Kaip paspartinti „WordPress“: Išsamus vadovas

Sveiki atvykę į vienintelį vadovą, kurio reikia norint pagreitinti „WordPress“. Mes parengėme šį žingsnis po žingsnio vadovą, kuriame pateikiame geriausią įrankį ir praktiką, kuriuos galite pritaikyti, kad paspartintumėte „WordPress“ savo svetainėje.


Šio vadovo vadovas

Mes padalijome šį vadovą į keletą skyrių, kad jums būtų lengviau sekti ar susigaudyti, jei skaitote pusiaukelėje..

 • Pirmiausia, mes kalbėsime apie kodėl svarbu būti greita svetaine. Esame tikri, kad perskaitėte apie tai daugybę kartų, tačiau vis dėlto gali būti kažkas, kas to dar nepadarė – ir tai būtent tam asmeniui!
 • Mes taip pat apimsime pagrindinė technologija. Mes, „WPExplorer“, tikime, kad problemos sprendimo supratimas yra geriausias būdas. Štai kodėl praeityje mes rašėme vadovus, tokius kaip „WordPress“ vidinio veikimo pradedantiesiems vadovas, kuriame bandoma pateikti pagrindinį supratimą apie tai, kaip keli tūkstančiai kodo eilučių gali valdyti beveik 46% interneto svetainių. Šiame skyriuje aptariami pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos jūsų greičiui ir bendram našumui. Atidžiai perskaitykite tai atidžiai, nes su kiekvienu veiksniu aptarsime geriausią praktiką.
 • Tada mes kalbėsime apie našumo pataisymai ir optimizavimas tai taikoma „WordPress“ temoms ir papildiniams.
 • Likusią vadovo dalį mes suskirstėme į pataisymai pagal kategorijas kaip vaizdo optimizavimas, duomenų bazės optimizavimas ir saugos pataisymai. Manome, kad šis suskirstymas padės greičiau suprasti ir suvokti pataisų esmę – kad galėtumėte greitai atsikelti ir paleisti.

Gerai, atsikvėpsime! Baigėme prologą. Pradėkime nuo tikrojo vadovo, kad paspartintume „WordPress“.

Turinys:

Čia yra greitas turinys, kuriame pateikiami faktiniai patarimai, kaip pagreitinti jūsų svetainę. Tokiu būdu galite praleisti visą skyrių apie puslapio greičio svarbą, greitai slinkite žemyn iki bet kurios šio vadovo skilties ar net pažymėkite konkrečią skiltį, jei norite sugrįžti vėliau:

 • Kodėl svarbu puslapio greičio klausimas
 • Pabrėžti technologiją
 • Lengvi patarimai, kaip pagreitinti „WordPress“
  • Įgalinti „WordPress“ talpyklą
  • Įgalinti „Gzip“ glaudinimą
  • Atnaujinkite savo PHP variklį
  • Išmintingai rinkitės prieglobą
  • Pasirinkite optimalią serverio vietą
  • Naudokite turinio pateikimo tinklą
 • Kliento įrenginys
  • Optimizuokite savo vaizdą mobiliesiems
 • „WordPress“ plėtiniai: temos ir papildiniai „WordPress“ pagreitinti
  • Atsargiai pasirinkite savo temą
  • Naudokite reikiamą papildinių skaičių
  • Atsikratykite pūkų
 • Vaizdo optimizavimas
  • Susitraukite visus vaizdus
  • Atidėti vaizdo įkėlimą
  • Išjungti karšto vaizdo susiejimą
  • Apibrėžkite vaizdo dydį
 • Duomenų bazių optimizavimas
  • Optimizuokite savo „WordPress“ duomenų bazę
  • Riboti įrašų peržiūrą
  • Dažniau ištuštinkite šiukšlių dėžę
  • Užtikrinkite efektyvius skambučius duomenų bazėse
 • Saugos pataisos
  • Užkirskite kelią žiauriems pajėgų išpuoliams
  • Pašalinkite šlamštą
 • Išvada

Gerai, atsikvėpsime! Baigėme prologą. Pradėkime nuo tikrojo vadovo, kad paspartintume „WordPress“.

Kodėl svarbu puslapio greičio klausimas

Kodėl svarbu puslapio greičio klausimas

Aš stengsiuosi išlaikyti tai trumpai. Visi žinome, kad visiems patinka greita svetainė. Taip pat tikriausiai girdėjote, kad „Google“ šiais laikais teikia pirmenybę greitam, o ne lėtai – tai reiškia, kad greitesnė svetainė suteikia geresnius SEO balus. Nors tam nėra aiškaus paaiškinimo, dauguma vaizdo įrašų ir interviu linkę į šį patikimą paaiškinimą.

Žmonės ieško dalykų, į kuriuos reikia nedelsiant atsakyti. Taigi populiariausias įvykis turi būti greitai įkeltas. „Google“ paprasčiausiai negali iš anksto pateikti lėtos svetainės, nes tai prastos paieškos patirties.

Įsivaizduokite pirmąjį „Google SERP“ puslapį, įkeliantį daugiau nei 10 sekundžių – gali būti, kad jūs išeisite iš svetainės prieš 5 sekundes laukdami.

Studijos parodė, kad kiekvieną papildomą sekundę, pridėtą prie jūsų svetainės įkėlimo laiko, prarandate 7% konversijų, 11% puslapių peržiūrų ir bendras 16% sumažėja klientų pasitenkinimas. Surink visa tai į vieną sakinį, kurį gauni –

Sumažinus svetainės įkėlimo laiką 1 sekundę, galima lengvai uždirbti 7% pelno.

Tikiuosi, kad sugebėjome jus įtikinti, nes to mes ir ketinsime. Pradėkime nuo tikrojo vadovo, kad paspartintume „WordPress“.

Pagrindinė technologija

Kas daro svetainę lėtą? Ir kodėl jums reikėtų pagreitinti „WordPress“? Atsakymą į šį klausimą lemia daugybė veiksnių, iš kurių reikšmingiausius aptarsime toliau.

Statinės ir dinaminės svetainės

Šis palyginimas geriausiai paaiškinamas dailininko / fotografo analogija. Paremkime savo pavyzdžiu, tarkime, kad jų abiejų prašoma parodyti katės nuotrauką. Dailininkas visada turi piešti paveikslėlį, o fotografas gali jums tiesiog parodyti katės, kurią jis spustelėjo, nuotrauką.

Kaip manote, kas laimės konkurse „Parodyk man katės ASAP nuotrauką“?

Tas pats yra su statinėmis ir dinamiškomis svetainėmis. Statiškose svetainėse visada yra šaltinis arba fotografo katės nuotrauka. Norint peržiūrėti, reikia tiesiog atidaryti.

Tačiau, jei tai dinamiška svetainė, ją reikia sugeneruoti kiekvieną kartą, kai kas nors nori ją peržiūrėti – panašiai kaip tapytojui, kuriam kiekvieną kartą reikia piešti katės nuotrauką! Tai jums pasakys, kad statiškos svetainės iš esmės yra greitesnės nei dinamiškos svetainės.

Statinės svetainės iš prigimties yra greitesnės nei dinamiškos.

Turinio valdymo sistema, tokia kaip „WordPress“, patenka į dinaminių svetainių generatorių kategoriją. Tai programinė įranga, skirta sukurti ir prižiūrėti svetainę su administratoriaus skydeliu, skirtu valdyti veiklą. Veikla, tokia kaip naujo įrašo, puslapio ir kt. Pridėjimas.

Dauguma žmonių renkasi „WordPress“, o ne statines svetaines. Tai yra geras kompromisas.

Visi duomenys išsaugomi duomenų bazės serveryje (kurio pavyzdys yra populiarusis MySQL serveris), o daugialypės terpės failai (pvz., Atvaizdai ir dokumentai) išsaugomi pačiame žiniatinklio serveryje..

Iš kitos pusės, dinamiškos svetainės yra palaima žmonijai. Įsivaizduokite, kad jums reikės tvarkyti 1 000 įrašų, puslapių, žymų, kategorijų ir daugialypės terpės failų. Tvarkydamas juos atskirai, žmogus priversti išprotėti.

Štai kodėl dauguma žmonių renkasi „WordPress“, o ne statines svetaines. Tai yra geras kompromisas.

Lengvi patarimai, kaip pagreitinti „WordPress“

Dabar dėl pataisų. Galite naudoti šiuos paprastus patarimus, kad pagreitintumėte „WordPress“ įvairiuose pagrindiniuose kompiuteriuose be kliūčių.

1. Įgalinkite „WordPress“ talpyklą

W3 viso talpyklos papildinys

„WordPress“ talpyklos kaupimas tiesiog „išsaugo rezultatą būsimam naudojimui“. „WordPress“ generuoja dinamiškai, kiekvieną kartą lankytojui paprašius puslapio. O kas būtų, jei būtų išsaugotas toks dinamiškai sugeneruotas puslapis ir pateiktas kitam lankytojui, jo nebegaminant? Tai leistų daug greičiau įkelti puslapį.

Šis procesas vadinamas talpyklos kaupimu, o „WordPress“ naudoja šią techniką keliose vidinio veikimo vietose. Taip pat galite padidinti kitų „WordPress“ procesų talpyklos lygį / kiekį, naudodami talpyklos papildinį, pvz., „W3 Total Cache“, „WP Super Cache“ arba WP raketa.

2. Įgalinkite „Gzip“ suspaudimą

Tai yra paprastas glaudinimo būdas, kuris sumažina perduodamų duomenų dydį – taigi padidėja greitis. Anksčiau paminėti talpyklos papildiniai leis įgalinti „Gzip“ glaudinimą. Pvz., Galite įgalinti „Gzip“ glaudinimą W3 bendra talpykla po Našumas> Naršyti talpyklą variantas.

3. Atnaujinkite savo PHP variklį

„WordPress“ veikia PHP, tai reiškia, kad ji naudojasi PHP vykdydama savo kodą tinklalapiams generuoti. PHP yra atvirojo kodo programinė įranga, įdiegiama kartu su žiniatinklio serveriais. PHP variklio versija vaidina didžiulį vaidmenį nustatant jūsų „WordPress“ svetainės našumą.

„Kinsta Tvarko Hostingas“ žmonės atliko PHP variklių etaloną „WordPress 4.3.1“ ir štai ką jie rado:

„Kinsta“ PHP WP etalonas

PHP etalonai „WordPress 4.3.1“. Šaltinis: Kinsta.com

#PHP variklisSandoriai per sekundę
1„HHVM Repo“ autoritetingi375,48
2HHVM357,69
37 PHP306,24
4PHP 5.6.16106.45 val

Rezultatai stulbinantys. Jei palyginsite PHP 7 ir 5, pamatysite didžiulį skirtumą – PHP 7 yra 187% – beveik 2x – greitesnis nei PHP 5.

PHP 7 yra 187% spartesnis nei PHP 5

HHVM yra PHP variklis, kurį sukūrė „Facebook“. Šį variklį siūlo tik nedaugelis žiniatinklio vaizdų, nes dažniausiai jis pateikiamas su griežta kainų etikete. Tačiau PHP 7 yra gana paprasta įgyvendinti. Dauguma bendrintų kompiuterių nepatiria naujovinimo į 7 PHP vargo.

Naujovinimas taip pat turi šiek tiek neigiamos įtakos – kelios senos, labai neveiksmingos funkcijos yra pasenusios – tai reiškia, kad jos nebepalaikomos. Jei jūsų „WordPress“ tema naudotų tokias funkcijas, PHP variklis patektų į atsitiktines klaidas.

Nepaisant to, dauguma geriausių „WordPress“ temų neturi šios bėdos. Jei norite atnaujinti savo PHP versiją, kad paspartintumėte „WordPress“, greičiausiai turėsite rankiniu būdu pateikti užklausą. Geriausi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai tai daro už jus. Kuris mus nukreipia į kitą mūsų temą.

4. Išmintingai rinkitės prieglobą

WP variklis: „Premium“ valdomų „WordPress“ priegloba

Beveik visi, skaitantys šį straipsnį, tikriausiai žino skirtumą tarp bendro kompiuterio, VPS ir tam skirto pagrindinio kompiuterio. Pažvelkime į naujus hostingo tipus.

„WordPress“ optimizuotas priegloba – tai yra tarsi atnaujinti bendrojo prieglobos planai, suderinti su „WordPress“. Tai reiškia, kad serverio aplinka yra optimizuota ir ideali „WordPress“ prieglobai. Tačiau ištekliai vis dar yra bendri, o tai reiškia, kad esant dideliam srautui svetainė gali sugesti. Tai puikus naujų „WordPress“ tinklaraščių / svetainių prieglobos pasirinkimas.

Tvarko „WordPress“ priegloba – Tai yra absoliučiai geriausias „WordPress“ hostingas. Šeimininkai, tokie kaip „WP Engine“ ir „smagratis“, rūpinasi kiekvienu jūsų prieglobos aspektu – nuo serverio optimizavimo iki neleistinų papildinių sąrašo sudarymo, todėl manome, kad jie yra geriausia „WordPress“ prieglobos parinktis. Naudokite pačias pažangiausias talpyklos kaupimo technologijų, PHP variklio, interneto serverių, CDN, atsarginę programinę įrangą ir daugybę kitų nuostabių dalykų derinį, kad pateiktumėte absoliučiai geriausią prieglobos patirtį – kuri išlieka stabili net srauto metu. Tai puikiai tinka vidutinio / didelio srauto svetainėms.

„WordPress“ debesų priegloba – yra dar vienas prieglobos žanras, kuris naudoja debesų tiekėjų, tokių kaip „Amazon AWS“, „Google Cloud“ ir „Microsoft Azure“, infrastruktūrą „WordPress“ svetainėms talpinti. Tai reiškia, kad jūsų „WordPress“ svetainė bus priglobta debesyje, o diegimo / konfigūravimo dalį atliks įmonė. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems debesų prieglobos patirties ar norintiems tuo pasinaudoti. „CloudWays“ yra viena iš tokių įmonių, kurios AWS ir „Google Cloud“ priglobia „WordPress“. Peržiūrėkite mūsų „CloudWays“ apžvalgą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Žinoma, šių prieglobos planų kaina yra nuo 20 iki 70% didesnė nei jų tradicinių kolegų, tačiau grąža yra tokia pati vaisinga, nes papildomos funkcijos ir ištekliai yra labai svarbūs jūsų tikslui pagreitinti „WordPress“..

5. Pasirinkite optimalią serverio vietą

Fizinė serverio vieta vaidina pagrindinį vaidmenį įkeliant svetainę. Jei dauguma jūsų lankytojų yra iš Naujojo Džersio, nėra prasmės pasirinkti jūsų serverį duomenų centre, esančiame Singapūre, esančiame už 9500 mylių. Nors tai nepadarytų daug įtakos vienam 1 GB failui; tai padarytų didžiulį poveikį 100 failų, kurių kiekviename yra 10 MB. Todėl pasirinkite serverio vietą, kuri yra arčiausiai jūsų tikslinės auditorijos.

6. Naudokite turinio pateikimo tinklą

CDN: turinio pateikimo tinklas

CDN yra tiesioginis serverio vietos sąvokos pratęsimas. Jos tikslas yra atkartoti jūsų „WordPress“ svetainės duomenis (daugialypės terpės failus, CSS ir JS failus) keliuose serveriuose visame pasaulyje. Šios replikacijos vietos vadinamos POP buvimo taškais. Kuo didesnis POP skaičius, tuo geriau CDN tinklas. Pirmiausia rekomenduojame pradėti nuo ekonomiško nemokamo CDN, tada atnaujinti planą, jei reikia daugiau išteklių.

Kliento įrenginys

Pasaulyje, kuriame daugiau „Google“ paieškų ieškoma mobiliuosiuose įrenginiuose nei staliniuose kompiuteriuose, daroma prielaida, kad nemaža jūsų vartotojų dalis yra iš mobiliųjų įrenginių. Didėjančią kliento įrenginių svarbą lemia tai, kad interneto svetainių kūrėjai atideda dalį apdorojimo apkrovos kliento naršyklėje.

Tai reiškia, kad dirbant pagreitinti „WordPress“, jūsų mobiliojo vartotojo patirtis turėtų būti tokia pat svarbi kaip darbalaukio. Jūsų tema gali būti reaguojanti, tačiau ar ji veikia sklandžiai mobiliojo telefono vaizde?

7. Optimizuokite savo mobilųjį vaizdą

Kaip ji veikia senesniame įrenginyje? Nors „Apple“ galbūt kiekvieną rugsėjį išleis naują „iPhone“, daugybė žmonių vis dar naudoja 4 metų senumo „iPad“ – ar jūsų svetainė ten veikia gerai?

„iPad“ naudojimo paskirstymas

„iPad“ naudojimo paskirstymas. Šaltinis: david-smith.org

Galbūt girdėjote apie terminą „grakštus degradavimas“. Nors tai gali būti netaikoma „WordPress“, verta turėti idėją. Iš esmės tai reiškia, kad jūsų svetainės versija, kurioje nėra duomenų, bus teikiama įrenginiams, kurie negali valdyti sunkiosios, turtingų funkcijų versijos. Tai leidžia vartotojams, turintiems senus / senus įrenginius, peržiūrėti svarbiausią turinį be „papildymų“.

Klasikinis pavyzdys yra BJ tingus krovinys papildinys, kuris naudoja „JavaScript“ bibliotekas vaizdams rodyti tik tada, kai jie matomi peržiūros srityje. Jei naršyklė nepalaiko JS arba ją išjungia, įskiepis maloniai pablogėja – t. Y. Jis sustabdo savo pagrindinę funkciją ir įkelia vaizdus paprastai.

Peržiūrėkite šiuos mobiliųjų įrenginių optimizavimo papildinius, kad gautumėte sklandžią mobiliųjų svetainę.

„WordPress“ plėtiniai: temos ir papildiniai „WordPress“ pagreitinti

Temų ir papildinių koncepcija reikšmingai prisidėjo prie „WordPress“ kaip CMS populiarumo. Nors dauguma populiarių papildinių ir temų laikosi geriausios kūrimo praktikos, kai kurios jų to nedaro. Aptarsime keletą pavyzdžių, kai kūrimo praktika daro įtaką „WordPress“ svetainės našumui.

8. Atsargiai pasirinkite savo temą

Bendra reaguojanti daugiafunkcinė „WordPress“ tema

Geriausiai parduodama „Total WordPress“ tema

Kalbant apie populiariausias „WordPress“ temas, reikia atsargiai elgtis.

Piratinės temos? Visiškai ne. Ne paslaptis, kad galite įsigyti naujausios populiariausios „Themeforest“ temos versijos piratinę kopiją – gana lengvai galiu pridurti. Tačiau štai koks laimikis – yra didelė tikimybė, kad piratinėje temoje yra įterpti kenksmingi scenarijai, o tai nematoma net patyrusiam vartotojui. Aptikti tokius scenarijus gali tik apmokyti kūrėjai, turintys ilgametę patirtį. Kenkėjiški scenarijai yra skirti pavogti jūsų klientų duomenis (kreditines korteles, el. Laiškus, adresus ir kt.), Įšvirkšti kenksmingus failus lankytojams ir naudoti serverį, kad išsiųstų šlamšto el. Laiškus, be kita ko. Prieš tai sužinoję, jūs esate uždraustas „Google“, o jūsų reputacija ir patikimumas smuko.

Gerai sukurtos temos? Taip. Kaip apibrėžtume gerą temą? Ar tai dizainas? Tipografija? Ar tai reagavimas? Sąrašas tęsiasi. Tiesą sakant, dizainas yra labai subjektyvus dalykas. Tai perduoda jūsų prekės ženklo įvaizdį auditorijai. Mes paliekame tai jūsų nuožiūrai.

Norime išspręsti gerai suplanuotos temos techninį aspektą. Tai turėtų:

 • Būkite lengvas – kuo mažesnė tema, tuo greičiau ji įkeliama.
 • Turėkite mažiau užklausų – kuo mažiau prašytojų, tuo greičiau įkeliama svetainė. Tai taip pat sumažina atstumo tarp serverio ir lankytojo poveikį.

Palyginome „Parallax Pro“ temą iš „StudioPress“ ir mūsų pačių „Total“ temą. Čia pateiktas kiekvienos užklausų skaičius.

TemaPrašymų skaičiusĮkrovimo laikasPerf. ĮvertinimasPingdomo rezultatas
„Parallax Pro“191009 ms75Nuoroda
Iš viso21506 ms87Nuoroda

Genesio testas

Lyginamasis „StudioPress“ „Parallax Pro“ temos rezultatas

bendras temos testas

„WPExplorer“ bendros temos lyginamasis rezultatas

„Viso“ tema buvo priglobta „WPEngine“ ypač greitame „WordPress“ valdomoje prieglobos aplinkoje, kuri jai suteikė a 50% mažesnis pakrovimo laikas ir 12 taškų aukščiau spektaklio pažymys.

Prekybos įrankiai

Tema „WordPress“ papildinio patikrinimas

 • Tu gali naudoti Pingdom norėdami išmatuoti užklausų, kurias naudoja „WordPress“ tema, skaičių.
 • Temos patikrinimas papildinys gali patikrinti, ar aktyvi tema atitinka geriausią praktiką.

9. Naudokite reikiamą skaičių papildinių

Dešinis papildinys gali išplėsti „WordPress“ funkcijų rinkinį iki neįtikėtinų aukščių. Žiūrint iš pusės pusės, per daug papildinių gali paveikti našumą. Pagalvokite apie tai, kaip į telefoną įdėjote per daug programų. Tai greičiau išsikrauna akumuliatorių ir ilgainiui sulėtina jūsų telefoną.

 • Įskiepiai, tokie kaip „Theme Check“ arba „WordPress“ atkuriantys papildiniai, yra naudojami kartas nuo karto – kodėl tada juos laikyti aktyvuotus visam laikui? Įjungti – naudoti – išjungti. Tai turėtų vadovautis įskiepio filosofijos atlikimo entuziastai.
 • Į P3 „Performance Profiler“ įskiepį, kuris pateko į mūsų svarbiausių „WordPress“ papildinių sąrašą, matuojamas jūsų „WordPress“ svetainėje esančių aktyvių papildinių poveikis našumui. Išjunkite savo papildinius tol, kol pasieksite etapą, kuriame išaktyvinus net vieną papildinį bus sugadintas jūsų svetainės komponentas..

10. Atsikratykite pūkų

Tai gali reikšti daugybę skirtingų dalykų skirtingiems žmonėms. Matėme, kad daugelis šių svetainių atrodo pernelyg apkrautos puošniais dizaino elementais. Bet žmonės, kurie yra nuolatiniai lankytojai, paprastai nesirūpina šia medžiaga – ir kartais gali būti nemalonu matyti, kad vėl ir vėl atsiranda tie patys laiko reikalaujantys dizaino efektai..

Spektaklio požiūriu šie dizaino efektai padidina scenarijų, kuriuos reikia įkelti kartu su tema, skaičių – o tai savo ruožtu padidina įkėlimo laiką.

Vaizdo optimizavimas

Galbūt perskaitėte apie vaizdų optimizavimą žiniatinkliui – pavyzdžiui, juos suglaudinti arba išsaugoti kaip progresinius JPG. Kraken.io ir „TinyPNG“ yra puikios tam tikslui skirtos priemonės. Bet jūs galite padaryti daugiau.

11. Susitraukite visus vaizdus

„Smush“ vaizdų glaudinimas

Bet kaip dėl daugybės jau įkeltų vaizdų? Čia naudingi vaizdo optimizavimo papildiniai. Jie nuskaito ir optimizuoja jūsų vaizdų biblioteką ir rūpinasi būsimais vaizdų įkėlimais – todėl jums nereikia jų daryti rankiniu būdu. Pavyzdžiai: „Smush“ vaizdų glaudinimas arba EWWW Image Optimizer.

12. Atidėti vaizdo įkėlimą

„BJ Lazy Load“ papildinys

Mes minėjome BJ tingus krovinys papildinys anksčiau šiame vadove. Vaizdų įkėlimą galite atidėti tik tada, kai jie matomi žiūrinčiojo peržiūros srityje. Kitaip tariant, vaizdas bus pradėtas krauti tik tada, kai lankytojas nuslinks žemyn, norėdamas jį pamatyti. Tai turi daug privalumų:

 • Pirma, tai sumažina pradinių užklausų skaičių – atidėti vaizdo užklausas prireikus
 • Puslapio dydis mažėja, todėl įkeliama greičiau
 • Vaizdų atidėjimas taupo pralaidumą tiek lankytojui, tiek serveriui.

13. Išjungti „Hotlinking“ vaizdą

Prisimeni laisvalaikio aparatus? Na, tiesioginis susiejimas yra tarsi laisvas krovimas. Žmonės, kurie įsako į jūsų svetainę, tiesiog įklijuoja URL savo svetainėje. Vaizdas rodomas jų gale, tačiau pralaidumo išlaidas padengiate jūs.

Tai dvigubas praradimas – jūs mokate už pralaidumą ir nesulaukite lankytojų mainais. Štai kaip galite užkirsti kelią vaizdinių nuorodų susiejimui, kad padėtumėte užblokuoti trečiąsias šalis ir paspartinti „WordPress“.

14. Apibrėžkite vaizdo dydį

Jūsų tema turi iš anksto nustatytą maksimalų vaizdo plotį kiekvienam ekrano dydžiui. Gana neefektyvu atvaizdus teikti didesnėmis nei maksimali skiriamoji geba. Galite rankiniu būdu nustatyti kelių dydžių vaizdus naudodami add_image_size () funkcija. Kai vaizdas bus įkeltas, „WordPress“ padarys keletą skirtingų dydžių jo kopijų – po vieną miniatiūroms, skelbimo piktogramoms ir kt.

Duomenų bazių optimizavimas

Kaip ir jūsų vaizdus, ​​svarbu optimizuoti savo svetainės duomenų bazę, jei norite pagreitinti „WordPress“.

15. Optimizuokite savo „WordPress“ duomenų bazę

WP optimizuoti „WordPress“ papildinį

Laikui bėgant jūsų svetainė buvo užpildyta neesminėmis medžiagomis. Kaip ir ištrintų papildinių metaduomenų duomenys, ankstesni temos pakeitimai ir paskelbtos versijos. Tai gali palikti šimtus duomenų bazės eilučių neprisietas prie jokio elemento. WP-Optimizuoti įskiepis gana gerai išvalo tokių nereikalingų elementų „WordPress“ duomenų bazę (o tai savo ruožtu pagreitins „WordPress“ jūsų svetainėje).

16. Riboti įrašų peržiūrą

Nors aš norėčiau straipsniams rašyti naudodamas „Microsoft Word“ ar „Google“ dokumentus, daugelis iš mūsų renkasi gerą „WordPress“ vizualinę redaktorių. „WordPress“ automatiškai išsaugo keletą kiekvieno įrašo pataisų, kad neprarastumėte darbo, kai nutrūktų internetas. Tačiau tai turi nedidelį trūkumą.

Kiekvienas ilgas įrašas turi būti pakartotinai peržiūrėtas. Tai nuolat kaupiasi ir galiausiai padidina duomenų bazės dydį. Ironiška, bet jums nebereikės šių pranešimų peržiūros ateityje. Todėl galite apsiriboti įrašų peržiūra iki, sakykime 3, ir sutaupyti vietos duomenų bazėje.

Norėdami apriboti pataisymus po pranešimų, tiesiog įklijuokite šį kodą į savo kodą wp-config.php byla.

apibrėžti ('WP_POST_REVISIONS', 3);

17. Dažniau ištuštinkite šiukšlių dėžę

Nors „WordPress“ kas 30 dienų ištuštins šiukšliadėžę, galite nustatyti išvalymo ribą iki 7 dienų ir išlaikyti savo duomenų bazę tvarkingą ir niūrią. Vėlgi įklijuokite šį kodą į savo wp-config.php failas:

apibrėžti ('EMPTY_TRASH_DAYS', 7);

18. Užtikrinkite efektyvius skambučius duomenų bazėse

Nemokamas „WordPress“ papildinys

Visų pirma, kūrėjai turi vengti neapdorotų duomenų bazių užklausų „WordPress“. Jūsų žinioje yra daugybė funkcijų, leidžiančių gauti viską – nuo pranešimų iki komentarų, pasirinktinių taksonomijų ir metaduomenų.

Tačiau, jei kūrėjas privalo užklausą duomenų bazėje, jis turėtų tai padaryti naudodamasis WPDB klase, kad būtų maksimaliai efektyvus. Sudėtingos, daug išteklių reikalaujančios funkcijos, pavyzdžiui, lentelių sujungimai, neturėtų būti atliekamos duomenų bazėje, nes tai neigiamai paveiktų našumą. Daugeliu atvejų geriau naudoti dvi atskiras, bet daug greitesnes užklausas.

Yra daugybė įrankių, tokių kaip Užklausos monitorius išsiaiškinti, ar jūsų užklausos yra gerai parašytos, ir pamatyti visas užklausas, vykdomas užklausos metu. SVARBU: Šis papildinys yra LABAI resursų reikalaujantis ir pats savaime gali sulėtinti jūsų svetainę, todėl tikriausiai įjungkite TIK įskiepį testavimo metu ir išjunkite jį, kai nedarote specialių bandymų. Atlikdami patikrinimus, taip pat turėtumėte atsižvelgti į papildinio rezultatus, o ne tikrinti tiesioginio įkėlimo laiką, nes papildinys sulėtins svetainės veiklą.

Saugos pataisos

Trys šiame skyriuje aprašyti pataisymai turi apsaugą ir našumo poveikį jūsų svetainei bandant pagreitinti „WordPress“.

19. Užkirskite kelią žiauriems pajėgų išpuoliams

Išpuoliai gali kilti iš bet kur ir bet kada. Jūsų pareiga yra saugoti nuo jų.

 • Geros prieglobos įmonės jau riboja nepavykusių vartotojo bandymų prisijungti skaičių. Pavyzdžiui, „WP Engine“ gali nustatyti, kada robotas bando prisijungti, ir automatiškai grąžins tuščią atsakymą, kad būtų išvengta ateities atakų.
 • Viskas viename „WordPress“ sauga ir ugniasienės papildinys yra išsamus „WordPress“ saugos rinkinys su įvairiomis saugos funkcijomis naujiems ir esamiems vartotojams. Papildinys skirtas daugeliui pažeidžiamų jūsų svetainės aspektų ir užtikrina griežtą jų saugumą.

20. Pašalinkite šlamštą

Šlamštas yra pagrindinis interneto svetainių rūpestis. Šlamštas perkrauna jūsų „WordPress“ duomenų bazę ir sumažina jūsų, kaip žiniatinklio valdytojo, patikimumą. Jis turi būti pašalintas visam laikui. Nors yra daugybė puikių įskiepių, išsiskiria Akismet ir Anti-spam bitė, be kita ko.

Išvada

Nors svarbu optimizuoti jūsų svetainę taip, kad ji būtų našiausia, svarbu atsiminti, kad greitis dar ne viskas. Nors tikrai verta išleisti pinigus ir apkrovos laiką sumažinti nuo 5 sekundžių iki 2 sekundžių – nebūtų optimalu išleisti dvigubai didesnę sumą, kad dar labiau sumažintumėte laiką iki 1,8 sekundės.

Svarbus greitis … bet tai dar ne viskas!

Atvirkščiai, tuos pinigus būtų galima geriau panaudoti reklaminėje kampanijoje. Nepamirškime – pagrindinis veiklos rezultatų gerinimo tikslas yra sulaukti daugiau konversijų.

Tai užbaigia mūsų vadovą, kaip pagreitinti „WordPress“ – ačiū, kad skaitote ir klausėte, kaip pasiekėte iki pabaigos! Kaip visada, jei manote, kad ištaisymas priklauso šiam sąrašui, praneškite mums ir mes jį laiku surasime. Tačiau kol kas tikimės, kad pasinaudosite mūsų pateiktais patarimais, kad paspartintumėte „WordPress“ savo svetainėse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map