Kaip rankiniu būdu įdiegti “WordPress” bet kuriame pagrindiniame kompiuteryje

Kaip rankiniu būdu įdiegti

Šiame vadove mes išmoksime, kaip tai padaryti įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu bet kurioje bendro naudojimo žiniatinklio svetainėje, naudodami „cPanel“. Nors yra greitesnių „WordPress“ diegimo būdų, pavyzdžiui, naudojant scenarijų diegimo programas, tokias kaip „Softaculous“, šis vadovas grąžina mus į pagrindus. Tai leis mums geriau suprasti, kaip skirtingi „WordPress“ komponentai yra susieti iš vidaus.


Jei norėtum įdiegti „WordPress“ vietoje neįsigiję bendrojo prieglobos serverio, jums pasisekė! Mes turime panašių vadovų, kaip įdiegti „WordPress“ neprisijungus prie „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. Principai yra vienodi.

„WordPress“ diegimą rankiniu būdu sudaro: trys pagrindiniai veiksmai:

 1. Įkelkite „WordPress“ failus į savo serverį
 2. Sukurkite ir susiekite duomenų bazę
 3. Vykdykite garsiąją 5 minučių „WordPress“ diegimą

Šie veiksmai išlieka nepakitę beveik bet kurioje „WordPress“ sąrankoje – nesvarbu, ar tai būtų bendrasis priegloba, valdomas „WordPress“ priegloba ar neprisijungus. Žinoma, sudėtingumas padidės dėl valdomo prieglobos, tačiau dabar mums nereikės jaudintis, ar ne? (Užuomina: Nes tai yra a valdė paslauga!)

Šioje pamokoje mes įdėsime „WordPress“ rankiniu būdu, naudodami „cPanel“. Tada, kaip premiją, mes taip pat parodysime, kaip naudoti automatinį scenarijų diegimo įrankį („Softaculous“) „WordPress“ įdiegti tame pačiame bendrojo prieglobos serveryje.

Naudojant „cPanel“

Atsiradus „cPanel“, mūsų darbas sumažėjo. Beveik kiekvienas šiandien rastas bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjas į savo prieglobos sąskaitą įtrauks „cPanel“ licenciją. Jei jums pavyks surasti tai, kas nesiūlo „cPanel“, geriau kreiptis į vieną geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių.

Gerai, todėl nubraukime šią mokymo programą. Pirmiausia išvardinsime būtinas sąlygas ir tada pereisime prie pagrindinių užduočių lentelės.

Privalomos šio vadovo sąlygos:

 • Manome, kad esate su bendru kompiuteriu „cPanel“ įdiegta. Jei jums sunku nuspręsti, kurį bendrą kompiuterį naudoti, galite išbandyti „BlueHost“.
 • Tu turi FTP prieiga tavo public_html katalogą. Tai yra aplankas, kuriame bus laikomi „WordPress“ diegimo failai.
 • Jūs turite standartinę duomenų bazę kaip „MySQL“.
 • Jūs atsisiuntėte wordpress.zip failą ir geba išgauti turinį.

Svarbiausi rankinio diegimo žingsniai:

1. Įkelkite „WordPress“ failus į bendro naudojimo serverį

Pirmiausia atsisiųsime naujausia „WordPress“ versija iš „WordPress.org“ saugyklos. „WordPress“ failus į savo prieglobos serverį galite įkelti dviem pagrindiniais būdais.

 1. Norėdami įkelti ZIP failą, galėtumėte naudoti „cPanel“ failų tvarkyklę, ARBA
 2. Įkelkite failą naudodamiesi FTP prieiga.

Pabrėžkime abu metodus.

1.1 veiksmas – „WordPress ZIP“ archyvo įkėlimas naudojant „cPanel“ failų tvarkyklę

 • Prisijunkite prie prieglobos teikėjo Kliento zona ir paleisti „cPanel“.
 • Jei nepavyksta jos rasti, galite pabandyti yoursitename.com:2082 nes numatytasis „cPanel“ prievadas yra 2082 metai (2083 „cPanel over SSH“).
 • Jei negalite prisijungti prie „cPanel“, susisiekite su savo prieglobos įmonės palaikymo tarnyba.
paleidus „cpanel“ failų tvarkyklę

Failų tvarkyklės paleidimas iš „cPanel“

Raskite ir paleiskite „cPanel“ Failų tvarkyklė.

„cPanel“ failų tvarkyklės numatytasis katalogas

„cPanel“ failų tvarkyklės numatytasis katalogas

„cpanel“ failų tvarkyklė

„cPanel“ failų tvarkyklė

Jei pasirodo toks pranešimas, kaip parodyta aukščiau, pasirinkite žiniatinklio šaknies katalogą. Kitais atvejais failų tvarkyklė paleistųsi automatiškai.

1.1.1 žingsnis – supratimas, kurį katalogą įdiegti „WordPress“

Mes manysime, kad turime viena sritis prijungtas mūsų bendrojo prieglobos paskyroje. Žiniatinklio šaknis katalogas taip pat vadinamas www katalogas. Faktinis www katalogo aplankas vadinamas public_html aplankas. Šiame aplanke yra visi failus, kurie yra viešai prieinami mūsų svetainėje.

Techniškai kalbant, domeno ar padomenio žiniatinklio šakninis katalogas yra bazinis katalogas, kuriame yra visi failai, prieinami viešajam HTML prievadui (t. Y. 80 prievadas). Jei visa paskutinė eilutė jums atrodo mumbo-jumbo, apsvarstykite pavyzdį.

Tarkime, kad nusipirkote ir susiejote savo domeną su savo prieglobos paskyra. Tarkime, jūsų svetainės turinys www.jūsų svetainė bus galima rasti www katalogas (t. y aplankas „public_html“). Kai kuriate naują aplanką (pasakykite „mįslė‘) Www kataloge, jis bus pasiekiamas jūsų domene per nuorodą www.yourwpsite.com/enigma

Pritaikykime šias naujai surastas žinias, kad padėtume mums nuspręsti dėl mūsų „WordPress“ diegimo katalogo.

 • Naudodamiesi tomis pačiomis taisyklėmis, jei norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų prieinama jūsų svetainėwpsite.com, įdiekite ją šakniniame kataloge.
 • Dar galite sukurti aplanką ir ten įdiegti „WordPress“. Atminkite šį veiksmą, nes tai bus naudinga, kai mes kalbėsime apie „WordPress“ diegimą naudojant automatinius scenarijų diegėjus, tokius kaip „Softaculous“..

1.1.2 veiksmas – įkelkite, ištraukite ir perkelkite

Kol kas atsisiuntėme „wordpress.zip“ failą ir nusprendėme, kuriame aplanke įdiegti „WordPress“. Šaunu, dabar pereisime (arba sukursime) aplanką, kuriame norime įdiegti „WordPress“, ir ištrauksime iš to aplanko „wordpress.zip“ archyvą..

Tarkime, kad norime įdiegti „WordPress“ į aplanką, vadinamą mūsų svetainė, esantis public_html. Tokiu atveju mūsų „WordPress“ svetainė bus pasiekiama yousitename.com/svetainė

diegimo katalogą

Aukščiau pateiktoje ekrano kopijoje sukūrėme aplanką „mūsų svetainė“ ir šiuo metu jame esame.

Įkelkite archyvą

 • Dabar įkelsime „wordpress.zip“ failą į šį aplanką naudodami „File Manager“ Įkelti funkcija.
 • Spustelėję Įkelti mygtuką, atidaromas naujas skirtukas.
 • Pasirinkite wordpress.zip failą ir įkėlimas pradedamas automatiškai.

įkelti „WordPress“ pašto archyvą į serverį per „cpanel“ failų tvarkyklę

Kai įkėlimas bus baigtas, uždarykite skirtuką ir grįžkite į failų tvarkyklę. Jei vis dar nematote failo mūsų tinklalapio kataloge, spustelėkite failų tvarkyklės (o ne naršyklės) Perkrauti iš naujo mygtuką. Turėtumėte pamatyti wordpress.zip paduoti dabar.

Ištraukite archyvą

ekstraktas WordPress failus cpanel

 • Dabar pasirinkite neseniai įkeltą „WordPress“ ZIP failą ir spustelėkite Ištrauka.
 • Palikite ištraukimo katalogą nepakeistą ir spustelėkite Išskleisti failus) pradėti ekstrahavimo procesą.

„WordPress“ failai, išgauti „cpanel“

Kai ekstrahavimas bus baigtas, dar kartą spustelėkite Perkrauti iš naujo mygtuką. Turėtumėte pamatyti aplanką, vadinamą WordPress.

Perkelkite išgauto archyvo turinį

Galbūt supratote, kad jei paliksite ją tokioje būsenoje (t. Y. Neperkelsite „WordPress“ aplanko turinio), tada mūsų „WordPress“ svetainė bus pasiekiama iš www.yoursite.com/ourwpsite/wordpress.

netinkamas „WordPress“ pakatalogio valdymas

Kas nutinka, kai „WordPress“ įdiegiama pakatalogyje.

 • Taigi mes privalome perkelti „WordPress“ aplanko turinį atgal tėvui (arba jūsų pageidaujamas) katalogas.
 • Norėdami tai padaryti, mes galime naudoti FTP arba „cPanel“. Paleiskime pastaruosius.

Įveskite „WordPress“ aplanką ir spustelėkite Pasirinkti viską mygtuką. Tada spustelėkite Judėk.

perkeliant „WordPress“ failus į naują katalogą

Šaltinio „WordPress“ failų katalogas

Dabar rasite iškylantįjį modalą, kuriame bus prašoma nurodyti tikslinį katalogą (t. Y., Kur perkelti ką tik pasirinktus failus)

teisingas „WordPress“ failų paskirties katalogas

„WordPress“ failų paskirties katalogas

Kadangi nenorime, kad jis būtų aplanke, vadinamame „WordPress“, failus tiesiog perkelsime į pagrindinį katalogą. Taigi pašaliname žodį „WordPress“ ir spustelėkite Perkelti failą (-us). Failai turėtų būti perkelti, o „WordPress“ aplankas turėtų būti tuščias. Galite ištrinti kartu su originaliu „WordPress ZIP“ archyvu.

perkeliami „WordPress“ failai baigti

Eikite atgal į ankstesnį aplanką (mūsų svetainę) ir turėtumėte rasti visus „WordPress“ failus paruoštus ir laukti diegimo.

1.2 žingsnis – „wordpress.zip“ archyvo įkėlimas per FTP

įkeliamas „WordPress“ pašto archyvas per FTP

Įkeliamas „WordPress ZIP“ archyvas per FTP

Visų pirma, jums reikia FTP kliento, tokio kaip „FileZilla“.

 • Toliau turite susipažinti su sąvokomis, kurias aptarėme 1.1.2–1.1.3 žingsniuose. Tai leis jums suprasti kur įdiegti WordPress.
 • Kai supratote 1.1.2 veiksmą, prisijunkite prie savo svetainės per FTP ir sukurkite mūsų svetainė aplanką ir įkelkite jame „wordpress.zip“ failą.
 • Tada vykdykite 1.1.3 veiksme pateiktas instrukcijas, jei norite išskleisti failus ir perkelti juos į atitinkamą aplanką naudodami „cPanel“.

Kitu atveju, jei norėtumėte, kad tai būtų paprasta, galite išspausdinti „WordPress.zip“ archyvą savo vietiniame kompiuteryje ir nusiųsti išgautus failus į norimą serverio diegimo katalogą. Tačiau įkėlimas užtruktų daug laiko. Pliuso pusėje galite visiškai praleisti 1.1.3 veiksmą. Tai žymi 1 veiksmo pabaigą.

2. Naujos MySQL duomenų bazės ir vartotojo sukūrimas

Savo „WordPress“ vidinės funkcijos vadove matėme, kad „WordPress“ reikia duomenų bazės, kad būtų galima saugoti jos tekstą ir konfigūracijos duomenis. Šiame skyriuje mes:

 1. Sukurkite naują „MySQL“ duomenų bazę
 2. Sukurkite naują duomenų bazės vartotoją.
 3. Prijunkite naują vartotoją ir duomenų bazę.

2.1 žingsnis – sukurkite naują „MySQL“ duomenų bazę „cPanel“

paleisdamas „MySQL“ duomenų bazės vedlį iš „cpanel“

Prisijunkite prie „cPanel“ ir paleiskite „MySQL“ duomenų bazės vedlys.

kuriant naują „mysql“ duomenų bazę 1-osios grupės duomenų bazės pavadinime

Nustatykite unikalų duomenų bazės pavadinimą. Tai gera saugos priemonė, naudojant raidinius ir skaitmeninius ženklus. Tokiu atveju visas mūsų duomenų bazės pavadinimas yra souravku_wpexplorer2018

2.2 žingsnis – sukurkite naują „MySQL“ vartotoją „cPanel“

kuriant naują „MySQL“ duomenų bazę „Cpanel 2 db“ vartotoju ir slaptažodžiu

Šiame veiksme sukursime naują vartotoją. Mes nustatėme vartotojo vardą į souravku_wpexplorer. Taip pat turėtume sugeneruoti tvirtą slaptažodį ir išsaugoti jį saugioje vietoje. „cPanel“ automatiškai užpildys jums sukurtą slaptažodį. Spustelėkite Sukurti vartotoją Pereiti.

2.3 žingsnis – „MySQL“ vartotojo prijungimas prie duomenų bazės

kuriant naują „MySQL“ duomenų bazę 3 skydelyje, suteikiant db vartotojo teises

Leidimų suteikimas naujai sukurtam vartotojui į naują duomenų bazę.

Naujas vartotojas dabar sukurtas. Šiame etape suteiksime leidimus vartotojui, kad jis galėtų prisijungti prie duomenų bazės.

 • Tiesiog spustelėkite VISOS PRIVILEGIJOS suteikti visus leidimus.
 • Spustelėkite Kitas žingsnis Pereiti.
 • Dabar „cPanel“ atliks reikiamus pakeitimus vartotojui, kaip nurodyta.
sėkmingai kuriant naują „MySQL“ duomenų bazę, sukurta „cpanel“

Sėkmingai sukurta ir susieta nauja duomenų bazė ir vartotojas „cPanel“, naudojant MySQL duomenų bazės vedlį

Padaryta! Sėkmingai sukūrėte naują duomenų bazę ir vartotoją. Tai užbaigia 2 veiksmą.

3. Galutinė konfigūracija („WordPress“ 5 minučių diegimas)

Dabar, kai baigėme diegimo procedūrą, paleiskime garsiąją penkių minučių „WordPress“ diegimas. Eikite į „WordPress“ katalogą per savo domeną (o ne per „cPanel“). Mūsų atveju taip būtų jūsų svetainė.com / jūsų svetainė. Tai paleis diegimo procesą.

Pirmiausia pasirinkite norimą kalbą.

5 minutės įdiegti 2 paleidimas

Tai yra tam tikra trikčių šalinimo informacija, jei jūsų wp-config.php failas nerašomas. Daugeliu atvejų diegimas turėtų būti baigtas be jokių žagsėjimo.

„WordPress“ 5 minučių įdiegimas 3 įveskite duomenų bazės duomenis

Duomenų bazės ir vartotojo įvedimas įdiegiant „WordPress“ 5 minutes

Įveskite duomenų bazės informaciją atlikdami paskutinį veiksmą. Įsitikinkite, kad stalo priešdėlis nėra „WP_“, Todėl įsilaužėliams sunku pulti į jūsų svetainę. Pavyzdžiui, mes naudojome „Wpe_“. Geriausia, kai pasirenkate raidinę ir skaitmeninę reikšmę.

5 minutės įdiegti 4 paleisti diegimą

Spustelėkite Vykdykite diegimą pradėti sąrankos procesą.

„WordPress“ 5 minutes įdiegti 5 svetainės sąrankos informaciją

Jei matote aukščiau esantį ekraną, tai reiškia, kad „WordPress“ sėkmingai įdiegta. Kita dalis yra paprasta, bet svarbu.

 • Įveskite vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą, kurį norite naudoti šiai „WordPress“ sąrankai. Išsaugokite šią informaciją savo kompiuteryje.
 • Kartą lemiamas žingsnis yra nenaudoti administratoriaus kaip vartotojo vardo, kaip teigiama mūsų „WordPress“ saugos vadove.
 • Kadangi tai yra laikinas eksperimentinis „WordPress“ diegimas, išjungtas paieškos variklių indeksavimas. Tą patį turėtumėte daryti ir dirbdami su nauja svetaine. Tai galite įjungti, kai tik turite savo svetainės turinį.
„WordPress“ 5 minučių įdiegimas 6 baigtas

„WordPress“ sėkmingai įdiegta, sukonfigūruota ir paruošta naudoti

Padaryta. Sėkmingai įdiegėme „WordPress“ 100% rankiniu būdu.

naujas WordPress svetainės informacijos suvestinė

Premija: Įdiekite „WordPress“ rankiniu būdu, naudodami „Softaculous“, naudodami „cPanel“

Dauguma bendro hostingo kompanijų siūlo automatinį scenarijų diegimo įrankį, pavadintą „Softaculous“ kartu su „cPanel“. Pagalvokite apie „Softaculous“, pvz., „Google Play“ parduotuvę ar „App Store“. „Softaculous“ parduotuvėje siūlomos kelios programos (dar žinomos kaip programinė įranga ar scenarijai), kurias galima įdiegti vos keliais paspaudimais. „WordPress“ yra vienos iš tokių CMS programinės įrangos, kurią galima įdiegti vos keliais paspaudimais, naudojant „Softaculous“, pavyzdys. Pažiūrėkime, kaip:

paleidę softaculous programų diegimo programą naudodami „cpanel“

Mes pradedame prisijungdami prie „cPanel“ ir paleidę „Softaculous“.

1. Pasirinkite „WordPress“

Įdiekite WordPress su softaculous cpanel 1

Kitas, mes pasirenkame „WordPress CMS“, kurią norite įdiegti naudodami „Softaculous“. Jei jūsų „Softaculous“ nėra panašus į mano, galite eiti į viršutinį kairįjį meniu Dienoraščiai> „WordPress“.

įdiegti WordPress su softaculous cpanel 2 įdiegti dabar

Pradėkite „WordPress“ diegimo procesą naudodami „Softaculous“

Spustelėkite Įdiegti dabar sukurti naują „WordPress“ diegimą. Be to, galite naudoti Mano programėlės parinktis peržiūrėti visus esamus „WordPress“ diegimus, atliktus naudojant „Softaculous“.

2. Konfigūruokite parametrus

įdiegti „WordPress“ su „softaculous cpanel 3“ diegimo vietos informacija-2

„WordPress“ diegimo vietos nustatymai programoje „Softaculous“

Dabar šiame veiksme sukonfigūravome „WordPress“ diegimo informaciją.

 • Daugeliu atvejų jūs ketinate palikti Katalogas laukas tuščias. Tokiu būdu „WordPress“ bus prieinamas jūsų baziniame kataloge.
 • Protokolas turėtų būti HTTPS.
 • Jei savo svetainėje turite padomenių, galite jį pasirinkti iš Pasirinkite domeną variantas.

Įvedę šią informaciją, pereiname žemyn iki kito žingsnio.

Įdiekite WordPress su softaculous cpanel 4 svetainės informacija

Šiame skyriuje įvedame savo „WordPress“ svetainės pavadinimą, aprašą, administratoriaus vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą. Atminkite, kad nenaudokite administratoriaus kaip savo vartotojo vardo kaip papildomos saugos priemonės. Pereikite prie kito skyriaus.

Įdiekite WordPress su softaculous cpanel 5 išplėstinėmis parinktimis

Šiame skyriuje įveskite duomenų bazės pavadinimą ir lentelės priešdėlius. Nesijaudinkite, mums nereikia kurti duomenų bazės ir vartotojo. „Softaculous“ automatiškai tai padarys už mus!

 • Taip pat galite pasirinkti automatinio „WordPress“ temų ir papildinių parinktis, kad įgalintumėte automatinius šio diegimo atnaujinimus. Aš rekomenduočiau įjungti šią funkciją.
 • Mes taip pat įdiegėme Ribokite prisijungimo bandymus papildinys kaip papildoma saugumo priemonė. Įskiepis iš esmės blokuoja prisijungimo bandymus iš IP 15 minučių po trijų nesėkmingų prisijungimo bandymų.

Baigę galite pradėti diegti „WordPress“ spustelėdami Diegti.

įdiegti WordPress su softaculous cpanel 6 apdorojimas

Tada „Softaculous“ patikrina pateiktą informaciją ir pradeda diegimo procesą. Paprastai tai trunka mažiau nei minutę.

Įdiekite „WordPress“ su „softaculous cpanel 7“

Kai „Softaculous“ sėkmingai įdiegs „WordPress“, jums pasveikins aukščiau pateiktas ekranas. Štai „WordPress“ sėkmingai įdiegta naudojant „Softaculous“.

Kodėl verta naudoti „Softaculous“ (ar kitus automatizuotus scenarijų diegėjus)?

Didžiausias „Softaculous“ programos „WordPress“ diegimo pranašumas yra pagrindinis patogumas. Skirtingai nuo rankinio diegimo proceso, mums reikia tik įvesti atitinkamą informaciją apie svetainę, o „Softaculous“ rūpinasi visa kita. Tai labai naudinga kuriant greitas svetaines, kur galima išbandyti naują temą ar papildinį.

Tačiau trūksta vieno dalyko – tai galimybė išjungti paieškos variklio matomumą konfigūracijos proceso metu. Todėl įdiegę „WordPress“ turėtumėte prisijungti ir išjungti paieškos variklio matomumą. Tai užtikrins, kad netrukdys egzistuoti jūsų domeno SEO balai.


Tikimės, kad jums patiko ši „grįžti prie pagrindų“ pamoka tiek, kiek man patiko ją rašyti! Jei turite klausimų, parašykite mums komentarą arba nedvejodami tweet me @souravify.

Jei manote, kad praleidau vieną žingsnį ar turite kokių nors pasiūlymų mums; prašau Pranešk mums. Mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map