Kaip sukurti bažnyčios svetainę naudojant WordPress

Kaip sukurti bažnyčios svetainę naudojant WordPress

Visoms bažnyčioms reikalinga naudinga svetainė, tačiau tik nedaugelis jų turi didelį biudžetą. Ką turi daryti bažnyčia? Mano mėgstamiausias sprendimas yra tas, kurį per pastaruosius porą metų mačiau tūkstančius bažnyčių – „WordPress“. Tai yra nebrangus sprendimas (dažnai nesiekia 100 USD pastatui ir 10 USD / mėn. Prieglobai), kurį paprasta naudoti, tačiau pakankamai lankstų daugumos bažnyčių poreikiams. Darbuotojas arba savanoris gali kurti ir valdyti svetainę be kodavimo ar projektavimo įgūdžių. Jūs netgi galite pasisamdyti profesionalą ir vis tiek sutaupyti pinigų, nes pati „WordPress“ yra nemokama. Yra daugybė priežasčių, kodėl aš rekomenduoju „WordPress“ bažnyčioms, pažiūrėkite žemiau!


Kodėl verta naudoti „WordPress“ savo bažnyčios svetainėje?

 • „WordPress“ yra nemokama daugelio interneto kūrėjų dėka savanoris jų laikas ir įgūdžiai
 • Yra daugybė bažnyčioms skirtų temų, kad jūsų svetainė atrodytų taip, kaip norite
 • Darbuotojas ar savanoris gali jį pastatyti arba jūs galite pasamdyti ką nors už jus
 • „WordPress“ suteikia galimybę keliems vartotojams lengvai valdyti svetainės turinį
 • Kuriant ar atnaujinant „WordPress“ svetainę, nereikia jokių kodavimo ar projektavimo įgūdžių
 • Yra tūkstančiai papildinių, skirtų jūsų svetainei pridėti papildomų funkcijų
 • Jūsų bažnyčiai priklauso svetainė, nes ji pati prižiūri (plačiau apie tai vėliau)
 • Jūsų bažnyčia su svetaine gali padaryti bet ką, nes „WordPress“ yra atvirojo kodo

Kas yra kas: priegloba, „WordPress“, temos ir papildiniai

pasirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą

Čia yra trumpas žodynėlis, paaiškinantis, kas yra, kad viskas būtų aiškiau, kai judame į priekį.

Hostingas

Jūsų bažnyčios svetainė internete yra priegloba. tavo vardas.com nurodo į jūsų prieglobą, kad lankytojai galėtų aptarnauti savo svetainę. Galite pasirinkti, kurį prieglobos teikėją naudoti. Įprasta prieglobos kaina yra 10 USD per mėnesį. „WPExplorer“ turi keletą prieglobos rekomendacijų. Taip pat atsižvelkite į „DreamHost“ nemokamas ne pelno priegloba ir Laukų priegloba kuris yra nemokamas bažnyčioms.

„WordPress“

„WordPress“ yra turinio valdymo sistema (CMS). Įdiegiate ją savo priegloboje (panašiai kaip įdiegdami programą savo kompiuteryje), tada prisijunkite prie jos administratoriaus srities, kad sukurtumėte savo svetainę ir tvarkytumėte turinį. Atminkite, kad temos negali būti įdiegtos „WordPress.com“ tarnyboje, išskyrus atvejus, kai jos yra brangios verslo plane. Aš rekomenduoju įdiegti „WordPress“ tipiškesnėje hostingo paskyroje. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „WordPress.com“ ir „WordPress.org“.

Temos

Temos kontroliuoja „WordPress“ svetainių dizainą. Galite pasirinkti temą su madinga išvaizda, kaip Jubiliejus arba minimalistinio stiliaus, tokio kaip Maranatha. Kai kurios temos leis jums pritaikyti tokius dalykus kaip spalvos ir šriftai, kad jie atitiktų jūsų bažnyčią. Aš rekomenduoju mokamas temas (nuo maždaug 30 USD iki 130 USD), nes jos paprastai yra geresnio dizaino, daugiau funkcijų ir apima gamintojo palaikymą. Paprastai jūs gaunate tai, už ką mokate.

Papildiniai

Papildiniai nėra pasirenkami ir prideda „WordPress“ funkcijų. Pati „WordPress“ leidžia jums atlikti pagrindinius veiksmus, pvz., Tvarkyti savo puslapius ir meniu, o papildiniams palikti daugiau specializuotų funkcijų. Papildinys gali pridėti tokias funkcijas kaip pamokslai, įvykiai, informaciniai biuleteniai, kontaktinės formos ir pan. Yra 50 000 ir daugiau įskiepių, keletas jų yra skirti bažnyčių tinklalapiams.

Sukurkite patys arba samdykite profesionalą?

konsultacijos dėl pinigų

„ChurchThemes.com“ matome dviejų tipų klientus: naudojančias bažnyčias mūsų „WordPress“ temos kurti savo svetaines ir specialistus, naudodamiesi mūsų temomis, kurti savo bažnyčios klientams skirtas svetaines.

Aš rekomenduoju sukurti savo svetainę, nes tai yra kažkas, ką dauguma žmonių gali padaryti, ir tai taupo jūsų bažnyčios pinigus. Taip pat jums bus patogiau valdyti svetainę ir išmokyti tai daryti kitus, kai turėsite patirties kuriant ją. Yra daugybė temų, sukurtų būtent bažnyčioms, nors jūs neapsiribojate konkrečiomis bažnyčioms skirtomis temomis. Geras temos teikėjas turės išsamią dokumentaciją ir pasiūlys palaikymą savo produktui.

Galite sutaupyti laiko, pasamdydami profesionalą, kad sukurtumėte savo bažnyčios svetainę, o ne darytumėte tai patys. Tam reikia didesnio biudžeto, tačiau jis vis dar įperkamas, jei naudojama iš anksto parengta tema (palyginti su visiškai pritaikyta tema, kuri būtų labai brangi)..

Leiskite panagrinėti kai kurias detales apie šias parinktis.

1 variantas: kurkite savo svetainę, naudodami bažnyčios temą (rekomenduojama)

Pateiksiu jums geresnį vaizdą apie tai, kaip atrodo mano rekomenduojamas požiūris.

1 žingsnis: Pasirinkite bažnyčios temą

Apsvarstykite šiuos dalykus, kai pasirenkate bažnyčios „WordPress“ temą.


Dizainas
Norėsite to, kas atitinka jūsų bažnyčios asmenybę. Kai kurios temos turi spalvų, šriftų ir fono pritaikymo parinktis. Išbandykite temos demonstracinę versiją telefone, kad įsitikintumėte, jog ji tinkama mobiliesiems ir įkeliama pakankamai greitai. Šiuo metu ypač dažnas naršymas mobiliajame tinkle.


funkcijos
„WordPress“ leidžia kurti pasirinktinius puslapius (ty ministerijas, tikėjimo deklaracijas ir kt.), Tvarkyti tinklaraštį ir skelbti nuotraukas. Pasirinkite temą, integruotą su bažnyčios turinio, pvz., Pamokslų, įvykių, vietų ir komandos profilių, papildiniais.


Nėra užrakto efekto
Venkite temų, kurios užregistruoja savo turinio tipus, pvz., Pamokslus ir įvykius (perjungdami temas turėsite iš naujo įvesti turinį). Kai kurios turinio funkcijos priklauso įskiepiui, todėl sukūriau nemokamą Bažnyčios turinys papildinys (palaikomas įvairių kūrėjų temų).


Palaikymas ir dokumentacija
„WordPress“ yra „pasidaryk pats“ sprendimas, tačiau tai nereiškia, kad turite būti vienas. Pasirinkite temos teikėją, kuris turi išsamią dokumentaciją ir teikia palaikymą jų parduodamai temai.


Grąžinimo politika
Kai kurie temų pardavėjai grąžins jums pinigus, jei viskas pasisekė, todėl patikrinkite jų pinigų grąžinimo politiką. Manau, kad kiekvienas temos pardavėjas turėtų suteikti grąžinamąsias išmokas be jokių užduodamų klausimų.

Šios temos ir teikėjai išvengia užrakinimo efekto naudodami „Bažnyčios turinio“ papildinį. Jie atitinka daugumą ar visas mano rekomendacijas.

 • „ChurchThemes.com“ yra mano temų parduotuvė. Jame lankomės nuo 2012 m.
 • „OneChurch“ iš „UpThemes“ naudoja papildinį „Bažnyčios turinys“.
 • Atleista tema autorius Justinas Scheetzas taip pat naudoja „Bažnyčios turinio“ papildinį.
 • Išminčiaus bažnyčia yra visa tema, turinti tiesioginio srautinio perdavimo funkcijas.
 • Ramus yra nemokama, gerai užkoduota tema, kurią galite rasti WordPress.org.

2 veiksmas: prisiregistruokite talpinti

Beveik visose bažnyčių svetainėse pakanka nebrangaus bendrojo naudojimo „Linux“ pagrindu sukurto bendrojo prieglobos. Tai yra labiausiai paplitęs prieglobos tipas ir jums mokės apie 10 USD per mėnesį. Žr. „WPExplorer“ prieglobos rekomendacijas (tarp jų yra vieno paspaudimo „WordPress“ diegimo funkcija). Taip pat atsiminkite, kad „DreamHost“ yra nemokamas pelno nesiekiantis priegloba. Jūsų bažnyčia gali būti kvalifikuota, jei ji JAV yra įregistruota kaip 501 (c) (3) ne pelno siekianti organizacija.

Registruodamiesi talpinti jūsų bus paprašyti pasirinkti savo domeno vardą (ty. tavo vardas.com) ir pateikti atsiskaitymo informaciją. Jie padės jums naudoti esamą domeną arba užregistruoti jums naują (paprastai apie 15 USD per metus). Baigę internetinį registracijos procesą jums bus suteikta prieiga prie prieglobos valdymo skydelio.

Darbo su prieglobos registracijos procesu pradžia

3 veiksmas: įdiekite „WordPress“

Prisijunkite prie prieglobos valdymo skydelio, jei norite naudoti „WordPress“ diegimo funkciją vienu spustelėjimu. Prireikus jūsų kompiuteris mielai nukreips jus į šios funkcijos vietą. Daugelis kompiuterių kompiuterių gali lengvai diegti vienu spustelėjimu, tačiau jei jūsų nėra, vis tiek galite atlikti įprastą „WordPress“ diegimą..

Jei jau turite prieglobą, galbūt norėsite atlikti naują „WordPress“ diegimą tokiame aplanke kaip tavo vardas.com/naujas kad galėtumėte sukurti savo naują svetainę palikdami esamą svetainę internete. Kai jis bus baigtas, galite jį perkelti į tavo vardas.com naudojant daugybę metodų.

„WordPress“ diegimas „BlueHost“

4 veiksmas: įdiekite savo temą

Kitas žingsnis – įdiekite bažnyčios temą į savo naują „WordPress“ svetainę. Jūsų temos teikėjas turėtų turėti tokias instrukcijas:

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus srities adresu jūsų vardas.com/wp-adminas
 2. Eiti į Išvaizda > Temos > Pridėti naują > Įkelti temą
 3. Pasirinkite atsisiųstą temos ZIP failą, tada spustelėkite Įdiegti dabar
 4. Įdiegę spustelėkite Suaktyvinti

Įkelkite savo „WordPress“ temos pašto failą

Tada tema ar dokumentai gali paraginti jus panašiu būdu įdiegti papildinį ar du (pvz., Pamokslams ir įvykiams). Daugelyje temų yra ir pradedančiųjų turinys, kurį galite importuoti, kad galėtumėte naudoti kaip tvirtą pradinį tašką.

5 veiksmas: tinkinkite savo temos išvaizdą

„WordPress“ turi puikią funkciją, vadinamą Tinkinimo priemonė kurią palaiko daugelis temų. Gali eiti į Išvaizda > Pritaikyti tada pasirinkite spalvų, šriftų, fono paveikslėlio ir pan. parinktis (atsižvelgiant į tai, ką teikia tema). Atliekant tinkinimus rodoma tiesioginė peržiūra. Puikiai tai palaikančios temos yra tai, kad jums nereikia grafinio dizaino ar kodavimo įgūdžių, kad jūsų svetainė atitiktų jūsų bažnyčios prekės ženklą. Ir jums nereikia mokėti didelių dolerių žiniatinklio dizaineriui.

Čia yra ekrano kopija Išsaugota temos tinkinimo priemonė, kad suteiktumėte idėją apie tai, kas įmanoma.

Išsaugota tema „Live Customizer“

Norėdami pamatyti, kaip Jubiliejus temą galima pritaikyti, kad atrodytų kitaip. Tai paaiškina, kodėl aš rekomenduoju naudoti temą, naudojančią „WordPress“ tinkinimo priemonės funkciją. Lanksti, lengvai pritaikoma „WordPress“ tema palengvina bažnyčios svetainės kūrimą.

Jubiliejaus temos pritaikymai

6 veiksmas: paskelbkite savo turinį

Prisijungę prie „WordPress“ administratoriaus srities pastebėsite, kad kairėje pusėje yra meniu turiniui ir parametrams tvarkyti. „WordPress“ pateikia puslapių ir pranešimų (tinklaraščio) turinio valdymo funkcijas iš dėžutės. Jei jūsų tema naudoja papildinį kitokio tipo turiniui, galite pamatyti meniu elementus, tokius kaip pamokslai, įvykiai, žmonės ir vietos.

Žemiau esančioje ekrano kopijoje parodyta, kaip pamokslo turinys valdomas naudojant temą, palaikančią Bažnyčios turinys Prijunkite. Atkreipkite dėmesį, kad meniu yra ne tik Puslapiai ir Žinutės, bet ir bažnyčios turinio tipai. Meniu nuoroda „Kontaktas“ yra iš „Kontaktinės formos 7“ papildinio. Tai visi dalykai, kuriuos turėtų kilti iš papildinių, o ne iš pačios temos, kad būtų išvengta anksčiau minėto užrakto efekto.

Bažnyčios pamokslo redaktorius

7 žingsnis: pasiruoškite paleisti

Yra keletas dalykų, kuriais norėsite įsitikinti, ar jais bus pasirūpinta prieš svarstant, ar jūsų svetainė padaryta. Skaitykite Devyni dalykai, kuriuos turėtumėte padaryti sukūrę savo „WordPress“ svetainę greitus saugos patarimus, atsargines kopijas, atnaujinimus, nustatymus, šlamšto prevenciją ir paieškos variklius.

Po to jūs galite pranešti apie savo naujos „WordPress“ remiamos bažnyčios svetainės atidarymą!

2 variantas: Pasamdykite profesionalą, kad sukurtumėte savo svetainę bažnyčios tema

Pastoriai, darbuotojai ir savanoriai sėkmingai kuria savo bažnyčių svetainėse su „WordPress“ temomis. Mes neturime jokių klausimų, už kuriuos neužduota pinigų grąžinimo garantija svetainėje ChurchThemes.com, kuriuos panaudojo tik maža dalis. Esu įsitikinęs, remdamasis mūsų maža grąžinimo norma ir tuo, kuo aš buvau klausa kad „WordPress“ ir tvirta „Customizer“ palaikymo tema su išsamia dokumentacija ir palaikymu yra sprendimas, su kuriuo gali susidoroti daugelis bažnyčių.

Atsižvelgiant į tai, yra galimybė pasamdyti profesionalą, kuris jums padėtų. Yra skirtingų tipų „WordPress“ sprendimai, pritaikyti skirtingiems poreikiams. Galite pasirinkti, kas geriausiai tinka jūsų poreikiams (taupykite pinigus ir įgykite patirties arba sutaupykite laiko ir įgykite patogumo). Pasamdyti profesionalą naudoti iš anksto parengtą „WordPress“ temą bažnyčioms gali kainuoti keli šimtai ar keli tūkstančiai dolerių. Turėti visiškai tinkintą temą, sukurtą tik jūsų svetainei, kainuos brangiau ir nerekomenduojama, nes ji tiesiog nėra ekonomiška.

Žemiau yra specialistai, kuriais pasitikiu padėdamas sukurti jūsų svetainę, naudodamas bažnyčios „WordPress“ temą.

Išvada

Tikiuosi, kad tai suteikė jums supratimo apie tai, kas yra kuriant bažnyčios svetainę su „WordPress“. Apibendrinant, aš rekomenduoju sukurti savo svetainę, tačiau nuoma gali būti ir gera išeitis. Kad ir kurią pasirinktumėte, beveik neabejotinai sutaupysite pinigų, naudodamiesi kitais sprendimais, nes „WordPress“ yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga. Apsvarstykite galimybę pasirinkti bažnyčioms skirtą temą, išvengiant užrakinimo efekto, palaikoma tinkinimo priemonė ir įtraukiama išsami dokumentacija su kūrėjo palaikymu..

Per tave ir tavo mintis. Ar sukūrėte bažnyčios svetainę naudodami „WordPress“? Prašome pasidalinti savo patirtimi ir patarimais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map