Kaip pridėti “Google” šriftus į

Kaip pridėti

Vienas iš būdų žymiai pagerinti savo svetainės dizainą ir profesionalumą yra puikių šriftų naudojimas.


Daugelis žmonių niekada nesvarsto šrifto, kurį naudoja savo svetainėje. Tačiau jei kuriate savo temą arba redaguojate temą, kurią šiuo metu įdiegėte, geras šrifto pasirinkimas turėtų būti didelė proceso dalis.

Savo svetainės šrifto ar šriftų derinio pasirinkimas buvo paprasta ir nuoširdžiai gana nuobodi užduotis. Galite naudoti labai nedaug žiniatinklyje saugių šriftų, tačiau dabar, kai nuolat kuriama daugybė žiniatinkliui optimizuotų šriftų, gali būti sunku išsiaiškinti, kuriuos naudoti..

Sukūrus „Google“ šriftai ir dabar jums prieinamų 900+ šriftų šeimų gero šrifto pasirinkimo procesas yra dar sudėtingesnis. Tačiau per pastaruosius kelerius metus plėtojant „Google Fonts“ bet kurį jūsų pasirinkimą tapo žymiai lengviau įgyvendinti nei bet kada.

Kodėl turėčiau naudoti „Google“ šriftus??

„Google“ šriftai tapo vienu iš didžiausių šriftų šaltinių, kuriuos šiandien galite rasti žiniatinklyje.

Ne tik yra daugiau nei 900 šriftų šeimų, kurias galite naudoti, bet jie yra atvirojo kodo šriftai, kuriuos gali sukurti ir patobulinti bet kas.

Dizaineriai, kuriantys šriftus, turi atlikti svarstymo procesą, kad jų šriftas būtų įtrauktas į „Google“ katalogą. Tai reiškia, kad ne tik prieigą prie tūkstančių dizainerių visame pasaulyje, bet ir šriftų negalima pridėti prie katalogo, prieš tai neįsitikinus, kad jie yra išsamūs ir optimizuoti žiniatinklyje.

Anksčiau skirtingų šriftų naudojimas reiškė, kad žmonės turėjo būti įdiegę šriftą savo kompiuteryje, kad naršyklė galėtų juos tinkamai parodyti. Su „Google Fonts“ visi šriftai yra tiesiogiai pasiekiami iš „Google“ katalogo, užtikrinant, kad jie veiks praktiškai bet kuriame kompiuteryje su bet kuria naršykle. Tai atveria precedento neturinčią laisvę kurti svetaines.

Kaip naudoti „Google“ šriftus savo svetainėje?

Kai kurios „WordPress“ temos, tokios kaip „Total WordPress“ tema, yra į temą integruotos parinktys, leidžiančios lengvai pakeisti „Google“ šriftus. Tiesiog eikite į Tinkinimo priemonė ir spustelėkite Tipografija skirtuke norėdami redaguoti pagrindinius šriftus, šrifto dydį, šrifto svorį ir lygų atstumą tarp elementų visoje temoje.

Bendros temos šrifto parinktys

Tačiau jei naudojate kitą temą, galite pridėti „Google“ šriftus rankiniu būdu arba naudoti papildinį.

„WordPress“ papildiniai, kad būtų galima pridėti „Google“ šriftus

Vienas geriausių nemokamų papildinių, skirtų „Google“ šriftams pridėti prie savo svetainės, yra nemokamas „Google“ šriftų papildinys, kurį galite atsisiųsti iš „WordPress“ saugyklos. Vis dėlto lengviausia atsisiųsti tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tiesiog prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Tada tiesiog ieškokite „Easy Google Fonts“, kad galėtumėte greitai ir lengvai įdiegti.

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kitas puikus jūsų šriftų pritaikymo svetainėje papildinys yra „Yellow Pencil Live CSS“ redaktoriaus papildinys (kuris nemokamai įtrauktas į mūsų Niujorko „WordPress“ temą). Šio papildinio pranašumas yra tas, kad jis ne tik leidžia jums pakeisti savo svetainės šriftus, naudojant paprastą paspaudimo ir redagavimo metodą. Taip pat galite tinkinti visas savo „WordPress“ temos spalvas, šrifto dydžius, šrifto svorį, įklotus, paraštes ir tt.

Kokius šriftus turėčiau naudoti?

Didžiausias „Google“ šriftų katalogo pranašumas taip pat gali apsunkinti jūsų gyvenimą. Yra tiek daug šriftų, kuriuos galima naudoti, kad tinkamo šriftų derinio pasirinkimas ir pasirinkimas gali būti iššūkis.

Pasirinkti šriftai visiškai priklausys nuo to, ką bandote perteikti savo dizainu. Šriftai naudojami norint atkreipti svetainės skaitytojų susidomėjimą. Jie naudojami atkreipti dėmesį į įvairius svetainės aspektus, o puikus dizaineris gali daryti stebuklus labai subtiliai kalbėdamas apie naudojamus šriftus..

Vienas dalykas, kurį turite suprasti, yra skirtumas tarp šrifto ir šrifto. Šios dvi sąvokos dažnai ir neteisingai vartojamos pakaitomis. Šriftas yra visa raidžių, skaičių simbolių ir kt. Kolekcija. Remdamiesi tos kolekcijos dizainu, jūs tai vadintumėte šriftu.

Šriftų klasifikacija

Yra įvairių klasifikacijų, kurias galima pritaikyti šriftams. Tai yra: „Serif“, „Sans Serif“, „Display“, „Rašysena“ (arba scenarijus) ir „Monospace“. Yra ir kitų, naudojamų spausdinti, nors mums dabar nereikės rūpintis jais.

Taigi, kokie yra skirtumai tarp jų?

Serifas Šriftas turi uodegą, pakabintą iš kiekvieno simbolio krašto.

Serifo šriftas

„Sans Serif“ šriftai neturi uodegos.

„Sans Serif“ šriftas

Ekranas šriftai yra neįprasti ir dekoratyvūs.

Ekrano šriftas

Rankraštis šriftai atrodo kaip ranka rašomi kursyviniai arba blokiniai.

Rašysenos šriftas

Galiausiai, monospace šriftai sudaryti iš simbolių, kurie užima lygiai tiek pat vietos.

Vienos erdvės šriftas

Geriausia šriftų kūrimo praktika šriftuose

Yra kelios geriausios praktikos gairės, kurių reikia laikytis renkantis, kuriuos šriftus naudoti.

Tai gera idėja venkite naudoti daugiau nei du skirtingus šriftus kurdami savo svetainę. Gali būti sunku subalansuoti daugiau nei du šriftus. Jei sumaišysite daugiau nei du šriftus vienoje svetainėje, gali kilti rimtų vaizdinių problemų.

Jei naudojate du skirtingus šriftus, pavyzdžiui, vieną pavadinimams ir kitą turiniui, įsitikinkite, kad nesirinkote jų iš tos pačios šrifto klasifikacijos. Tai yra geriausia derinti šriftus. Kitaip tariant, venkite naudoti du skirtingus „Serif“ šriftus arba du skirtingus „sans“ serifo šriftus.

Yra šriftų, kurie tikrai gerai tinka pavadinimams, tačiau nėra idealūs kūno turiniui ir atvirkščiai. Yra svetainių, kurios savo šriftui naudoja šriftus, kuriuos gali būti sunku perskaityti. Turinio šriftai turėtų būti švarūs ir lengvai skaitomi kadangi Pavadinimo šriftai turėtų būti naudojami maksimaliam poveikiui ir atkreipti dėmesį į konkrečias jūsų svetainės sritis.

„Google“ šriftų, skirtų „WordPress“, pakavimas

Kaip jau galite pradėti vertinti, savo svetainės dizaino šriftų pasirinkimas gali būti sudėtingas ir įtraukiantis procesas. Sprendimui yra kur kas daugiau, nei tiesiog pasirinkti bet kuriuos du šriftus.

Yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte stengtis užtikrinti pasirinkdami. Įsitikinkite, kad antraštės klasės hierarchija yra subalansuota ir kad antraštės žymų santykinis dydis sumažėja.

Pusė gero svetainių dizaino ir tipografijos mūšio turi būti suderinta su jūsų pasirinktu šriftu. Tai apima šrifto dydžius, svorius ir tarpus. Naudojant „Google“ šriftus ir „Google Typography“ papildinį, visas šis procesas yra daug lengvesnis nei bet kada. Net turint šiuos išteklius, profesionalus ir subalansuotas spausdinimas vis dar yra iššūkis.

Jei vis dar nesate tikri dėl savo pasirinkimo ir pasiklydote bandydami išsiaiškinti visų variantų skirtumus. Gali būti, kad laikas profesionaliam dizaineriui apsižvalgyti jūsų svetainėje.

Ar savo svetainėje įdiegėte „Google“ šriftus? Ar jau sukūrėte temą, kurioje yra „Google“ šriftai? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie tipografiją ir mėgstamus šriftus toliau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me