Kaip perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org

Kaip perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org

Ar norite perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“ į savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį? Kaip ir daugelis anksčiau, tikriausiai savo WordPress nuotykius pradėjote su tinklaraščiu example.wordpress.com. Tačiau laikui bėgant supratote, kad WordPress.com tinklalapyje nėra tiek daug ką galite padaryti.


Pvz., Jūs negalite pridėti savo skelbimų, papildinių ar net visiškai pritaikyti „WordPress“ temos. Heck, jūs net negalite sekti savo srauto nemokėdami. Galbūt norėtumėte tinkinto domeno vardo, t. Y. To, kas nėra padomenis; žinote, tokį domeną kaip wpexplorer.com.

Nors „WordPress.com“ siūlo galimybę nusipirkti tinkintą domeną, be kitų dalykų, jūs mokėsite priemoką, kad galėtumėte išnaudoti visas savo „WordPress“ svetainės galimybes. Nebent, žinoma, jūs einate su savarankiška „WordPress“ (vadinkime tai „WordPress.org“), kuri žymiai sumažina išlaidas ir suteikia jums tinkinimo galią, kuri jus varo iš proto.

„WordPress.com“ ir „WordPress.org“

Ponios ir vyrai, šiandien neįsigilink į smulkesnę informaciją, mes jau turėjome tą laidą. Ir, jei trūksta geresnės frazės, užblokuokite minėto įrašo citatas:

„WordPress.com“ yra nemokama tinklaraščio ir svetainės kūrimo su „WordPress“ platforma. Jį visiškai valdo „Automattic“ („WordPress“ kūrėjai) ir, kas geriausia, tai viena lengviausių internetinių tinklaraščių tinklaraščių platformų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti ir gauti nemokamą sąskaitą, pasirinkti savo padomenį (pavyzdys: jūsų svetainė.wordpress.com), pasirinkti nemokamą temą ir pradėti pridėti savo turinį. – Kyla

Kiekvieną kartą, kai paklausiu bet kurio atsitiktinio žmogaus apie „WordPress“, 95% respondentų visada mano, kad kalbu apie „WordPress.com“.

„WordPress.org“

Na, ten yra dar vienas „WordPress“ skonis, kurį rasite „WordPress.org“ ir čia mes vėl einame:

„WordPress.org“ gali turėti tą patį pavadinimą ir naudoti tą pačią turinio valdymo sistemą kaip „WordPress.com“, tačiau tai yra visiškai atskiras subjektas. Užuot viską tvarkę „Automattic“, jūs visiškai kontroliuojate savo svetainę. „WordPress.org“ yra savarankiška „WordPress“ versija, kurią galite naudoti kurdami savo svetainę internete. Ir nors ji vis dar turi privalumų ir trūkumų, tai yra mūsų asmeninė mėgstamiausia „WordPress“ forma. – Kyla

Kitaip tariant, tai, kas slypi po tamsiai mėlynos spalvos atsisiuntimo mygtuku „WordPress.org“, leidžia kurti ir pritaikyti bet kurią svetainę po saule. Oi. Priešingai nei „WordPress.com“, jūs galite visiškai valdyti savo svetainę. Įkeliate, atsisiunčiate ir pašalinate visas svetaines, kurių norite.

Galite įdiegti bet kurią norimą temą, taip pat ir tūkstančius papildinių. Kuriate savo svetainę, kad ir kaip norite. „WordPress.com“ turi ribotas funkcijas ir tinkinimo parinktis, ypač jei turite biudžetą.

Šiaip ar taip, nedvejodami perskaitykite daugiau apie „WordPress.com“ ir „WordPress.org“ skirtumus: skirtumus, privalumus ir trūkumus. Dabar, kai mes pašalinome gerklę, kaip būtų, jei susuktų rankoves ir nugrimztų į kokį nors „WordPress“? Nurodymui perkelsiu šią „WordPress.com“ svetainę:

perkelkite tinklaraštį iš wordpress..com į wordpress.org

Į šį rengiamą savarankišką „WordPress“ tinklaraštį:

„selfpress“ - „WordPress“ tinklaraštis prieš turinio importavimą

Ir tada tinkinkite savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį, kad jis atrodytų taip, kaip mūsų „WordPress.com“ tinklaraštis. Dienos pabaigoje sėkmingai perkeliate savo svetainę iš WordPress.com į WordPress.org, taigi nudžiuginkite ��

Kaip perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org

Nemokamas „WordPress.com“ planas pateikiamas kartu su nemokamu priegloba ir padomeniu, o tai reiškia, kad galite paskelbti turinį per kitas 5 minutes. Taip, lygiai taip pat.

Tai visai kita istorija „WordPress.org“ stovykloje. Norėdami paleisti „WordPress“ savarankiškai naudojamą, turite įsigyti žiniatinklio prieglobos planą ir domeno vardą.

Galite įdiegti „WordPress“ savo vietiniame kompiuteryje, kad išbandytumėte vandenis nepatirdami jokių išlaidų. Vietos plėtra yra puiki, tačiau jūsų svetainė nėra prieinama internete. Nebent, žinoma, naudojate nemokamą programą „Local by Flywheel WordPress Development“.

Susijęs skaitymas:

 • „WordPress“ diegimas „Mac“ vietoje su MAMP
 • „WordPress“ diegimas „Windows“ vietoje naudojant WAMP
 • Įdiekite „WordPress“ Ubuntu vietoje naudodamiesi LAMP
 • Vietos „smagračio“ apžvalga: akimirksniu sukurkite vietinę „WordPress“ aplinką (nemokamas įrankis)

Esmė yra ta, kad galite perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į bet kurį savarankiškai prižiūrimą „WordPress“ egzempliorių, nesvarbu, ar tai būtų kompiuteryje, ar serverių, kuriuos teikia interneto pagrindiniai kompiuteriai. Judėkime. Įjungta.

Raskite „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

namecheap-hostingas

Žiniatinklio prieglobos verslo vaikinai iš esmės siūlo jums vietą serveryje ir programinę įrangą (norint sukurti ir valdyti jūsų svetainę + el. Paštą ir tt) už periodinį mokestį. Vėlgi, kodėl jums reikia žiniatinklio prieglobos? Visi failai, sudarantys jūsų „WordPress“ tinklaraštį, yra tiesiogiai naudojami serveryje, be kurio jūsų svetainė neprieinama pasauliui.

„WordPress.com“ galite nemokamai naudotis priegloba (nebent, žinoma, turite premium planą), tačiau čia turite įsigyti prieglobos planą pas bet kurį jums tinkantį prieglobos paslaugų teikėją. Bet kadangi konkurencija yra tvirta ir žvilgsniai padarys beprotiškų dalykų, kad tik tave laimėtų, mes sudarėme šį puikų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių sąrašą, kad būtų lengviau išsirinkti geriausius.

Kad jums būtų dar lengviau, nors čia yra trumpas mūsų mėgstamų prieglobos variantų sąrašas skirtinguose kainų taškuose:

 1. WP variklio valdoma „WordPress“ priegloba: Mūsų manymu, geriausias „WP Engine“ prieglobos pasirinkimas. Tai yra tas, kurį mes naudojame ir kuriuo pasitikime, kad priglobtume visas savo svetaines ir „WordPress“ temų demonstracines versijas. Tai greita, patikima, o jų komandai malonu dirbti. Planai prasideda nuo 29 USD per mėnesį (dar mažiau, kai naudojate mūsų „WP Engine“ reklaminį kodą, kad sutaupytumėte 20%), o žinojimas, kad jūsų svetainė yra greita ir saugi, yra verta išlaidų!
 2. „Cloudways“ valdomų debesų priegloba: Itin greitas debesų priegloba, kurią greitai nustatoma ir kurią galima lengvai išplėsti, augant jūsų svetainei. Nuo 7 USD per mėnesį yra daugybė įvairių debesies talpinimo parinkčių iš „Cloudways“, įskaitant „Digital Ocean“, „Amazon Web Service“, „Google Cloud“ ir dar daugiau, lengvai nustatant „WordPress“ 1 paspaudimu..
 3. „Bluehost“ bendras priegloba: Nauji „WordPress“? Išbandyti vandenis naujoje svetainėje? „Bluehost“ bendrojo prieglobos kaina yra tik 2,95 USD per mėnesį, naudojant „Bluehost“ reklaminį kodą, todėl tai yra prieinama prieglobos galimybė iš gerai žinomo kompiuterio.

Sukurti prieglobos sąskaitą yra taip paprasta, kaip pyragą, ir tai turėtumėte padaryti per mažiau nei 5 minutes. Gerai, 10 minučių. Jei jums reikia pagalbos, mes visada esame čia.

Gaukite domeno vardą

Dabar jums reikia tik domeno vardo, būtent taip žmonės internete randa jūsų svetainę. Jei jau turite domeno vardą, jums tiesiog reikia nurodyti jį į savo prieglobos sąskaitą. Jūsų kompiuteris parodo, kaip, taigi nesijaudinkite. Jūs netgi galite perkelti savo tinklaraštį į savo padomenį.

Jei esate naujasb, nusipirkite domeno vardą, atspindintį jūsų „WordPress“ svetainę, tačiau venkite termino „WordPress“ domeno pavadinime, nes – autorių teisės. Vis dėlto galite naudoti WP santrumpą tiek, kiek norite.

Puikių domenų vardų pavyzdžiai yra WPExplorer.com, „WebDesignLedger.com“, ir WPExplorer.com. Domenams naudoju „Namecheap“.

Tada turite susieti savo domeno vardą su prieglobos paskyra. Jūsų žiniatinklio priegloba parodo, kaip susieti savo domeną su prieglobos paskyra, taigi nenusivilkite vienos karoliuko. Tai paprasta procedūra, tačiau gali tekti šiek tiek palaukti, kol pakeitimai pasiskirsto.

Kai domeno vardas bus susietas su jūsų prieglobos paskyra, būsite pasiruošę įdomiai daliai: įdiegti savarankišką „WordPress“.

Įdiekite savarankišką „WordPress“

Jei ką tik pirmą kartą nusipirkote žiniatinklio prieglobos paskyrą, ji turi būti tikrai įdomi. Vaikščiodamas į šoną. Įdiegkime „WordPress“, taigi patraukite gėrimą ar bet ką kita ir tiesiog užvirkite. Dauguma šiuolaikinių interneto prieglobų siūlo „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu, o tai reiškia, kad jums tereikia tik pažymėti ir spustelėti savo kelią į naują „WordPress“ tinklaraštį.

Svarbu patikrinti, ar daugybė pasirinkimų siūlo „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu, ypač jei nesate specialistas, išmanantis techniką. Patikėk manimi, jūs nenorite prarasti savo kelio aplink serverių aplinką – tai bjauru. Kaip pasiklysti miške prieš pat miegą. Vis dėlto „WordPress“ diegimas rankiniu būdu yra vaikų žaidimas su diegimo vadovas iš „WordPress.org“.

Pavyzdžiui, naudodamas „Namecheap cPanel“ (žiūrėk, aš ten taip pat priglobu), man tereikia spustelėti „Softaculous Apps Installer“ ir išsirinkti „WordPress“ iš plataus programų sąrašo.

softaculous-app-installer-namecheap

Štai „Softaculous“ ekranas su pasirinktu „WordPress“:

„Softaculous-wordpress-install-first“

Tada pasirinkite savo domeno vardą, užpildykite išsamią informaciją ir spustelėkite diegimo mygtuką:

Softaculous-WordPress-instaliacija-antras

Diegimas akimirksniu baigėsi:

Softaculous-WordPress-diegimas-padaryta

Jei atnaujinsite savo domeno vardą, pamatysite numatytąjį „WordPress“ diegimą:

WordPress-Org-numatytasis-diegimas-su-2017 tema

Jūsų asmeninis „WordPress“ tinklaraštis yra pritaikytas pritaikyti ar dar ką nors. Galite prisijungti ir daryti bet ką, būdingu „WordPress“ stiliumi.

Palyginimui, pataisykite mane, jei klystu, tinklaraštis „subdomain.wordpress.com“ neturi nieko savarankiškame tinklaraštyje tinkinimo ir funkcijų prasme. Negaliu to pakankamai pabrėžti.

Jūsų turinio perkėlimas

Dabar, kai jau turite savo priglobtą svetainę, galite perkelti turinį iš savo „WordPress.com“ svetainės.

1 veiksmas: eksportuokite turinį iš „WordPress.com“

Ei, patikrink tai. Ši dalis čia, ši dalis yra lengviausia šiame vadove. Tam praktiškai nieko nėra; tiesiog importuojate savo turinį į savo naują tinklaraštį. Kažką išsirink čia ir nunešk ten, žinai, toks dalykas.

Štai keletas neprivaloma dalykai, kuriuos galbūt norėsite pašalinti:

 • Apsvarstykite galimybę pašalinti puslapius ir įrašus, kurių nenorite, nes importavimo funkcija pateikia visus įrašus – juodraščius, šiukšliadėžę ir visus.
 • Taip pat išvalykite savo priglobtą tinklaraštį, kad išvengtumėte prieštaringų įrašų.

Na, surinksime jūsų turinį. Prisijunkite prie savo „WordPress.com“ tinklaraščio naudodami pavyzdį.wordpress.com/wp-admin. Žinoma, jūs norite pakeisti aukščiau esančio URL „pavyzdžio“ dalį savo padomeniu. Tai pateks tiesiai į „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę:

WordPress-admin-prietaisų skydelis-wordpresscom

Eikite į Įrankiai> Eksportuoti (esančią meniu apačioje), norėdami pasiekti eksporto ekraną:

eksporto ekrano pradžios ir eksporto mygtukas

Kaip matote, čia yra dvi galimybės – nemokama ir mokama. Jums nereikia mokėti, nebent esate linkę (išlaikyti šeimą laimingą), todėl pasinaudokite šia galimybe pasirinkdami nemokamą parinktį. Spustelėkite mygtuką Pradėti eksportą, kuris nukreipia į šį ekraną:

atsisiųsti-eksportuoti-failą-wordpresscom

Čia pasirinkite norimą perkelti turinį. Pasirinkau „Visas turinys“, kad galėčiau viską eksportuoti. Tada paspauskite mygtuką Atsisiųsti eksporto failą ir išsaugokite gautą XML failą savo kompiuteryje. Jums viskas gerai. Pirmą kartą taip pat padarė keletą klaidų. Klysti yra žmogiška.

2 veiksmas: importuokite turinį į savo savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį

Pirmiausia pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „WordPress“ importuotojo papildinys. Prisijunkite prie savarankiško „WordPress“ tinklaraščio ir eikite į Įrankiai> Importuoti:

Autonominis „WordPress“ tinklaraščio importo ekranas

Tada pereikite prie „WordPress“ skyriaus ir spustelėkite nuorodą Vykdyti importuotoją (žr. Paveikslėlį aukščiau). Kitame ekrane pasirinkite XML failą, kurį gavote iš savo „WordPress.com“ tinklaraščio, ir paspauskite Įkelkite failą ir importuokite mygtukas:

įkelti failą ir importuoti ekraną

Kitame ekrane priskirkite importuotą turinį esamiems autoriams jūsų savarankiškame tinklaraštyje. Be to, pažymėkite žymimąjį laukelį „Atsisiųsti ir importuoti failų priedus“, kad galėtumėte importuoti laikmenas. Tada spustelėkite mygtuką Pateikti:

priskirti autorių-importuoti-mediją-ekraną

Kiek laiko trunka importavimas, visiškai priklauso nuo jūsų įkelto failo dydžio. Natūralu, kad norint įkelti daugiau turinio reikia daugiau laiko, tačiau dienos pabaigoje turėtumėte pamatyti šį ekraną:

importuoti turinį į asmeninį priglobtą „WordPress“

Dabar pažiūrėkime, kaip atrodo naujai importuotas turinys mūsų savarankiškame tinklaraštyje:

baigtas importuoti tinklaraščio turinys-išvaizda

Urrrgh! Tai tikrai vienas netikėtas reginys. Na, mes turime skirtingą temą (paprasčiausia „Beans WordPress“ temos rėmelių forma – skaitykite daugiau apie „WordPress“ temų rėmus). Vis dėlto ten esantis meniu atrodo siaubingai. Panašu, kad dabar ji nukris bet kurią minutę.

Apskritai, sėkmingai importavau savo žinutes ir puslapius. Importavimo funkcijos grožis yra tai, kad galite importuoti viską, įskaitant laikmenas, komentarus, kategorijas ir žymas. Tačiau iš „WordPress.com“ negalite importuoti papildinių, valdiklių ir temų.

Nors esate ekscentriškas ir galite tinkinti savo priglobtą tinklaraštį, tačiau taip, kaip norite, mes atliksime šio tyrimo metu mūsų priglobtą tinklaraštį, kad jis atitiktų mūsų „WordPress.com“ tinklaraštį.

Kaip tinkinti asmeninį tinklaraštį

Pasirinkite „WordPress“ temą

Mūsų „WordPress.com“ tinklaraštis yra sukurtas remiantis „Kažkas žuvytėmis“ tema iš „WordPress“ saugyklos. Viskas, ką dabar turiu padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti temą savarankiškame tinklaraštyje. Tiesiog eikite į Išvaizda> Temos ir viršuje spustelėkite mygtuką Pridėti naują.

Bendra „WordPress“ tema

Jei jūs ieškote aukščiausios kokybės temos, mes negalime rekomenduoti visos temos. Tai populiariausia tema dėl priežasties – joje yra visos funkcijos, kurių jums gali prireikti, įmontuotos tiesiai į šią temą. Tema pateikiama su pasirinktine išplėstine „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės versija, kad galėtumėte sukurti pasirinktinius puslapių išdėstymus greitai, nesudėtingai demonstruojamų prekių importuotojų. galite iš karto savo svetainę atrodyti kaip bet kurią temos demonstracinę versiją ir geriausius slankiklius, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti įspūdingus animuotus slankiklius bet kuriame puslapyje. Jei perkate aukščiausios kokybės temą, tokią kaip „Total“, pirmiausia turėsite atsisiųsti įdiegiamą temos ZIP failą.

Tada įkelkite savo temą arba įveskite jos pavadinimą (veikia tik tada, jei tema prieinama nemokamame „WordPress“ temos saugykloje) paieškos laukelyje ir paspauskite „Enter“, kaip parodyta žemiau:

įkelti arba ieškoti-„WordPress“ -tema-WordPress-Org

Kitas, tiesiog vykdykite nurodymus, kad įdiegtumėte ir suaktyvintumėte savo temą. Jei planuojate atlikti reikšmingus temos pakeitimus, apsvarstykite galimybę naudoti „WordPress“ vaiko temą. Pažiūrėkime, kaip atrodo mūsų savarankiškas tinklaraštis:

savarankiškai teikiamas tinklaraštis įdiegus temą

Neblogai, atrodo beveik kaip mūsų „WordPress.com“ svetainė, tiesa? Mums tereikia perkelti porą dalykų ir pridėti porą papildinių, kad būtų galima įkelti. Tiesiog prisijunkite prie pažįstamo administratoriaus prietaisų skydelio ir pakeiskite bet ką.

Pvz., Norėdamas pakeisti svetainės pavadinimą, turiu tiesiog prisijungti prie savo priglobto tinklaraščio ir pereiti į Nustatymai> Bendrieji. Kad galėčiau tinkinti savo beprotiškai bjaurų meniu, man tereikia pereiti į Išvaizda> Meniu. Norėdami pridėti valdiklį „Apie mane“, kurį matėte šoninėje juostoje, pirmiausia įdiegčiau vaizdo redagavimo priemonės papildinį, pvz Juodosios studijos „TinyMCE“ valdiklis ir pritaikykite.

Kitaip tariant, galite tinkinti savo savarankišką priglobtą tinklaraštį, kad ir kaip norėtumėte, nes dabar galite įdiegti „WordPress“ papildinius ir daryti bet ką pagal savo temas. Pvz., Aš pritaikiau savo savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį ir baigiau tuo:

savarankiškai prižiūrimas tinklaraštis „wordpress-org-after-customization“

Panašu, kad mūsų tinklaraštis „WordPress.com“, ir man užtruko mažiau nei 5 minutes, nes jūs jau turite tai padaryti.

Papildomos pastabos

Sėkmingai perkėlėte savo „WordPress.com“ tinklaraštį į „WordPress.org“, tai reiškia, kad dabar jūs valdote savo svetainę. Jūs nusipelnėte vainiko ir gėrimo. Kaip honoraras didėja jūsų garbė ir atsakomybė. Jūs esate atsakingi už svetainių tvarkymo užduotis, tokias kaip saugumas, SEO, atsarginės kopijos, šlamštas ir pan.

Turite ne tik nemokamą prieglobą ir nemokamą padomenį, bet, bent jau, jie padėjo jums vaikščioti. Nepaisant to, išlaikykite savo prieglobos sąskaitą ir domeno vardą, kad būtų užtikrinta, jog jūsų tinklaraštis visą laiką yra internete.

Jei laiku neatnaujinsite savo domeno vardo, kažkas gali jį naudoti. Kartą pamečiau domeną, kuris nukreipė į socialinio tinklo svetainę kažkokiam Vokietijos akcijų brokeriui. Mokykis iš mano klaidų, mokykis, mokykis. Bet neatrodykite taip liūdnai, tai buvo svetainės kaltė, aš dar neatradau „BuddyPress“.

Patikrinkite nuorodas ir vaizdus

Perkėlę įsitikinkite, kad visos nuorodos ir vaizdai veikia, kad būtų išvengta bjaurios problemos, dėl kurios nutrūkusios nuorodos. Jei kai kurie jūsų vaizdai buvo palikti, kaip tai daroma didžiulėse svetainėse, apsvarstykite galimybę juos naudoti Vaizdo teleporteris arba Automatinis vaizdų įkėlimas.

Yra dar vienas dalykas – esamų abonentų perkėlimas nepakenkiant jų jausmams. Ar importavimas į savarankišką „WordPress“ pritraukia jūsų „WordPress.com“ prenumeratorius? Deja, ne. Čia jums reikia madingo papildinio, žinomo kaip „Jetpack“.

Pirmiausia įdiekite „Jetpack“ ir tada perskaitykite tai išsamus judančių abonentų vadovas į asmeninį „WordPress“ tinklaraštį.

Kas dar? Taip, prašau pranešti vartotojams apie perkėlimą arba naudoti Svetainių peradresavimo paslauga tai kainuoja 13 dolerių per metus. Jums tiesiog reikia pirmųjų metų.

Baigiamieji žodžiai

Tinklaraščio perkėlimas iš WordPress.com į WordPress.org yra paprastas darbas. Tiesiog atsisiųskite XML failą iš savo „WordPress.com“ tinklaraščio, įkelkite į savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį, tinkinkite išvaizdą, šiek tiek tvarkykite namus, praneškite vartotojams arba peradresuokite vartotojus ir esate auksiniai..

Ar anksčiau perkėlėte tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org? Jei taip, ką jūs sužinojote? Turite klausimą ar pasiūlymą?

Jei šis įrašas nepaaiškino jūsų situacijos, nedvejodami užduokite savo klausimą komentaruose. Džiaugiamės galėdami suteikti ranką. Džiaugiasi ir geriausiais dalykais judant (ir po jo)!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map