Kaip parduoti muziką internetu naudojant „WordPress“ (3 paprasti žingsniai)

Parduokite muziką internetu naudodami „WordPress“

Sukurti ir valdyti internetinę parduotuvę reikia šiek tiek darbo – to nereikia. Tačiau, jei padaryta teisingai, savo internetinę parduotuvę galite paversti perspektyviu verslu. Jei norite pasiekti šį sėkmės lygį, turėsite suprojektuoti savo parduotuvę taip, kad ji atitiktų jūsų parduodamo produkto tipą, o jei ketinate parduoti muziką internetu, reikia šiek tiek daugiau apsvarstyti.


Pavyzdžiui, jūsų parduotuvę reikės nustatyti kitaip, kad būtų galima pasiūlyti tokius produktus kaip muzika, o ne drabužius ar elektroniką. Jums reikės būdo, kaip lengvai parduoti skaitmeninius failus parduotuvėje, pvz., Populiarųjį „WooCommerce“ papildinį, taip pat metodo, kaip aiškiai ir organizuotai parodyti savo muziką..

Nors savo melodijas visada galite parduoti naudodamiesi „iTunes“ ar „BandCamp“, puiki idėja savo parduotuvėje pasiūlyti savo muziką, premijuotus takelius ar net riboto leidimo atmintines (pvz., Pasirinktinius vinilo plokšteles). Šiame įraše parodysime, kaip galima parduoti muziką internetu naudojant „WordPress“. Tiksliau, kaip naudoti „WooCommerce“ ir „WooCommerce“ produktų lentelė papildinys, jei norite parduoti savo muziką internete. Pradėkime dirbti!

1. Įdiekite ir nustatykite „WooCommerce“ norėdami parduoti muziką internete

Prieš pradėdami, darysime prielaidą, kad turite „WordPress“ svetainę sukūrę ir pasiruošę eiti. „WordPress“ yra ir galingas, ir lankstus, todėl lengvai gali būti naudojamas kuriant klestinčią elektroninės prekybos parduotuvę.

Kita vertus, kita užduotis yra pridėti „WooCommerce“ prie savo svetainės. Šis paprastas, bet daug funkcijų turintis papildinys paverčia jūsų „WordPress“ svetainę funkcine parduotuve ir prideda paprastų parinkčių, kad galėtumėte iš tikrųjų parduoti muziką internete naudodami „WordPress“:

„WooCommerce“ papildinys

Norėdami pradėti, eikite į Papildiniai> Pridėti naują savo „WordPress“ informacijos suvestinėje. Norėdami rasti „WooCommerce“, naudokite paieškos lauką ir spustelėkite Įdiegti dabar mygtukas:

Įdiekite „WooCommerce“

Po akimirkos pažymėtas naujas mygtukas Suaktyvinti atsiras. Pasirinkite ir tai, o „WooCommerce“ bus visiškai nustatyta jūsų svetainėje!

Šiuo metu būsite nukreipti į trumpą sąrankos vedlį:

„WooCommerce“ sąrankos vedlys

Mes labai rekomenduojame pereiti šiuos kelis trumpus ekranus. Jie padės sukonfigūruoti naują parduotuvę, sukurti svarbius puslapius ir nustatyti pagrindinius elementus, pvz., Gabenimo kainas. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip įdiegti „WooCommerce“.

2. Pridėkite savo muziką prie parduotuvės

Įdiegę „WooCommerce“ ir perėję sąrankos vedlį, turėsite tuščią parduotuvę. Tai reiškia, kad laikas pridėti produktų.

„WooCommerce“ pateikia specialų „WordPress“ pasirinktinį įrašo tipą, kad produktai būtų pridedami į rytus. Pasirinktiniai įrašų tipai yra panašūs į tinklaraščių įrašų pridėjimą, tik su skirtingomis pasirinktimis, būdingomis konkrečiam įrašo tipui (kiti įrašų tipai gali būti aplankas, atsiliepimai, personalas ar renginių kalendorius). Norėdami į prietaisų skydelį įtraukti naują „WooCommerce“ elementą, eikite į Produktai> Pridėti naują:

Pridėkite naują „WooCommerce“ produktą

Čia galite sukurti savo pirmąjį produktą. Pirmiausia norėsite suteikti pavadinimą ir aprašą naudodami pirmuosius du laukus. Dešinėje šoninėje juostoje produktą taip pat galite priskirti vienai ar kelioms kategorijoms, suteikti jam keletą aprašomųjų žymų ir net įkelti vaizdus..

Tačiau „WooCommerce“ „mėsa“ randama Produkto duomenys skyrius:

„WooCommerce“ produkto duomenys

Čia pridėsite visą svarbią informaciją apie kiekvieną elementą. Kadangi jūsų tikslas yra parduoti muziką internetu, pirmiausia norėsite patikrinti abu dalykus Virtualus ir Parsisiųsti dėžės viršuje. Tai pakeis šiek tiek matomas parinktis, kad būtų atsižvelgta į muzikos failų pardavimą internetu, o ne į fizinius produktus:

„WooCommerce“ atsisiunčiami produktai

Tada galite pradėti įvesti prekės kainą ir įkelti failą (-us), kurį (-ius) klientai gaus pirkdami Parsisiųsti failai. Taip pat galite sukonfigūruoti, ar failų atsisiuntimo apribojimas turėtų būti ribojamas ir ar jų galiojimo laikas baigsis.

Kiti šios dalies nustatymai yra neprivalomi, nors galbūt norėsite juos peržvelgti. Be to, patikrinkite Trumpas gaminio aprašymas lauką tiesiai žemiau. Čia galite pridėti įterptųjų garso grotuvų, kad klientai galėtų išgirsti, kaip skamba jūsų muzika.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite Pridėti laikmeną. Įkelkite garso failą iš savo kompiuterio, užpildykite jo informaciją ir įsitikinkite, kad pasirinksite Įterpti „Media Player“ pagal Įterpti arba susieti:

„WooCommerce“ įdėjimas „Media Player“

Prie trumpo aprašymo lauko pridėsite paprastą garso grotuvą:

Trumpas „WooCommerce Media Player“ aprašymas

Baigę nustatyti savo pirmąjį produktą, spustelėkite Paskelbti mygtuką, kad jis būtų aktyvus jūsų parduotuvėje. Tada pakartokite šį procesą, kol pridėsite visas dainas, albumus ir pan., Kurias norėtumėte parduoti.

3. Sukurkite produktų lentelę savo muzikai rodyti

Techniškai reikia visų pirmųjų dviejų veiksmų, kad jūsų parduotuvė veiktų ir veiktų. Tačiau geriausias būdas parduoti muziką internetu nėra tradicinis „WooCommerce“ nustatymas.

Jei paliksite daiktus tokius, kokie yra, klientams reikės pereiti į kiekvieną atskirą gaminio puslapį, kad patikrintų visą jūsų muziką, klausytųsi pavyzdžių ir užsakytų tai, ko jie nori. Tai juos labai sulėtina, o tai gali lemti prarastus pardavimus. Be to, muzikos failams paprastai nereikia daug sudėtingo aprašymo ar didelių vaizdų, o numatytasis „WooCommerce“ išdėstymas atkreipia ypatingą dėmesį į šiuos elementus.

Vietoje to, naudodami produktų lentelę, viename puslapyje galite parodyti viską, ką galite pasiūlyti. Tai yra organizuotas, vizualiai patrauklus būdas rodyti savo muziką. Klientai gali pamatyti viską, ką galima rasti jūsų parduotuvėje, vienu metu, ir jūs galite pateikti visą pagrindinę informaciją, tačiau neperkraukite jų informacija. Be to, tiesiai iš šio puslapio jie gali į savo vežimėlius pridėti viską, ko nori. Jūs netgi galite įterpti garso grotuvų pavyzdžius tiesiai į kiekvieno gaminio lentelę.

Norėdami nustatyti tokį puslapį, jums reikia „WooCommerce“ produktų lentelė Prijunkite:

Šis įrankis yra optimizuotas sklandžiam darbui su „WooCommerce“ ir suteikia galimybę tinkinti, kaip atrodo jūsų produktų lentelė ir kaip ji veikia. Įsigiję papildinį, galite jį įdiegti kaip ir bet kurį kitą trečiosios šalies papildinį. Eiti į Papildiniai> Pridėti naują ir pasirinkite atsisiųstą papildinio failą. Suaktyvinti įskiepį, tvišta, eik į „WooCommerce“> Nustatymai jūsų prietaisų skydelyje. Eikite į Produktai skirtuką ir pasirinkite Produktų lentelės norėdami įvesti savo licencijos raktą:

„WooCommerce“ produktų lentelės nustatymai

Daugybė čia siūlomų parametrų leidžia jums patikslinti, kaip veikia jūsų produktų lentelė. Pavyzdžiui, pagal Stulpeliai, galite tiksliai pritaikyti, kokia informacija bus rodoma:

„WooCommerce“ produktų lentelės stulpeliai

Nepamirškite įtraukti kiekvieno daikto vaizdo, taip pat Trumpas aprašymas (taigi jūsų medijos leistuvai bus įtraukti).

Filtrų išskleidžiamieji elementai yra dar viena esminė aplinka:

„WooCommerce“ produktų lentelių filtrai

Įgalinę tai, virš savo stalo įdėsite išskleidžiamuosius meniu, kurie leis klientams rūšiuoti jį pagal pagrindinius atributus, pvz., Kategorijas. Tai leidžia jiems greitai rasti tai, ko jie nori.

Galiausiai pažymėkite pažymėtą langelį Trumpieji kodai lentelėje. Tai reikalinga, jei norite, kad įterpti grotuvai veiktų tinkamai:

„WooCommerce“ trumpieji kodai lentelių rinkinyje

Norėdami gauti daugiau informacijos apie visus nustatymus, kuriuos galite modifikuoti, norėsite peržvelgti papildinio dokumentacija.

Išsaugokite pakeitimus, kai baigsite, tada atidarykite naują puslapį (per Puslapiai> Pridėti naują). Spustelėkite Įrankių juosta perjungti piktogramą, tada pasirinkite Įdėkite produktų lentelę. Jūsų puslapyje bus trumpasis kodas:

„WooCommerce“ produktų lentelės trumpasis kodas

Šis trumpasis kodas įtraukia visus jūsų ką tik tinkintus nustatymus ir automatiškai nustato jūsų produktų lentelę. Galite pamatyti, kaip tai atrodo naudojant Peržiūra mygtukas:

„WooCommerce“ garso lentelė

Jei norite, galite ir toliau tobulinti savo produktų lentelę, kol ji bus teisinga. Tada eik į priekį ir paskelbk! Esate pasirengę parduoti muziką internetu. Tada klientai gali ją naudoti norėdami pamatyti visą turimą muziką ir lengvai įsigyti pirkinius.

Išvada

Geriausios parduotuvės yra optimizuotos atsižvelgiant į siūlomų produktų tipą. Pvz., Norėdami parduoti muziką internetu naudodami „WordPress“, turite atsargiai suprojektuoti savo parduotuvę. „WooCommerce“ yra puikus atspirties taškas, tačiau taip pat norėsite suteikti klientams supaprastintą būdą tyrinėti jūsų muziką ir atlikti pasirinkimus, taip pat pridėti kitus „WooCommerce“ plėtinius, kad gautumėte daugiau funkcijų ir funkcijų..

Ar turite klausimų apie tai, kaip nustatyti „WooCommerce“ elementus ar sukurti savo produktų lentelę? Klauskite toliau komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map