Kaip sukurti atsarginę kopiją „WooCommerce“ parduotuvėje

Kaip sukurti atsarginę kopiją „WooCommerce“ parduotuvėje

1995 m. Birželio mėn. Iš viso buvo mažiau nei 25 000 svetainių. Greitas persikėlimas į 2019 m. Ir šis skaičius padaugėjo iš 12 681 karto. Šiuo metu yra beveik 2 milijardai svetainių. Tinklalapiai tapo labai svarbia reprezentacijos forma ir terpė demonstruoti savo įgūdžius.


Dabar įsivaizduokite, jei jūsų svetainė staiga sudužo. Galite prarasti visus savo svetainės duomenis ir, jei naudojate internetinę parduotuvę, netgi galite prarasti informaciją apie klientus. Tai ne tik turės finansinį poveikį, bet ir užtruks. Nesenstantis sprendimas yra jūsų svetainės atsarginių kopijų kūrimas ir saugumo priemonių įgyvendinimas. Tai ypač svarbu „WooCommerce“ svetainėms.

Kodėl reikia kurti atsarginę kopiją „WooCommerce“ svetainėje

Išskyrus tai, kad jau turėtumėte naudoti visas svetainių atsargines kopijas kaip savo svetainės saugumo dalį, yra keletas „WooCommerce“ priežasčių:.

„WooCommerce“ naujiniai

„WooCommerce“ komanda reguliariai išleidžia atnaujinimus su saugos pataisomis ir naujomis funkcijomis. Pavyzdžiui, „WooCommerce 3.5“ patobulino operacijų el. Pašto kopiją ir naują funkciją produktų eksportui į CSV failą. Pati komanda rekomenduoja prieš atnaujindama visada pasidaryti visos jūsų svetainės atsarginės kopijos kopiją.

Atnaujindami galite susidurti su plėtinių ir papildinių nesuderinamumu ir netgi su pasirinktinio kodo problemomis. Atsarginė kopija užtikrina, kad visada galėsite grįžti į paskutinę versiją. Prieš atnaujindami, taip pat galite imtis tam tikrų rekomenduojamų atsargumo priemonių.

Yra daugiau „Stake“

Prastovos, net įprastai svetainei, gali reikšti tūkstančių dolerių praradimą. Kaip tada būtų jūsų „WooCommerce“ svetainėje? Be atsarginės kopijos, nusileidimo pasekmės gali būti sunkios.

Visi negatyvai yra sustiprinti – jūs negalite tik prarasti duomenų, galite prarasti konfidencialius klientų duomenis. Kiekvieną minutę galite prarasti užsakymus, mokėjimus ir, svarbiausia, kad klientai pasitiki. Galų gale prarandate klientus ir pinigus – veiksnius, kurie lemia visą jūsų verslo modelį. „WooCommerce“ atsarginių kopijų kūrimas yra būtiniausias dalykas, kurį galite padaryti, kad užtikrintumėte savo verslo palaikymą ir veikimą.

Kokio atsarginio sprendimo reikia „WooCommerce“?

Pirmas dalykas, kurį reikia suprasti, yra tai, kad „WooCommerce“ svetainės atsarginės kopijos ne visada gali būti įprastos. Matote, visose svetainėse yra Failai ir Duomenų bazė. Normalią duomenų bazę sudarytų iš 11 lentelių. Įdiegus „WooCommerce“ papildinį, jis prideda papildomą pasirinktinę lentelę. Čia pateikiama kritinė informacija apie užsakymus, mokesčių tarifus, pristatymo duomenis ir operacijas.

„WooCommerce“ pasirinktinė lentelė

Daugelis atsarginių sprendimų nėra sukurti tam, kad aptiktų šią papildomą lentelę. Jie gali sėkmingai sukurti atsarginę failų ir duomenų bazės atsarginę kopiją, tačiau gali praleisti duomenis, pateiktus „WooCommerce“ pasirinktinėje lentelėje. Galų gale jūs turėsite neišsamią atsarginę kopiją, kuri jūsų parduotuvėje nėra labai naudinga.

Taigi jums reikia atsarginio sprendimo, pritaikyto „WooCommerce“.

Antra, „WooCommerce“ svetainė nuolatos veikia šioje svetainėje. Bet kuriuo metu lankytojai gali atlikti mokėjimus, naršyti produktus, įvesti duomenis ir pan. Jei turite suplanuotų valandinių atsarginių kopijų, avarijos atveju galite prarasti iki valandos vertės klientų užsakymo duomenis. Taigi, jei kas nors pateiktų užsakymą per paskutinę valandą, jūs neturėtumėte idėjos. Galite prarasti jų asmeninę informaciją, pristatymo adresą ir, dar blogiau, jų mokėjimo informaciją.

„WooCommerce“ svetainei reikalingas realaus laiko atsarginės kopijos sprendimas, kuris įrašo ir sukuria duomenų atsargines kopijas įvykus bet kokiems pokyčiams.

Kaip kuriate „WooCommerce“ svetainės atsargines kopijas?

Yra trys „WordPress“ atsarginės kopijos kūrimo būdai (kuriuos anksčiau išsamiai apžvelgėme). Taigi neturėtų per daug stebėtis, kad tai taip pat taikoma „WooCommerce“ parduotuvėms.

1. Neautomatinės atsarginės kopijos

Rankinis atsarginių kopijų darymo būdas nėra per daug sudėtingas, tačiau gali būti rizikingas. Net mažiausia klaida gali turėti drastiškų padarinių. Tai taip pat reikalauja daug laiko. Paprastai tai apima šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite „WordPress“ svetainės failus į vietinę sistemą (kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį). Tai galite padaryti per
  1. FTP įrankis, toks kaip FileZilla
  2. Failų tvarkyklė jūsų žiniatinklio prieglobos sąskaitos „cPanel“
 2. Tada turėsite sukurti atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją. Per pagrindinio kompiuterio duomenų bazės valdymo skydą pasiekite „phpMyAdmin“.
 3. Pasirinkite duomenų bazę iš failo wp-config.php. Lentelės duomenų bazėje bus rodomos ekrane.
 4. Pasirinkite visas lenteles ir spustelėkite Eksportuoti.

Šis procesas nėra idealus, kad būtų galima reguliariai vykdyti, jau nekalbant apie realųjį laiką. Net jei paskiriate tam žmogų, tai tiesiog neįmanoma. Ir, be abejo, tai tikrai nėra tinkamas pasirinkimas kuriant „WooCommerce“ svetainę.

2. Atsarginės kopijos naudojant jūsų žiniatinklio prieglobą

Hostingo teikėjo valdomos atsarginės kopijos

Daugelis „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų siūlo atsargines kopijas, įtraukiančias į savo planą, arba kaip papildomą mokamą funkciją. Tačiau jie paprastai siūlo kasdienines atsargines kopijas. Neįtikėtinai sunku būtų rasti pagrindinį kompiuterį, teikiantį atsargines kopijas realiuoju laiku. Bet jei jūs turite būtinai pasidaryti atsarginę kopiją per savo šeimininkus, štai kaip.

 • Kreipkitės į savo prieglobos paslaugų teikėją ir atsisiųskite paskutinę atsarginę kopiją. Jei turite atsarginių atsarginių kopijų kūrimo pagal pareikalavimą parinktį, inicijuokite naują atsarginę kopiją ir atsisiųskite ją.
 • Eksportuokite ir sukurkite atsarginę duomenų bazę rankiniu būdu. Arba galite eksportuoti duomenų bazę į savo vietinį aplanką naudodami „MySQL“ tvarkyklę.

Paprastai pagrindinio kompiuterio atsarginės kopijos yra žinomos kaip labai nepatikimos. Jei naudosite atkurti, galite prarasti svarbius duomenis. Be to, jie nedarinėja atsarginės „WooCommerce“ pasirinktinės lentelės atsarginių kopijų, todėl prarasite ir ten saugomus duomenis.

Mes jau pabrėžėme realaus laiko atsarginių kopijų poreikį, kai kalbame apie „WooCommerce“ svetaines. Ištyrus šiuos du metodus, akivaizdu, kad nė vienas iš jų nėra tinkamas.

3. Atsarginės kopijos naudojant „WordPress“ papildinį

Naudoti automatizuotą atsarginį papildinį yra lengviausias būdas sukurti „WordPress“ svetainių atsargines kopijas. Nustatyti ir naudoti yra patogu ir greitesnė. Daugelis papildinių, tokių kaip „BlogVault“, „UpdraftPlus“ ir „BackupBuddy“ supaprastino atsarginių kopijų kūrimo procesą ir palengvino atsarginių kopijų vykdymą ir valdymą.

Kalbant apie „WooCommerce“, nors yra keletas variantų, ne visi atsarginių priedų priedai yra pritaikyti parduotuvėms. Kaip aptarta, jums reikės pasirinkti papildinį, kuris sukuria „WooCommerce“ duomenų, taip pat visų kitų svetainės duomenų, atsarginę kopiją. Be to, turite pasirinkti tą, kurio atsarginės kopijos yra patikimos ir veiks efektyviai, kai jos bus atkurtos. Prieš atkurdami, taip pat turite sugebėti išbandyti svetainės atsargines kopijas. Vienas sprendimas, kuris atitinka šiuos kriterijus ir daro daugiau, yra „BlogVault“. Pažiūrėkime kodėl.

Kodėl reikia tvarkyti atsargines kopijas naudojant „BlogVault“?

„BlogVaults“ atsarginės kopijos realiuoju laiku naudoja procesą, kai net mažiausi svetainės veiklos pokyčiai iškart suaktyvina atsarginę kopiją. Tai apima „WooCommerce“ pasirinktinės lentelės pakeitimus.

Sunkūs atsarginės kopijos procesai gali perkrauti jūsų serverį ir sulėtinti jūsų svetainės veikimą. A „WooCommerce“ atsarginis papildinys pašalinti šią riziką dviem būdais:

 • Visas jų atsarginių kopijų kūrimo procesas vyksta tam skirtuose serveriuose. Tai iš tikrųjų atlaisvina serverio išteklius jūsų naudojimui.
 • Jie naudoja papildomą atsarginį modulį, kur įdiegęs papildinys pirmiausia sukuria visos svetainės atsarginę kopiją. Vėlesni pakeitimai paprasčiausiai pridedami prie šio pradinio atsarginio kopijavimo mažais gabalėliais. Tai užtikrins, kad jūsų serveris ir svetainė nebus paveikti ir veiks optimaliai.

Kaip sukurti atsarginę savo WooCommerce svetainės versiją naudojant BlogVault

 1. Prisiregistruokite ir susikurkite paskyrą naudodami „BlogVault“. Pridėkite savo svetainę prie rodomos informacijos suvestinės.
 2. Nors galite rankiniu būdu įdiegti ir suaktyvinti papildinį, „BlogVaults“ siūlo lengvą ir automatizuotą parinktį prietaisų skydelyje. Suaktyvinus, papildinys paima pradinę visos svetainės atsarginę kopiją.
 3. Tada eikite į informacijos suvestinės skyrių „Atsarginės kopijos“. Spustelėkite perjungimo juostą šalia „Realiojo laiko atnaujinimai“, kad suaktyvintumėte šią funkciją.

„BlogVault“ kurti atsargines „WooCommerce“ atsargas

Sužinokite daugiau apie „BlogVault“ →

O ten tu! Sėkmingai suaktyvinote realiojo laiko atsargines kopijas savo svetainėje. Ateityje bet koks pakeitimas jūsų svetainėje iškart sukurs atsarginę kopiją.

Nors dauguma sprendimų patinka „BlogVault“ yra „plug-it“ ir „atstumiamasis“ modelis, visada geriau imtis visų atsargumo priemonių, kad jūsų svetainė neprarastų jokių duomenų. Kalbant apie atsarginę svetainių kopijavimą ir saugumą, jūsų požiūris į atsargumo priemones turėtų būti toks: „Jei toks egzistuoja, aš tai padarysiu“..

Patarimai, kaip užtikrinti duomenų praradimą be nulio

 1. Prieš atkurdami visada naudokite sustojimo svetainę, kad patikrintumėte atsargines kopijas. Galite naudoti inscenizacijos įskiepį, pvz WP etapas arba Kopijavimo aparatas tai padaryti (jei naudojate „BlogVault“, jie turi įmontuotą inscenizacijos funkciją).
 2. Jei nerimaujate, kad praradote užsakytų užsakymų duomenis, kai atkuriate atsarginę kopiją, galite naudoti palaikymo režimo papildinį. Tokiu būdu galite sustabdyti savo svetainę laikinai priimti naujus užsakymus. Galite suaktyvinti šią funkciją ir atkurti naujausią atsarginę kopiją.
 3. Raskite dienos laiką, kai jūsų svetainė sulaukia mažiausiai srauto / užsakymų per „Google Analytics“. Jei jums reikia atkurti atsarginę kopiją, pabandykite tai padaryti per tą laiką. Jei naudojate periodines atsargines kopijas, suplanuokite jas tuo laikotarpiu.
 4. Įsitikinkite, kad turite kelias atsarginių kopijų kopijas ir ar jos yra prieinamos ir atsisiunčiamos. Pageidautina, kad kopija būtų laikoma už įmonės ribų.
 5. Jei naudojate atsarginį papildinį, įsitikinkite, kad naudojate tokį, kuris teikia gerą klientų palaikymą. Kilus bet kokiems klausimams, jūs turite turėti galimybę gauti jų komandos pagalbą.

Pagrindinės svetainės tvarkymo dalis turėtų būti jūsų „WooCommerce“ svetainės atsarginių kopijų kūrimas. Duomenų praradimas daro daug didesnę įtaką internetinei parduotuvei nei įprasta svetainė.

Tai gali būti siejama su tuo, kad:

 • „WooCommerce“ svetainės turi daugiau funkcijų ir kelis procesus, vykdomus bet kuriuo metu.
 • „WooCommerce“ svetainės savininkas privalo saugoti savo klientų informaciją. Bet koks klientų asmeninės informacijos praradimas ar netinkamas naudojimas gali turėti teisinių padarinių.
 • Internetinė parduotuvė turi susitarti su keliais pardavėjais dėl produktų įsigijimo, pristatymo ir apmokėjimo. Duomenys, dėl kurių kyla pavojus, yra žymiai didesni.
 • „WooCommerce“ parduotuvė yra žymiai didesnė investicija nei įprasta tinklaraščių svetainė vien dėl daugybės nustatytų procesų.

Norėdami nustatyti efektyvią „WooCommerce“ parduotuvės atsarginių kopijų kūrimo strategiją, rekomenduojame naudoti „WordPress“ atsarginį papildymą realiuoju laiku, kuris sukuria visos svetainės veiklos atsarginę kopiją, įskaitant „WooCommerce“ pasirinktinės lentelės pakeitimus. Automatizuotas procesas yra paprastas, tačiau visapusiškas būdas stebėti svetainės našumą ir sumažinti prastovas. Tai yra artimiausia, kuriai esant galite prarasti duomenis.

Tikimės, kad šis straipsnis padės efektyviai kurti atsarginę „WooCommerce“ parduotuvės atsarginę kopiją. Jei turite pasiūlymų ar klausimų, palikite komentarą! Laimingas palaikymas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map