Kaip sukurti internetinį kursą naudojant WordPress

Kaip sukurti internetinį kursą naudojant WordPress

Taigi norite sukurti internetinį kursą, bet nežinote, nuo ko pradėti? Gali būti sudėtinga sukurti ką nors profesionalo, kai tiesiog norite mokyti žmones internete; galbūt tai yra jūsų siūlomo realaus pasaulio mokymo priedas arba kaip jūsų nepaprastai sėkmingos svetainės plėtinys.


Laimei, „WordPress“ leidžia lengvai sukurti internetinį kursą, kuriame būtų galima pasidalyti savo žiniomis ir patirtimi su pasauliu. Yra daugybė temų ir papildinių, skirtų suteikti vartotojams galimybę kurti ir organizuoti kursus savo „WordPress“ svetainėje..

Šis straipsnis paaiškins, ką reikia padaryti norint sukurti internetinį kursą naudojant „WordPress“, tada apžvelgsime kai kurias galimas papildinių ir temų parinktis..

Internetinių kursų pavyzdžiai

Internetiniai kursai yra plačiai prieinami ir daugelis jų yra sukurti naudojant „WordPress“. Daugelis kursų yra paslėpti už pardavimo puslapių, tačiau mes radome porą, kurią galite peržiūrėti, kad suprastumėte, kaip jie yra sudaryti. Pvz., WP101 išlieka tikras dėl savo misijos, naudodamas „WordPress“, kad pasiūlytų savo mokymo kursus, skirtus „WordPress“ pradedantiesiems:

WP101

Jų įvadinis kursas apie visus „WordPress“ pagrindus yra nemokamas. Arba galite užsisakyti mūsų išsamų „WordPress“ kursų sąrašą, kad pamatytumėte daugiau pavyzdžių.

Jūsų svetainės nustatymas

Pradėkime nuo sutrumpintos versijos, kaip nustatyti savo svetainę naudojant „WordPress“. Pirmiausia turite gauti „WordPress“ egzempliorių, veikiantį „vietoje“ (t. Y. Kompiuteryje) arba prisijungus. Jei esate pasirengę naudoti „WordPress“ prieglobą, rekomenduojame valdomas priegloba kuris bus susijęs su jūsų įdiegimais, atsarginėmis kopijomis ir atnaujinimais. Pora puikių variantų yra šie:

 1. WP variklis: Nuo 35 USD per mėnesį.
 2. Smagratis: Nuo $ 23 per mėnesį.
WP variklis

„WP Engine“ yra pramonės valdomas „WordPress“ prieglobos lyderis.

Įprastas „Bluehost“ hostingas yra pigesnis pasirinkimas nuo 2,95 USD per mėnesį. Nors reklaminė kaina yra už bendrą planą, „Bluehost“ turi greito „WordPress“ įdiegimo parinktį, kuri padeda „WordPress“ paruošti per kelias minutes.

Jei norite pradėti nuo vietinio diegimo, galite lengvai nustatyti „WordPress“ kompiuteryje, kuriame veikia „OS X“, „Windows“ ar „Ubuntu“. Kai būsite patenkinti savo svetaine, galite perkelti „WordPress“ svetainę iš „localhost“ į tiesioginį žiniatinklio prieglobą. Kas bus toliau, kai nustatysite „WordPress“? Pažvelkime į savo kursų planavimą.

Kurso planavimas

Dabar, kai jūsų svetainė bus parengta, jaudulys augs, tačiau reikia sulėtinti tempą ir gerai apgalvoti kitą žingsnį. Prieš pasirinkdami papildinį ar temą, kuri padės nustatyti internetinį kursą, turite žinoti, kokį kursą norite sukurti.

Daug reikia planuoti internetinius kursus, tačiau čia pateikiami keli pagrindiniai argumentai, kaip nustatyti geriausią požiūrį:

 • Kurso aprašas. Tai galbūt pats svarbiausias kurso planavimo žingsnis. Jei nežinote, kaip norite susisteminti savo kurso medžiagą (skyriai ir pamokos, potemės ir pan.), Bus sunku tinkamai paruošti kursą, kad atitiktų jūsų poreikius, ir jūs galite pasirinkti netinkamą sprendimą.
 • Turinio tipas. Tik teksto kursą galima traktuoti labai skirtingai nei daugialypės terpės kursą. Turite apgalvoti turinio, kurį norite įtraukti į savo kursus, tipus (pvz., Tekstą, vaizdo įrašą ar viktorinas)..
 • Kurso apribojimai. Gali būti, kad nemokamą kursą yra žymiai lengviau nustatyti nei tą, kuriam reikia sudėtingų narystės taisyklių. Turite nustatyti, kaip norite nustatyti savo kursą ir koks turinys bus prieinamas toms auditorijoms.
 • Paskirstymo būdas. Turėti visą savo kurso turinį studentui prisiregistruojant gali būti patogiau, tačiau galbūt norėsite, kad medžiaga būtų prieinama pagal tvarkaraštį (t. Y. „Lašinamas turinys“)..

Dabar, kai jau žinote, ką kuriate, pažvelkime į keletą pagalbos būdų.

Internetiniai kursų papildiniai

Žemiau išsirinkome keletą iš galimų papildinių, kuriuos reikia apsvarstyti – kelis geriausius papildinius internetinių kursų valdymui.

1. „Sensei“ (nuo 129 USD)

„Sensei“ papildinys
Ateina pas mus iš „WooThemes“ (komanda už „WooCommerce“) yra „Sensei“ (pradedant nuo 129 USD už vieną svetainę). Puiki integracija su „WooCommerce“ ir visomis „WooThemes“ temomis bei platus plėtiniai Jei norite pritaikyti kursų pasiūlą, padarykite tai solidžiu pasirinkimu.

2. „WP Courseware“ (nuo 99 USD)

WP kursinių programų papildinys
Nuvilkite savo kelią kurdami kursą WP kursų reikmenys (prasideda nuo 99 USD už dviejų svetainių licenciją). Šis pilnavertis internetinių kursų sprendimas yra integruotas su visais pagrindiniais el. Prekybos papildiniais.

3. „LearnPress“ (nemokamas)

„LearnPress“ papildinys
Išsamus „WordPress“ Mokymosi valdymo sistema (LMS) Prijunkite, „LearnPress“ yra nemokama galimybė internetiniams kursams. Keli nemokami priedai yra prieinami norint išplėsti funkcionalumą, taip pat kai kurie papildomi (pradedant nuo 19,99 USD), kad būtų dar labiau išplėsti.

4. „Zippy“ kursai (199 USD)

„Zippy“ kursų papildinys

„Zippy“ kursai yra lengvai naudojama „viskas viename“ kursų platforma.

„Social Triggers“ įkūrėjo Dereko Halperno smegenys, „Zippy“ kursai yra aukščiausios kokybės „viskas viename“ internetinių kursų platforma (galima įsigyti už 199 USD), kurią sudaro integruota integracija su el. pašto rinkodara, mokėjimo šliuzai ir išsami analizė.

5. „LearnDash“ (nuo 199 USD)

„LearnDash“ papildinys
„LearnDash“ yra ypatybių paketas, premium LMS (pradedant nuo 199 USD vienoje svetainėje), kuriame faktiškai įdiegtos pramonės standartinės LMS integracijos, tokios kaip „Tin Can“ API. Jei jums reikia tikros LMS integracijos, tai akivaizdus pasirinkimas.

6. „LifterLMS“ (nemokama)

„LifterLMS“ papildinys
„LifterLMS“ yra naujas internetinių kursų erdvės papildymas. Tai yra nemokamas papildinys, tačiau „premium“ versija (99 USD per metus) siūlo papildomą palaikymą, pridėtą grafiką ir „premium“ temas. „Premium“ plėtiniai dar labiau išplečia funkcionalumą.

Internetinių kursų temos

Yra daugybė temų, skirtų internetiniams kursams organizuoti, todėl tai yra tik keletas mūsų pasirinkimų, parodančių, kas įmanoma. Galite pasižiūrėti kai kuriuos kitus iš geriausių „WordPress“ temų sąrašo.

1. WPLMS

WPLMS tema
WPLMS yra socialinio mokymosi valdymo sistema, sukurta remiantis „BuddyPress“, žinoma, instruktorių ir studentų valdymu. Tai yra viskas viename sprendimas, skirtas sukurti internetinę mokymosi platformą.

2. „BuddyBoss“

„BuddyBoss“ ir „LearnDash“

„BuddyBoss“, skirtas „LearnDash“ yra ne tik paprasta tema – tai labiau panašu į platformą. „BuddyBoss“ siūlo įmontuotas išdėstymo parinktis ir funkcijas, tinkinamas antraštes ir poraštę, prekės ženklą, puslapio kūrimą ir, žinoma, „LearnDash“ (pažangias viktorinas, pamokų laikmačius, vartotojo ataskaitas ir kt.). „BuddyBoss“ siūlo viską, ko jums gali prireikti. Be to, naudodamiesi naująja „LearnDash-Gutenberg“ sąsaja, pritaikytą turinį galite sukurti dar greičiau ir lengviau.

3. Akademija

Akademijos tema
Akademijos mokymosi valdymo tema apima integruotus kursus ir vartotojų valdymą bei „WooCommerce“ integraciją. Ši tema suteikia galimybę lengvai dalintis ir parduoti savo žinias.

4. Kursinės katės

Kurso „Katės“ tema
Kursinės katės yra „viskas viename“ „WordPress“ tema, skirta padėti sukurti internetinį kursą, integruotis su reikiamais papildiniais ir sukurti kursų pardavimo svetainę.

5. LMS

LMS tema
LMS tema yra galinga mokymosi valdymo tema, skirta dirbti su „Sensei“. Tai prideda pažangių dizaino ir išdėstymo galimybių jūsų internetiniame kursų tinklalapyje.

6. Protingas kursas

Protingo kurso tema
„Protingas kursas“ yra prieinama „LMS WordPress“ tema. Sukurtas siekiant padėti jums kurti ir parduoti tiek internetinius, tiek vietoje esančius kursus, jame yra visas spektras savitame pakete esančių funkcijų..


Sukurti internetinį kursą naudojant „WordPress“ nėra sunku. Tai galima padaryti greitai naudojant temą ar papildinį. Turėsite atlikti sunkų darbą planuodami kursą ir kurdami medžiagą, tačiau naudodami „WordPress“ galite patys gauti kursą internete ir prieinamą savo studentams..

Mes davėme jums apžvalgą, kaip sukurti internetinius kursus naudojant „WordPress“, kad galėtumėte šiandien susikurti savo svetainę, suplanuoti savo kursą, pasirinkti temą ar papildinį ir pradėti dirbti jau šiandien.

Mes tiesiog nugludinome internetinio kurso kūrimo paviršių, todėl, jei turite klausimų ar pasiūlymų, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau! Mes norėtume išgirsti jūsų patarimus ir gudrybes kuriant internetinius kursus naudojant „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map