Kaip perkelti tinklaraštį iš vidutinės į „WordPress“

Kaip perkelti tinklaraštį iš vidutinės į „WordPress“

Terpė yra internetinių dienoraščių platformos ir socialinio tinklo hibridas. Sophie Maoura, „B2B“ partnerystės „Medium“ vadovė, vadina ją socialinio turinio platforma. Jų pačių žodžiais, „Vidutinė yra vieta, kur svarbūs žodžiai“ Taigi nenuostabu, kad „Medium“ yra mėgstami tinklaraštininkų, tačiau populiarumo požiūriu ji vis tiek atsilieka nuo „WordPress“.


„WordPress“ išlieka populiariausias visų tinklaraščių platforma, kurioje kiekvieną mėnesį skelbiama „WordPress“ 70 milijonų naujų tinklaraščių įrašų. Kontrolės trūkumas ir netikrumas skelbiant trečiųjų šalių platformoje lėmė tai, kad žmonės perėjo į „WordPress“ iš „Medium“, juk nė vienas tinklaraštininkas nenori atsidurti „juodo veidrodžio“ epizode, nekontroliuodamas savo likimas ar veiksmai. Nemažai pramonės atstovų, įskaitant „Slack“, „The Awl“, „Kino mokyklos“ atmetėjusieji, perkėlė savo leidinius iš „Medium“ atgal į „WordPress“.

Judėjimas iš vidutinės į „WordPress“

Internetinių dienoraščių kūrimas naudodamas savo privalumus. jis siūlo integruotą platinimo kanalą, kuriame naudojamas įsitraukimu pagrįstas algoritmas, leidžiantis lengvai pasiekti naujas auditorijas. Be to, jis periodiškai siunčia savo bendruomenei pranešimus, padidindamas jūsų galimybes pasiekti platesnę auditoriją. Terpė taip pat siūlo potencialų paieškos rezultatų padidėjimą, nes domeno reitingas yra 94 (o tai pralenkia net Vikipediją). Kadangi jis jau yra optimizuotas mobiliesiems ir jame taip pat yra skirta programa, tinklaraštininkams nereikia jaudintis kuriant reaguojančią svetainę jų tinklaraščiui. Kadangi „Medium“ yra savarankiškai naudojama platforma, nereikia jokių techninių įgūdžių. Tinklaraštininkams nereikia spręsti jokių techninių su priegloba susijusių problemų.

Nepaisant daugybės pranašumų, „Medium“ yra ne visi vaivorykštės ir vienaragiai. Tai neprilygsta „WordPress“ siūlomam lankstumui ir pritaikomumui. Turinio ir vertimo pinigais strategijų kontrolė, galimybė pritaikyti CTA, siekiant skatinti prenumeratas, padidėjęs SEO reitingas ir mažesnė tikimybė, kad žiūrovai atitraukia konkurentų turinį, yra pagrindinės priežastys, dėl kurių perjungiama į „WordPress“ iš „Medium“. Jei kuris iš šių dalykų jums atrodo tinkamas, būsimasis vadovas yra viskas, ko jums prireiks, kai perkelsite savo tinklaraštį į „WordPress“.

„WordPress.com“ arba „WordPress.org“ ir koks skirtumas?

„WordPress.com“ yra „Freemium“ svetainių talpinimo paslauga, kurią teikia „WordPress“, o „WordPress.org“ yra savarankiška priegloba. Nemokamas „WordPress.com“ planas nesuteikia jums savo pasirinktinio domeno vardo ir jūs gaunate tik padomenį. Jūsų svetainės URL bus rodomas kaip name.wordpress.com/, kuris skaitytojams neatrodo profesionalus ir kliudo jūsų asmeniniam prekės ženklui..

Pajamų gavimas iš tinklaraščio „WordPress.com“ taip pat tampa iššūkiu, nes negalite vykdyti jokių filialų rinkodaros programų ar skelbti tiesioginių skelbimų per tokių skelbimų tinklus kaip „Google Adsense“. Norėdami užsidirbti iš savo srauto, galite užsiregistruoti „WordPress“ pelno dalijimosi programoje „WordAds“. Taip pat yra tam tikrų apribojimų, susijusių su tinkinimu ir galimybe įtraukti dienoraščių papildinius, kurie, jūsų manymu, gali būti ribojantys.

Kita vertus, „WordPress.org“ yra patikimesnis, suteikia prieigą prie visų „WordPress“ siūlomų funkcijų ir leidžia augti abonentams bei užsidirbti pinigų tinklaraščiui. Taigi šiame įraše aptarsime, kaip perkelti jūsų „Medium“ tinklaraštį į „WordPress.org“, kad išryškintumėte tikrąją „WordPress“ galią (sužinokite apie tai, kodėl išsamiame „WordPress.com“ palyginime su „WordPress.org“).

Kaip perkelti savo vidutinį dienoraštį į?

Terpė yra savarankiška ekosistema, todėl jūsų tinklaraščio turinio perkėlimas iš terpės į „WordPress“ nėra paprastas procesas. Eksporto failo formatas yra ne XML, bet HTML. Terpės RSS laukai taip pat neatitinka įprastų RSS standartų, tačiau turėdami tinkamus įrankius ir žinodami rankoves, galite tai padaryti su minimaliomis įmanomomis pastangomis..

Čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kaip perkelti „Medium“ tinklaraštį į „WordPress“.

1. Gaukite tinkintą savo tinklaraščio domeno vardą

„GoDaddy“ domeno vardo paieška

Pirmasis savarankiško „WordPress“ tinklaraščio sudarymo žingsnis yra tinkinto domeno vardo turėjimas. Domeno vardas yra URL, kuris yra jūsų svetainės adresas internete. Kadangi „Medium“ nebeteikia pasirinktinių domenų, gali būti, kad neturėsite įregistruoto domeno vardo savo tinklaraštyje „Terpė“.

Yra daugybė pardavėjų, iš kurių galite įsigyti savo tinklaraščio domeno vardą (pavyzdžiui, „GoDaddy“ siūlo skatinti pirmuosius metus užfiksuoti aukščiausios klasės domeno vardą tik už 4,99 USD). Jei jau esate užregistravę domeno vardą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai nukreipti DNS (domenų vardų sistemą) atgal į „WordPress“ svetainę. Jei reikia pagalbos, galite naudoti mūsų „WordPress“ DNS vadovą.

Pasirinkdami domeno vardą, mes taip pat siūlome pridėti SSL ir pasirinkti HTTPS protokolą, kad užtikrintumėte savo „WordPress“ svetainės saugumą. Tai ne tik padaro jūsų tinklaraštį patikimesnį, bet ir gali šiek tiek padidinti „Google“ paieškos reitingą.

2. Nustatykite savo interneto prieglobą

Jūsų „WordPress“ svetainei reikia serverio vietos, kad ją būtų galima saugoti, o interneto prieglobos įmonės tai padarys už jus. Yra daugybė „WordPress“ suderinamų prieglobos paslaugų teikėjų, kurių kainų diapazonas yra įvairus ir kurį galite pasirinkti. Šis geriausių „WordPress“ prieglobos parinkčių vadovas apima įvairius prieglobos tipus ir įmones, kurias „WPExplorer“ rekomenduoja kiekvienam..

Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių tiesiai šviesiai jums sako, ar jų paslaugos suderinamos su „WordPress“, ar ne. „WordPress“ svetainės talpinimui reikalinga PHP versija 7.3 ir naujesnė bei „MySQL“ versija 5.6 ir naujesnė, kad palaikytų „WordPress“ prieglobą (rašymo metu). Nors gera mintis dar kartą patikrinti pareigūną dabartiniai „WordPress“ reikalavimai kad būčiau tikras.

Kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, siūlome, jei įmanoma, naudoti valdomą „WordPress“ prieglobą. Dėl valdomo prieglobos jums nereikia jaudintis diegiant ar prižiūrint „WordPress“, nes prieglobos įmonė tuo pasirūpins už jus. Į daugelį mūsų rekomenduojamų valdomų prieglobos įmonių yra „WP Engine“, „Kinsta“ ir „Media Temple“.

3. Įdiekite „WordPress“

Jei nuspręsite atsisakyti valdomo „WordPress“ prieglobos bendro, debesies ar VPS plano, tada turėsite įdiegti „WordPress“ savo serveryje. Dauguma „WordPress“ prieglobos įmonių leidžia jums įdiegti „WordPress“ siūlant diegti vienu spustelėjimu C skyde. Jei ne, patikrinkite internetinę savo plano dokumentaciją arba susisiekite su prieglobos palaikymo komanda, jei norite surūšiuoti diegimo procesą.

4. Eksportuokite gaminius iš „Medium“

„Medium“ tinklaraščio turinys eksportuojamas HTML formatu, o ne XML. Dėl RSS skirtumų ir skirtumų RSS turinio importavimas į „WordPress.org“ yra sudėtingas uždavinys, todėl, norint kovoti su formatų nesuderinamumu, jums reikės pasirinkti apvalų požiūrį..

Pats turinio eksportas yra lengva užduotis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atidaryti vartotojo nustatymus, spustelėkite skyrių „Paskyra“, slinkite žemyn ir spustelėkite „Atsisiųsti informaciją“. Visų internetinių dienoraščių ir turinio, kurį bendrinate „Medium“, ZIP failas, turimi įrašai ir juodraščiai, jūsų profilio puslapyje esanti informacija bus išsiųsta į jūsų registruotą el. Pašto adresą HTML failų pavidalu..

Eksportuokite straipsnius iš „Medium“

Nuoroda bus aktyvi 24 valandas po el. Laiško gavimo. Terpė taip pat suteikia jums galimybę pakeisti el. Pašto ID, kai iš jo eksportuojate turinį.

5. Importuokite straipsnius į „WordPress“

Norėdami naudoti „WordPress.org“, galite paleisti vidutinį failą „WordPress to Medium“ importuotojo įrankyje, kuris konvertuoja failą į „WordPress“ parengtą formatą. Eikite į „WordPress“ svetainės administratoriaus skyrių ir spustelėkite „Įrankiai“ ir pasirinkite „importuoti“. Kai pasirinksite „WordPress“ importuotojo įskiepis ir įdiekite, viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti „paleisti importuotoją“ ir paleisti.

Straipsnių importavimas „WordPress“

Kitas būdas tai padaryti yra naudojant neapdorotą jūsų vidutinio sklaidos kanalo URL kodą. Kai pateksite į puslapio kodą ir išsaugokite jį savo kompiuteryje, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami puslapį, bus sukurtas XML failas. „WordPress“ naudodamiesi XML failo atsisiuntimo papildiniu, visą „Medium“ tinklaraščio įrašų turinį galite perkelti į „WordPress“..

Importuoti naudojant vidutinį tinklaraščio sklaidos kanalą

Trečiasis būdas, nors taip pat galima naudoti žiedinę sankryžą. Vidutinius failus galite importuoti į WordPress.com, tada WordPress.com failus (kurie yra XML formato) galima eksportuoti ir importuoti į WordPress.org. Suprantama, jei nenorite peršokti visų lankelių ir viską atlikti tokiu būdu, tačiau žinojimas, kad turite šią parinktį, nepakenks.

6. Gaukite žiniasklaidos turinį „WordPress“

Importuodamas turinį, „WordPress“ importuotojas paragina priskirti autorių. Galite importuoti autoriaus profilį iš laikmenos arba sukurti naują profilį. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pačių.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad vidutinio dydžio eksporto faile nėra vaizdų, kuriuos galbūt naudojote savo tinklaraščio žinutėse. Eksportuoti failai yra HTML formato, vaizdai pateikiami naudojant nuosavą terpės kompaktinį diską (turinio pateikimo tinklą). Tai reiškia, kad norėdami priglobti vaizdus „WordPress“ tinklaraštyje, turėsite naudoti išorinį importuotoją arba įkelti juos rankiniu būdu į savo tinklaraščio įrašus.

7. Prireikus pridėkite URL peradresavimus

Anksčiau „Medium“ leido vartotojams turėti savo pasirinktinius domenus, todėl buvo galimybė peradresuoti vidutinius įrašus į „WordPress“ svetainę. Nukreipę savo domeno vardą į naujus „WordPress“ serverius, jums tereikėjo naudoti peradresavimo papildinį. Tiesiog pridėkite vidutinį URL kaip šaltinio URL ir naują „WordPress“ URL kaip tikslą. Įskiepiai patinka Mielių SEO pasiūlykite šią funkciją, todėl ją lengva valdyti prietaisų skydelyje.

Paprasti „WooCommerce“ patarimai: Yoast SEO peradresavimai išparduodamų produktų

Deja, jei turite „Medium.com“ domeną, šiuo metu nėra galimybės nustatyti URL peradresavimų iš „Medium“ tinklaraščio į naująjį „WordPress“ tinklaraštį.

Dabar, kai perkėlėte savo tinklaraštį į „WordPress“, liko tik tinkinti jūsų tinklaraštį su tema ir keletas naudingų papildinių.

8. Tinkinkite savo dizainą naudodami „WordPress“ temą

Tinkinkite savo dizainą naudodami „WordPress“ temą

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ siūlo daugybę nemokamų „WordPress“ temų, prieinamų tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio (skiltyje Išvaizda> Temos). Yra tūkstančiai aukščiausios kokybės „WordPress“ temų, turinčių dar daugiau funkcijų. Jei nežinote, nuo ko pradėti, štai keletas populiariausių „WordPress“ tinklaraščių temų, kurias galite pradėti.

Bet kokiu atveju pasirinkite temą, kuri atspindi jūsų tinklaraščio esmę ir susilieja su jūsų asmeniniu prekės ženklo identitetu. Įdiegę temą nepamirškite nustatyti naršymo meniu ir pridėti valdiklių prie šoninės juostos ar poraštės (atsižvelgiant į temą). Tinkamai organizuotas naršymo meniu yra naudingas lankytojams, norintiems rasti kelią į tinklaraštį.

9. Pasirinkite ir pridėkite naudingų papildinių

Pasirinkite ir pridėkite naudingų papildinių

Nors „WordPress“ yra daugybė papildinių, iš kurių galite pasirinkti (tiesiog eikite į Įskiepiai> Pridėti naujų, kad naršytumėte juos iš savo informacijos suvestinės), kramtyti daugiau nei tai, ką galite įkandinėti, nėra išmintinga strategija. Per daug gali sukelti papildinių konfliktus, kurie savo ruožtu gali sugadinti jūsų svetainę. Taigi rinkitės ir rinkitės tuos, kurie, jūsų manymu, yra be galo būtini jūsų tinklaraštyje.

Paprastai rekomenduojame naudoti optimizavimo papildinį, pvz Mielių SEO, šlamšto filtras kaip Akismet, ir saugos papildinį, pvz., „iThemes Security“ arba „VaultPress“. Be to, yra daugybė įskiepių, skirtų renginių kalendoriams, el. Prekybos parduotuvėms, tiesioginiams pokalbiams ir dar daugiau. Pagalvokite ir išsirinkite sau geriausius papildinius.


Tinklaraščio perkėlimas iš vidutinio į „WordPress“ gali atrodyti sudėtinga užduotis. Bet dienos pabaigoje, kai nuspręsite tai padaryti, pamatysite, kad tai nėra taip sunku, net jei tai yra išsamus procesas. Baigę atlikite išsamų savo svetainės patikrinimą. Įsitikinkite, kad visi vidiniai ir išoriniai saitai yra vietoje ir tinkamai veikia, ir būkite pasirengę visiškai išnaudoti „WordPress“ siūlomą laisvę ir lankstumą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map