Kaip perkelti į „WordPress“ iš bet kurios svetainės ar TVS

Kaip perkelti į „WordPress“

Jei kada nors norėjote perkelti savo dabartinę svetainę į „WordPress“, tada sveikiname – jūs pasirinkote protingą sprendimą. Jūsų pasirinkta platforma pasitiki milijonai žmonių ir verslo atstovų iš viso pasaulio, pradedant jaunais tinklaraštininkais, trokštantiems rašytojų ir baigiant tokiais milžinais kaip „The New York Times“.


Šios mokymo programos tikslas yra pateikti išsamią apžvalgą, kaip pereiti iš bet kurios svetainės į „WordPress“. Mes išmoksime šiuos dalykus:

 • Migracijos proceso planavimas
 • Darbų, kuriuos reikia atlikti prieš perkėlimą į svetainę, sąrašas
 • Faktinis migracijos procesas

Žemės patikrinimas

šviesoforas-876055_1280

Pradėkime nuo pradžių. Mes turime savo šaltinio svetainė ir mes turime paskirties (arba tikslo) svetainė kurią maitins „WordPress“. Šaltinio svetainė šiuo metu yra internete. Savo vadove apibrėžiame dviejų tipų šaltinių svetaines:

 1. Bėgimas CMS
 2. Svetainė, kuriai netaikoma CMS

Mes tai išskiriame, kad suprastume darbą, kuris mūsų laukia.

Perėjimas iš kitos CMS

Jei šaltinio svetainę maitina CMS platforma, mums gali pasisekti naudoti „WordPress“ papildinį, kad palengvintų perkėlimo procesą. Nuo 2016 m. Kovo mėn. „WordPress“ kodekse pateikiamas 53 perkėlimo vadovėlių sąrašas, skirtas importuoti turinį iš įvairių turinio valdymo sprendimų, tinklaraščių platformų ir kt. Patikrinkite, ar jūsų CMS yra sąraše (yra didelė tikimybė, kad jis yra), ir atlikite reikiamus veiksmus. migracijai. Jei jūsų CMS nėra įtrauktas į „WordPress“ kodeką, tada galbūt norėsite patikrinti „WordPress“ papildinių saugykla, arba ieškokite kai kurių vadovėlių internete. Blogiausia, kad svetainę turėsite perkelti rankiniu būdu.

Perėjimas iš statinės svetainės

Rankiniu būdu perkelti savo svetainę į „WordPress“ gali būti sudėtinga, tačiau vis dėlto ji yra nepaprastai svarbi. Toliau pateikiami keli požymiai:

 • Jūs galite labiau valdyti savo svetainės turinį – žinote apie kiekvieną sukurtą įrašą, puslapį, kategoriją ir žymas, daugiausia todėl, kad kuriate juos rankiniu būdu.
 • Tai yra gera mokymosi patirtis – neautomatiškai perkėlę savo svetainę į „WordPress“ gausite aiškų „WordPress“ funkcijų ir funkcijų supratimą. Jūs gaunate praktinę viso proceso sesiją.

Tvirto migracijos plano sudarymas

rašykite-593333_1280

Mano supratimu, yra du migracijos proceso planavimo būdai.

 • Mąstymas iš dabartinės / šaltinio svetainės perspektyvos.
 • Planavimas „WordPress“ požiūriu.

Nesu a metodo gerbėjas, nes perkėlimo metu jis sukuria daug nereikalingų pridėtinių išlaidų. Kad viskas vyktų sklandžiai, planuojame savo perkėlimo procesą, turėdami omenyje paskirties CMS, ty „WordPress“.

Iš esmės “WordPress” saugo turinį pranešimų ir puslapių pavidalu (ir kaip įprastų įrašų tipus pažengusiems vartotojams) ir organizuoja juos naudodami kategorijas ir žymas. Taigi mūsų turinio pertvarkymo plano tikslas būtų susisteminti jį pagal įrašus ir puslapius ir suskirstyti juos į kategorijas pagal žymas ir kategorijas.

Pvz., Jei jūsų dabartinė CMS buvo „Tumblr“, tada geriau planuoti, kaip pertvarkyti tavo turinį, kad atitiktų „WordPress“ svetainės struktūrą, o ne diegti papildinius, kurie atkartotų „Tumblr“ elgesį „WordPress“.

Suplanuosime savo naują „WordPress“ svetainę šiose antraštėse:

1. Reorganizuokite esamą turinį

biuro reikmenys-1149055_1280

 • Aiškiai nustatykite žinutes ir puslapius dabartinėje svetainėje. Jei nežinote, koks yra įrašas ir puslapis, galbūt norėsite tai patikslinti. Statiškose svetainėse nėra tipiško „pranešimo“.
 • Pvz., Apsvarstykite šaltinio svetainę, kurioje pateikiamas restorano meniu. Pagrindinis puslapis, apie mus ir meniu puslapiai būtų klasifikuojami kaip „WordPress“ puslapis. Kita vertus, tokie pranešimai kaip nauji renginiai, akcijos ir naujienų atnaujinimai būtų laikomi „WordPress“ paštu.

2. Pasirinkite tinkamą interneto prieglobą

interneto priegloba

 • Jei norite paleisti „WordPress“ svetainę bendro naudojimo prieglobos aplinkoje, turi būti prieinami du pagrindiniai komponentai – PHP ir „MySQL“. Beveik visi Bendrosios prieglobos įmonės, tokios kaip „HostGator“ ir „BlueHost“, šiuos komponentus (ir daug daugiau) turi įdiegti pradiniuose paketuose. Kai kurios bendrojo prieglobos įmonės, tokios kaip „SiteGround“, siūlo specializuotą „WordPress“ prieglobą už bendrojo prieglobos kainas.
 • Taip pat galite priglobti savo svetainę „WordPress.com“, kuri vėlgi turi savo apribojimų ir pranašumų rinkinį.
 • Jei lankotės iš intensyvaus srauto svetainės, geriausia būtų pasirinkti Tvarkomos „WordPress“ prieglobos paslaugą, tokią kaip „WPEngine“, kuri jums paprastai išrašo sąskaitą pagal unikalių puslapių peržiūrų skaičių. Pagrindiniai valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumai yra aukščiausio lygio saugumas, greitas įkrovimo laikas ir garantija, kad jūsų svetainė nenuslūgs srauto metu..

3. Suplanuokite naują svetainės struktūrą

hierarchija

 • Domenas: Idealiu atveju turėtumėte įdiegti naują „WordPress“ svetainę tame pačiame domene. Tai nepakenks jūsų esamiems SEO balams.
 • Diegimo katalogas: Jei planuojate naudoti „WordPress“ kaip internetinių dienoraščių platformą, atskirai nuo pagrindinės svetainės, tada galbūt norėsite ją įdiegti kitame aplanke ar padomenyje. Diegdami „WordPress“ turite būti atidūs pasirinkdami diegimo katalogą.
 • Subdomenai: Domenų ar padomenių atveju „WordPress“ norite įdiegti savo baziniame arba „šakniniame“ kataloge, o ne aplanke. Numatytasis diegimo programa visada sukuria naują aplanką pavadinimu „wp“ – to greičiausiai nenorite.
 • Meniu: Meniu planavimas yra labai svarbus norint užtikrinti gerą vartotojo patirtį ir SEO. Suplanuokite savo meniu struktūros komponentus taip, kad juos būtų lengva sekti..

4. Sekite SEO pokyčius

SEO

 • Meta aprašymai: Kalbėdamas apie „WordPress“ SEO, niekada negali būti taip pat atsargus. Geriausia vieta išmokti „WordPress SEO“ yra sekti vadovus Moz arba Mielės. Jei laikas leidžia, perskaitykite ir įgyvendinkite vadovą nuo galo iki galo.
 • Peradresavimas: Jei ankstesnėje svetainėje turite tinkintus URL, įsitikinkite, kad po perkėlimo jie vis dar veikia, naudodami Peradresavimo papildinys. Iš esmės papildinys valdo 301 peradresavimą ir seka 404 klaidas nereikalaudamas žinių apie „Apache“ .htaccess failus.

5. Kontaktinės formos ir šlamštas

raidė-1

 • Kontaktinės formos: Net jei jūs tik pradedate veiklą ir atrodo, kad niekam nėra jokios priežasties su jumis susisiekti, aš rekomenduočiau palaikyti kontaktą iš. Tai jūsų skaitytojams sako, kad esate atviras pasiūlymams, atsiliepimams, naujoms verslo galimybėms ir tt, kuriuos rekomenduočiau Susisiekite su 7 forma, nes tai yra labai paprasta nustatyti ir mano mėgstamiausia. Taip pat galite sužinoti geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius.
 • Šlamštas: Šlamštas bet kuriai svetainei visada yra skausmas. Dienoraščiuose tai yra didesnė problema, nes kiekvienas įrašas turi komentarų formą. Taigi labai rekomenduojama įdiegti anti-spam įskiepį kaip Akismet.

6. Pasirinkite temą

Wpexplorer

 • Nemokama arba „Premium“ tema? Pasirinkite temą, atitinkančią dabartinius ir būsimus reikalavimus. Jei tai nemokama tema, įsitikinkite, kad ji yra iš garsaus šaltinio, pavyzdžiui, „WordPress“ temos saugyklos. Aukščiausios kokybės temos, tokios kaip „WPExplorer“ bendra tema, paprastai yra geriau suprojektuotos ir siūlo daugiau funkcijų, kurios tinka daugybei rinkinių.
 • Temos greitis: Daugybė temų nėra optimizuotos atsižvelgiant į puslapio greitį. Tai netyčia paveiktų jūsų SEO ir sugadintų vartotojo patirtį. Prieš pasirinkdami temą, įvertinkite ją naudodami „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas ir „Pingdom“ puslapio įkėlimo testas.
 • Temos rėmai: Tačiau, jei norite, kad naujoji „WordPress“ svetainė atrodytų tiksliai kaip ankstesnė svetainė, tuomet turėtumėte pagalvoti apie pasirinktinės temos plėtrą. Tačiau paprastai tai yra daug brangesnė nei „WordPress“ temos įsigijimas. Tokiu atveju įsitikinkite, kad pasirinkote „WordPress“ temos pagrindus, tokius kaip „Thesis“, „Headway Themes“ ar „Genesis Framework“. Jie iš esmės atitiks jūsų ateitį pagal struktūrą ir saugumą.

7. Atsarginės kopijos

Atsarginis kompiuterio raktas, mėlynas, skirtas archyvavimui ir saugojimui

Negaliu pabrėžti atsarginių kopijų svarbos – jos buvo, yra ir visada išliks beveik kiekvienam, turinčiam savo svetainę. Peržiūrėkite „Vishnu“ atsarginių „WordPress“ papildinių sąrašą, kad rastumėte jums tinkamiausią sprendimą.

8. Saugumas

saugumas

„WordPress“ saugumas yra vienas iš labiausiai „WordPress“ bendruomenės pradedančių dalyvių pakenktų dalykų. Labai rekomenduočiau perskaityti šiuos patarimus ir įdiegti vieną iš šių „WordPress“ saugos papildinių.

9. El. Komercija

elektroninė prekyba-1

Jei planuojate atidaryti elektroninės prekybos parduotuvę naudodamiesi „WordPress“, aš rekomenduočiau „WooCommerce“ nuo galvos. „WooThemes“, kompaniją, kuriančią šį nuostabų nemokamą papildinį, neseniai įsigijo „Automattic“ (įmonė, sukūrusi „WordPress“), todėl tai yra vienas geriausių e-komercijos papildinių rinkoje..

10. Kiti veiksniai

serija-1247634_1280

Atsižvelgiant į plačią mūsų temos sritį, visiškai įmanoma, kad šiame sąraše neaptarėte elemento, kurio galbūt ieškote. Jų gali būti įvairių – nuo scenarijų, skirtų stebėjimo tikslams, socialinės medijos dalijimosi papildinių, įterptųjų vaizdo grotuvų, tokių kaip Wistia ir kt.

Štai geros naujienos. Atsižvelgiant į didžiulį „WordPress“ populiarumą, visiškai įmanoma, kad tam tikros jūsų naudojamos programinės įrangos / paslaugos kūrėjai turi tam skirtą „WordPress“ plėtinį. „Google“ raktiniai žodžiai „ skirtas „WordPress“ “arba„ kaip naudoti WordPress “- jus gali nustebinti tai, ką rasite.

Kaip vykdyti „WordPress“ perkėlimo procesą

pit-crew-554352_1280

Čia pateiktas nuoseklus „WordPress“ perkėlimo plano procesas.

 1. Atsarginė kopija: Pirmiausia sukurkite dabartinės svetainės atsarginę kopiją.
 2. Jei diegiate „WordPress“ toje pačioje žiniatinklio priegloboje, tada sukurkite priežiūros puslapį, pervardykite jį į index.html.
 3. Įdiekite „WordPress“: Toliau įdiekite naują „WordPress“ kopiją.
 4. Jei ankstesniame žingsnyje buvote sukūrę failą index.html, ištrinkite jį.
 5. Išjungti paieškos variklio matomumą: Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės ir išjunkite paieškos variklio matomumą. Šis žingsnis yra labai svarbus, nes sustabdo turinio rodymą paieškos sistemose, kol nesutvarkysite savo svetainės.
 6. Importuoti turinį: Dabar pradėsime importuoti turinį iš ankstesnės TVS. Patikrinkite oficialus „WordPress“ kodekas išmokti migruoti iš savo CMS į „WordPress“.
 7. Jei jūs naudojote nejudančią svetainę, pats laikas nusiplauti rankas. Kiekvieną senos svetainės puslapį turite rankiniu būdu nukopijuoti ir įklijuoti. Kol esate prie jo, atsiminkite skirtumą tarp įrašų ir puslapių – tai padės geriau organizuoti jūsų turinį.
 8. Tvarkykite turinį: Dabar, kai turinys yra importuotas, laikas jį susisteminti. Pirmiausia sukurkite reikiamas kategorijas, pogrupius, žymas, valdiklius ir meniu. Tai atlikę, atitinkamai sutvarkykite savo turinį. Tai žymi turinio importavimo etapo pabaigą.
 9. Įdiekite pagrindus: Tada įdiekite „WordPress“ temą ir būtiniausius papildinius. Nepamirškite įdiegti kontaktinės formos, šlamšto, atsarginės kopijos ir saugos papildinio. Turbūt pastebėjote, kad nepaminėjau SEO papildinio. Taip yra todėl, kad „WordPress“ įmontuotas SEO yra gana galingas.
 10. Kokybės užtikrinimo testas: Paleiskite savo svetainę per „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas ir „Pingdom“ puslapio įkėlimo testas – tik šį kartą tai bus jūsų turinys. Jei rezultatai atrodo geri, pasirinkote gerą „WordPress“ temą.
 11. Sukurkite svetainės schemą: Svetainių schemos yra esminis bet kurios svetainės komponentas. Kai baigsite struktūruoti savo turinį, galėsite naudoti „Google XML“ svetainės schemos papildinys greitai sugeneruos jūsų „WordPress“ svetainės schemą.
 12. Pataisyti sugadintas nuorodas: Neveikiančios nuorodos yra labai įdomus dalykas. Natūralu, kad augant jūsų svetainei, joje gali kauptis daugybė nebeaktualių nuorodų – dėl to nuorodos nutrūksta. Tokiais atvejais galite tiesiog nukreipti juos į savo svetainės pagrindinį puslapį ar net tam skirtą puslapį, kuriame paaiškinama nuorodos galiojimo pabaiga..
 13. Eiti tiesiogiai: Įgalinkite paieškos variklio matomumą, atnaujinkite savo svetainę „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiuose ir jūsų naujoji svetainė yra aktyvi.

Apvyniokite

Migracija į „WordPress“ iš tiesų yra vienas protingiausių tinklaraštininko sprendimų. Atsižvelgiant į jo universalumą, „WordPress“ gali patenkinti daugumą įprastų žiniatinklio savininko reikalavimų.

Aš bandžiau įtraukti pagrindinius migracijos proceso dalykus. Jei praleidau bet kurį – atsiprašau! Jei turite klausimų, žinote, kur mane rasti. Laukiu jūsų komentarų ir pasiūlymų! Laimingos migracijos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map