Kaip pridėti pasirinktinius šriftus į savo WordPress svetainę

Kaip pridėti pasirinktinius šriftus į savo WordPress svetainę

Kodėl jūsų dienoraštis turėtų būti nuobodus naudojant standartinius šriftus? Leiskite savo tinklaraščiui kalbėti apie jūsų ryškią asmenybę ir temas, kurias apžvelgiate įvairiausiais pasirinktiniais šriftais. Tinkinti šriftai yra puiki savybė, leidžianti jūsų tinklaraščiui atrodyti geriau už kitus.


Pažvelkime į tai; mes visi mėgstame tinklaraščius ir svetaines su tinkamais šriftais. Jie ne tik papuošia svetainę, bet ir padeda pritraukti vartotoją prie jūsų turinio. Tačiau standartinių „WordPress“ šriftų pasirinkimas yra ribotas ir priklauso nuo jūsų naudojamos temos. Geros žinios yra tai, kad galite pridėti juos rankiniu būdu arba naudodami specializuotus papildinius.

Ir čia kyla du klausimai – kur gauti pasirinktinius šriftus skirtas „WordPress“ ir kaip įdiegti pasirinktinius šriftus savo „WordPress“ svetainėje.

Išsiaiškinkime.

 Kodėl turėčiau naudoti pasirinktinius šriftus?

Dienos praėjo, kai „Times New Roman“ ir „Georgia“ buvo laikomi vieninteliais interneto svetainėse esančių tekstų šriftais. Per pastaruosius kelerius metus šriftų erdvė visiškai pasikeitė atsiradus šriftams, tokiems kaip „Google Fonts“ ir kitiems.

Šiandien internete yra šimtai nemokamų šriftų, informacijos ir mokymo priemonių bei dizainui skirtų šaltinių. Priešingai nei „Adobe Illustrator“, „Photoshop“ ir kitose klasikinėse programose, „WordPress“ pagal numatytuosius nustatymus nesuteikia jums visiškos šriftų kontrolės. Tik kai kurios temos pasirenka palaikymą ir naudojimą tinkintus šriftus.

Todėl šiame įraše sužinosite, kaip rasti tinkamus pasirinktinius šriftus ir kaip juos naudoti savo „WordPress“ svetainėje.

Pasirinktinių šriftų naudojimo svarba

Kodėl norite pakeisti šriftus, žodžių įtrauką, tarpus tarp eilučių, tarpus tarp raidžių ar šrifto sodrumą, jūs klausiate? Kad ir kaip būtų, kai kurie tyrimai tai įrodo spausdinimas pagerina skaitymo supratimą.

Daug kas priklauso nuo šriftų konstrukcijos. Sąmoningu ir pasąmoningu lygmeniu – visi įvertina tinklalapio turinį pagal dizainą.

Šrifto dizainas daro įtaką skaitytojams, net jei jie į tai nekreipia dėmesio. Atsisakyti šrifto dizaino reiškia atsisakyti pačios kūrimo! Nuo to priklauso skaitytojo nuotaika. Šriftas arba palengvina skaitymą, arba priverčia vartotojus išeiti iš puslapio.

Visose interneto naršyklėse yra numatytųjų šriftų rinkinys. Tai reiškia, kad jei šriftas nenurodytas puslapio CSS, bus naudojama standartinė versija. Visada galite naudoti numatytuosius šriftus, tačiau jie apsunkina vartotojų darbą. Štai kodėl labai svarbu naudoti pasirinktinį šriftą. Jei jūsų tema neteikia šrifto keitimo galimybių, gali padėti daugelis svetainių ir įrankių.

„Google“ šriftų alternatyvos

Kur rasti pasirinktinius šriftus

Daugelis iš jūsų žino apie nemokamus „Google“ šriftus. Yra dar daug svetainių, kuriose galite rasti gražių šriftų. Kai kurie iš jų yra nemokami asmeniniam naudojimui. Jei jums reikia komercinio naudojimo, tada jums reikia licencijos. „Google“ ir „Adobe Edge“ šriftai yra nemokami. Štai kodėl jie nėra tokie unikalūs. O mums tai netinka.

Štai keletas kiti šaltiniai šriftams surasti nemokamai ir komerciniam naudojimui:

 1. „TemplateMonster“ – „TemplateMonster“ prekyvietės svetainėje rasite viską, kas reikalinga žiniatinklio dizainui. Taip pat yra daugybė šriftų ir šriftų paketų asmeniniam naudojimui už nedidelę kainą. Jie taip pat pristatomi ONE interneto svetainių kūrimo rinkinyje. Kolekcija didžiulė ir kūrybinga. Norėdami padėti išsirinkti, visi šriftai pateikiami brošiūrose ar rėmuose. Kiekvienam šriftui pateikiama ir komercinė licencija.
 2. „MyFonts“ – „MyFonts“ šiuo metu siūlo didžiausią šriftų pasirinkimą pasaulyje. Tačiau kainos čia taip pat yra aukštesniame segmente. Taigi, jei turite ribotą biudžetą, jis gali būti ne jums.
 3. „FontSpring“ – „Fontspring“ parduoda išgalvotus šriftus komerciniam naudojimui. Tačiau beveik bet kurioje šeimoje yra 1-2 nemokami šriftai, kurie gali būti naudojami asmeniniams tikslams. Be to, yra atskiras skyrius su nemokamais šriftais. Kolekcija yra gyvybinga. Bet prieš atsisiųsdami turėsite atidžiai išstudijuoti tam tikro šrifto licencijos informaciją.
 4. Cufonfonts – Tai taip pat plati įvairių šriftų kolekcija. Pasirinkite bet kurį, ir pamatysite puslapį su išsamia informacija apie jį. Yra daugybė nemokamų šriftų, jie yra suskirstyti į atskiras dalis. Rūšiavimo sistema „CufonFonts“ yra gana lanksti ir patogi. Taip pat įtrauktas „Webfont“ palaikymas.
 5. Dafont – Dar viena prieinama 3500 nemokamų šriftų kolekcija. Daugelis jų yra skirti tik asmeniniam naudojimui. Puiki „DaFont“ savybė yra kategorijų sistema. Galite pasirinkti šriftus pagal komiksų, vaizdo žaidimų, senovinius arba stilizuotus kaip japonų rašmenis.

Šriftų pasirinkimas labai vilioja, nes jie visi yra gražūs. Bet jūs neturėtumėte pasirinkti daug. Naudokite ne daugiau kaip du šriftus svetainėje. Tada jūsų svetainės svetainė atrodys nuosekliai. Kai pasirinksite šriftus, būtinai atsisiųskite kiekvieno jūsų naudojamo stiliaus failus (įprastą, paryškintą, kursyvą ir tt)..

Dabar, kai pasirinkote tinkamą svetainės šriftą, sužinokime, kaip jį pridėti.

Kaip pridėti pasirinktinius šriftus

Yra keli būdai, kaip pridėti šriftus „WordPress“ svetainėje:

 1. Papildiniai: šiuo atveju procesui palengvinti naudojami skirtingi „WordPress“ papildiniai.
 2. Rankiniu būdu: naudodamiesi šiuo metodu, jums reikia atsisiųsti šriftą į svetainę ir redaguoti CSS failą.
 3. Temos: daugelyje populiarių temų yra įmontuotos jūsų šriftų tinkinimo parinktys (atkreipkite dėmesį – mes nenagrinėsime šios parinkties, nes procesas skirsis atsižvelgiant į jūsų naudojamą temą, tačiau aukščiausios kokybės temos, tokios kaip „Total WordPress“ tema, bus siūlomos internete dokumentai, kuriuos galite lengvai sekti – pvz., šis vadovas prideda tinkintus šriftus iš viso)

1 variantas – pakeiskite „WordPress“ šriftus naudodami papildinius

Jei mums nerūpi globalūs pokyčiai, galime įdiegti „WordPress“ papildinius, kurie pakeis šriftus jūsų svetainėje.

Individualizuotų šriftų papildinių charakteristikos

Atvirojo kodo programinė įranga turi pranašumą bendruomenės interesams, o WordPress taip pat turi šį pranašumą. Keli „WordPress“ papildiniai leidžia pridėti pasirinktinius šriftus. Kaip išsirinkti tinkamą papildinį, kuriame yra tiek daug? Kokios yra pasirinktinių šriftų papildinių savybės?

Čia yra keli aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

 • Galimybė naudoti pasirinktinį šriftą
 • Galimybė naudoti daugiau nei vieną šriftą
 • Tikslinės antraštės ir komponentai
 • Premija: galimybė pakeisti šrifto parametrus iš vaizdinės rengyklės

Tai viskas. Pirmoji sąrašo ypatybė yra labai svarbi. Visada galite atsisiųsti šriftus iš svetainių, tokių kaip „DaFont“, „Font Squirrel“ ir kt., Tačiau turite sugebėti juos įkelti į „WordPress“..

Pažvelkime į keletą „WordPress“ papildinių, leidžiančių įkelti pasirinktinius šriftus.

Pasirinktinis šriftų įkėlėjas

Pasirinktinis šriftų įkėlėjas

Šis papildinys leidžia atsisiųsti „Google“ šriftus ir pritaikyti juos įvairiems tinklaraščio elementams. Pavyzdžiui, į straipsnio ar puslapio antraštes ar pagrindinę dalį.

Naudokite bet kokį šriftą

Naudokite bet kokį šriftą

Tai yra „WordPress“ papildinys, suteikiantis patogią sąsają, leidžiančią atsisiųsti šriftus ir naudoti juos tiesiogiai per vaizdinę rengyklę. „WordPress“ vaizdinis redaktorius gali automatiškai pakeisti bet kokio teksto šriftą. Šis papildinys siūlo keletą funkcijų, todėl pasirinktinių šriftų pridėjimo procesą tampa daug lengviau valdyti.

WP „Google“ šriftai

WP „Google“ šriftai

„WP Google Fonts“ leidžia naudoti „Google“ šriftų katalogą. Vienas iš nuostabių šio papildinio pranašumų yra beveik 1000 „Google“ šriftų pridėjimas. Nors „Google“ šriftus galite šifruoti rankiniu būdu, daugumai vartotojų yra daug lengviau naudoti papildinį.

Kaip įdiegti šriftus su papildiniu?

Paimkime, pavyzdžiui, WP „Google“ šriftus. Tiesiog įdiekite šį papildinį iš oficialios „WordPress“ saugyklos ir atidarykite „Google“ šriftų skyrių.

WP „Google“ šriftai

Čia pamatysite „Google“ šriftų valdymo skydelį. Pasirinkite šriftus ir pakeiskite įvairius parametrus, tokius kaip šrifto stilius, elementai, kuriems jis taikomas, ir tt.

2 variantas – „WordPress“ pasirinktinius šriftus įdiekite rankiniu būdu

Naudodamiesi „@ font-face“ direktyva, prie savo svetainės galite prijungti vieną ar kelis šriftus. Tačiau šis metodas turi savo privalumų ir trūkumų.

Argumentai už:

 • Per CSS galite prijungti bet kokio formato šriftus: ttf, otf, woff, svg.
 • Šrifto failai bus jūsų serveryje – jūs nebūsite priklausomi nuo trečiųjų šalių paslaugų.

Minusai:

 • Norėdami teisingai sujungti kiekvieno stiliaus šriftą, turite užregistruoti atskirą kodą.
 • Nežinodami CSS, galite lengvai susipainioti.

Bet tai nėra reali problema, jei galite tiesiog nukopijuokite gatavą kodą ir kur reikia nurodyti savo vertybes.

Pastaba: Prieš pradėdami, būtinai sukurkite vaiko temą savo svetainei. Tokiu būdu galite atlikti visus savo vaiko temos pakeitimus, palikdami pagrindinę temą taktiškai, kad galėtumėte lengvai ją atnaujinti, kai to prireiks ateityje.

1 veiksmas: sukurkite aplanką „šriftai“

Savo vaiko temoje sukurkite naują „šriftų“ aplanką, esantį: wp-turinys / temos / jūsų vaiko tema / šriftai

2 žingsnis. Įkelkite atsisiųstus šriftų failus į savo svetainę

Tai galima padaryti per prieglobos valdymo pultą arba per FTP.

Pridėkite visus šriftų failus į naujai pridėtą šriftų aplanką: wp-turinys / temos / jūsų vaiko tema / šriftai jūs sukūrėte.

3 žingsnis. Importuokite šriftus per vaikų temos stiliaus lentelę

Atidarykite vaiko temos failą „style.css“ ir pridėkite šį kodą CSS failo pradžioje (po vaiko temos komentavimo):

@ font-face {
šriftų šeima: 'MyWebFont';
src: url ('šriftai / WebFont.eot');
src: url ('fonts / WebFont.eot? #iefix') formatas ('embedded-opentype'),
URL ('šriftai / WebFont.woff') formatas ('woff'),
URL ('fonts / WebFont.ttf') formatas ('truetype'),
url ('šriftai / WebFont.svg # svgwebfont') formatas ('svg');
šrifto svoris: normalus;
šrifto stilius: normalus;
}

Kur „MyWebFon“t yra šrifto pavadinimas, o src ypatybės (duomenys nurodomi skliausteliuose kabutėse) reikšmė yra jų vieta (santykinės nuorodos). Kiekvieną stilių turime nurodyti atskirai.

Kadangi pirmą kartą sujungiame įprastą stilių, šrifto svorio ir šrifto stiliaus savybes nustatome kaip normalias.

4 žingsnis. Pridedant kursyvas, parašyti taip:

@ font-face {
šriftų šeima: 'MyWebFont';
src: url ('šriftai / WebFont-Italic.eot');
src: url ('šriftai / WebFont-Italic.eot? #iefix') formatas ('embedded-opentype'),
url ('šriftai / WebFont-Italic.woff') formatas ('woff'),
url ('šriftai / WebFont-Italic.ttf') formatas ('truetype'),
url ('šriftai / WebFont-Italic.svg # svgwebfont') formatas ('svg');
šrifto svoris: normalus;
šrifto stilius: kursyvas;
}

Ten, kur viskas sutampa, tik šrifto stiliaus ypatybę pridėjome kursyvu.

5 žingsnis. Norėdami pridėti paryškintą šriftą, pridėkite šį kodą:

@ font-face {
šriftų šeima: 'MyWebFont';
src: url ('šriftai / WebFont-Bold.eot');
src: url ('šriftai / WebFont-Bold.eot? #iefix') formatas ('embedded-opentype'),
URL ('šriftai / WebFont-Bold.woff') formatas ('woff'),
url ('šriftai / WebFont-Bold.ttf') formatas ('truetype'),
url ('šriftai / WebFont-Bold.svg # svgwebfont') formatas ('svg');
šrifto svoris: paryškintas;
šrifto stilius: normalus;
}

Kur šrifto svorio ypatybę paryškinome.

Nepamirškite nurodyti tinkamos kiekvieno stiliaus šriftų failų vietos.

6 žingsnis. Norėdami prisijungti paryškintu kursyvu, įveskite:

@ font-face {
šriftų šeima: 'MyWebFont';
src: url ('šriftai / WebFont-Italic-Bold.eot');
src: url ('šriftai / WebFont-Italic-Bold.eot? #iefix') formatas ('embedded-opentype'),
url ('šriftai / WebFont-Italic-Bold.woff') formatas ('woff'),
url ('šriftai / WebFont-Italic-Bold.ttf') formatas ('truetype'),
url ('šriftai / WebFont-Italic-Bold.svg # svgwebfont') formatas ('svg');
šrifto svoris: paryškintas;
šrifto stilius: kursyvas;
}

Na, viskas! �� Dabar prie savo svetainės prijungėte keturis šriftų stilius.

Tačiau yra viena pastaba – šis šrifto ryšys bus neteisingai rodomas „Internet Explorer 8“. Paguoda yra tai, kad vis dar yra labai mažai žmonių, naudojančių IE8.

„WPress“ tinkintų šriftų supakavimas

Ką pirmiausia pastebi vartotojai, lankydamiesi jūsų svetainėje? Teisingai, jo dizainas! Didžioji dalis dizaino priklauso nuo tinkamo gražių šriftų naudojimo. Taigi jūs turite pasirūpinti savo svetainės šrifto dizainu. Pridėkite kodą arba naudokite vieną iš aukščiau paminėtų papildinių, kad įdėtumėte naują šrifto stilių. Kuris būdas jums pasirinks, priklauso nuo jūsų.

Įsitikinkite, kad nenaudojate daugiau nei du šriftus toje pačioje svetainėje. Kuo daugiau tinkintų šriftų pridedate prie svetainės, tuo lėtesnė tampa svetainės sparta.

Tai viskas, nedvejodami komentuokite. 

Mes taip pat mielai išgirsime, kurią pasirinktą variantą galite pridėti tinkintą šriftą savo svetainėje ir kur rasite savo šriftą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map