Kaip perkelti savo “WordPress” svetainę iš

Kaip perkelti savo

Kompiuteryje (arba vietiniame serveryje) įdiegtas virtualus interneto serveris leidžia lengvai ir greitai sukurti ir pritaikyti „WordPress“ svetainę. Kadangi kiekvieną redagavimą reikia išsaugoti ir atnaujinti, „WordPress“ svetainės kūrimas tiesioginiame serveryje gali lengvai virsti košmaru, atsižvelgiant į pralaidumo ir interneto srauto apribojimus..


Dėl šios priežasties dauguma kūrėjų teisingai pasirenka visą „WordPress“ kūrimo naštą – vietiniame serveryje ir vėliau įkelia gatavą svetainę į tiesioginį serverį. Panašiai būsimi svetainės atnaujinimai daromi ir tikrinami vietoje prieš įkeliant juos į gyvą aplinką.

Šiame įraše aš išnagrinėsiu „WordPress“ svetainės perkėlimo iš vietinio serverio į tiesioginį serverį procesą. Šis procesas leidžia saugiai perkelti visą savo svetainės turinį (vaizdus, ​​įrašus ir puslapius), taip pat temas ir papildinius iš kompiuterio katalogo į pagrindinio kompiuterio gamybos serverį. Akivaizdu, kad yra keletas naudingų papildinių, kurie gali paversti šį procesą vėžiu, tačiau visada naudinga išmokti rankinį procesą.

Būtinos sąlygos

Šiame vadove manau, kad jūs jau įvykdėte keletą išankstinių sąlygų. Tai tik keli paprasti reikalavimai, kurių jums reikės norint pradėti.

1. Vietinis „WordPress“ diegimas

Turėtumėte turėti „WordPress“ svetainę, veikiančią jūsų kompiuteryje. Norėdami sužinoti daugiau apie savo „localhost“ aplinkos nustatymą, patikrinkite mūsų vadovus, kaip įdiegti „WordPress“ vietoje, arba „Checkout Local“ su „Flywheel“..

2. Prieglobos planas

Jums taip pat reikės aktyvaus prieglobos plano, siūlančio PHP ir „MySQL“ palaikymą. Laimei, dauguma prieglobos paslaugų teikėjų palaiko PHP ir MySQL. Dar geriau, kad daugelis teikėjų siūlo „WordPress“ įdiegimo scenarijus vienu spustelėjimu, kad jums nereikėtų atlikti rankinės sąrankos..

Be abejo, mes rekomenduojame „WP Engine“ valdomą „WordPress“ prieglobą – būtent taip mes valdome visas mūsų svetaines ir tiesioginių temų demonstracines versijas. Be to, dėl „WP Engine“ intuityvaus administravimo skydelio jūsų svetainės yra lengvai valdomos. Planai prasideda nuo 29 USD per mėnesį už vieną instaliaciją (tačiau naudodamiesi mūsų nuoroda galite gauti 2 mėnesius nemokamus metinius planus). Jei dar nesate pasirengę tokiai kainų žymai, galite rasti puikų bendrojo naudojimo pradžios planą, kurio kaina yra maždaug 3 USD per mėnesį iš tokių kompanijų kaip „Bluehost“ ar „SiteGround“..

3. SFTP prieiga

Ir galiausiai, jūs turėtumėte turėti SFTP prieigą prie savo prieglobos paskyros kartu su kliento programa, tokia kaip „FileZilla“. Tai naudosite failams įkelti į pagrindinį kompiuterį. Arba „cPanel“ galite naudoti parinktį „File Manager“, tačiau skirtingai nei SFTP, „cPanel“ nepateikia vietinio katalogo struktūros rodinio. Gerai, kad, turėdami visa tai vietoje, turėtume būti pasirengę eiti.

1 būdas: eksportuokite ir importuokite turinį naudodami pagrindines „WordPress“ funkcijas

Greitas ir paprastas būdas perkelti „WordPress“ svetainę iš vietinio serverio į gamybos aplinką yra naudojant „WordPress“ įmontuotą eksporto įrankį. Šis metodas daro prielaidą, kad „WordPress“ jau yra įdiegta ir nustatyta jūsų tiesioginio prieglobos paskyroje ir yra jokio turinio jūsų tiesioginėje svetainėje. Tai labai svarbu, nes „WordPress“ importavimo funkcija nepervers esamo turinio, tiesiog pridės prie jo. Jei turite seną turinį, visada galite naudoti mūsų vadovą, kad galėtumėte iš naujo nustatyti „WordPress“ svetainę, kad galėtumėte švariai įdiegti, kad galėtumėte dirbti su.

Gerai – jei norite pradėti perkelti savo svetainę, eikite į savo vietoje įdiegtą „WordPress“ informacijos suvestinę ir slinkite žemyn iki Įrankiai. Pasirinkite Eksportuoti ir pažymėkite radialinį mygtuką „Visas turinys“.

„WordPress“ atsisiųsti eksporto failą

Tai atsiųs į jūsų kompiuterį XML failą. Faile bus visa išsami informacija apie jūsų svetainės turinį (nebent pasirinkote pavienio turinio atsisiuntimo parinktį, pvz., Tik jūsų įrašus, puslapius, pasirinktinį įrašo tipą ar laikmeną)..

Dabar prisijunkite prie savo tiesioginės „WordPress“ svetainės, tada suaktyvinkite temą ir papildinius, kuriuos naudojote vietiniame serveryje. Kai tai bus padaryta, eikite į Įrankiai> Importuoti.

„WordPress“ importuoti „LocalHost“ turinį

Jei būsite paraginti įdiegti „WordPress“ importavimo papildinį, padarykite tai ir suaktyvinkite. Galiausiai naudokite papildinį, kad importuotumėte .xml failą, kurį eksportavote iš savo vietinio kompiuterio. Norėdami tai padaryti, pirmiausia spustelėkite Vykdyti importuotoją „WordPress“ antraštės parinktys (Pastaba: taip pat galite naudoti importuotojo funkciją norėdami perkelti turinį iš kitų šaltinių, tokių kaip „Blogger“, „Tumblr“ ir kt.).

„WordPress“ pasirinkite norimą importuoti XML failą

Kitas naudoti Pasirinkti failą parinktį pasirinkti savo XML failą, tada spustelėkite norėdami įkelti ir importuoti. Dabar tiesiog laukite, kol jūsų turinys bus importuotas. Kiek ilgai lauksite, priklausys nuo to, kiek turinio importuosite, ir nuo jūsų prieglobos plano.

Šis metodas perkels jūsų įrašus, puslapius, laikmenas ir meniu į jūsų tiesioginę svetainę. Jūs, be abejo, turėsite nustatyti savo meniu vietas ir vėl pridėti savo valdiklius, tačiau atsižvelgiant į tai, kad visa kita perkelta jums, tai yra puiki galimybė, jei nenorite įdiegti jokių papildomų papildinių ar apdoroti perkėlimo rankiniu būdu..

2 būdas: naudokite papildinį, norėdami perkelti „WordPress“ svetainę

Jei norite sklandžiai perduoti savo svetainę, galbūt reikėtų apsvarstyti papildinį. Greita „Google“ paieška parodys daugybę nemokamų ir aukščiausios kokybės parinkčių, tačiau čia yra mūsų trys mėgstamiausi (plius trumpas paaiškinimas, kaip jas naudoti norint perkelti jūsų svetainę)..

„DesktopServer“

Kodėl verta naudoti „DesktopServer“

„DesktopServer“ yra aukščiausios kokybės programinė įranga, kurią galite naudoti „WordPress“ diegdami vietoje savo kompiuteryje („Mac“ ar PC). Tai leidžia lengvai nustatyti virtualų pagrindinį kompiuterį, kopijuoti bandymo svetaines, sukurti vietinę daugiavietę svetainę, archyvų svetaines ir dar daugiau. Tačiau viena iš geriausių „DesktopServer“ savybių yra tai, kad galite lengvai perkelti vietinę svetainę į savo meilės serverį naudodami nemokamą „DesktopServer“ papildinys.

Tiesiog įdiekite papildinį, eksportuokite savo svetainę iš vietinės „DesktopServer“ sąrankos (būtinai pasirinkdami parinktį „Gauti tiesioginę prieglobos serverio informaciją“) ir importuokite naudodami papildinį. Voila! Tačiau galite apsilankyti jų internetiniuose dokumentuose ir pamatyti daugiau vadovų kaip įdiegti “DesktopServer” į savo tiesioginį serverį.

„BackupBuddy“

Atsarginė „WordPress“ svetainės kopija

Kitas fantastiškas sprendimas yra „iThemes“ sukurta „BackupBuddy“. Šis puikus įskiepis yra geriausias sprendimas tvarkyti savo svetainių atsargines kopijas. Su ja galite sukurti visas svetainių atsargines kopijas (duomenų bazes ir visas), planuoti įprastas atsargines kopijas, saugoti savo kopijas (vietoje arba per „BackupBuddy Stash“) ir net atkurti savo svetainę naudodami „ImportBuddy“..

Bet ar žinojai, kad „BackupBuddy“ taip pat galite naudoti norėdami perkelti savo vietinę svetainę į gyvą? Jei norite perkelti savo svetainę iš kompiuterio į internetą (arba iš pagrindinio kompiuterio į pagrindinį kompiuterį), galite naudoti įmontuotas „BackupBuddy“ perkėlimo funkcijas. Papildinys tvarko domeno pakeitimus, automatiškai pakeičia jūsų URL ir visa kita, kad sklandžiai pereitų jūsų svetainė į jūsų didelį debiutą.

Kopijavimo aparatas

Kopijavimo priemonės „WordPress“ papildinys

Galiausiai, kopijavimo įrenginys yra nuostabus „Freemium“ papildinys, kurį galite panaudoti tvarkydami savo svetainės atsargines kopijas ir perkėlimus. Su Nemokamas kopijavimo priemonės papildinys galite lengvai susikurti savo atsargines atsargines kopijas, kurti svetainių rinkinius (turinio, temos ir papildinių paketą pakartotiniam naudojimui klientų svetainėse) ir lengvai perkelti savo svetainę iš vietinio į gyvą (tiesiog įdiekite papildinį vietoje, kad jį pakeistumėte, tada įdiekite į jūsų tiesioginė svetainė naudojant tą patį papildinį).

Arba, jei ketinate naudoti „Duplicator Pro“, galite naudoti papildomas funkcijas numatytoms atsarginėms kopijoms, sinchronizuotoms saugykloms („Amazon“, „Dropbox“, „Google Drive“ ir kt.), Suderinamumui keliose svetainėse, „cPanel“ API, el. Pašto pranešimui, palaikymui ir dar daugiau. Vieneri metai kainuoja mažiau nei „Nike“ treniruoklių pora, ir žinoti, kad jūsų svetainė yra saugi, yra daugiau nei verta.

3 būdas: Rankiniu būdu perkelkite failus iš vietinio į tiesioginį serverį

Paskutinė jūsų galimybė yra rankiniu būdu perkelti savo svetainės failus. Tam reikės serverio prieigos. Iš esmės procesas apima duomenų bazės failo atsisiuntimą iš vietinio diegimo, teisingų maršrutų redagavimą prieš importuojant jį į naują duomenų bazę serveryje ir galutinai įkeliant visą vietinio „WordPress“ diegimo turinį..

Eksportuokite savo duomenų bazės failą

Norėdami pradėti, suaktyvinkite vietinį serverį ir eikite į phpMyAdmin – tiesiog įveskite „localhost“ / „phpmyadmin“ į savo interneto naršyklę. Šiame pavyzdyje naudoju XAMPP ir štai kas yra mano „phpMyAdmin“ sąsaja atrodo taip:

„phpMyAdmin“

Kairėje esančiame skydelyje yra išvardytos visos duomenų bazės. Pasirinkite vietinės „WordPress“ svetainės duomenų bazę ir spustelėkite Eksportuoti viršuje „phpMyAdmin“ langas. „Greitas“ eksporto būdas pasirinktas pagal numatytuosius nustatymus. Palikite jį nepažeistą ir spustelėkite Eik.

Eksportuoti duomenų bazės lenteles

SQL failas (pvz., „My_test.sql“) bus eksportuotas į jūsų kompiuterio atsisiuntimų aplanką.

Modifikuokite failų kelius

Kurdami „WordPress“ svetainę nuo pat pradžių, atminkite, kad visi jūsų URL adresai bus absoliutūs. Kitaip tariant, visos nuorodos į jūsų turinio failus (įrašai, vaizdai, įrašų tipai) prasidės nuo http: // localhost /. Turite modifikuoti šią tiesioginio diegimo nuorodų struktūrą, kitaip jūsų turinys nebus tinkamai rodomas įkėlus duomenų bazės failą.

Norėdami tai padaryti, naudokite kodų rengyklę, norėdami „surasti ir pakeisti“ ką tik eksportuotą duomenų bazės failą. Aš naudoju „Notepad ++“ ieškodamas ir pakeisdamas „http: // localhost / my_test“, pakeisdamas jį tiesioginiu URL. Aš tiesiog sukūriau „my_test“ aplanką savo domeno šakniniame aplanke. Jei ketinate diegti tiesiai šaknyje, jums nereikės kurti jokio aplanko, todėl jūsų pakaitinis URL turėtų būti paprasčiausiai http://www.yourdomainname.com. Įkelsite vietinius „WordPress“ aplankus į public_html (jūsų prieglobos paskyros šaknis).

Modifikuokite failų kelius

Pakeitę URL, išsaugokite ir uždarykite.

Sukurkite naują duomenų bazę savo prieglobos paskyroje

Dabar jūs atlikote pagrindinę dalį vietiniame serveryje. Laikas sukonfigūruoti tiesioginę aplinką ir pagaliau nusiųsti failus, kad jūsų svetainė galėtų veikti tiesiogiai. Tai, kaip sukonfigūruosite naują „WordPress“ svetainės duomenų bazę, priklausys nuo jūsų prieglobos.,

Jei jūsų plane naudojamas „cPanel“ (pvz., „Bluehost“ ar „HostGator“), atidarykite jį iš savo prieglobos paskyros ir naršykite „MySQL“ duomenų bazės.

Sukurkite naują duomenų bazę

Kai pasirinksite „MySQL“ duomenų bazės, būsite paraginti įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai yra nauja vartotojo abonementas, kuris bus susietas su nauja jūsų svetainės duomenų baze. Atkreipkite dėmesį į asmeninę informaciją, pvz., Vartotojo vardą ir slaptažodį, nes jų jums reikės konfigūruojant duomenų bazės failą „WordPress“. Naujai sukurta duomenų bazė turės tą patį pavadinimą, kurį pasirinkote.

Jei naudojate valdomą prieglobos paskyrą, galbūt neturite „cPanel“. Pvz., Naudodamiesi „WP Engine“ galite sukurti naują diegimą pagal savo planą, tiesiog prisijungę prie savo paskyros ir spustelėję Pridėti diegti saitas.

„WP Engine Add Install“

Tada užpildykite reikiamą informaciją (kurią, beje, dar neturite parengę domeno, galite nustatyti, kad tai būtų pertvarkymo svetainė).

Pridėti „WP Engine“ informaciją apie įdiegimą

Viskas! Jūsų naujoji svetainė (ir duomenų bazė) yra paruošta.

Įkelkite duomenų bazės failą į naują duomenų bazę

Dabar, kai tiesioginiame serveryje turite naują (tuščią) duomenų bazę, laikas įkelti duomenų bazės failą, išsaugotą jūsų kompiuteryje. Naršykite į „phpMyAdmin“ savo kompiuterio sąsają ir pasirinkite Importuoti. Naršykite ir pasirinkite SQL duomenų bazės failą, kurį vietiniame serveryje eksportavote iš savo svetainės.

Jei jūsų priegloboje nėra „phpMyAdmin“, naudokite Duomenų bazės atkūrimas galimybė „MySQL“ duomenų bazės. Tai daro tą patį – leidžia naršyti ir pasirinkti SQL failą.

„MySQL“ duomenų bazė

Duomenų bazės failui importuoti naudojau atkūrimo parinktį. Atminkite, kad tai yra labai svarbus žingsnis, nes jis leidžia atkurti savo svetainę tiksliai tokią, kokia ji buvo vietiniame diegime. Dabar liko tik taisyti wp-config.php failą, įkelkite svetainės failus ir pataisykite nuolatines nuorodas, ir mes imsimės darbo.

Pataisyti wp-config.php Byla

Atidaryk wp-config.php failą savo kodų rengyklėje (suraskite vietinį „WordPress“ diegimo aplanką). Čia yra tik informacija, kurią reikia pakeisti:

 • apibrėžti („DB_NAME“, „jūsų_duomenų bazė“);
 • apibrėžti (‘DB_USER’, ‘your_database_user’);
 • apibrėžti (‘DB_PASSWORD’, ‘your_database_password’);
 • apibrėžti (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Tiesiog užpildykite nustatymus, kuriuos apibrėžėte kurdami duomenų bazę tiesioginiame serveryje 3 žingsnyje. Norėdami nurodyti pagrindinio kompiuterio vardą, įveskite serverio IP adresą arba palikite jį kaip vietinis dvasininkas jei jūsų šeimininkas aiškiai tai sako. Paliksiu savo vietinį asmenį, kaip čia aiškiai pasakyta: „Norėdami prisijungti prie šios duomenų bazės scenarijuje, veikiančiame jūsų žiniatinklio serveryje, turėtumėte naudoti „localhost“ kaip pagrindinio kompiuterio vardą. “ Redagavę nustatymus, išsaugokite ir uždarykite failą. Nekeiskite nieko daugiau.

Pastaba: Įsitikinkite, kad išsaugojote savo senų vertybių kopijas. Jei kas nors nepavyktų, visada galite sugrįžti.

Įkeliami svetainės failai

Atėjo laikas perkelti tikruosius „WordPress“ svetainės failus, nes viską nustatėme tiesioginiame serveryje. Suaktyvinkite savo SFTP klientą ir prisijunkite prie savo prieglobos paskyros naudodami išsamią SFTP ryšio informaciją. Galite juos gauti iš savo kompiuterio, jei jų dar neturite. Kai kuriems prieglobos paslaugų teikėjams SFTP prisijungimai yra tokie patys kaip „cPanel“ informacijos.

Kai būsite prisijungę, naršykite public_html arba www aplanką (arba aplanką šaknyje, kuriame norite įdiegti savo „WordPress“ svetainę) ir nukopijuokite visus failus iš savo „WordPress“ diegimo aplanko vietiniame serveryje į šį katalogą tiesioginiame serveryje.

Modifikuoti nuolatines nuorodas

Paskutinis žingsnis yra modifikuoti naujos svetainės nuolatinės nuorodos struktūrą, kad ji atitiktų jūsų senosios svetainės vietiniame serveryje struktūrą. Norėdami tai padaryti, eikite į savo naujosios svetainės administratoriaus informacijos suvestinę ir naršykite Nustatymai> Pastovios nuorodos. Pasirinkite struktūrą, kurią naudojote vietiniam diegimui, ir išsaugokite. Dabar jūsų „WordPress“ svetainė turėtų būti tiesiogiai rodoma.

Išvada

Dabar jūs turėtumėte tinkamai suprasti, kas nutinka perkėlus vietinį „WordPress“ diegimą į tiesioginį serverį. „WordPress“ suteikia daug lankstumo ir lengvo naudojimo. Kūrimasis „localhost“ suteikia galimybę neribotai pataisyti ir pritaikyti, nes ten galite sau leisti daryti klaidas, kurių negalite sau leisti tiesioginėje, gaminimo aplinkoje..

Koks yra geriausias būdas įkelti „WordPress“ svetainę iš vietinio kompiuterio į tiesioginį serverį? Kokia buvo jūsų patirtis, jei anksčiau esate išgyvenę šį procesą? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map