Kaip paskelbti atsiliepimus “WordPress”, norint patobulinti perskaičiavimo kursus

Klientų ar klientų atsiliepimų publikavimas savo svetainėje yra puikus būdas tai padaryti ugdyti pasitikėjimą ir valdžią su savo tiksline auditorija. Tai taip pat puikus būdas parodyti savo ir kai kurių klientų, su kuriais jūs dirbote, patirtį.


Tačiau kai kurie klientų atsiliepimų publikavimo metodai yra efektyvesni nei kiti, ir, atlikdami teisingą kelią, galite žymiai padidinti lankytojų, kurie tampa klientais ar klientais, skaičių. Anksčiau aš tam tikru būdu rodydavau savo klientų atsiliepimus, bet atlikus keletą tyrimų paaiškėjo, kad aš jų nenaudojau..

Norėdami sužinoti, kaip pasirinkti geriausias „WordPress“ atsiliepimų papildinys ar temą, ir pateikite juos tinkamu būdu, kad pasiektumėte maksimalų efektą, skaitykite mūsų vadove, kaip skelbti atsiliepimus „WordPress“.

Efektyvaus atsiliepimų naudojimo pavyzdžiai

Kad žinotumėte, koks gali būti atsiliepimas, kai jis skelbiamas jūsų svetainėje, ir pateikite keletą idėjų, kaip galite juos įtraukti į savo svetainę, pateikiame keletą kitų svetainių, efektyviai naudojančių jas norint įgyti naujų klientų, idėjų. ir klientai.

Atsiliepimai „StudioPress“

„StudioPress“ svetainė daro puikų darbą, telkdama kelis atsiliepimus į ribotą vietą jų pagrindiniame puslapyje.

Kirsti Hines

Kristi Hines naudojasi aukšto rango klientų atsiliepimais laisvai samdomų dienoraščių portfelio pagrindinis puslapis greitai perteikti jos patikimumą naujiems lankytojams.

Kaip gauti atsiliepimus

Kai kreipiuosi į klientų atsiliepimus apie savo atsiliepimų puslapį, stengiuosi, kad jiems tai būtų kuo paprasčiau. Į prašymą įtraukę kitų teigiamų atsiliepimų pavyzdžių, suteikdami jiems pavyzdinį pavyzdį, palengvinsite jų darbą.

Jūs netgi galite pridėti tam skirtą formą į savo svetainę su svarbiais klausimais ir laukais, kurie dar labiau palengvina jūsų klientų pateiktus įvertinimus. Kai kurie atsiliepimų papildiniai turi šią funkciją.

Kreipdamiesi į savo klientus per socialinę žiniasklaidą, jiems vėl bus lengviau atsiųsti jums įkandimo dydžio atsiliepimą, kurį galite paskelbti savo svetainėje, ir susieti jį su jų profiliu, kad būtų galima įrodyti papildomai..

Patarimai, kaip parodyti klientų apžvalgas

Dabar, kai žinote, kaip rinkti savo klientų ir klientų atsiliepimus, pateikiame keletą patarimų, kaip juos parodyti savo svetainėje, kad būtų maksimalus efektas, su keliomis nuorodomis į atitinkamus atvejo tyrimus ir ataskaitas:

 • Pirmenybę teikite atsiliepimams iš aukšto lygio klientai nei įprastos
 • Paskelbkite juos visoje savo svetainėje, ne tik skirtame puslapyje
 • Įtraukite logotipą arba, pageidautina, kliento nuotrauką
 • Vaizdo įrašai gali padidinti 25 proc. Konversiją
 • Pridėkite nuorodą į šaltinį, kad lankytojai galėtų ją patikrinti
 • Įtraukite nuorodas į socialinės žiniasklaidos profilius norėdami parodyti socialinis įrodymas
 • Jei reikia, nukreipkite į atvejo analizės puslapį, kuriame išsamiau aprašomas projektas

Nors kai kurie atsiliepimai yra geresni nei nė vienas, pakeisdami juos, kad jie atrodytų autentiškesni, ir įtraukdami konversijas didinantį turinį, pavyzdžiui, nuotraukas ir vaizdo įrašus, jie gali būti dar efektyvesni..

„WordPress“ atsiliepimų papildiniai

Laimei, yra keletas puikių „WordPress“ atsiliepimų priedų, leidžiančių labai lengvai juos paskelbti savo svetainėje tokiu būdu, kuris padėti įtikinti lankytojus tapti klientais ir klientai.

„Viavi WP“ atsiliepimai

„Viavi“ atsiliepimų papildinys

Iš nemokamų variantų šis įskiepis turi patraukliausiai pateikti atsiliepimai. Naujai išleista „Viavi WP Testimonials“, todėl kol kas pavyko pasiekti tik 30 atsisiuntimų. Tačiau jis atrodo visiškai funkcionuojantis ir veikiantis be jokių problemų bandymų metu. Plokščias dizainas visiškai reaguoja, ir atsiliepimai gali būti išvardyti kartu arba rodomas naudojant slankiklį. Taip pat yra trys stiliai ir aštuonios spalvų odos, iš kurių galima pasirinkti atsiliepimų pateikimui.

Gaukite „Viavi WP“ atsiliepimus

„WooThemes“ atsiliepimai

„WooThemes“ atsiliepimų papildinys

Šis nemokamas „WooThemes“ atsiliepimų papildinys yra, tačiau mielai veiks bet kokia tema. Įvedę ankstesnių klientų apžvalgas kaip pasirinktinius įrašų tipus, galėsite jas rodyti savo svetainėje naudodamiesi trumpaisiais kodais, valdikliais arba tiesiogiai į savo temos šablono failus. Tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori švarus ir nepamirštamas dizainas kuris pasirinks jų temą, o ne tą, kuri turi savo formatavimą.

Gaukite „WooThemes“ atsiliepimus

Atsiliepimų demonstracija

Vitrinos įskiepis

Ši nebrangi priemokų parinktis apima funkcijas, skirtas jūsų atsiliepimų, atvejų tyrimų ir apžvalgų rodymui jūsų „WordPress“ svetainėje. Šis papildinys leidžia lengvai parodyti keletą atsiliepimų ribotoje erdvėje dėl įmontuoto slankiklio, taip pat galite juos rodyti naudodami tinklelio išdėstymą. Taip pat yra daugiau nei 15 išdėstymo ir pritaikymo variantų pasirinkti iš įsitikinti, kad jūsų turinys atitinka jūsų svetainės stilių. Papildinys leidžia parodyti atsiliepimus fiksuotame tinklelyje arba slenkančio slankiklio viduje.

Patys atsiliepimai atrodo puikiai, nes galima rinktis iš penkių odų. Kiekvienoje odoje galite pridėti liudytojo daviklio miniatiūrą (įrodyta, kad ji dar labiau padidina atsiliepimo patikimumą) ir žvaigždute pažymėtą žvaigždutę iš penkių. Į odą įeina atsiliepimai kabutėse, kalbėjimo ženklų atsiliepimai ir, mano asmeniškai mėgstami, atsiliepimai apie kortelių dėžutes..

Atsiliepimų demonstracija leidžia nustatyti tikslinį atsiliepimų URL, taigi, vartotojui spustelėjus vieną iš jų, jie gali būti nuvežti į jūsų norimą vietą – puikiai tinka norint susieti su išsamesniais konkrečių klientų atvejų tyrimais. Galite įterpti atsiliepimus į bet kurį puslapį naudodami trumpąjį kodą arba įdėkite juos į bet kurią valdiklio sritį naudodami tam skirtą valdiklį. Kaip paskutinis pranašumas, schemų metaduomenys automatiškai pridedami prie atsiliepimų – kodo, kuris suteikia turtingus fragmentus – kad jūsų atsiliepimų įvertinimai žvaigždutėmis taip pat galėtų būti rodomi SERP, o tai puikiai tinka norint padidinti jūsų PR.

Gaukite atsiliepimų demonstraciją

WP klientų atsiliepimai

„WP“ klientų atsiliepimų papildinys

Šis papildinys galimas kaip nemokama premija su galingu „Rich Snippets“ įskiepiu (naudokite kodą „NEMOKAMA“, esantį skirtuke Pridėti / atnaujinkite prenumeratas, kad jį gautumėte), įskiepį, kuris buvo sukurtas tam, kad galėtumėte publikuoti profesionaliai atrodančias apžvalgas savo „WordPress“ svetainėje.

„WP Customer Testimonials“ papildinyje yra trumpasis kodas, skirtas įterpti formą į vieną iš jūsų pranešimų ar puslapių, kad klientai ir klientai galėtų pateikti savo atsiliepimus. Naudodami šį papildinį gausite keletą parinkčių, kaip įvairiais būdais parodyti savo atsiliepimus, įskaitant jų paskelbimą kaip valdiklius.

Tai gana lanksti galimybė ir jei jus domina įsigijimas papildinys, leidžiantis skelbti apžvalgos pranešimus savo svetainėje, tuomet galite nemokamai gauti „WP Client Testimonials“ papildinį..

Gaukite WP klientų atsiliepimus

Temos su atsiliepimų palaikymu

Kurdami tai, kaip pateiksite savo atsiliepimus, nepamirškite patikrinti esamos „WordPress“ temos ar tos, kurią apžiūrėjote, ir pasižiūrėti, ar joje nėra palaikymo..

Iš viso tema

Kai kurios šiuolaikinės „WordPress“ temos apima palaikymą, kad būtų galima saugoti klientų ir klientų atsiliepimus, o tada efektyviausiai juos pristatyti lankytojams. Vienas iš tokių pavyzdžių yra mūsų pačių reaguojanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema. Ši tema apima pasirinktinį pašto tipą, sukurtą specialiai klientų ir klientų apžvalgų ir įvertinimų skelbimui. Šis metodas pašalina poreikį ieškoti tinkamo papildinio ir leidžia pridėti atsiliepimų apie savo svetainę, kai tik ji veikia ir veikia.

Sužinokite daugiau apie „Total“


Galingas būdas paskelbti atsiliepimus svetainėje padidinti perskaičiavimo kursus, ar jūsų tikslas yra parduoti daugiau produktų, prisiregistruoti daugiau klientų ar užsisakyti daugiau darbų. Pateikdami juos profesionaliai, o tada rodydami juos visoje savo svetainėje, ypač nukreipimo ir produktų puslapiuose, galite padidinti konversijų rodiklius imdamiesi kreditų už savo darbą. Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje, jei kada nors naudojote bet kurį iš aukščiau pateiktų papildinių arba turite kokių nors kitų rekomendacijų, kurių galbūt praleidome.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map