Kaip sužinoti, ar svetainę teikia „WordPress“

Kaip sužinoti, ar svetainę teikia „WordPress“

Ar dažnai matote puikiai atrodančią svetainę ir klausiate savęs „ar ji naudoja„ WordPress “?“ Kartais atsakymas yra paprastas – poraštė sako viską, bet dažniausiai turite atlikti šiek tiek detektyvo darbo. Vis daugiau ir daugiau žiniatinklio valdytojų slėpdami faktą, kad naudoja „WordPress“, išmokysime įvairių būdų patvirtinti, ar svetainė naudoja „WordPress“, ar ne, aptarsime, kodėl kai kurie mano, kad reikia slėpti faktą, kad jie naudojasi „WP“, ir parodys jums tvarkingą triuką, kad sužinotumėte. kokia tema naudojama svetainėje.


Kas yra slepiantis?

Esame tikri, kad vienoje ar kitoje situacijoje esate girdėję apie žmones slepiančius faktą, kad jų svetainė naudoja „WordPress“, ir kaip tai yra gerai ar blogai. Taigi leiskite mums paaiškinti keletą dalykų.

Niekada neturėtumėte gėdytis naudotis „WordPress“! Tiesą sakant, jūs turėtumėte su pasididžiavimu pasakyti, kad jūsų svetainę maitina viena geriausių kada nors sukurtų atvirojo kodo programinės įrangos dalių. Paslėpti tikslią naudojamą WP versiją yra visai kitas žaidimas. Tai yra protingas dalykas dėl nuolat didėjančio įsilaužimo rizikos, nes tikslaus versijos numerio atskleidimas gali sukelti didesnę nulaužimo riziką..

Dauguma „piratų“ yra tingūs

Jaunas įsilaužėlis

Kai blogi žmonės per trumpiausią laiką bando pašalinti kuo daugiau svetainių, jie naudojasi principu, vadinamu „žemai kabančiais vaisiais“. Tai tiesiog išgalvotas būdas pasakyti: „pirmiausia nulaužkite pažeidžiamiausias svetaines“. Jie arba randa naują WP pažeidžiamumą, arba pasirenka senesnį, kuris jau yra pataisytas naujesnėse versijose, tačiau egzistuoja daugelyje svetainių, nes žmonės nepakankamai atnaujina WP. Naudodamiesi „Google“, jie gauna sąrašą tūkstančių svetainių, naudojančių tas specifines versijas, ir tada vykdo automatinį išpuolį, kuris pašalina visas tas svetaines, naudodamas tą pačią pažeidžiamumą.

Jūsų svetainė vis dar naudoja tą specifinę (probleminę) „WordPress“ versiją, tačiau jei tik šiek tiek pasistengsite paslėpti jos naudojamą versiją, tai reikš, kad nepateksite į pirmąją bangą, nes nesate „ žemai kabantys vaisiai. “ Tai nepadės, jei kas nors konkrečiai taikosi į jūsų svetainę, tačiau tai padės šioms automatinėms atakoms.

Tokiu būdu galite pažvelgti į kai kuriuos metodus, kuriuos galite naudoti norėdami sužinoti, ar svetainę maitina „WordPress“, ar ne.

1. Tam yra paslauga

Tam yra paslauga

Kaip ir daugeliui kitų dalykų internete, jums reikia paslaugų, automatizuojančių paprastą užduotį, jei ji jau yra. Jei nemalonumai su kodu nėra jūsų reikalas, kreipkitės į „WP Loop“ Ar tai „WordPress“ įrankis įveskite svetainių URL ir nurodoma, ar ji naudoja „WordPress“.

„SoftwareFindr“ temos detektoriaus įrankis

Kitas puikus šaltinis yra „SoftwareFindr“ Temos detektoriaus įrankis. Kaip ir anksčiau, įklijuokite jums įdomios svetainės nuorodą ir akimirksniu sužinosite, ar tai „WordPress“ ir ar tai tema, kurią galite sau pasidaryti. „SoftwareFindr“ taip pat teikia rekomendacijas ir apžvalgas apie svarbiausią temą ir papildinius, todėl net jei negalite naudoti tos pačios temos kaip mėgstama svetainė, tikrai galite rasti temą ir keletą papildinių, kad sukurtumėte panašų dizainą..

Jei nesate patenkinti rezultatais arba norite gauti daugiau techninės informacijos Pastatytas gali jums padėti. Vėlgi, tiesiog įveskite svetainės URL ir spustelėkite paiešką. Taip pat galite naudotis specializuotomis paslaugomis, tokiomis kaip Kokia yra WP tema? norėdami rasti svetainę palaikančią temą. Tačiau atminkite, kad visos šios svetainės naudoja toliau aprašytus metodus. Jiems nėra jokios magijos.

2. Pradėti lengva – tiesiog perskaitykite

Kaip jau minėjome, daugelis svetainių didžiuojasi naudodamos „WordPress“, taigi, jei jūs tiesiog slinkite žemyn prie poraštės, greičiausiai pamatysite eilutę „Powered by WordPress“. Jei atsitiko tinklaraštininko svetainėje, yra tikimybė, kad daug daugiau galite sužinoti apsilankę tinklalapyje apie tai, kaip jis buvo padarytas, technologijos kamino ar panašiame puslapyje, kuriame yra atnaujintas visų svetainių kūrimui naudojamų papildinių ir įrankių sąrašas. yra pavaizduotas.

3. Kasimas į šaltinį – nebijančio generatoriaus žyma

kodas

Norint naudoti šį metodą ir keletą kitų, mums reikės svetainės pagrindinio puslapio HTML šaltinio. Tiesą sakant, tai padarys bet kuris šaltinis, bet laikykimės pagrindinio puslapio. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kažkur puslapyje (tai nėra vaizdas ar nuoroda) ir pasirinkite „Žiūrėti puslapio šaltinį“. Jei naudojate „Chrome“, „Ctrl + U“ taip pat padarys tą triuką.

Dabar, kai turite HTML paspaudimą „Ctrl + F“, kad būtų rodomas paieškos laukas ir įveskite „generatorius“. Jūs ieškote tokios eilutės:

Nėra tokios linijos? Skaityk; Yra daugybė kitų metodų, leidžiančių patvirtinti, ar tėvas yra WP, ar ne.

Ar radai, bet neatrodo taip? Tai taip pat įmanoma. Vienas dažnai matomas variantas yra tik „WordPress“ – tai reiškia, kad žiniatinklio valdytojas nenori atskleisti tikslios WP versijos (tai yra, kaip mes jau aptarėme, gerai pagalvoję). Kita galimybė yra tai, kad svetainė nėra maitinama WP, todėl generatorius gali būti kažkas kita, kaip „Joomla“.

4. Vis dar šaltinyje – keli dažnai naudojami keliai

Šaltinis vis tiek turėtų būti atviras kartu su paieškos lauku. Tiesiog pakeiskite paieškos eilutę į „wp-content“. Suradote krūvą eilučių su ta eilute? Puiku – svetainė neabejotinai naudoja „WordPress“.

Norite sužinoti, kokia tema jie naudojasi? Ieškokite „wp-content / themes /“ ir tikriausiai sulauksite kelių paspaudimų. Dabar ieškokite eilutės, kurios pabaiga yra „style.css“ arba „style.css? V = x.y“ – tai yra pagrindinės temos CSS failas. Spustelėkite šią nuorodą, kad ją atidarytumėte, arba nukopijuokite / įklijuokite į naują skirtuką. Visas URL atrodys panašiai kaip „http://domenas.com/wp-content/themes/twentysixteen/style.css?ver=4.6.1“. Pirmosios dešimties failo eilučių gausite pakankamai duomenų, kad galėtumėte rasti temą internete.

Jums nesiseka su šiuo metodu? Atrodo, kad kažkas nenori, kad žinotume, jog jie naudojasi WP. Nesijaudink. Tęskime detektyvo darbą.

5. WP konkretūs URL

Pabandykite atidaryti readme.html failą svetainės šaknyje, t. y. „http://domenas.com/readme.html“. Jei tai suveikė, gausite kažką panašaus į tai. Nesėkmė? Tada išbandykite http://domain.com/license.txt, kaip ji turėtų atrodyti šio pavyzdžio failas. Vis dar nesiseka? Suteikite galimybę apsilankyti http://domain.com/wp-admin/, tada turėtų pasirodyti WP prisijungimo ekranas.

Apvyniokite

Jei nė vienas iš aukščiau paminėtų metodų neveikė, tada kažkas įdėjo daug darbo į tai, kad paslėptų faktą, kad naudojasi „WordPress“, arba, kaip sakoma, jie tiesiog nenaudoja „WordPress“. Pasakykite jiems, kad jie perjungtų ��

Ar bandėte kurį nors iš šių metodų? O gal turite dar ką pridėti? Papasakok mums žemiau esančiuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map