Kaip rinkti vartotojų atsiliepimus jūsų „WordPress“ svetainėje

Surinkite vartotojo atsiliepimus „WordPress“ svetainėje

Vertingiausias bet kurios svetainės šaltinis yra jos lankytojai. Galite susisiekti su jais, kad pateiktumėte atsiliepimų apie savo svetainę apskritai ar bet kurį jos aspektą. Gauti atsiliepimai padės priimti svarbius sprendimus nukreipti savo svetainę tinkama linkme. Atsiliepimai taip pat padės svetainei tobulėti ir labiau atitikti tikslinės auditorijos poreikius. Ilgainiui tai suteiks pridėtinę vertę svetainei, taps platesne auditorija ir bus naudinga tiek svetainei, tiek jos skaitytojams.


„Analytics“ yra vienas iš duomenų rinkimo būdų, tačiau jis tiesiog suteikia jums informacijos, tendencijas ir modelius, kokie jie atsitinka. Norėdami aiškinti šias tendencijas ir modelius ar jų priežastis „kodėl“, jums reikės rinkti skaitytojų atsiliepimus ir sudėti juos, kad būtų prasminga..

Galite išmokti daug, laikydami ausį prie žemės ir laikydamiesi skirtukų, kuriuose dirbate. Jei taip, galite padėti ir „WordPress“. Kaip ir daugelyje kitų funkcijų, „WordPress“ taip pat turi papildinius, skirtus rinkti vartotojų atsiliepimus. Papildiniai gali atlikti darbą greitai, efektyviai ir per daug nesiblaškydami skaitytojui. Palygindami surinktą informaciją, svetainės gali susidaryti gana aiškų vaizdą apie tai, ką turi pasakyti skaitytojai.

Jūs visada turite galimybę pridėti standartinę kontaktinę formą atskirame „WordPress“ puslapyje ir tokiu būdu visiškai išvengti papildinio. Bet skirtas papildinys gali atlikti darbą efektyviau. Jie gali įkalbėti skaitytojus atsakyti ir trumpai pateikti grįžtamąjį ryšį, kad būtų lengva naudotis.

Atsiliepimai gali būti įvairūs – pasiūlymai, vertinimai, komentarai ar net balsavimas dėl komentarų. Arba lankytojai gali pateikti klaidas arba atlikti apklausas. Jei jūs tik pradedate savo svetainę, galbūt netgi galite parašyti suasmenintus laiškus savo pirmiesiems klientams ir paprašyti atsiliepimų. Jie jausis pakankamai privilegijuoti, kad pateiktų jums vertingų pasiūlymų.

Leiskite man peržvelgti kai kuriuos papildinius, kurie gali būti naudojami renkant vartotojų atsiliepimus apie jūsų „WordPress“.

„WordPress“ formų kūrimo priemonė

„WordPress Form Builder“ yra išsamus papildinys, skirtas rinkti tinkintus lankytojų atsiliepimus, saugoti juos duomenų bazėje ir pasiekti juos prietaisų skydelyje..

Formos gali būti intelektualiai struktūruotos ir sąlyginė logika gali būti naudojama siekiant kuo mažiau rinkti duomenis. Formų parametrus, išdėstymą ir elementus galima tinkinti nereikia jokio kodo. Naudokite šias formas viktorinoms, apklausoms, duomenų rinkimui ir vartotojų atsiliepimams.

„WP Form Builder“

Siekdami didesnės sąveikos, vartotojai gali stebėti savo pateikimus portale, redaguoti jį arba įkelti failus su juo. Vartotojams taip pat gali būti priskiriami balai ir rangai. Skirtingi pranešimai vartotojams gali būti rodomi skirtingose ​​eilėse. Papildinys yra integruotas su aukštos kokybės el. Pašto paslaugų teikėjais ir, įvertinus balus ar kitus kriterijus, vartotojams su skirtingais balais gali būti siunčiami skirtingi el. Laiškai..

Visos šios savybės suteikia jums galimybę gauti atsiliepimus, atskirti lankytojus pagal balus ir tada siųsti atitinkamus el. Laiškus kiekvienam lankytojų tipui. Šį populiarų papildinį galima įsigyti „CodeCanyon“ už 35 USD.

„Usernoise Pro Modal“ atsiliepimų ir kontaktinė forma

„Usernoise Pro“ atsiliepimų ir kontaktinių duomenų forma prideda modalinę formą ir pritaikomą atsiliepimo mygtuką prie jūsų „WordPress“. Kiekvienas elementas, rodomas viešojoje sąsajoje, gali būti pritaikytas. Tai leidžia jums suprojektuoti ir įrėminti klausimus, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Taip pat pridedamas trumpasis kodas, skirtas tinkamai įterpti formą į įrašą ar puslapį.

Atsiliepimus galima gauti iš 4 redaguojamų kategorijų. Tai veikia kartu su Akismet, kad apsaugotų nuo šlamšto. Papildinys suderinamas keliose svetainėse ir paruoštas lokalizavimui. Jis taip pat suderinamas su bet kokiu svetainės šablonu. Šį papildinį galima įsigyti „CodeCanyon“ už 12 USD.

„Feedweb“

„Feedweb“ yra paprastas papildinys, kuris gali pridėti valdiklį prie bet kurio jūsų pasirinkto įrašo. Tai leis užduoti lankytojams bet kokį klausimą. Klausimai pateikiami tik taip / ne. Atidžiai suformulavus klausimus, galima gauti tikslių atsiliepimų apie įrašą. Kartą užduoti klausimai išsaugomi ir gali būti panaudoti vėliau.

„Feedweb“

Įdiegus papildinį, galima daugiau bendrauti su skaitytojais. Jie gali balsuoti, pateikti atsiliepimus vertindami, atsakyti į klausimus, lengvai atrasti naują turinį ir pailginti laiką, kurį praleidžia tinklaraštyje. Įvertinimo valdiklis yra animuotas ir užkoduotas HTML5, užtikrinant saugumą ir privatumą. Valdiklis turės būti pridedamas prie kiekvieno įrašo rankiniu būdu. Jį galima pridėti šoninėje juostoje įterpiant trumpąjį kodą. Yra trijų priedų versijos – nemokama, „Plus“ ir „Pro“.

„WebEngage“

Produktų tyrimai, potencialių klientų apklausos, klientų pasitenkinimo ar klientų lūkesčių tyrimai yra įprasti būdai, kuriais pramonė renka visuomenės atsiliepimus. „WebEngage“ gali padėti jums atlikti šias apklausas savo svetainėje ir jas analizuoti, naudojant ataskaitų teikimo ir analizės modulius. Svetainės administratoriai gali sekti visus atsiliepimus ir surinktus duomenis ar gautus el. Laiškus patogioje konsolėje ir atsakyti į visus pasiūlymus ar kitus atsiliepimus tiesiai iš konsolės.

Atsakymas į atsiliepimus neturi būti standartinis. Galimi tiesioginiai pranešimai su nuolaidomis arba be jų, o kiekvienas pranešimas stebimas analitiškai, todėl paspaudimų rodikliai arba lankytojų profilis tampa prieinami.

El. Pašto prenumeratos nuorodas galima įtraukti į „MailChimp“ sąrašą. Galima įsigyti nemokamus ir mokamus planus, mokamų planų bandomoji versija yra 14 dienų.

„JotForm“

Jei tai yra iššokanti atsiliepimų forma, kuri, jūsų manymu, turėtų maloninti jūsų svetainę, patikrinkite „JotForm“. Iššokantis langas pasirodys spustelėjus mygtuką, kuris pasirodys visuose puslapiuose, kai įjungiamas papildinys. Formą galima sukurti naudojant intuityvią nuvilkimo funkciją. Formą ir mygtuką galima pritaikyti.

„JotForm“ atsiliepimų mygtukas

Puiku, kad naudojama iššokanti atsiliepimų forma yra tai, kad vartotojai gauna užpildytą atsiliepimą iš tikrųjų neišėję iš puslapio, kuriame buvo. Užpildęs formą lankytojas gali tęsti ten, kur paliko. Taip pat galima gauti atsakymus iš vartotojų.

Šį papildinį galite naudoti nemokamai iki 100 pateikimų kiekvieną mėnesį, po to turėsite atnaujinti „premium“ planą.

Atsiliepimai kat

Tikras vartotojui patogus papildinys atsiliepimams rinkti yra Atsiliepimai kat. Tai nemokama, puikiai integruojama su „WordPress“ ir nereikia dėti jokių pastangų. Tiesiog atsisiųskite ir suaktyvinkite. Į savo svetainę jis neįdeda jokio savo prekės ženklo.

Atsiliepimai kat

Naudoti papildinį taip pat lengva. Tiesiog sukurkite apklausos formą ir paskelbkite ją. Surinkite visus jūsų atsiliepimus. Be to, „Feedback Cat“ yra visiškai nemokama ir nemokama. Taigi galite modifikuoti kodą, kad jį pritaikytumėte, jei norite.

Daugiau atsiliepimų papildinių

Jei manote, kad aukščiau pateikti papildiniai nėra skirti jums, arba jei norite papildinio, kuris daugiausia surenka minimalų atsiliepimą, pvz., „Taip“ / „Ne“ klausimų ar įvertinimo žvaigždutėmis sistemą, pažiūrėkite į papildinius, kurie seka,

 • „WordPress“ užklausų ir atsiliepimų papildinys: Tai yra atvirojo kodo papildinys, kurio vienkartinis mokestis yra 17 USD. Jis gali būti dedamas bet kur arba netgi galite jį paslėpti. Gali būti sukurtos atsiliepimų kategorijos, o vartotojai gali komentuoti arba balsuoti. Labiausiai balsų sulaukęs komentaras pateikiamas į viršų.
 • „Queryz WordPress“ tyrimas: Jei norite pridėti paprastą iššokančią formą kiekviename tinklalapyje, pabandykite atlikti „Queryz WordPress Survey“. Apklausos gali būti parengtos kaip keli žymimieji langeliai, mastelis ar paprastas tekstas. Papildinys yra nemokamas, tačiau jūs turite užsiregistruoti ir susikurti savo „WordPress“ vartotojo abonementą.
 • Paprastas atsiliepimų valdiklis: Norite užduoti tik vieną savo lankytojų klausimą? Paprastas atsiliepimų valdiklis padės jums tai padaryti. Suaktyvinę papildinį, pakeiskite numatytąjį klausimą tokiu, į kurį norite atsakyti, ir palaukite, kol atsakymai užplūs jūsų gautuosius. Jei vartotojas mano, kad klausimas erzina, jis gali tiesiog spustelėti raudoną „X“ prieš klausimą ir jis bus paslėptas 7 dienas.
 • Feelback reakcijos: Vaizdingos reprezentacijos visada sulaukia geresnio atsakymo, o „Feelback Reactions“ skaitytojui pateikia 5 emocijų rinkinį. Vienu vartotojo paspaudimu svetainė gali sugeneruoti daugybę atsiliepimų. Jūs žinosite, kurios emocijos sulaiko jūsų svetainės lankytojus ir kurios emocijos skatina juos dalytis socialinėje žiniasklaidoje. Bus pasiūlytas jų atsakymo turinys.
 • Reakcijos mygtukai: Prie šio papildinio pridedami patogūs mygtukai įrašo apačioje arba bet kur kitur. Vartotojai gali spustelėti mygtuką, kuris jiems atrodo tinkamiausias. Mygtukus galima sukonfigūruoti taip, kad juose būtų bet koks tekstas, pavyzdžiui, „Patinka“, „Įdomu“ ar dar kažkas. Mygtukai seka, kiek kartų jie buvo spustelėti, ir tai gali būti panaudota norint rinkti įdomius atsiliepimus.
 • Visuotinis žvaigždučių įvertinimas: Jei norite pridėti klasikinį penkių žvaigždučių įvertinimą, kurį matote daugelyje tinklaraščių, įdiekite ir suaktyvinkite „Universal Star Rating“. Galite pridėti įvertinimo parinktį prie duomenų, įrašų, produktų ir paslaugų ir paprašykite, kad žiūrovai tai įvertintų.
 • Įvertinimo valdiklis: Įvertinimo valdiklis prie jūsų „WordPress“ taip pat prideda penkių žvaigždučių įvertinimo peržiūros sistemą. Tai galima pridėti prie puslapių, skelbimų, „WooCommerce“ produktų, „BuddyPress“ vartotojų, „bbPress“ forumo, taip pat prie autorių.
 • WP-PostRatings: Daug atsiųstas papildinys, WP-PostRatings gali pridėti AJAX įvertinimo sistemą prie jūsų įrašo ar puslapio. Galite pasirinkti pridėti jį prie visų arba pasirinktų įrašų ir puslapių.
 • Keli reitingai: Norėdami įvertinti atskirus įrašus keliais kriterijais ir skirtingais klausimais, turėtumėte išbandyti daugialypį vertinimą. Tai gali būti įgalinta pasirinktiniams įrašų tipams ir puslapiams. Kiekvienam įvertinimo elementui gali būti priskiriami svoriai, kad būtų galima koreguoti bendruosius reitingo rezultatus.
 • WP klientų atsiliepimai: Tai yra populiarus papildinys, kurį galima naudoti norint nustatyti atskirą tinklaraščio puslapį, kad skaitytojai ir klientai galėtų pateikti apžvalgą ar komentarą. Tai suderinama daugelyje svetainių ir daugelio vartotojų ir daug kartų atsisiųsta.
 • „Polldaddy“ apklausos ir įvertinimai: Išbandykite šį papildinį norėdami tvarkyti apklausas ir įvertinimus naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Galite sukurti kelias apklausas, pasirinkti apklausų uždarymo datas ir pasirinkti, kad rezultatai būtų privatūs arba būtų vieši.
 • „MyEffecto“ momentinis vaizdinis atsiliepimas: Tai paprastas valdiklis, kurį galima patalpinti po jūsų žinute, o skaitytojai gali pasiūlyti atsiliepimų, pagrįstų emocijomis.
 • Webay: „Webay“ padės surinkti atsiliepimus iš „eBay“ paskyros ir įdėkite juos į „WordPress“ karuselę.
 • Ar tai buvo naudinga: Kaip jūs galite atspėti, šis papildinys užduos paprastą klausimą, ar straipsnis buvo naudingas. Viskas, ko reikia, yra paprastas „taip / ne“ atsakymas.

Ir, galiausiai

Visada naudinga gauti atsiliepimų apie bet kokį jūsų atliktą darbą. Geriausi žmonės, iš kurių galite gauti pasiūlymų pagerinti savo svetainę, yra žmonės, kurie joje lankosi. Pasirinkite papildinius pagal savo svetainės turinį, bendrą ten apsilankančių lankytojų profilį ir reikalingų atsiliepimų apimtį. Pasirūpinkite, kad lankytojai neapleistų per daug galimybių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map