Kaip pridėti kontaktinę formą prie

Kaip pridėti kontaktinę formą prie WordPress naudojant 7 ir viso formos kontaktą

Vienas iš interneto svetainių pranašumų yra tas, kad jūs visada galite būti pasiekiami auditorijai, su kuria bandote susisiekti. Ir visai ne tas triukas, kaip pridedant kontaktinę formą arba kontakto puslapį į savo svetainę. Kontaktinė forma yra viena efektyviausių raginimo veikti galimybių svetainėje ir puikus būdas pritraukti lankytojus į jus. Paprasčiau tariant, tai yra ideali komunikacijos priemonė, kuri padidina jūsų svetainės efektyvumą.


Dažnai kontaktinė forma rodoma daugelyje svetainių Kontaktų puslapyje bendruoju formatu. Bet tai taip pat gali būti pritaikyta stiliui palaikyti savo svetainėje. Taip pat galite pastatyti jį po tinklaraščio įrašu arba specialių nukreipimo puslapių apačioje, kad įtikintų lankytojus imtis konkrečių veiksmų.

Kontaktinės formos internete visada buvo didžiulės. Sužinokime kodėl:

 • Kontaktinės formos siūlo 24 × 7 prieigą: Kontaktų forma suteikia galimybę greitai, patogiai ir visą parą pasiekti bet kurį lankytoją.
 • Kontaktinės formos suteikia geresnę vartotojo patirtį: Bendra klientų patirtis yra patobulinta naudojant kontaktinę formą. Galite įgalinti klientą susisiekti su jumis iš bet kurios svetainės vietos. Be to, kontaktinė forma gali būti sinchronizuota su lankytojo naršykle. Tada automatinio užpildymo parinktys gali atsikratyti nuobodulio užpildžius formą. Jei vis dėlto naudojate el. Pašto nuorodą, o ne kontaktinę formą, kliento dėmesys tiesiog persikelia į kitą langą, kad būtų nustatytas numatytasis el..
 • Kontaktinės formos saugo visų įrašų įrašus ir palengvina duomenų tvarkymą: Kontaktinė forma yra vertingas svarbių duomenų šaltinis. Kontaktų formos laukuose nurodydami konkrečią norimą informaciją, galite surinkti tikslią jums reikalingą informaciją. Visą informaciją jūs gausite tokiu pačiu būdu. Tai palengvina atsakymų organizavimą prasmingu būdu.
 • Kontaktinės formos padeda išplėsti abonentų sąrašą: Kontaktinės formos duomenis galima rinkti, sugretinti ir išanalizuoti, siekiant pagerinti rinkodarą ir generuoti potencialius klientus. Formos gali būti suprojektuotos rinkti duomenis automatiškai ir integruoti su Google analizė kad iš to būtų prasminga. Paprastas žymimasis langelis, kviečiantis skaitytoją užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, gali išplėsti jūsų el. Pašto adresus, nebūdamas įkyrus..
 • Kontaktinės formos gali siųsti automatinius atsakymus ir pagerinti darbo eigą: Nustatykite formas taip, kad automatiniai atsakymai būtų išsiųsti komandos nariams ar klientams. Kurkite skaičiuokles ir eksportuokite surinktus duomenis į šiuos lapus tolimesniam naudojimui. Pamatysite, kaip pagerėjo bendra „WordPress“ darbo programa. Be to, galite integruoti formą su tokiomis paslaugomis kaip Trello, Pardavimų galia pagerinti darbo eigą.
 • Kontaktų formos gali būti naudojamos norint paskatinti vartotojus reaguoti: Galite pasiūlyti lankytojams paskatas naudotis kontaktine forma. Tai yra vienas iš būdų padidinti vartotojų įsitraukimą ir pagerinti duomenų rinkimą.
 • Kontaktinės formos gali padėti sukurti prekės ženklą jūsų svetainėje: Kontaktinės formos ne visada turi būti bendros ir nuobodžios. Taip pat galima formuoti formas, kad jos atitiktų jūsų prekės ženklą ar jūsų svetainės stilių. Tai gali padėti padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą ir padidinti jūsų svetainės matomumą internete.
 • Kontaktinės formos paprastai yra saugesnės: Kontaktinės formos yra saugesnis ir patikimesnis būdas rinkti informaciją apie savo klientus.
 • Kontaktinės formos apsaugo jūsų el. Paštą nuo perkrovos ir šlamšto: Jūsų svetainės kontaktinėje formoje automatiškai sumažinamas laiškų, pasiekiančių jūsų gautuosius, skaičius. Tuo pačiu metu formose galite naudoti šlamšto filtrus, kad sumažintumėte šlamšto atsakymus į formas. Ne tik tai, kad kontaktinės formos yra tvarkomos serverio gale, kur jūsų el. Pašto adresas nėra lengvai prieinamas.
 • Kontaktų formos padeda filtruoti nepageidaujamus kontaktus: Paprašę pateikti tam tikrą informaciją (telefono numerį ar adresą) apie kontaktų formoje esantį asmenį, galite išsaugoti nepageidaujamus kontaktus ir užtikrinti, kad tik sudominti skaitytojai galės su jumis susisiekti. Tačiau tai taip pat gali atstoti tikrus vartotojus, todėl naudokitės šia galimybe apdairiai.
 • Kontaktinės formos naudingos ir kitais tikslais: Galite gauti kontaktinę formą, kad galėtumėte atlikti dvigubą pareigą, pavyzdžiui, priimti aukas, rezervuoti ir dar daugiau. Taip pat galite naudoti kontaktines formas norėdami surinkti lankytojų atsiliepimus arba paskatinti juos paprašyti informacijos ar paklausti apie jūsų gaminius.

Kaip pridėti kontaktinę formą į savo svetainę

Dėl daugelio priežasčių temos paprastai neturi integruotų kontaktinių formų. Paprastai jie susideda iš papildinio, kuris tvarko šią funkciją. Šiame įraše tęsime veiksmus, kaip įdiegti „Kontaktų formą 7“ „WordPress“ svetainėje naudodami bendrą temą.

„Total“ rekomenduoja du papildinius, kad būtų galima pridėti kontaktinę formą.  Susisiekite su 7 forma, kuris yra nemokamas ir „Gravity Forms“, jei jūsų pasirinkimas yra „premium“ papildinys. Galite pasirinkti bet kurią iš dviejų parinkčių ir pridėti formas bet kurioje savo svetainės vietoje.

Kontaktinio puslapio pridėjimas naudojant 7 kontaktinę formą ir bendrą temą

Įdiegus „Total“ temą, rekomenduojama įdiegti ir „Kontaktinę formą 7“. Jei neįdiegsite ir nesuaktyvinsite „Contact Form 7“ importuodami demonstracinės versijos pavyzdį, turėsite atsiminti, kad suaktyvinsite jį atskirai, kad galėtumėte naudoti jį savo svetainėje.

Suaktyvinę „Contact Form 7“ papildinį, pamatysite naują meniu elementą „kontaktas“Informacijos suvestinėje. Turėtų būti kontaktinės formos pavyzdys, kuris padėtų jums pradėti. Spustelėkite, kad atidarytumėte „Kontaktų formą“ ir redaguotumėte formos turinį, kad atitiktumėte jūsų reikalavimus. Baigę taisyti, išsaugokite formą, tada nukopijuokite trumpąjį kodą, kad galėtumėte naudoti vėliau.

Žr. Parinktį Papildomi nustatymai redaktoriuje? Naudodamiesi šia parinktimi, galite įtraukti papildomus nustatymus į kiekvieną kontaktų formą. Turėsite pridėti konkretaus formato kodo fragmentus į atitinkamus kontaktinės formos redagavimo ekrano laukus.

Tada iš prietaisų skydelio atidarykite Naujas puslapis. Pavadinkite puslapį taip, kaip norite, aš pavadinau savo puslapį „Kontaktų puslapis“. Išsaugokite savo puslapį kaip juodraštį, tada spustelėkite parinktį „Visual Composer“, kuri jums labiau patinka. Mes naudosime „Frontend“ redaktorius tačiau, jei norite, tuos pačius veiksmus galite atlikti ir pagrindinėje programoje.

Sukurkite naują puslapį

Tai atvers tiesioginį „front-end“ drag and drop redaktorių, kurio pagrindą sudaro. Norėdami įterpti savo kontaktinę formą, tiesiog spustelėkite mėlyną mygtuką + Pridėti elementą.

Visa tema: Pridėti elementą

Kitas pasirinkite Formos trumpasis kodas modulis.

Visa tema: formos trumpųjų kodų modulis

Tada į pirmąjį langelį įklijuokite anksčiau nukopijuotą trumpąjį kodą. Išsaugokite, jei norite įterpti savo formą į puslapį.

Visa tema: Įterpti formą

Dabar galite naudoti įmontuotas formos parinktis, kurias „Total“ įtraukė, kad galėtumėte pritaikyti animaciją, stilių, plotį ir šrifto dydį. Baigę nuneškite savo formos modulį ir spustelėkite mėlyną mygtuką ekrano viršuje, dešinėje, kad Paskelbti jūsų puslapis.

Visa tema: formos parinktys

Tiesioginiame temos tinkinimo priemonėje yra papildomų parinkčių, kurias galite pasiekti naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Eikite į Išvaizda> Tinkinti> Bendrosios temos parinktys> Nuorodos ir mygtukai norėdami redaguoti temos mygtuko stilių, kuris naudojamas jūsų kontaktinėje formoje.

Visa tema: formos mygtuko spalva

Naudodami kitas temas, kuriose nėra formos modulio, galite tiesiog įklijuoti trumpąjį kodą į „WordPress“ teksto rengyklę arba į teksto laukelio modulį.,

Kontaktų formos pridėjimas prie valdiklių šoninėje juostoje

Vietoj viso kontaktinio puslapio (arba galbūt papildomai prie jo), prie visų arba kai kurių puslapių ar įrašų šoninės juostos taip pat galite pridėti kontaktų formos valdiklį. Taip pat galite pridėti ją prie poraštės ar bet kurios svetainės srities, kurioje gali būti valdiklis. Tai padės vartotojams susisiekti su jumis, kad ir kur jie būtų.

„Total“ naudoja vietines „WordPress“ funkcijas. Taigi susipažinimas su tinkinimo priemonės išvaizda ir veikimu suteikia jums pranašumų. „Customizer Manager“ įgalinta pagal numatytuosius nustatymus. Tai prideda naują administratoriaus puslapį Temų skydelis> Tinkinimo priemonės tvarkyklė, kur galite įgalinti / išjungti skyrius iš „WordPress Customizer“. Sužinokite daugiau apie šią funkciją čia.

Bet jei norite tęsti savo užduotį pridėti kontaktų valdiklį, turite pereiti į Išvaizda> Tinkinti.

Pasirodys parinkčių rinkinys, spustelėkite Valdikliai> Pagrindinė šoninė juosta.

„Widget Areas“ temos parinktis įjungta pagal numatytuosius nustatymus. Tai suteikia jums galimybę savo svetainėje sukurti tinkintas valdiklių sritis. Jei ketinate naudoti tik įmontuotas šonines juostas / valdiklių sritis, šią funkciją galite išjungti. Čia galite sužinoti daugiau apie pasirinktinių valdiklių sričių pridėjimą.

„Customizer“ atidaromas kitas skydelis, kuriame yra visos valdiklio parinktys. Pasirinkite Teksto valdiklis, ir jis bus automatiškai įtrauktas į esamus pagrindinės šoninės juostos valdiklius. Tiesiog perkelkite valdiklius ir pakeiskite jų padėtį šoninėje juostoje, tada vilkite ir upuść.

Atidarykite valdiklį „Tekstas“, pridėkite pavadinimą prie valdiklio ir įklijuokite trumpąjį kodą, kurį nukopijavote kurdami kontaktų puslapį..

Dabar galite spustelėti Atlikta> Išsaugoti ir paskelbti.

Dabar šoninėje juostoje turėsite pagrindinę ir funkcinę kontaktų formą („Total“ taip pat turi madingą verslo informacijos valdiklį, kurį galite pridėti savo adreso, kontaktinių numerių ir el. Pašto adresams). Štai kaip mano kontaktinė forma šoninėje juostoje mano skaitytojams atrodo priekyje.

Kontaktinės formos stiliaus / formos keitimas

Iš viso palaikomi visi „Kontaktinės formos 7“ laukai, įskaitant žymimuosius laukelius, radijo mygtukus, išskleidžiamuosius elementus, „reCaptcha“, paslėptus laukus, vietos žymeklio tekstą ir dar daugiau. Tai reiškia, kad jūs galite pakoreguoti savo formų nustatymus, išsiųsti automatinius atsakymus, pridėti temos pavadinimą ir dar daugiau. Pažvelkite į Susisiekite su 7 formos dokumentais sužinoti daugiau apie papildinį ir nuostabias jo funkcijas.

Baigdamas

Pridėkite kontaktinę formą į savo svetainę lengva, tai nekainuoja daug ir padidina efektyvumą bei darbo eigą. Tikrai nėra priežasties, kodėl neturėtumėte naudoti šio paprasto metodo, kad padidintumėte vartotojo patirtį, tuo pačiu įgijdami svarbių klientų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map