Kaip pridėti socialinius prisijungimus prie savo WordPress svetainės

Kaip pridėti socialinius prisijungimus prie savo WordPress svetainės

Labai svarbu pasiūlyti geriausią vartotojo patirtį, ypač jei naudojatės narystės ar el. Prekybos svetaine. Kai jūsų svetainės sėkmė labai priklauso nuo vartotojo registracijos, galite pasitelkti socialinius prisijungimus ir pasiūlyti puikią vartotojo patirtį registracijos, prisijungimo ir patikros puslapiuose iš kitų vietų..


Socialinis prisijungimas leidžia vartotojams registruotis ir prisijungti jūsų „WordPress“ svetainėje naudojantis esamomis socialinės žiniasklaidos paskyromis, tokiomis kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“. Vienu paspaudimu jūsų vartotojai gali registruotis ir prisijungti prie jūsų svetainės, nebūtinai sukurdami senamadišką sąskaitą.

Senamadiškas būdas yra naujo vartotojo vardo ir slaptažodžio sukūrimas. Kai kurios svetainės prašo patvirtinti savo el. Paštą arba pateikti daugiau informacijos, kad būtų galima užregistruoti naują sąskaitą, o tai atima daug vartotojų. Be to, daugelis šiuolaikinių internetinių banglentininkų yra įpratę prie socialinio prisijungimo ir tikisi, kad svetainės pagal nutylėjimą pasiūlys šią funkciją.

Kodėl socialinis prisijungimas?

Jei skaitėte taip toli, galbūt jums įdomu, kodėl socialinis prisijungimas yra svarbus. Na, čia yra keletas linksmų faktų, kad tik įgautumėte impulsą.

Ar tu žinai:

 • Vartotojai nekenčia naujos paskyros sukūrimo svetainėse. Tyrimų rezultatai rodo, kad 86 proc. Žmonių nemėgsta kurti naujos paskyros svetainėse. Daugeliu atvejų ir norėdami būti sąžiningi, vargu ar žmonės susikurs paskyrą, kad, tarkime, paliktų komentarą. Socialinis prisijungimas pašalina poreikį susikurti paskyras, tradiciškai siūlančias vartotojams vientisas registravimo jūsų svetainėje priemones.
 • Socialinis prisijungimas apsaugo jūsų vartotojus nuo nuovargio nuo slaptažodžių (įterpti nuorodą), tuo palengvinant prisijungimo procesą. Vartotojams nereikės atsiminti dar vieno vartotojo vardo ir slaptažodžio derinio.
 • Jei vartotojas pamiršta prisijungimo duomenis, jis labiau linkęs atsisakyti prisijungimo proceso nei bandyti iš naujo nustatyti slaptažodį. Tai, kūdikis, reiškia daugiau nepavykusių prisijungimų, o tai reiškia didesnius atmetimo rodiklius ir mažesnius konversijų rodiklius. Socialinis prisijungimas palengvina šią problemą.
 • Kurdami naują paskyrą svetainėje, daug kas kaltas dėl to, kad formos liko neišsamios arba įvesta netikra informacija. Tai yra didžiulis iššūkis tiek svetainių savininkams, tiek rinkodaros specialistams. Pavyzdžiui, kaip jūs pasiūlysite savo vartotojams geresnę ir suasmenintą patirtį, kai jie jums pateiks suklastotus duomenis? Kai jūsų svetainės lankytojas naudojasi socialiniu prisijungimu, jūs gaunate patikrintus ir kokybiškus duomenis, tokius kaip amžius, lytis, pomėgiai, draugų sąrašai ir pan..
 • Galite patobulinti ir pagreitinti savo internetinės parduotuvės išsiregistravimą naudodamiesi socialiniu prisijungimu, nes vartotojai gali registruotis / prisijungti, neatsisakydami savo krepšelio (įterpti nuorodą), kad užpildytų registracijos / prisijungimo formą.

Šaltinis: Socialinio identiteto tyrimas

Saldūs privalumai visą kelią

Kaip aiškiai matote, socialinis prisijungimas turi keletą gerų privalumų. Geriausia yra tai, kad naudodami papildinį galite lengvai pridėti socialinius prisijungimus prie savo „WordPress“ svetainės.

Šiandienos patiekaloje pabrėžiame keletą „WordPress“ prisijungimo papildinių, kurie puikiai tinka jūsų svetainei. Pasirinkite vieną ir komentaruose pasidalykite savo mintimis bei mėgstamu socialinio prisijungimo papildiniu.

Neišmeskime to verslo.

Mes labai stengėmės sukurti įspūdingą nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ socialinių priedų sąrašą, skirtą jums. Ar rasite geriausius socialinio prisijungimo sprendimus? Na, tai visiškai priklauso nuo jūsų poreikių ir pageidavimų.

Be papildomo papildymo, štai ką siūlo „WordPress“ tiek, kiek yra socialinio prisijungimo papildinių.

1. Super socializatorius

„WordPress“ socialinis tinklas, prisijungimas prie socialinių tinklų ir socialinių komentarų papildinys - „Super Socializer“

Pirmasis sąraše yra „Super Socializer“, madingas „WordPress“ įskiepis, padedantis lengvai pridėti socialinį prisijungimą, bendrinimą ir socialinius komentarus į savo svetainę.

Šis galingas žvėris leidžia jums pridėti socialinio prisijungimo mygtukus prie „WordPress“ prisijungimo puslapio, registracijos puslapio, komentarų, „WooCommerce“ patikros puslapio ir kitų jūsų svetainės sričių, naudojant valdiklius ir trumpinius.

„Super Socializer“ palaiko prisijungimą iš 10 socialinių tinklų ir leidžia sinchronizuoti pagrindinius vartotojo socialinio profilio duomenis su atitinkamu „WordPress“ profiliu..

Be to, vartotojai gali savo socialines paskyras susieti su savo „WordPress“ paskyromis norėdami „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje. Be to, šis „WordPress“ socialinio prisijungimo papildinys suderinamas su „bbPress“, „BuddyPress“, „AMP“, „myCRED“, „WordPress“ daugialypėje svetainėje ir „Gutenberg“ redaktoriumi.

Be to, tai yra GDPR skundas, nes gerai, kad privatumo įstatymai nebėra tokie, kokie jie buvo anksčiau. Įkrovimui „Super Socializer“ yra neįtikėtinai lengva tinkinti ir jis pateikiamas kartu su kitomis socialinėmis funkcijomis.

2. Nextend socialinis prisijungimas ir registracija

„Nextend“ socialinis prisijungimas ir registracija

Turėdamas daugiau nei 200 000 aktyvių diegimų, „Nextend“ socialinis prisijungimas yra turbūt populiariausias nemokamas prisijungimo prie „WordPress.org“ papildinys..

Per kelias minutes galite įjungti vartotojo registraciją ir prisijungimą per „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“. Teisingai, „Nextend Social Login“ papildinys sutelktas į tris populiariausius socialinius tinklus.

Dabar nereikia priversti vartotojų užpildyti numatytųjų arba ilgųjų registracijos formų; šis „WordPress“ socialinio prisijungimo papildinys sklandžiai integruojasi su esamomis „WordPress“ prisijungimo ir registracijos formomis.

„WordPress“ profilio puslapyje vartotojai gali nesunkiai susieti ar atsieti socialines paskyras nesulaikydami prakaito. Be to, vartotojai gali pasiekti savo „WordPress“ vartotojo abonementus su socialine sąskaita arba be jos.

Kitos svarbios funkcijos yra galimybė naudoti socialinio tinklo profilio paveikslėlius kaip „WordPress“ avatarai, pasirinktiniai peradresavimai po prisijungimo prie socialinio tinklo, valdikliai, trumpieji kodai, lengvai tinkinami dizainai, greitas palaikymas ir priedas, turintis dar daugiau funkcijų..

3. BS įvestis

bs input WordPress socialinio prisijungimo įskiepis

Jei anksti mėgstate pasirinkti aukščiausios klasės maršrutą, jums patiks „BeSquares“ „BS Input“ socialinio prisijungimo papildinys. „BS Input“ papildinys prideda grožio, spalvų ir funkcionalumo šiam visam prisijungimo verslui.

Įskiepis yra švelnus ir švelnus, todėl siūlo daugiau funkcijų nei dauguma „WordPress“ prisijungimo papildinių. Kadangi nustatyti ir naudoti yra labai lengva, jums nereikia jokių kodavimo žinių, kad galėtumėte naudotis socialinio prisijungimo pranašumais naudodami šį papildinį..

Įdomios funkcijos apima „Facebook“, „Twitter“, „Google“ ir „LinkedIn“ palaikymą, trumpąjį kodą, kad galėtumėte pridėti socialinį prisijungimą prie tinkintų puslapių ar valdiklių sričių, stilingą svetainės saugyklą, turinio saugyklą, neribotas spalvas, gražius fonus, paruoštą talpykloje ir 2 stilius socialiniams tinklams. prisijungimo mygtukai.

Be to, „BS Input“ palaiko „WooCommerce“ kasą, „BuddyPress“, WPML ir bet kurią „WordPress“ temą. Norėdami įkelti, įskiepis pateikiamas su 6 animacijomis, skirtomis iššokančiajam popieriui, ir tinkinamu pašto šablonu. Galutinis žodis; tai paprastas, bet galingas „WordPress“ socialinis prisijungimas, kuris veikia.

4. RegistracijosMagika

registracijos magija WordPress įskiepiai

„RegistrationMagic“ yra bene geriausias „WordPress“ vartotojo registracijos papildinys planetoje. Rankų darbo iki tobulumo, šis blogas berniukas yra vienintelis sprendimas, kurio jums reikia norint valdyti vartotojų registracijas ir pridėti socialinius prisijungimus prie savo „WordPress“ svetainės.

Papildinyje yra tokių funkcijų kaip greito formos kūrėjas, sukurta prisijungimo sistema, trumpi kodai, kad galėtumėte mesti formas bet kurioje savo svetainės vietoje, formų analizė, HTML įdėjimo kodas, tinkinti laukai, tinkinti CSS stiliai, pateikimų tvarkyklė, priedai, socialiniai prisijungimai, vartotojas vadybininkas ir mes būsime čia visą dieną, jei norėtume pereiti visą funkcijų sąrašą. Mums reikalinga atskira „RegistracijosMagic“ peržiūra.

Esmė „RegistrationMagic“ leidžia juokingai lengvai pridėti socialinius prisijungimus prie savo formos. Rašymo metu papildinys palaiko „Facebook“, „Twitter“, „Google“, „LinkedIn“, „Microsoft Live“ ir „Instagram“.

Mano sąžininga nuomone, „RegistrationMagic“ yra tas pats * * (atleisk mano prancūzams; aš tiesiog labai džiaugiuosi, kai susiduriu su tokiu puikiu papildiniu). Jums tai patiks ir aš garantuoju. Jie turi nemokamą versiją, tačiau, jei būčiau tu, norėčiau pasirinkti „premium“ versiją ir niekada neieškoti atgal. Tikrai norėčiau, kad daugiau žmonių rastų šį papildinį, ir tikiuosi, kad manau, jog tai nėra gera.

Aš tai išbandžiau ir, po velnių, ar tie vaikinai yra geri, ar kas? Ir aš nesu viena.

Puikus vartotojo registracijos ir valdymo papildinys, turintis daug funkcijų ir puikus greitas palaikymas, išsprendžiantis bet kurį klausimą. Labai patinka peradresuoti įvairius vartotojus į konkretaus vartotojo vaidmens puslapį. Labai rekomenduojame šį papildinį ir palaikymo komandą. – „Bosch_B“

5. „MiniOrange WordPress“ socialinis prisijungimas

„MiniOrange WordPress“ socialinis prisijungimas

„WordPress“ papildinio atpirkimas yra dovana, kurią nuolat dovanojama, o „WordPress“ socialinis prisijungimas naudojant „miniOrange“ yra pakankamai įrodymas. Šis socialinio prisijungimo papildinys pranoksta lūkesčius, o tai apima gausus funkcijų, kurios išpūs jūsų peruką, sąrašą.

Įskiepis padeda pridėti socialinį bendrinimą ir prisijungimą naudojant tokius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“, „Google“, „Instagram“, „Vkontakte“, „LinkedIn“, „Amazon“, „Salesforce“ ir „Microsoft Live“..

Be to, galite paraginti vartotojus užpildyti savo profilius, jei socialinis prisijungimas negrąžina vartotojo vardo ir el. Pašto adreso. Be to, „WordPress“ socialinis prisijungimas suteikia galimybę priskirti vartotojams, prisijungiantiems naudojant socialinio prisijungimo programą, vaidmenis. Be to, galite lengvai sinchronizuoti socialinio profilio vaizdą su „WordPress“.

Be to, naudodamiesi valdikliu ar trumpuoju kodu, galite pridėti socialinio prisijungimo mygtukus prisijungimo puslapyje, registracijos puslapyje, komentaro formoje ir bet kurioje kitoje savo svetainės vietoje..

Jūs netgi galite įjungti / išjungti vartotojo registraciją ir suaktyvinti el. Pašto pranešimus administratoriui, kai vartotojai registruojasi per socialinį prisijungimą. Be to, galite lengvai tinkinti prisijungimo piktogramas ir prisijungimo / atsijungimo peradresavimo URL.

6. „BestWebSoft“ socialinis prisijungimas

„BestWebSoft“ socialinis prisijungimas

Galbūt nenorite daugybės papildomų funkcijų, kurias teikia dauguma „WordPress“ prisijungimo papildinių. Galbūt jūs tiesiog norite pridėti socialinius prisijungimus prie savo svetainės ir susitvarkyti su ja neinvestuodami į brangų ir pernelyg sudėtingą papildinį. Jums reikia paprasto sprendimo, kuris neveikia.

„BestWebSoft“ socialinis prisijungimas yra vienas iš tokių papildinių. Tai paprasčiausia kaltė, tačiau darbas atliekamas. Šis lengvai naudojamas papildinys leidžia jūsų vartotojams prisijungti ir komentuoti turimas paskyras „Facebook“, „Twitter“, „Google“ ir „LinkedIn“..

Galite lengvai pridėti socialinio prisijungimo mygtukus prie savo prisijungimo, registracijos ir komentarų formos. Be to, galite nustatyti numatytąjį naujų socialinių vartotojų vaidmenį, įgalinti vartotojo registraciją naudodami tik socialinius mygtukus ir lengvai susieti socialines paskyras su atitinkamomis „WordPress“ paskyromis..

Įskiepį paprasta nustatyti ir pridedama išsami dokumentacija, padedanti atsitrenkti į žemę.

7. „WooCommerce“ socialinis prisijungimas

woocommerce socialinis įskiepis

„Socialinio prisijungimo“ premijos parinktys paprastai nenuvilia dėl papildomų funkcijų ir specialios paramos. Nesupraskite manęs čia neteisingai, nesistengiu diskredituoti nemokamų papildinių. Nepaisant to, jūs negalite suklysti su tokiu siaubingu įskiepiu, kaip „WooCommerce Social Login“.

Iš pradžių sukurtas specialiai „WooCommerce“ parduotuvėms, dabar šis papildinys suderinamas su „BuddyPress“, „bbPress“ ir „Peepso“. „WooCommerce Social Login“ yra vienintelis socialinio prisijungimo papildinys, galintis pasigirti unikaliu funkcijų rinkiniu, kurį jums pateikė elito „WPWeb“ autorius..

Pradedantiesiems galite lengvai pridėti socialinius prisijungimus prie „WooCommerce“ prisijungimo, registracijos ir išsiregistravimo formų, kad vartotojams būtų teikiama geresnė patirtis, o tai atveria duris pirkimams be trinties..

Antra, šis „WordPress“ socialinis įskiepis šiuo metu palaiko 11 socialinių tinklų, įskaitant „Foursquare“, „Yahoo“ ir net „PayPal“. Pristatoma su gražia nuvilkimo ir administravimo sąsaja, leidžiančia lengvai valdyti kiekvieną socialinį tinklą.

Be to, jūs gaunate puikią statistiką ir vaizdinį vaizdą apie tai, kaip veikia jūsų prisijungimo duomenys. Be to, papildinys vartotojams gali siųsti naujus sąskaitos aprašus el. Paštu. Kaip miela?

Jei to nepakanka, „WooCommerce Social Login“ pristatomas su trumpu kodu ir valdikliu, reiškiančiu, kad galite dėti socialinius prisijungimus bet kurioje savo svetainės vietoje. Kai tik prisijungiate naudodamiesi programa, galite peradresuoti juos į tinkintą URL, na, taip yra ir čia.

8. „WP Ultimate Social“

wp galutinis socialinis

„WP Ultimate Social premium“ papildinys yra pagrįstas viena ideologija; jums visiems socialinių tinklų poreikiams nereikia kelių papildinių. Dėl šios priežasties galite galvoti apie „WP Ultimate Social“ kaip „rinkinį“, siūlantį jums socialines piktogramas, bendrinimą, socialinius skaitiklius, „Twitter“ sklaidos kanalus, „Pinterest“, automatinį paskelbimą ir prisijungimą prie visuomenės..

„AccessKeys“, elitinis „WP Ultimate Social“ autorius, teigia, kad tai yra vienintelis jums reikalingos socialinės žiniasklaidos rinkinys, o iš to, ką mačiau ir ilgo funkcijų sąrašo, esu linkęs sutikti. Berniukas oi, berniukas, tas įskiepio žvėris yra pakrautas. Greitai perleisiu funkcijas.

Galite tikėtis rasti tokių funkcijų, kaip 12 gražių PNG piktogramų rinkinių, „Font Awesome“ piktogramų, galingų pritaikymo parinkčių, 10 tinklainei paruoštų SVG piktogramų rinkinių, socialinė šoninė juosta, reaguojantis dizainas, 10 fantastinių socialinių tinklų temų, plūduriuojantys socialinių tinklų mygtukai, palaikymas 14 pagrindinių tinklų, dalinkitės el. Paštu ir spausdinkite, palaikykite „WooCommerce“, suderinkite „BuddyPress“, pasirodykite socialiniuose tinkluose, rodykite gražius socialinius skaitiklius su 20 įspūdingų temų, 5 animacijas ir, atrodo, kad sąrašas išliks amžinai.

„WP Ultimate Social“ teikia įspūdingas socialinio prisijungimo funkcijas, palaikančias iki 9 populiarių socialinių tinklų. Galite lengvai rodyti socialinius prisijungimus registracijos, prisijungimo ir komentarų formose. Be to, galite pasirinkti prisijungimo mygtukus iš 15 gražiai suprojektuotų temų.

Be to, galite automatiškai rašyti žinutes „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Tumblr“ ir nuveikti dar daugiau. Dėl daugybės šio daikto bruožų jūs galėsite atsitraukti iš nuostabos.

9. „OneAll“ socialinis prisijungimas

„OneAll“ socialinio prisijungimo papildinys

Iš visų šiame sąraše esančių „WordPress“ prisijungimo papildinių „OneAll“ skirtas „Social Login“ palaiko daugiausiai socialinių tinklų. Dabar jūsų vartotojai gali registruotis ir prisijungti daugiau nei 40 socialinių tinklų, įskaitant tokius kaip „Battle.net“, „StackExchange“, „Github“, „SoundCloud“, „Vimeo“, „WordPress.com“, „YouTube“, „Twitch.tv“, „Disqus“, „Blogger“, ir sąrašas tęsiasi ir apie.

Socialinis prisijungimas sklandžiai integruojamas į jūsų „WordPress“ prisijungimo / registravimo sistemą. Be to, esami vartotojai gali lengvai susieti savo socialines paskyras „WordPress“ profiliuose ir vėliau prisijungdami su susietais socialiniais tinklais.

Papildinys yra suderinamas su GDPR ir suderinamas su visais papildiniais ir temomis, kurios atitinka „WordPress“ kodavimo standartus. Be to, jis yra visiškai pritaikomas, kad atitiktų jūsų specifinius poreikius. Dėl trumpojo kodo galite lengvai pridėti socialinį prisijungimą prie savo prisijungimo puslapio, registracijos puslapio, komentarų skyriaus, šoninės juostos naudodami valdiklį ar bet kur kitur..

Tačiau net ir naudojant visas šias savybes „OneAll“ socialinį prisijungimą lengva įgyvendinti ir naudoti, turėtumėte linksmintis netrukus. Oi, kad neužmirščiau, papildinys turi: premium versija kuris taip pat suteikia jums dar daugiau galimybių įgyvendinti socialinį prisijungimą kaip viršininkui.

10. „WooSocial“

woosocial WordPress socialinio prisijungimo papildinys

„WooSocial“ yra palyginti naujas įskiepis rinkoje. Tai paprastas socialinio prisijungimo papildinys, kurį sukūrė, prižiūri ir palaiko „OriginalWeb“. Kadangi tai yra naujas įskiepis rašymo metu, jis turi augimo potencialą savybių ir rinkos dalies atžvilgiu.

Pagrindinės funkcijos apima 25 socialinių tinklų palaikymą, 15 socialinių prisijungimo mygtukų stilių, trumpąjį kodą, palaikymą keliomis kalbomis ir puikią dokumentaciją, leidžiančią jus teisingame kelyje..

Be to, „WooSocial“ gerai žaidžia su „WooCommerce“, leisdama jums supaprastinti savo internetinės parduotuvės kasos procesą. Be to, jis suderinamas su kitais populiariais papildiniais ir sistemomis, tokiomis kaip „WPBakery Page Builder“, „Cornerstone“ ir „Bootstrap 4.X“..


Prisijungimas socialiniu tinklu padeda pasiūlyti geresnę vartotojo patirtį ir padidinti konversijas „WordPress“ svetainėje nepažeidžiant prakaito. Tai idealus sprendimas „WordPress“ bendruomenės svetainėms, narystės svetainėms, kursams, forumams ir visoms kitoms svetainėms, kurios priklauso nuo vartotojo registracijos.

Geriausia yra tai, kad „WordPress“ siūlo daugybę galimybių pridėti socialinius prisijungimus prie savo svetainės. Nesvarbu, ar pasirinksite nemokamą ar aukščiausios klasės „WordPress“ socialinės prisijungimo papildinį, visada ieškokite sprendimo, kuris atitiktų visus jūsų poreikius. Tikimės, kad iš mūsų sąrašo rasite geriausią socialinio prisijungimo papildinį.

Kuris yra jūsų mėgstamiausias „WordPress“ socialinio prisijungimo papildinys? Turite klausimų ar pasiūlymų? Komentaruose pasidalykite savo mintimis ir geriausiomis socialinio prisijungimo priemonėmis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map