Kaip rašyti pasirinktinį kodą savo „WordPress“ žinutėse

Yra daugybė priežasčių, kodėl norėtumėte parašyti arba įtraukti papildomą kodą į savo „WordPress“ įrašus. Jums gali reikėti parodyti reklamą, pritaikyti unikalų stilių tam tikrose svetainės skiltyse arba tiesiog pažymėti tam tikrą tekstą ar turinį, kad atkreiptumėte dėmesį. Vis dėlto galite pridėti kodą, kad gautumėte įvairius vaizdinius efektus, kad galėtumėte suteikti geresnę vartotojo patirtį.


Visi šie ir kiti dalykai yra pagrįstos priežastys, tačiau nesvarbu, ko siekiate pasiekti pritaikytu kodu, kodo rašymo procesas gali būti sudėtingas arba visiškai sudėtingas! Šiame vadove apimsime šias sritis:

  • Pridedame kodą, kuris atrodo kaip kodas, bet nesielgia kaip kodas (tarkime, jūs norite parodyti kodo eilutes arba pagerinti savo svetainės išvaizdą)
  • Pridedamas kodas, kuris skirtas elgtis kaip kodas, pvz. Skriptiniai skelbimai, tokie kaip „Google Adsense“ skelbimai

Šiose dviejose kategorijose mes šiek tiek įsigilinsime į tokius programavimo kodus kaip HTML, CSS, „Javascript“ ir paliesime skelbimus bei

konteineris. Dabar, be papildomų fanfarų, leiskime darbui ir parašykime kodą.

Pridedamas kodas, kuris atrodo kaip kodas, bet netinka kaip kodas

Jei norėtumėte parodyti kodą (galbūt esate interneto dizaineris ar kūrėjas), kurį jūsų vartotojai gali nukopijuoti ir įklijuoti, svarbu tai padaryti teisingai, nes net viena eilutės pertrauka gali sugadinti kodą, taigi ir visą jūsų darbą. Tai, kaip jūsų kodas bus aiškinamas „WordPress“, priklauso nuo to, ar naudojate HTML ar „Visual Post“ redaktorių. Kodo įvedimas tiesiai į vaizdinę rengyklę neturės norimo sukurti efekto, nes vaizdų redaktorius mano, kad kodas yra normalus tekstas, ty žiniatinklio naršyklės jūsų kodą interpretuos ne kaip „kodą“, o kaip įprastą tekstą.

Kita vertus, „HTML Post“ redaktorius atpažins bet kokį jūsų naudojamą HTML ar CSS žymėjimą, tai reiškia, kad juos interpretuos interneto naršyklė – dalykas, dėl kurio gali būti suklaidinti išdėstymai ir funky atrodantis turinys. Pavyzdžiui, 

vaizdiniame redaktoriuje bus aiškinamas kaip paprastas tekstas, o rezultatas bus teisingas

. Vis dėlto,

 HTML redaktoriuje bus aiškinamas kaip HTML žymėjimas, o rezultatas bus konteinerio sukūrimas.

HTML pratimas

Tai iš tikrųjų yra beprasmiškumo pratimas, bet jūs galite jį išbandyti, kad gautumėte aiškesnį vaizdą, ką turiu omenyje. Tiesiog atidarykite savo HTML redaktorius, tipo

ir išsaugokite jį kaip juodraštį. Kai jūsų juodraštis bus išsaugotas, spustelėkite „Peržiūrėti įrašą“, kad pamatytumėte savo valdoma svetainė. Nesijaudinkite, jis nėra nuolatinis ir galite tiesiog išmesti šiukšlę. Dabar grįžk į verslą.

Paprastai kodą galite naudoti dviem būdais. Pirma, galite naudoti kodą eilutėje (arba pastraipoje), kad paaiškintumėte savo kodo tašką. Antra, galite parašyti, paryškinti ir sudėti savo kodą į tokį bloką:Kodo rašymas „WordPress“ žinutėse


...

Norėdami pasiekti aukščiau pateiktą efektą, naudojame kodinę žymą, parašytą kaip ... čia yra mūsų kodas . Pakaitinės strėlės (<  >) Su laužtiniais skliaustais ([]), atsižvelgiant į jūsų „WordPress“ svetainę ir jūsų naudojamą įrašų rengyklę (vaizdinę ar HTML). Kodas, kurį norite parodyti, turi būti tarp atidarymo žymos,   ir uždarymo žyma, . Pvz., Norint naudoti kodą pastraipoje:

Kodas pastraipoje

Dėl kodo žymės ne HTML tekstas atrodo kaip kodas, tačiau jis nepasako interneto naršyklei aiškinti HTML žymėjimą arba pašalinti juos iš įrašo. Tai reiškia, kad naršyklė vis tiek gali užkoduoti jūsų HTML žymėjimą, todėl sunku parodyti HTML žymės savo kode. Tačiau šią problemą galite išspręsti naudodami išplėstinius simbolius arba simbolių subjektus < > simbolių, kurie suklaidins kiekvieną naršyklę. Pavyzdžiui…

HTML žymas galima interpretuoti kaip HTML žymėjimą

… sukurs naują konteinerį (ačiū

) ir antraštė (

), kuris sujauks jūsų tinklalapį. Bet jei naudojate simbolių subjektus, kad pakeistumėte < > rodyklėmis, išvengsite tokio elgesio ir išvesite savo kodą taip, kaip norite. Taigi aukščiau pateiktas kodas atrodys taip:

Vietoj to naudokite simbolių subjektus

Sukurkite pažymėtą kodo bloką

Jei norėčiau paryškinti kodo bloką (ar net tekstą), kad gautumėte kažką panašaus;

Kodo blokas

Pirmiausia dedu kodą (arba tekstą) į tokį konteinerį:

Tai turite padaryti HTML redaktoriuje

Tada pridedu stilių naudodamas CSS tiesiogiai (kaip aukščiau esančiame paveikslėlyje) arba per stilius.css failas, rastas pagrindiniame temos aplanke.

Stilizuokite savo kodo žymas

Kodo žyme bus naudojamas šrifto dydis iš ir pagal numatytuosius nustatymus įdėkite tekstą į vienos spalvos šriftą. Vis dėlto galite pakeisti visa tai, kad jūsų kodas atrodytų taip, kaip norite. Viskas, ką jums reikia pridėti …

 kodas {šrifto dydis: 1.2em; spalva: # 000; šrifto svoris: normalus;} 

… ar kažkas panašaus į jūsų stilius.css. Yra neribotų stilių ir viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų, todėl netrukdykite stiliui.

Pridedamas kodas, kuris elgiasi kaip kodas

Ši skiltis ypač naudinga, jei norėtumėte parodyti skelbimus ar kitus scenarijus, pvz. „Javascript“ fragmentai jūsų žinutėse. Nors yra įskiepių, tokių kaip Greitas „Adsense“, tai padės valdyti skelbimų įrašus, galbūt norėsite įdiegti atskirus scenarijus, kuriuos visiškai kontroliuojate.

Jei jūsų skelbimas yra paprastas vaizdas ir nuoroda, skelbimą galite įtraukti į savo įrašą naudodami įkėlimo įrankį. Tiesiog įkelkite vaizdą ir įveskite savo nuorodą (ir galbūt antraštę), ir jūsų darbas bus baigtas. Šis metodas yra ribotas, nes skelbimą galite suderinti tik kairėje, dešinėje arba centre – kaip ir įprastą vaizdą. Arba galite sukurti talpyklą savo įraše naudodami HTML redaktorių.

Pavyzdys:


Sukurkite šį talpyklą tiksliai ten, kur norite savo skelbimą, tai reiškia, kad prieš įtraukdami skelbimą turite būti pasiruošę. Kai talpykla bus paruošta, galėsite ją stiliuoti taip, kaip norite. Galite perkelti tai savo stiliumi .css naudodami padėtis nuosavybė. Jei norite paleisti „Google Adsense“ skelbimas savo žinutėse vis tiek galite naudoti Greitas „Adsense“ – papildinį – arba sukurkite rodinį ir įdėkite skelbimo kodą taip:


1 pastaba: „Google“ reklama pagrįsta „Javascript“ ir gali būti suprantama visose pagrindinėse interneto naršyklėse, su sąlyga, kad vartotojas savo kompiuteriuose įgalino „Javascript“..

Užrašas 2: Turite pasirinkti tinkamus savo svetainės skelbimo matmenis, kad nesugadintumėte savo žinučių ir svetainės.

Jei norėtumėte pridėti nuolatinį skelbimą, kuris bus rodomas visuose jūsų įrašuose (dabartiniuose ir būsimuose įrašuose) be jokio papildomo darbo, turėsite redaguoti Vieno pašto šablonas (single.php). Visų savo pranešimų viršuje įdėjau 468 x 60 pikselių skelbimą, pridedant šį kodą prie single.php Iškart po < – – END post-entry-meta – ->.


Žinoma, jūs turite naudoti savo „Google“ skelbimus. �� Štai kaip „Google Adsense“ skelbimas pasirodo mano tinklaraštyje:

Kodo rašymas „WordPress“

Rasti single.php, eik į savo Administravimo pultas – >> Išvaizda – >> Redaktorius – >> single.php. Kai atidarysite single.php, naudokite paieškos juostą („Ctrl“ + F) nustatyti < – – END post-entry-meta – ->.

Galite palikti konteinerį tokį, koks jis yra, arba stiliuoti, naudodami „style.css“, kaip jums atrodo tinkama. Ir nepamirškite išsaugoti visų pakeitimų.

konteineris yra tikrai naudingas, ir kai jūs susiejate jį su CSS ir uncija kūrybingumo, galite tiek daug pasiekti savo „WordPress“ svetainėje. Tai gali padėti bet kurį kodą (ar bet ką iš tikrųjų) dėti bet kurioje savo svetainės vietoje.

Įrankių dėžė

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie tinkinto kodo rašymą „WordPress“ žinutėse, nedvejodami pasidomėkite šiais šaltiniais:

Na, viskas apie tai. Mums pavyko aprėpti sritis, kurias apibūdinome pradžioje. Bet jei nesuprantate jokios šio įrašo idėjos arba norėtumėte pridėti savo pasiūlymų ar nuomonių, prašau pasidalyti savo mintimis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me