Kaip sukurti internetinį aplanką naudojant „WordPress“ (ir bendrą temą)

Portfelio svetainė yra puiki platforma norint parodyti bet ką. Tai gali būti jūsų parduodami produktai, baigti projektai, gauti apdovanojimai, įkvepiančios nuotraukos ar meno kūriniai, kuriais didžiuojatės. Portfelio svetainėje jūsų produktus, paslaugas ir įgūdžius pateiks jūsų tikslinė auditorija. Be to, tai gali būti naudinga kuriant potencialius klientus. Jei esate kūrybingas profesionalas (interneto dizaineris, dailininkas, tapytojas, rašytojas, grafinis iliustratorius), gerai suprojektuota svetainė yra ypač svarbi, norint pritraukti klientus ir išplėsti jūsų verslą.


Šiame įraše apžvelgsime svetainių portfelio kūrimo su „WordPress“ veiksmus, naudodami temą „Iš viso“. Iš pradžių turėtumėte žinoti, kad tema „Iš viso“ apima įmontuotą pasirinktinį pranešimų tipą aplankui. Taigi lengviau susikurti savo aplanką ir pridėti savo aplanko elementus. Ir jei jūs žinote, kaip dirbti su standartiniais pranešimais, sukurkite aplanką jums daug paprasčiau.

Pradėkime!

1 veiksmas: pasirinkite žiniatinklio prieglobą

Kai reikia prieglobos, yra daugybė prieglobos galimybių, tinkančių kiekvienai kišenei. Bet jei jums kliūva pasirinkti vieną, pažvelkite į „WordPress“ prieglobos sprendimus, kuriuos rekomenduoja „WPExplorer“.

Geriausias „WordPress“ priegloba

„Bluehost“ yra puikus pasirinkimas, jei tik dar tik pradedate, nes jis siūlo daug išteklių už mažą kainą – kuri yra dar mažesnė, kai naudojate mūsų nuorodą. Pirmaisiais metais „Bluehost“ galite įsigyti tik už 2,95 USD!

Bet jei norite, kad priegloba būtų lengva naudoti, „Flywheel“ ir „WP ​​Engine“ yra dvi geriausiai valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės. Abi jos siūlo puikias funkcijas už priimtiną kainą, ir, kas geriausia, niekada nereikia galvoti apie savo serverį, nes jie viskuo rūpinasi už jus.

2 veiksmas: Pasirinkite domeno vardą

Prisiregistruodami prie pagrindinio kompiuterio vietos serveryje, turėsite turėti patogų savo domeno vardą. Jūsų domeno vardas yra unikalus jūsų svetainėje ir šiuos vardus galite gauti iš registratorių, tokių kaip „NameCheap“ ir „GoDaddy“. Pavadinimą rinkitės atsargiai, nes gali būti nepatogu jį vėliau pakeisti.

3 veiksmas: įdiekite „WordPress“

Įdiegti „WordPress“ yra nesunku! Su valdomais pagrindiniais kompiuteriais jūsų „WordPress“ diegimas jau yra sąranka. Jei pasirinksite „Bluehost“, tiesiog vykdykite įdiegimo vienu spustelėjimu procesą ir „WordPress“ turėtumėte būti paruoštas per kelias minutes.

Kai pasiekiate prisijungimo ekraną, įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos sukūrėte diegdami „WordPress“, ir įveskite savo svetainę. Ten apsilankę galite sukurti savo tikrąją portfelio svetainę.

4 žingsnis: Pasirinkite ir suaktyvinkite temą

Šis žingsnis mums bus lengvas, nes rinksimės iš viso. Mūsų nuomone, tai yra viena geriausių temų, kurią galite pasirinkti bet kuriam projektui, nes tema pateikiama daugybe funkcijų ir variantų, kuriuos galite naudoti verslui, labdaros organizacijoms, portfeliams ir dar daugiau. Su lengvu demonstraciniu importavimu galite sukurti gražius portfelio tinklalapius su „Total“ vos keliais paspaudimais, pavyzdžiui, šis žemiau:

Įdiegę bendrą temą, suaktyvinkite ją informacijos suvestinėje spustelėdami Išvaizda> Temos> Pridėti naują.

Šiame etape galite pasirinkti – galite tiesiog importuoti bet kurią demonstracinę svetainę iš „Total“ naudodami Demo importuotojas.  Iš viso yra daugiau nei 40 iš anksto sukurtų svetainių, įskaitant demonstracinį portfelį. Galite pasirinkti bet kurią demonstracinę versiją, ją importuoti ir į ją pridėti savo turinį.

Tiesiog pasirinkite demonstraciją, kuri jums patinka, ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įdiegtumėte, tada suaktyvinkite visus reikalingus papildinius ir importuokite pavyzdžio turinį (įrašai, įrašų tipai, valdikliai, meniu ir tt)..

5 veiksmas: sukurkite ir redaguokite portfelio elementus ir sukurkite portfelio elementų sąrašą

Žinoma, kad pradėtumėte, nereikia importuoti demonstracinės versijos, visada galite sukurti savo svetainę iš pat pradžių. Kai naudojate temą „Visas“, nesunku susikurti savo aplanką.

Bet prieš sukurdami savo portfelio puslapį, mes turime sukurti portfelio elementus, kurie pateks į jį. Naudodami „Total“, turite dvi galimybes kurti savo portfelio elementus.

1 parinktis: „Total Portfolio“ pasirinktinio pašto tipo naudojimas toks, koks yra

Pirmasis variantas yra naudoti aplanko įrašo tipą, nes jis yra jūsų portfelio kūrimo būdas. „WordPress“ informacijos suvestinėje spustelėkite Portfolio> Pridėti naują.

Bendras portfelio pašto tipo elementų skaičius

Pridėkite savo aplanko elemento pavadinimą, žymas, kategorijas ir bet kokį teksto turinį. Iš viso palaiko įvairius turinio tipus – pridėkite a Teminis vaizdas jei norite rodyti vieną vaizdą, pridėkite kelis vaizdus prie Vaizdo galerija skyriuje sukurti slankiklį arba pridėti garso arba vaizdo failo nuorodą Portfelio punktas skyrius. Bet visais šiais atvejais tikriausiai taip pat norėsite pasirinkti pagrindinį nustatymą (kairėje, dešinėje arba be šoninės juostos) puslapio išdėstymą ir nustatyti matomą jūsų įrašo vaizdą, kuris bus naudojamas aplanko tinkleliuose, karuselėse ir susijusiose žinutėse. Baigę įrašykite įrašą.

Bendri portfelio įrašo tipo nustatymai

Kitas žingsnis yra eiti į Išvaizda> Tinkinti> Aplankas tinkinti savo aplanko archyvo puslapius (pagrindinius, žymas ir kategorijas), taip pat atskirus aplanko elementų puslapius. Čia galite pasirinkti šoninės juostos išdėstymą, susijusių įrašų skaičių ir įgalinti įvairius puslapio elementus, tada vilkite ir upuść juos norima tvarka.

Viskas! Tiesiog užpildykite daugiau elementų, kad užpildytumėte savo aplanką.

2 variantas: sukurkite savo portfelio šabloną su „Visual Composer“

Jei norite būti daugiau rankų darbo, galite būti savo dizaineris, naudodamiesi „Total“ funkcijomis ir „Visual Composer“ puslapio kūrėju. „Visual Composer“ yra vizualiųjų puslapių kūrėjas, padedantis sukurti gražius maketus, naudojant vilkimo ir nuleidimo metodą. Kaip vartotojas, tai reiškia, kad jūs neturite žinoti jokio kodavimo ir iš tikrųjų galite mėgautis interneto kūrimo procesu. „Total“ nemokamai teikiamas, o aktyvindami temą turėtumėte pamatyti raginimą įdiegti papildinį savo svetainėje. Tiesiog nepamirškite jį taip pat suaktyvinti.

Norėdami sukonfigūruoti papildinį, prietaisų skydelyje apsilankykite „Visual Composer“ nustatymuose. Spustelėkite Vaizduojamasis kompozitorius> Vaidmenų valdytojas ir pakoreguokite parametrus. Svarbiausia, kompozitoriui įgalinti tipus, kuriuose norite jį naudoti. Pagal numatytuosius nustatymus „Visual Composer“ įgalinta tik puslapiuose. Įgalinkite jį ir tipų aplanke, kad galėtumėte kurti aplanko elementus naudodami „Visual Composer“.

Kaip ir paskutinę parinktį, jums reikės sukurti naują įrašą spustelėjus Portfolio> Pridėti naują. Nurodykite savo pavadinimą, pasirinkite kategorijas ar žymas, pagrindiniame nustatymų skyriuje pasirinkite šoninės juostos išdėstymą ir nustatykite matomą vaizdą. Išsaugokite savo skelbimo juodraštį. Dabar galite pradėti kurti!

Norėdami redaguoti aplanko elementą, turite galimybę naudoti „Visual Composer“ pradžios („Visual Composer“) redaktorių („Vison Composer“). Mes teikiame pirmenybę viršutinės dalies redaktoriui, nes galite pamatyti savo puslapio elementus, pasirinktines spalvas, apmušalus / paraštes ir dar daugiau. Bet nesvarbu, kurį pasirinkote naudoti, tiesiog pasirinkite Visual Composer Pridėti elementą mygtuką, kad pradėtumėte.

Bendras portfelio puslapių kūrimo priemonė

Pamatysite visus elementus, kuriuos galite rasti elementų bibliotekoje. Be standartinių „Visual Composer“ elementų, „Total“ bibliotekoje yra keletas specialiai sukurtų elementų. Galite pastebėti, kad aukščiau pateiktoje nuotraukoje naudojamas Vaizdo slankiklis ir a Teksto laukas sukurti portfelio elementą. Tačiau galite naudoti beveik bet kurį kitą bibliotekos elementą.

Baigę redaguoti išsaugokite aplanko įrašą ir spustelėkite Paskelbti. Jei ketinate sukurti daug panašių elementų, netgi galite išsaugokite šabloną pakartotiniam naudojimui. Norėdami išsaugoti maketą kaip šabloną, grįžkite į užrašų rengyklę.

Bendras portfelio puslapio šablono kūrėjas

Spustelėkite mygtuką „Šablonas“ (kuris atrodo kaip maža pilkos spalvos maketo piktograma).

Visas portfelio puslapio šablonas

Tada duokite savo šablono pavadinimą ir išsaugokite jį. Norėdami naudoti savo šabloną naujame įraše, tiesiog spustelėkite piktogramą „Šablonas“, kad įdėtumėte išsaugotą išdėstymą. Taip pat galite nustatyti šabloną kaip numatytąjį visiems naujiems tam tikro tipo įrašams.

Visi numatytieji portfelio puslapio šablonai

Norėdami tai padaryti, eikite į Vaizdo kompozitorius> Bendrieji nustatymai ir nustatykite pageidaujamą kiekvieno įrašo tipą. Jei planuojate pridėti daugybę elementų prie savo aplanko, darbuotojų ir pan., Tai tikrai sutaupys šiek tiek laiko, nes visi standartiniai puslapio elementai bus automatiškai įterpti ir suformatuoti jums.

6 veiksmas: aplanko puslapio kūrimas

Dabar, kai turime portfelio elementų, kuriuos norime parodyti savo portfelyje, sąrašą, laikas sukurti puslapį, kuriame bus šie portfelio elementai. Sukurkite puslapį taip, kaip paprastai darote naudodamiesi „WordPress“. Eiti į Puslapiai> Pridėti naują. Pavadinkite naują puslapį ir išsaugokite jį.

Tada spustelėkite parinktį „Visual Composer“, su kuria norite dirbti – vėl turėsite galimybę naudoti „fronton Editor“ arba „backend“ redaktorių. Tai atidarys tiesioginį nutempimo redaktorių. Spustelėkite mėlyną Pridėti elementą mygtuką. Kurdami savo aplanko puslapį, mes naudosime elementą „Portfolio Grid“. Pasirinkite Portfolio Tinklelis. Jei tai jūsų norima karuselė savo aplanko puslapyje, pasirinkite elementą Aplanko karuselė.

Galite koreguoti parametrus Portfelio tinklelio elemente, norėdami tiksliai suderinti savo aplanko puslapio išvaizdą. Galite pasirinkti vaizdų dydį, pridėti rėmelius, pavadinti juos, specifikuoti kategorijas, pasirinkite tvarką, stulpelius ir įrašus viename puslapyje, įgalinkite puslapių sudarymą, pasirinkite tinklelio stilius, pridėkite ištraukas ir dar daugiau. Sutaupyti aplanko puslapį užpildę nustatymų parinktis, esančias žemiau teksto rengyklės.

Pakeitimus galite peržiūrėti net juos atlikdami. Štai kaip mano aplanko puslapis atrodo priekinėje dalyje, kai aš išsaugoju „Portfolio Grid“ elemento pakeitimus.

7 veiksmas: tinkinkite savo aplanką

Galite naudoti tiesioginio „WordPress Customizer“ nustatymus, kad nustatytumėte džiūvėsėlių, archyvų išdėstymo, vieno įrašo stilių, vaizdų apkarpymo ir dar daugiau parinkčių..

Jei norite pakeisti administratoriaus piktogramą, rašykite tipo pavadinimą, šliužą ir taksonomiją naudodami Portfelio įrašo tipo redaktorius.

8 veiksmas: savo meniu pridėjimas prie meniu

Portfelio svetainėje prasminga, kad portfelio puslapis bus rodomas pagrindiniame meniu, kad lankytojai iškart galėtų pasiekti „Portfolio“ ir peržiūrėti portfelio puslapius. Jei norite pridėti savo naują aplanko puslapį, eikite į Išvaizda> Meniu, pasirinkite puslapį Portfolio ir spustelėkite Pridėti į meniu.

Dabar aplankas pagrindiniame puslapyje pasirodo kaip lengvai prieinamas meniu punktas (ir bet kuris kitas puslapis, kuriame įjungtas pagrindinis meniu).

Jei norite, kad jūsų aplanko puslapis būtų jūsų pagrindinis puslapis, tiesiog eikite į Nustatymai> Skaitymas, nustatykite pagrindinio puslapio rodinį į statinį puslapį ir tada pasirinkite savo aplanką. Lengvas žirnis!

Baigti

Turėdami savo svetainės aplanką „Portfolio“, galbūt norėsite eiti į savo svetainę ir pridėti daugiau puslapių. Apsvarstykite kontaktinį puslapį, informaciją apie paslaugas ar paslaugas, kurios yra nepaprastai naudingos ir yra būtina aplanko svetainės dalis. Sukurkite tiek puslapių, kiek norite ar jums reikia, nepamirškite į meniu įtraukti svarbių puslapių, kad būtų pilnavertė portfelio svetainė.

Parengę savo aplanką galite pereiti prie srauto generavimo savo aplanke, optimizuoti savo vaizdus ar net užsidirbti pinigų iš savo svetainės. Kokių dar patarimų turite, kaip kurti savo portfelį internete?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map