Kaip sukurti festivaliui parengtą muzikos ir mados tinklaraštį naudojant WordPress

Jei jūs jau gyvenote po uola, „Coachella 2016“ prasidėjo šiandien. Pasiruoškite muzikos mėgėjams, tendencijų kūrėjams ir, žinoma, įžymybėms, kad šį ir kitą savaitgalį perimtų socialinę žiniasklaidą. Norite prisijungti prie linksmybių?


Kas gali būti geresnis būdas nustatyti savo nuostabų skonį muzikoje, madoje ir popkultūroje, nei naudojant nuostabų tinklaraštį! Nesijaudinkite – jums nereikia būti žiniatinklio ar kūrėjo, kad sukurtumėte savo tinklaraštį. Viskas, ko jums reikia, yra keletas atsarginių dolerių, valandos ar mažiau, kad gautumėte sąranką ir puikus paruoštas turinys. Taigi būkite jaukūs ir pradėkime!

1 žingsnis: Gaukite domeno vardą ir prieglobą

Hostingas yra svarbus. Mes apie tai visą laiką kalbame „WPExplorer“ ir be rimtos priežasties. Yra daugybė veiksnių, galinčių pasirinkti tinkamą „WordPress“ svetainės prieglobą, pvz., Žiniatinklio erdvė, veikimo trukmės garantija (procentas laiko, kurią jūsų svetainė bus sukurta ir paleista), atsarginės kopijos, mastelio keitimas, įmontuotos saugos priemonės ir dar daugiau.

Bet pamatę, kad tai yra pirmas kartas, kai kuriate tinklaraštį, manysime, kad kaina yra didelis veiksnys. Čia nėra nieko blogo! Jūs vis dar galite rasti patikimą naujojo tinklaraščio prieglobą už teisingą ir priimtiną kainą. Be to, naujame tinklaraštyje bendro naudojimo prieglobos planas veiks puikiai – nėra prasmės mokėti už labai super apmokestinamą prieglobą, kai jums to dar nereikia (be to, visada galite išplėsti mastelį vėliau).

Daugelis hostingo kompanijų siūlo naujus klientų pasiūlymus ir naudodamiesi išskirtinėmis reklaminėmis nuorodomis galite sutaupyti ne vienerius metus ar ilgiau. Čia pateikiami du variantai, puikiai tinkantys tik pradedančiam festivalio tinklaraštininkui.

„GoDaddy“ interneto priegloba

„GoDaddy“ 1 USD žiniatinklio priegloba

Šiuo metu yra beprotiškas „GoDaddy“ prieglobos specialus puslapis, kuriame galite tiesiog užsiregistruoti į „Economy“ prieglobos planą 1 USD / mėn (pirmaisiais metais) plius kartu su nemokamas domeno vardas (vėlgi, ne pirmus metus – kiekvienais metais kartu su priegloba turėsite atnaujinti domeno vardo registraciją). Ir mes galime asmeniškai patvirtinti, kad „GoDaddy“ yra labai lengva prieglobos parinktis (galite sekti kartu su mūsų „GoDaddy“ greitosios sąrankos vadovu). Paprastai mes nerekomenduojame 1 USD talpinimo (ypač ne didelio srauto svetainėms), tačiau „GoDaddy“ yra patikima įmonė ir šiuo metu net turime dvi mažesnes svetaines, kurios jose yra priglobtos, ir neturėjome jokių problemų.

„Bluehost“ interneto priegloba

„Bluehost“ 3,49 USD žiniatinklio priegloba

Kita įmonė, kurią mes rekomenduotume, yra „Bluehost“, ir mes nesame vieninteliai – jas netgi rekomenduoja pati „WordPress“. Naudodamiesi specialia naujų klientų reklama, jūs galite gauti bendro naudojimo prieglobą tiek pat, kiek 3,49 USD / mėn (su 36 mėnesių sutartimi) plius a nemokamas domeno vardas. „WordPress“ sąranka su „Bluehost“ yra labai panaši į „GoDaddy“ – tai diegimas vienu paspaudimu. Kurdami savo sąskaitą, jūs tiesiog pasirenkate „WordPress“ parinktį, ji įdiegia ir sukonfigūruoja visus jūsų „WordPress“ failus, kad galėtumėte pereiti prie temos pasirinkimo, pridėdami papildinius ir iš tikrųjų naudodami internetinius dienoraščius.!

2 veiksmas: teisingos „WordPress“ temos pasirinkimas

Dabar, kai jau turite domeno vardą, kurį galite naudoti savo prieglobos plane, galite pirmą kartą prisijungti prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir pradėti ruošti savo svetainę tinklaraščiams. Tai apima jūsų svetainės temos pasirinkimą! Didelis klausimas yra, ar norite eiti su ta Laisvas tema (0 USD, bet ribotos funkcijos) arba a premija vienas (kainuoja pinigus, bet turi daugiau funkcijų ir prireikus galite paprašyti temos autoriaus pagalbos)? Čia yra mūsų mėgstamos festivalio temos, paruoštos kiekvienam biudžetui!

Dvidešimt šešiolika „WordPress“ tema (nemokama)

2016 nemokama „WordPress“ tema

Švariai ir paprastai numatytai „WordPress“ temai nėra nieko blogo. Ji buvo sukurta tinklaraštininkams ir joje nėra daug papildomų funkcijų, tačiau visi pagrindai yra joje, naudojant „WordPress“ branduolį. Jei einate į savo prietaisų skydelį, kai jis atrodo> tinkinti, galite padaryti keletą pakeitimų, pavyzdžiui, tinkintą logotipą ir foną, tačiau naudodamiesi keliais nemokamais papildiniais (juos pateksime per minutę) galite pridėti daug daugiau funkcijų ši pagrindinė tema.

„Noir Premium WordPress“ tema (59 USD)

„Noir“ paprasta „WordPress“ tema papildomiems dalyviams

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Noir“ yra aukščiausios kokybės tema, kurią teikia nuostabus tinklaraštis, spalvų pritaikymo parinktys, pasirinktinės „Google“ šrifto parinktys ir net įmontuotos reklamos vietos (pridėkite „Google Adsense“ arba pridėkite filialų nuorodas ten, kad kiekvieną mėnesį sugeneruotumėte keletą papildomų dolerių). Be to, jei jūs kada nors planuojate parduoti bet kokį daiktą (pasirinktinį festivalio aprangą, nuotraukų, padarytų renginyje, atspausdintus atspausdintus dokumentus, originalius MP3 ar dar ką nors kita), „Noir“ yra visiškai palaikomas „WooCommerce“ el. Prekybos papildinys, kad galėtumėte parduoti savo skaitmeninį ar fizinės prekės tiesiai iš jūsų pačių internetinių svetainių („Ee“ mokesčiai!).

Šiandien „WordPress“ tema (nemokama)

Šiandien dienoraštis ir žurnalas nemokama „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kitas puikus nemokamas pasirinkimas yra mūsų pačių „WordPress“ tema. Ši naujienų ir internetinių dienoraščių stiliaus tema yra paprastų tinkinimo parinkčių, leidžiančių pasirinkti stulpelio išdėstymą, socialines nuorodas, skelbimų vietas ir dar daugiau. Be to, jis palaiko įvairius įrašų formatus – taigi galite lengvai dalytis nuotraukų rinkiniais iš įvykių, savaitės vlogais, garso įrašais ar interviu ir, žinoma, standartiniais teksto įrašais..

Šventiškai „Premium WordPress“ tema (39 USD)

Šventiškai „Premium WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Neleisk, kad šios temos reklama „atostogos“ jus apgaudinėja – ji puikiai tinka mados žinovams ir į muziką orientuotiems tinklaraštininkams. Dideli, paryškinti vaizdai, pasirinktinės spalvų parinktys, šrifto parinktys ir tinkinti valdikliai yra tik keletas nuostabių šios temos funkcijų. Be to, yra linksmų pasirinktinių raštų, skirtų socialinėms nuorodoms, skiltis „Apie mane“ ir daug daugiau.

3 veiksmas: naudingų papildinių pridėjimas

Įskiepiai gali šiek tiek priblokšti. Jų turbūt yra šimtai tūkstančių, kai derinate visas laisvas ir aukščiausios kokybės parinktis. Tačiau yra tik keli pagrindiniai papildiniai, kuriuos rekomenduojame naudoti visiems, ir keli linksmi, kurie palengvins jūsų ryšį su kitais festivalio dalyviais..

„JetPack WordPress“ papildinys

„Jetpack WordPress“ papildinys

Reaktyvinė skraidyklė yra „viskas viename“ papildiniai visiems jūsų „WordPress“ poreikiams. Šis įskiepis apima „WordPress“ saugos, vaizdo optimizavimo, socialinio bendrinimo, susijusių įrašų ir dar daugiau parinkčių.

„Akismet“ „Antispam WordPress“ papildinys

„Akismet Antispam“ įskiepis

Akismet yra „Automattic“ komandos šlamšto filtras. Tai filtruoja visą šlamštą, todėl viskas, kas jums liko, yra tikri tikrų skaitytojų komentarai. Jūs turite suaktyvinti API raktą, tačiau tai nėra visiškai nemokama asmenų tinklaraščiams (woohoo!).

Yoast SEO „WordPress“ papildinys

Yoast SEO papildinys

Kiekvienam tinklaraščiui reikalingas paprastas SEO įskiepis, kuris padėtų atlikti sudėtingus dalykus, turinčius įtakos jūsų paieškos varikliui. Mes labai rekomenduojame Mielių SEO. Tai yra tai, ką mes naudojame (kartu su daugiau nei milijonu kitų žmonių), nes tai leidžia lengvai sukurti jūsų svetainės schemą, pridėti SEO paruoštus pavadinimus ir fragmentus ir dar daugiau – taip lengva.

„Instagram Feed Free“ papildinys

Kol esate išvykęs ir apie tai, jūs tikrai ketinate fotografuoti ir dalytis vaizdais „Instagram“. Ar nenorite tuo dalytis ir savo tinklaraštyje? Su nemokama „Instagram“ kanalas įskiepiai galite pridėti savo intarpus prie žinučių, puslapių ir net valdiklių naudodami patogų trumpąjį kodą.

„Instagram Feed Free“ papildinys

Dalijatės nuotraukomis ir cituojamomis mintimis taip pat „Twitter“? Naudoti Paprastas „Twitter“ informacijos teikimo valdiklis įskiepiai, jei norite įtraukti savo naujausius tviterius į šoninės juostos ar poraštės valdiklio sritis. Tokiu būdu visi jūsų skaitytojai gali pamatyti, ko esate pasirengęs!

„social-stream-wordpress-plugin“

Bet jei norite dalytis tuo, ką dalijatės, savo socialinėje žiniasklaidoje, žiūrėkite ne toliau kaip „Social Stream“. Šis aukščiausios klasės papildinys (tik 19 USD) gali prisijungti prie jūsų „Twitter“, „Facebook“, „Google+“, „Instagram“, tinklaraščių RSS sklaidos kanalo, „Pinterest“, „Youtube“, „Vimeo“, „Tumblr“, „last.fm“ ir dar daugiau! Sujungus visas savo socialines paskyras sukuriamas perkraunamas žiniasklaidos srautas, kad jūsų skaitytojai galėtų sekti jūsų festivalio veiklą ir jaustis kaip jie čia pat su jumis.

4 žingsnis: pradėkite rašyti savo tinklaraštį

Dienoraštis Tavo širdis

1–3 veiksmai buvo susiję su jūsų „WordPress“ svetainės paruošimu, tačiau dabar laikas iš tikrųjų pridėti turinį prie savo tinklaraščio. Iš tikrųjų nėra jokių taisyklių, ką galite ir ko negalite padaryti (išskyrus atvejus, kai neplagiat kitų žmonių darbų ir gerai neplatinat autorių teisių medžiagos?). Tačiau čia yra keli trumpi patarimai, kuriuos atsiminkite rašydami:

  • Naudokite tinkamas antraštes: H1 yra jūsų įrašo pavadinimas, jei norite į savo turinį įtraukti daugiau antraščių, naudokite H2 antraštę su H3 paantraštėmis ir t. T..
  • Suteikite lėšų savo šaltiniams: Jei norite pasidalyti kažkieno nuotrauka ar vaizdo įrašu, įsitikinkite, kad suteikėte jiems tai už tai! Dar geriau, pirmiausia paprašykite leidimo (originalus kūrėjas jums padėkos!).
  • Nuoroda į kitus: Puiku susieti su kitais jūsų įrašų tinklaraščiais, kad jūsų skaitytojai galėtų nuolat skaityti šia tema, kurti bičiulius su kolegomis tinklaraštininkais ir tai atrodytų gerai jūsų SEO.
  • Rašybos tikrinimas ir peržiūra: Rašybos tikrinimas yra puikus taisant rašybos klaidas, tačiau prieš paskelbdami, būtinai perskaitykite savo darbą antrą kartą, kad išvengtumėte gramatinių klaidų (kitaip pažadame, kad gausite bent vieną „naudingą“ komentarą, nurodantį tai)..

Apvyniokite

Tikimės, kad šis mažas vadovas gali padėti jums sukurti savo tinklaraštį tinkamu laiku festivalio sezonui! Ar turite kitų patarimų, kaip pasidalinti? O gal pasinaudojote mūsų vadovu kurdami savo festivalio tinklaraštį? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis ar pamatyti, ką sukūrėte, todėl prašau pasidalinti su mumis toliau pateiktuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me