Kaip saugiai pakeisti „WordPress“ temą

Paviršiuje pakeitus temą, ji gali atrodyti nekenksminga. Tai taip lengva, sunku įsivaizduoti, kad jis gali padaryti jokios žalos. Šiais laikais tai galite padaryti net ir su prietaisų skydeliu, be jokio rankinio FTP įkėlimo. Tai greita, neskausminga ir visiškai saugi, tiesa? Priklauso nuo to, kaip nustatėte savo svetainę.


„WordPress“ svetainių dalykas yra tas, kad laikui bėgant jos dažnai tampa galvosūkiu arba „Jenga“ bokštu. Turite savo temą, pridėtus papildinius ir visus nedidelius (ar svarbiausius) pakeitimus, kuriuos galbūt padarėte. Jie visi kartu sukuria gražią funkcinę svetainę, atitinkančią jūsų poreikius.

Dėl šios priežasties svarbu būti atsargiems keičiant temą (ar net atnaujinant „WordPress“ svetainėje). Jei ištrauksite netinkamą gabalą, visa konstrukcija gali sugriūti. Ir tada jums teks pereiti ilgą (ir su tam tikrais žiniatinklio šaltiniais, brangiai kainuojančiu) paieškos procesą. Arba jums gali tekti pakeisti daugelį įskiepių, kuriuos išmokote pažinti ir pamilti.

Tačiau yra būdų, kaip pakeisti temą 0% rizikos grupe, ir, laimei, ji išsamiai aprašyta žemiau. Pradėkime!

1 žingsnis. Pasirinkite naują „WordPress“ temą

Jei to dar nepadarėte, raskite naują jums patinkančią temą. Jei nesate kūrėjas, pabandykite rasti temą, kuri atrodo daugiau ar mažiau tokia, kokios norite. Puiki vieta ieškoti aukščiausios kokybės temų yra „Themeforest“. Čia rasite daugybę „WordPress“ temų, turinčių daugybę spalvų variantų, pridėtų funkcijų ir netgi vilkimo ir nuleidimo puslapių kūrimo priemones (pvz., „Viso„ WordPress “tema), kad net ne koduotojams būtų lengva pritaikyti savo„ WordPress “temą..

Žinoma, jei jūsų biudžetas neleidžia naudoti aukščiausios klasės temos, pasižiūrėkite į „WPExplorer Free WordPress“ temas arba „WordPress.org“Didžiulė saugykla, kurioje visą laiką pridedamos naujos nemokamos temos.

„WordPress.org“ temų katalogas

Renkantis naują temą svarbu įsitikinti, kad jūsų naujoji tema palaiko jūsų manymu būtinus papildinius. Jei sukūrėte visą parduotuvę naudodamiesi „WooCommerce“, greičiausiai norėsite ir toliau naudoti „WooCommerce“ naudodami savo naują temą. Taigi prieš pradėdami vykdyti veiksmus, dar kartą patikrinkite įskiepių suderinamumą ir pagrindines temos ypatybes. Žinoma, jei esate kūrėjas, jums nereikia jaudintis ieškant „tobulos“ temos. Tikriausiai turite žinių patys sukurti ar pritaikyti temą. Suradę jūsų poreikius atitinkančią temą, pereikite prie antro žingsnio.

2 veiksmas. Sukurkite savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją

Prieš pakeisdami temą, verta pasidaryti dabartinę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Yra keletas būdų, kaip ją įgyvendinti. Šiame įraše daugiausia dėmesio skirsime dviem skirtingiems metodams: atsarginių papildinių naudojimui ir atsarginėms „WordPress“ svetainės atsarginėms kopijoms kurti. Abu yra gana lengvi procesai (net naujiems vartotojams).

1 būdas: Papildinio naudojimas norint sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją

„VaultPress WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

Geriausias atsarginis papildinys (mūsų nuomone) yra „VaultPress“. Tai lengva naudoti ir prireikia visos jūsų svetainės atsarginės kopijos. Be to, tai prasideda nuo 39 USD per metus (už „JetPack Personal“ planą). Maža kaina, atsižvelgiant į tai, siūlo automatines atsargines kopijas, 30 dienų atsarginių kopijų archyvą ir atkūrimą vienu paspaudimu. Bet palaukite … yra dar daugiau! Kadangi „VaultPress“ yra „JetPack“ planų dalis, jūs taip pat turėsite galimybę savo svetainėje įgalinti „Akismet“ ir „JetPack premium“ funkcijas..

Didžiausias privalumas, jei papildinys sukuria atsargines kopijas, yra tai, kad jums nereikia dėl jo jaudintis.

Kitas solidus „premium“ variantas yra išbandytas ir tikras „BackupBuddy“. Jei norite sužinoti daugiau apie šią senatvę, bet prekę, patikrinkite visą „BuddyPress“ apžvalgą. Taip pat įtraukiau nemokamą alternatyvą, kuri yra „Updraft Plus“. „Updraft“ ne tik sukuria atsarginę jūsų svetainės atsarginę kopiją, bet ir įkelia ją į kelias „debesies“ vietas, visas – vienu spustelėjimu. Tai taip pat leidžia jums atkurti paprastą 1 paspaudimo mygtuką, jei kažkas nepavyko.

Beje, jei jūsų svetainė yra didelė dalis to, kaip uždirbate savo pajamas, arba yra neįtikėtinai svarbi jums kitais būdais, jums būtų gerai pasidaryti atsarginę atsarginę atsarginę kopiją ir dabar. Tiesiog tam, kad apimčiau visas savo bazes.

2 būdas: Neautomatiškai sukurkite „WordPress“ atsarginę kopiją

Nors neautomatinis „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimas gali atrodyti kaip didelė, sudėtinga, net sudėtinga užduotis naujesniam vartotojui, tai tikrai gana paprasta.

# 1 Prisijunkite prie savo svetainės žiniatinklio valdymo skydelio (nesvarbu, ar tai „cPanel“, ar dar kažkas).
Daugelis žiniatinklio prieglobų turi galimybę prisijungti prie savo sąskaitos arba valdymo skydelio per savo svetainę, todėl eik į savo žiniatinklio prieglobos svetainę ir prisijunkite.

# 2 Raskite prisijungimo prie FTP informaciją arba sukurkite naują sąskaitą.
Norėdami tai padaryti, spustelėkite vieną iš parinkčių, esančių valdymo skydelio meniu, kurioje sakoma kažkas panašaus į „FTP vartotojai / sąskaitos“ arba „FTP prieiga“ arba „FTP nustatymai“. Jei nematote jokių vartotojų arba nežinote slaptažodžio, galite greitai sukurti naują vartotoją spustelėdami „pridėti naują vartotoją“, tada sukūrę jį.

ftpaccount

# 3 Prisijunkite ir nukopijuokite visus susijusius failus iš dešiniojo katalogo.
Dabar, daugeliui žmonių, patartumėte įsigyti FTP klientą, pavyzdžiui, „FileZilla“, tačiau iš tikrųjų galite pasiekti savo svetainę naudodami ftp naudodami savo interneto naršyklę ar net seną gerą „Windows Explorer“ (arba ieškiklį / nautilus, jei nenaudojate „Windows“). ).

ftpadress

Norėdami tai padaryti, tiesiog įveskite „ftp://yoursite.com“ į naršyklę arba kitą ir prisijunkite naudodami informaciją, kurią radote, arba ką tik sukurtą vartotoją. Man patinka naudoti savo failų naršyklę, nes pasidaryti atsarginę kopiją pasidaro taip pat lengva, kaip nukopijuoti ir įklijuoti į norimą vietą, tada aplanką paversti ZIP archyvu..

ftpcopy

# 4 Grįžkite į valdymo skydą ir atidarykite „phpMyAdmin“.
Daugelio valdymo skydelių atveju reikia slinktis žemyn (ieškokite žemiau pateikto logotipo).

„PhpMyAdmin_logo“

# 5 Pasirinkite tinkamą duomenų bazę.
Jei turite daug „WordPress“ svetainių, veikiančių tame pačiame priegloboje, daugybė duomenų bazių bus tame pačiame „phpMyAdmin“. Taigi jūs turite dar kartą patikrinti, ar pasirinkote tinkamą lentelę, kuriai sukurti atsarginę kopiją. Vienas iš būdų tai padaryti yra tiesiog patekti į duomenų bazes ir patikrinti, kas parašyta žinutėse skiltyje „wp_posts“..

administratorius

Kitas būdas sužinoti – patikrinti savo „wp-config.php“ failą atitinkamoje svetainėje. Tai galite padaryti naudodamiesi „WordPress“ informacijos suvestine arba atidarę atsarginę failo kopiją teksto rengyklėje. (Atsargiai nekoreguokite.) Tiesiog ieškokite „db_name“ ir iškart rasite.

# 6 Eksportuokite duomenų bazę
Tiesiog spustelėkite pasirinktinę ir pasirinkite tinkamą duomenų bazę, kai pasirenkate kurią eksportuoti, pereikite prie kitų pasirinktinių parinkčių ir spustelėkite eiti. Tai tiksliai taip paprasta, kaip atrodo. Kita gera žinia yra ta, kad lygiai taip pat lengva importuoti lentelę. Jei kažkas negerai … ir jūs jau žinote, kaip tai padaryti!

eksporto duomenų bazė

3 žingsnis. Klonuokite savo svetainę bandymui

Yra du paprasti būdai, kaip klonuoti savo svetainę, kad būtų galima išbandyti: naudodamiesi pertvarkymo svetaine, kuri pateikiama kartu su jūsų prieglobos planu, arba sukurdami vietinį serverį.

Klijuokite savo „WordPress“ svetainę į perėjimo vietą

Daugelyje „WordPress“ prieglobos planų yra prieiga prie vieno paspaudimo, pvz., „GoDaddy“ ir „WPEngine“. Tai yra puikios parinktys, nes jos yra prisijungę, todėl galite prisijungti, kad išbandytumėte temą įvairiuose įrenginiuose (to, ko negalite padaryti su savo vietiniu kompiuteriu, nes jis yra tik jūsų kompiuteryje).

Jei naudojate „WPEngine“, šis procesas yra labai paprastas (kaip ir daugelyje pagrindinių kompiuterių). Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti prie norimos kopijuoti „WordPress“ svetainės, prietaisų skydelio viršuje spustelėkite „WPEngine“ meniu elementą, spustelėkite sustojimo skirtuką ir spustelėkite didelį mėlyną mygtuką „Kopijuoti svetainę iš LIVE į STAGING“. “ Ir viskas (dar viena priežastis, kodėl mes taip mylime „WPEngine“).

Wpengine pastatymas

„WordPress“ svetainės klonavimas „LocalHost“

Vietos serverio nustatymas taip pat yra puikus pasirinkimas, nes vietinę versiją galima pasiekti net neturint interneto ryšio (todėl ji tampa ypač naudinga). Kaip ir kurdami savo svetainės atsarginę kopiją, galite naudoti papildinį, norėdami padėti, arba rankiniu būdu klonuodami savo svetainę.

1 būdas: naudokite papildinį, norėdami klonuoti savo „WordPress“ svetainę

Priklausomai nuo jūsų darbalaukio operacinės sistemos, yra keletas „localhost“ serverio nustatymo parinkčių.

# 1 Įdiekite vietinio serverio programinę įrangą ir „WordPress“.
Galite pasirinkti iš XAMPP, WAMP, MAMPAS ir kiti. Ši programinė įranga atkuria žiniatinklio serverio aplinką jūsų pačių kompiuteryje. Tai ne tik leidžia išbandyti naujas temas, papildinius ir „WordPress“ naujinius „WordPress“ svetainėje. Tai leidžia „WordPress“ sukurti visiškai paruoštus siųsti juodraščius, kai neturite interneto ryšio.

Nepamirškite suaktyvinti „Apache“ ir „mySQL“, kai diegimas bus baigtas. Kai jūsų vietinis kompiuteris bus paruoštas, taip pat turėsite įdiegti „WordPress“ vietoje.

# 2 Įdiekite papildinį originalioje svetainėje ir eksportuokite.
Kaip pavyzdį naudosime Viskas viename migruoja čia. Bet jūs galite naudoti bet kurį papildinį, kuris jums labiau patinka. Tarp kitų nemokamų papildinių, Kopijavimo aparatas atrodo, kad labiausiai pasiutęs. Tiesiog pridėkite ir suaktyvinkite pasirinktą papildinį ir atitinkamai eksportuokite savo svetainę.

eksportuoti

# 3 Įdiekite papildinį vietiniame „WordPress“ ir importuokite.
Tai gana tiesiai į priekį. Prisijunkite prie savo vietinės „WordPress“ svetainės, įdiekite ir suaktyvinkite papildinį, tada importuokite.

importuoti

# 4 Palaukite ir mėgaukitės savo naujuoju klonu.
Palaukite šiek tiek, kol papildinys importuos jūsų svetainės kopiją (tai gali užtrukti šiek tiek laiko, priklausomai nuo jūsų svetainės dydžio). Tada atidarykite jį ir mėgaukitės, kai jis bus baigtas. Tai taip paprasta.

2 būdas: Neautomatinis „WordPress“ svetainės klonavimas

Neautomatiškai kopijuodami tiesioginę svetainę, turite atlikti tik keletą papildomų veiksmų.

# 1 Paruoškite savo vietinį serverį ar sustojimo svetainę.
Nesvarbu, ar naudojate papildinį, ar ne, šis veiksmas vis tiek yra tas pats. Vis tiek turėsite sukonfigūruoti „localhost“ ir įdiegti „WordPress“ vietoje.

# 2 Nukopijuokite ir įklijuokite „WordPress“ atsarginę kopiją
Jei planuojate kurti vietinį kloną rankiniu būdu (o jūs jau esate jo pusiaukelėje), jums tereikia nukopijuoti anksčiau paimtų failų atsarginę kopiją. Tiesiog įklijuokite juos į atitinkamą aplanką (amp / www / aplankas, jei naudojate AMPPS, arba mamp / htdocs, jei naudojate MAMP). Įdėkite failus į atskirą aplanką. Taip siekiama išvengti problemų, susijusių su „serverio simuliatoriaus“ programine įranga (turėtų būti dedamos, pavyzdžiui, į amp / www / wpclone / jei naudojate AMPPS). Jei dar nepaėmėte rankinės atsarginės kopijos, atlikite aukščiau aprašytus veiksmus.

# 3 Atidarykite „phpMyAdmin“ ir importuokite duomenų bazę.
Pirmiausia atidarykite vietinio serverio informacijos suvestinę. Čia atidarykite „phpMyAdmin“ (jei naudojate AMPPS, į savo interneto naršyklę taip pat galėtumėte tiesiog įvesti „localhost / phpmyadmin“). Spustelėkite importuoti. Tada rankinės atsarginės kopijos darymo metu pasirinkite anksčiau išsaugotą „sql“ atsarginės kopijos failą (vėlgi, jei nepadarėte rankinės atsarginės kopijos, atlikite aukščiau išvardytus veiksmus).

sqlimport

# 4 Raskite teisingą duomenų bazės vartotojo / slaptažodžio informaciją ir sukurkite vartotoją „phpMyAdmin“.
Pirmiausia teksto rengyklėje, pavyzdžiui, užrašų knygelėje, atidarykite atsarginę „wp-config.php“ failą ir ieškokite „DB_USER“ ir „DB_PASSWORD“. Tada paimkite tas vertes (ten, kur aš juodinau) ir sukurkite naują vartotoją su tuo vartotojo vardu ir slaptažodžiu, eidami į „phpMyAdmin“ duomenų bazes, tada spustelėdami patikrinti privilegijas šalia reikiamos duomenų bazės, tada galiausiai spustelėdami Pridėti vartotoją.

patikros privilegija

5 pakeiskite kai kuriuos URL
Taigi jūsų naujoji vietinė svetainė nepakenčia manymo, kad ji yra kažkur kitur, turite redaguoti du duomenų bazės laukus. Svetainės adresas ir namai, pateikiami wp_options (jei jame rodomos tik 25 eilutės puslapyje, namai bus rodomi 2-ame puslapyje). Redaguokite juos į http: // localhost / wp ar bet ką, ką pasirinkote pavadinti savo aplanku, ir jūsų klonuota svetainė bus paruošta naudoti.

siteurl

4 veiksmas. „WordPress“ temos testavimas ir trikčių šalinimas jūsų klonų svetainėje

Tai taip pat lengva, kaip prisijungti prie administratoriaus srities jūsų vietiniame klone ar sustojimo svetainėje. Įdiekite ir suaktyvinkite temą, kad pamatytumėte, kas atsitiks. Visi šie veiksmai nėra būtini. Tai tik keletas teminių funkcijų, kurias galbūt norėsite išbandyti, jei perjungėte temas.

Įgalinti „wp_debug“
Tai puikus būdas patikrinti, ar jūsų temoje nėra klaidų. Kam įgalinti wp_debug , atidarykite savo „wp-config.php“ failą ir nustatykite, kad „wp_debug“ būtų teisingi, pavyzdžiui:

apibrėžti ('WP_DEBUG', tiesa);

Tai parodys visas jūsų „php“ klaidas ir pranešimus „WordPress“ svetainės priekiniame gale. Atminkite, kad ne kiekvienas rodomas pranešimas sugadins jūsų svetainę, tačiau vis tiek pravartu juos ištaisyti.

wp-derinimo klaida

Individualizuotos pašto rūšys
Jei jūsų sena tema naudojo vieną ar daugiau įmontuotų tipų įrašų, o jūsų naujoji tema nėra, gali atrodyti, kad praradote visą turinį. Nesijaudinkite, ji vis dar yra jūsų duomenų bazėje. Norėdami įregistruoti savo senus pasirinktinius įrašų tipus naujoje temoje, galite naudoti trečiosios šalies papildinį, pvz., „Pippins“ įskiepių lengvo turinio tipus „WordPress“ papildinys. Jei nesate tikri, kokie yra tinkintų įrašų tipai, galite paprašyti senojo temos kūrėjo arba ieškoti senosios temos pagal register_post_type funkciją ir suraskite senų pasirinktinių įrašų tipų pavadinimus.

Valdikliai
Patartina peržvelgti valdiklio parinktis, skelbimų vietas, poraštės stulpelius ir šoninės juostos plotį kartu su kitomis valdikliams parengtomis sritimis. Tokiu būdu vėliau nebus netikėtumų.

Meniu
Dar kartą patikrinkite naujos vietos meniu vietas ir formatus. Galbūt yra daugiau meniu vietų arba vertikali navigacija. Tiesiog pažvelkite į temą, kad žinotumėte, kur bus visi jūsų meniu, kai aktyvuosite temą savo tiesioginėje svetainėje.

Skelbimo formatai
Daugybė temų naudoja pasirinktinius laukus. Taigi, jei jūs naudojate vieną apibrėžti konkretų vaizdo įrašą / garso įrašą / galeriją ir pan., Gali tekti pakeisti savo naujosios temos įrašų formatus. Tai gali būti padaryta naudojant vaikų temą, kad galėtumėte ir toliau naudoti senus meta ant senų įrašų, arba galite naudoti add_post_meta ()

Papildiniai
Anksčiau minėjome, kad jei nesate kūrėjas, turėtumėte rasti naują temą, suderinamą su visais reikiamais „WordPress“ papildiniais. Tiesiog įsitikinkite, kad verta išbandyti papildinius, kad įsitikintumėte, jog jie tikrai veikia jūsų tema. Jei esate kūrėjas, sukūręs ar pritaikęs temą, dabar taip pat tinkamas laikas įsitikinti, kad jūsų patobulinimai neatliko papildinių suderinamumo..

Patikrinkite naršyklės pultą
Atidarykite naršyklę ir patikrinkite, ar nėra javascript klaidų. Jei kai kurie dalykai, pvz., Skaidrės, išskleidžiamasis meniu, karuselės ir kt. Neveikia tinkamai (susiję su „javascript“), galite patikrinti, ar nėra klaidų naršyklės konsolėje. Tiesiog atidarykite konsolę, kad pamatytumėte „JavaScript“ klaidas, ir užveskite pelės žymeklį ant jų, kad tiksliai pamatytumėte, kur yra klaida.

konsolės klaida

Čia yra nuorodos į tai, kur rasite konsolę įvairioms naršyklėms:

Patikrinkite matomų paveikslėlių dydžius
Gali reikėti įkelti arba pataisyti savo vaizduojamus vaizdus, ​​kai perjungiate į naują temą. Paprasčiausias būdas, kurį radome, yra naudoti nemokamą Vaizdo valymo „WordPress“ papildinys. Papildinys indeksuoja visus jūsų apkarpytus ir nenaudojamus paveikslėlių dydžius, kuriuos galite ištrinti arba perkelti į naują aplanką. Lengvas žirnis. Kai sutvarkysite namą, norėsite iš naujo apkarpyti visus vaizdus, ​​kad būtų tinkami matmenys. Kai kurios temos, pvz., Dinaminio viso vaizdo atvaizdai, todėl jums nieko nereikia daryti. Bet jei jūsų tema to nepadarė už jus, naudokite Atkurkite miniatiūras „WordPress“ papildinys kad būtų atkurti tinkamo dydžio visi jūsų vaizdai.

SEO patikrinimas
Deja, yra temų su įmontuotomis SEO galimybėmis, ir jei jūs jas dabar naudojate, greičiausiai negalėsite jų perkelti į savo naują temą. Vietoje to savo tiesioginėje svetainėje turėtumėte įdiegti SEO papildinį ir prieš atnaujindami užpildyti parinktis.

Mobiliųjų / naršyklių testavimas
Jei nusprendėte sukurti internetinę inscenizacijos svetainę naudodamiesi „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu, turite galimybę atlikti keletą realių mobiliųjų telefonų bandymų. Griebkite planšetinį kompiuterį ir telefoną, kad pamatytumėte, kaip atrodo jūsų naujoji tema. Arba, jei nusprendėte įdiegti savo naują temą vietiniame pagrindiniame kompiuteryje, galite išbandyti internetinį reaguojamąjį simuliatorių, pvz., Atsakiklis arba Kryžminių naršyklių testavimas.

Apsilankykite savo žinutėse, puslapiuose ir patikrinkite, ar viskas tvarkoje. Kai patvirtinsite, kad problemų nėra, laikas pereiti prie paskutinio žingsnio.

5 žingsnis. Įdiekite ir suaktyvinkite savo naują „WordPress“ temą „Live“ svetainėje

Dabar, kai kruopščiai išbandėte savo naująją „WordPress“ temą, prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir įdiekite ją savo tiesioginėje svetainėje. Prieš suaktyvindami temą, atlikite greitą dvigubą patikrinimą naudodami tiesioginės peržiūros parinktį. Tai galite naudoti norėdami spustelėti kelis savo puslapius, norėdami būti tikri, kad viskas atrodo gerai.

peržiūros tema

Neprivalomas žingsnis būtų įdiegti greitai pasiekiamą papildinį savo svetainėje prieš suaktyvinant savo naują temą. Tokiu būdu, jei, suaktyvinę naują temą, turėsite pažiūrėti į tiesioginę svetainę, lankytojai pamatys, koks puslapis yra kuriamas arba netrukus. Du įskiepiai, kurie mums labai patinka WP techninės priežiūros režimas ir Netrukus „SeedProd“ papildinys.

Kai būsite pasiruošę eiti, tiesiog eikite į Išvaizda> Temos ir spustelėkite mygtuką „suaktyvinti“ savo naują „WordPress“ temą.

Apvyniokite

Tiems, kurie nepatyrė interneto traukinio avarijos košmaro, tai gali atrodyti perdėtai. Visiškas pernelyg sudėtingas to, kas turėtų būti paprastas. Patikėk manimi – taip nėra. Pagalvokite apie tai, pavyzdžiui, turėdami puikų sveikatos draudimą, sveikai maitindamiesi ir sportuodami, bet savo „WordPress“ svetainėje. Sunkiai dirbdami šalindami savo temą, sumažinkite riziką, kad tiesioginėje svetainėje gali nutikti kažkas blogo.

Ar jums šis vadovas buvo naudingas? O gal turite ką pridurti? Praneškite mums komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map