Kaip sukurti meniu naudojant

Kaip sukurti meniu naudojant

Iki šiol jums patiko jūsų „WordPress“ nuotykiai. Jūs pasirinkote puikią „WordPress“ temą, sukūrėte puikią svetainę ir pagyvėjote savo „WordPress“ SEO įrangą. Lankytojai pradėjo domėtis jūsų naujuoju „WordPress“ pagrindu sukurtu verslu, tačiau tik nedaugelis jų paverčia ištikimais gerbėjais ar klientais.


Peržiūrite „Google Analytics“, o jūsų atmetimo rodiklis yra per stogą. Taigi nusprendėte patikrinti kiekvieną savo svetainės aspektą, bet nerandate, kur slypi problema. Kas per velnias?

Na, aš jums tai pasakysiu: jūsų „WordPress“ naršymo meniu gali būti jūsų negandų priežastis. Dėl prastos naršymo meniu sistemos lankytojai neras to, ko jiems reikia jūsų svetainėje, o jei negali jos rasti, jie tiesiog padarys tai, ką daro kiekvienas sveikas žmogus – spustelės mygtuką „Atgal“ ir įkels jūsų konkurentų svetainę..

Kita vertus, puiki navigacijos sistema yra tarsi žemėlapis, rodantis lankytojus, kur tiksliai nuvykti, kad surastų. Tai reiškia, kad be puikaus naršymo meniu prarasite klientus dešinėje, kairėje ir centre. Taip, bičiulis, turi puikų navigacijos meniu – kaip ir ralio vairuotojas turi savo navigatorių – labai svarbu.

Šiame žingsnis po žingsnio parodysime, kaip suprojektuoti tobulą navigacijos sistemą. Tada mes tiksliai parodysime, kaip nustatyti meniu naudojant intuityvią „WordPress“ meniu tvarkyklę.

Kaip sukurti tobulą „WordPress“ navigacijos sistemą

„WordPress“ naršymas

Ar esate pasirengęs kokiam nors meniu nuotykiui? Na, valgyk al carte… Šiame skyriuje apžvelgsime, kas yra puiki navigacijos sistema.

Daryk paprastai

Geriausia naudoti navigacijos sistemą.

Nekomplikuokite savo naršymo meniu įtraukdami puslapius, kurių vartotojui nebūtinai reikia. Laikykitės savo svarbiausio turinio – turinio, kurį vartotojas turi pakankamai ilgai išlaikyti, kad galėtų konvertuoti. Susiekite tik su svarbiausiais „WordPress“ puslapiais, tokiais kaip „Apie“, „Kontaktas“, „Nuoma / produktas“ ir kt..

Kalbant apie paprastumą, ar tikrai reikia šio mega meniu mažame asmeniniame tinklaraštyje? Aš taip nemanau; „mega“ meniu yra puikūs, tačiau jie idealiai tinka mamutinėms „WordPress“ svetainėms, turinčioms milijardą baitų turinio ir turinčioms įkrovą trilijoną produktų. Laikykis paprasto kvailo.

Svetainių schemos taip pat svarbios

Svetainės schema laikoma esmine puikios navigacijos sistemos krumpliaračiu. Padėdami paieškos varikliams lengvai ir tinkamai nuskaityti jūsų svetainę, svetainių schemos taip pat gali būti naudingos praradus vartotoją ir (arba) susidūrus su baimės keliančiu 404 klaidų puslapiu. Pagalvokite apie tai kaip apie visos jūsų svetainės naršymo meniu, paskelbtą specialiame puslapyje. Svetainių schemų nereikia bijoti, jie yra tiesiog puslapiai, kuriuose yra nuorodos į visus jūsų svetainės išteklius.

Geriausia yra tai, kad galite lengvai kurti svetainių schemas naudodami papildinius, pvz., „Google XML“ svetainės schemos, arba tiesiog eikite naudodami „WordPress“ temą, iš esmės palaikančią svetainių schemas. Sukurkite specialų svetainės schemos puslapį ir įsitikinkite, kad įkeldami matote visų „WordPress“ svetainės išteklių sąrašą http://www.yousite.com/sitemap/. Nuorodą į savo svetainės schemą galite rasti iš 404 klaidų puslapio arba iš pagrindinio meniu.

Pridėti naršymo meniu keliose vietose

Pavyzdžiui, jei turėtumėte pagerinti savo galimybes laimėti loterijoje, jums reikės žaisti keletą kartų. Tai turi viską kartu su tikimybių teorija. Be to, norėdami skaitytojus spustelėti jūsų nuorodas, turite keletą kartų parodyti šias nuorodas skirtingose ​​savo svetainės vietose. Čia logika yra paprasta: kuo lengviau skaitytojas gali rasti nuorodas, tuo greičiau jie gali paspausti.

Pagal numatytuosius nustatymus dauguma „WordPress“ temų leis jums parodyti naršymo meniu antraštės skiltyje ir galbūt poraštę, bet tai yra ji. Tačiau galite naudoti valdiklius, norėdami parodyti savo naršymo meniu visur, kur jums patinka.

Geriausios meniu vietos maksimaliai ekspozicijai yra antraštės, šoninės juostos ir poraštės. Šoninė juosta taip pat yra svarbiausia kategorija, archyvas ir žymos, todėl drąsiai pasinaudokite šiomis galimybėmis patobulindami savo naršymo sistemą..

Pridėkite paieškos formą

Sistemos nutrūksta mažiausiai tinkamu metu. Jie linkę pasiduoti ar žlugti, kai mažiausiai tikiesi. Naršymo meniu nėra išimtis, jie visą laiką sugenda, ypač jei naudojate trečiosios šalies „WordPress“ meniu papildinį ir mėgstate apsiprasti. Kitu metu vartotojas paprasčiausiai neturi laiko pereiti keliais lygiais į jūsų meniu, kad rastų informaciją. Ką daryti?

Įdiegiate paieškos formą, pagal kurią vartotojui lengviau rasti tai, ko jie nori. Tada padėkite jį matomoje vietoje savo „WordPress“ svetainėje. Pavyzdžiui, neslėpkite jos poraštės skiltyje, kuri matoma tik vartotojui slenkant žemyn. Jei jūsų vietoje yra begalinis slinkimas, minėtas vartotojas gali niekada nematyti paieškos formos.

Paieškos forma yra saugaus veikimo priemonė, taip pat įrenginys, žymiai pagerinantis vartotojo patirtį. „Relevanssi“ padeda sukurti nuostabius paieškos variklius jūsų „WordPress“ pagrindu veikiančiam verslui.

Pagrindinis pasiėmimas: Dienos pabaigoje įsitikinkite, kad naršymo meniu lengva rasti ir naudoti. Taip pat pirmiausia pateikite svarbų turinį, kad jį būtų nepaprastai lengva rasti.

„WordPress“ naršymo meniu pridėjimas

Dabar sukurkime puikų naršymo meniu naudingu „WordPress“ meniu tvarkytuvu. „WordPress“ yra puikus meniu tvarkyklė, kuri leidžia jums sukurti paprastus meniu, įskaitant išskleidžiamuosius meniu. Tai paprastas „vilkite ir upuść“ valdytojas, kuris leidžia meniu įtraukti taip pat lengvai, kaip ir pyragą. Net penktasis greideris gali per kelias minutes pridėti „WordPress“ meniu.

Kaip? Tiesiog eikite į Išvaizda> Meniu  jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-išvaizda-meniu

Tai paleis Redaguoti meniu ekranas. Jei jūs arba jūsų kūrėjas niekada anksčiau nepridėjote meniu prie savo „WordPress“ svetainės, turėtumėte pamatyti šį ekraną:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-naujas-meniu

Eikite į priekį ir nurodykite savo naujojo meniu pavadinimą. Mes vadinsime savo pavyzdį „pagrindiniu meniu“. Įveskite norimą vardą ir paspauskite Sukurti pagrindinį mygtuką. Bus atidarytas šis ekranas:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-pridėti-meniu elementai

Kaip matote, yra keletas variantų. Kairėje pusėje pastebėsite savo puslapių sąrašą, kategorijas, tinkintų nuorodų skirtuką ir galbūt dar keletą funkcijų, atsižvelgiant į jūsų temą..

Dešinėje, jūs turite Meniu struktūra sritis, kurioje redaguosite ir užsakysite savo meniu elementus. Jūs turite Meniu nustatymai sritį, leidžiančią pasirinkti meniu vietą, ir parinktį, leidžiančią automatiškai į savo meniu įtraukti naujus aukščiausio lygio puslapius.

Viskas, ką čia turite padaryti, yra pasirinkti puslapius, kategorijas arba pridėti pasirinktines nuorodas iš kairiojo skydelio, tada spustelėkite Pridėti prie meniu mygtuką. Blyksniu jūsų meniu elementai pasirodys dešiniajame stulpelyje, kur juos tiesiog vilkite ir numeskite, kaip jums patinka.

Kodėl norėtumėte pridėti kategorijas prie savo „WordPress“ meniu? Jei sukūrėte pranešimus (pvz., Pamokas) skirtingose ​​kategorijose (kursuose), naudodami šią funkciją, galite suskirstyti pamokas į kursus. Tai taip pat naudinga funkcija, jei naudojate naujienų svetainę. Aš ėjau į priekį ir prie savo pavyzdžių meniu pridėjau įvairių kategorijų:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-pridėti-kategorijas

Taip pat pridėkime keletą tinkintų nuorodų, kad nukreiptume lankytojus į trečiųjų šalių svetaines ar net mūsų pačių svetaines, gyvenančias antriniuose domenuose. Tiesiog eikite į Individualizuotos nuorodos skirtukas:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-pridėti-pritaikyti-nuorodos

Pridėkite savo nuorodą URL teksto srityje ir meniu pavadinime Nuorodos tekstas. Tada tiesiog paspauskite Pridėti prie meniu mygtuką. Visada įtraukti http: // arba jūsų nuorodos neveiks:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-pridėti-pritaikyti-nuorodos-pavyzdys

Kai esate patenkinti savo meniu, pasirinkite meniu vietą ir spustelėkite mygtuką Išsaugoti meniu mygtukas:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-pridėtas-meniu

Naudojant Tvarkykite vietas skirtuką, galite valdyti, kur rodomas jūsų meniu. Atminkite, kad galite sukurti kelis skirtingus meniu ir juos rodyti keliose vietose, atsižvelgiant į jūsų temą. Kiekviena tema palaiko skirtingą meniu skaičių:

pradedantiesiems-vadovas-į-WordPress-meniu-valdyti-vieta

Grįžtame į Redaguoti meniu ekranu, matote, kad mūsų meniu ilgėja ir jis nebus puikus. Pažiūrėkite, kaip, pavyzdžiui, atrodo mūsų pavyzdys:

pradedantiesiems-vadovas-į-WordPress-meniu-priekyje

Čia naudingi išskleidžiamieji meniu. Aš eisiu į priekį ir sugrupuosiu visas mūsų pavyzdžių kategorijas Sužinokite apie interneto dizainą. Tai gana lengva. Nuo Redaguoti meniu ekraną, tiesiog šiek tiek vilkite antrinį meniu į dešinę, pavyzdžiui:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-add-išskleidžiamuosius meniu

Tada spustelėkite Išsaugoti meniu mygtuką. Dabar jūsų meniu atrodys taip:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-pridėtus-išskleidžiamuosius meniu

Trumpesnis ir švaresnis? Galite sukurti daugiau antrinių meniu pagal esamus antrinius meniu, sukurdami kelių lygių išskleidžiamuosius meniu:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-kelių lygių išskleidžiamieji meniu

Mūsų „WordPress“ naršymo meniu pavyzdys dabar atrodo taip:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-kelių lygių-išskleidžiamuosius meniu-front-end

Kas daugiau? Meniu elementus galite redaguoti naudodami „WordPress“ meniu tvarkyklę. Tiesiog spustelėkite rodyklę meniu dešinėje:

pradedantiesiems-vadovas-į WordPress-meniu-taisyti-meniu punktas

Ir jei norite sukurti tikrai specialų meniu, išbandykite vieną iš šių geriausių „WordPress“ meniu papildinių. Tai greitas ir lengvas būdas sukurti arba patobulinti esamus „WordPress“ meniu.

Baigiamosios mintys

„WordPress“ naršymo meniu yra gyvybiškai svarbi jūsų „WordPress“ svetainės dalis. Jie nurodo jūsų vartotojams, kad jie galėtų rasti ieškomą turinį. Jie puikiai tinka pagerinti vartotojo patirtį ir atitinkamai jūsų konversijų rodiklius. Geriausia tai, kad juos gana lengva įgyvendinti, taigi niekas netrukdys jums.

Daugiau nebepalikite pinigų ant stalo, investuokite į „WordPress“ meniu papildinį, atitinkantį jūsų verslo poreikius. Turite klausimų ar komentarų? Dalykitės komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me