniu“ arba atidarykite „Tinkinimo priemonė“> „Menus“, esančius jūsų svetainės priekyje. Čia pastebėsite, kad dabar yra „Narystės“ parinktis. Pasirinkite savo planus ir spustelėkite „Pridėti į meniu“. Jei norite, pakeiskite „Naršymo etiketę“, tada pasirinkite „Išsaugoti meniu“..

Meniu

Dabar jūsų meniu bus pateiktos nuorodos į skirtingus narystės planus.

Pridėkite prisijungimo nuorodą prie savo narystės svetainės meniu

Prisijungimo nuoroda

Norėdami įtraukti prisijungimo nuorodą į savo narystės svetainės meniu, „MemberPress“ rekomenduoja atsisiųsti nemokamą „WordPress“ papildinį BAW prisijungimas-atsijungimas.

„LoginLogout“ meniu

Įdiekite šį papildinį savo „WordPress“ svetainėje ir atidarykite „Išvaizda“> „Meniu“. Dabar prie meniu elementų pridėsite „Prisijungimo / atsijungimo nuorodos v1.3.3“. Pasirinkite „prisijungti / atsijungti“, tada „Pridėti prie meniu> Išsaugoti meniu“..

„LoginLogout“

„WordPress“ meniu spustelėkite „MemberPress> Parinktys“. Spustelėkite skirtuką „Paskyra“ ir skiltyje „Prisijungimas ir atsijungimas“ pasirinkite „Priversti„ WordPress “naudoti„ MemberPress “prisijungimo puslapį“..

Priversti „WordPress“

Tai užtikrins, kad „WordPress“ atidarys „BAW“ įskiepio narystės puslapį. Dabar nariai gali prisijungti prie savo sąskaitos jūsų svetainėje ir pasiekti įsigytą aukščiausios kokybės turinį.

Paskutinės mintys apie „MemberPress“

Šis patobulintas papildinys siūlo (beveik) begalinį funkcijų sąrašą, todėl jis idealiai tinka bet kokio tipo narystės svetainei. Šiame straipsnyje mes aptarėme tik pagrindus, kaip pradėti naudotis „MemberPress“. Tačiau atlikę aukščiau nurodytus veiksmus galėsite sukurti veikiančią narystės svetainę, kurioje bus paslėptas turinys nuo abonentų, lankytojai galės prisijungti prie narystės planų ir gauti pajamų savo „WordPress“ svetainei..

Baigę šiuos pirmuosius keletą etapų, kad galėtumėte nustatyti savo narystės svetainės sąranką, galėsite pateikti patrauklias palyginimo lenteles, pridėti kuponų, sekti operacijas ir prenumeratas, nustatyti dukterinę programą, stebėti analizę ir dar daug daugiau. Taigi, jei norite sukurti sėkmingą narystės papildinį, tada „MemberPress“ gali būti jūsų projekto „WordPress“ papildinys.

Ar „MemberPress“ jums atrodo geriausias narystės papildinys? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map