Kaip sukurti nuostabų kelionių tinklaraštį naudojant

Pradėkite kelionių tinklaraštį naudodami „WordPress“

Kas nemėgsta kalbėti apie tai, kur jie keliavo? Jei esate dažnas keliautojas ar tiesiog mėgstate keliauti, galbūt pagalvojote apie kelionių dienoraščio rašymą, bet nežinote, nuo ko pradėti.


„WordPress“ yra tobulas CMS kelionių tinklaraštininkams, nes jį lengva nustatyti ir padėti reikia daugybės šaltinių. Galite susikurti savo kelionių tinklaraštį, kad galėtumėte greitai pasidalyti kvapą gniaužiančiomis kelionėmis ir nuotykiais.

Šis straipsnis paaiškins, ką reikia padaryti norint susikurti savo kelionių tinklaraštį ir pasidalyti tam tikromis temomis bei papildiniais, kurie pakeis jūsų kelionių tinklaraštį į kitą lygį ir privers jūsų istorijas pagyvinti jūsų skaitytojus. Įsilaužkime!

1. Įkvėpkite kitų kelionių tinklaraščių

„Stuck In Customs“ pagrindinio puslapio ekrano kopija.

Būk įkvėptas ir mokykis iš kelionių fotografijos „Stuck in Customs“

Kelionių tinklaraščių netrūksta, todėl sunku išsirinkti tik porą. Geriausi kelionių tinklaraščiai yra gražiai žiūrimi ir dalijasi unikalia kelionių perspektyva.

Ko jums reikės savo kelionių tinklaraštyje

Dabar, kai parodėme, kaip gali atrodyti kelionių tinklaraštis „WordPress“, pažiūrėkime, ko jums reikės norint pradėti:

 • „WordPress“: Gana akivaizdu, tiesa? Jums reikės ją įdiegti vietoje arba žiniatinklio serveryje, o toliau paaiškinsime, kaip galite nustatyti šią sąranką.
 • Tema: Toliau mes jums pasakysime, ko turėtumėte ieškoti kelionių tinklaraščio tema, ir pateiksime keletą nemokamų ir priemokų pasiūlymų. Tiesiog pasirinkite tą, kuris atitiktų jūsų skonį.
 • Papildiniai: Mes jums pasakysime, kokius papildinius turėtumėte apsvarstyti įtraukdami į savo svetainę.
 • Graži fotografija: Pusė smagiausių kelionių yra paveikslėliai, todėl norėsite daugybės nuotraukų savo svetainėje ir mes jums parodysime, kaip įsitikinti, kad jie jos nesustabdo.

Nieko per daug sudėtinga, tiesa? Eime!

2. Gaukite gerą prieglobos planą ir įdiekite „WordPress“

Pirmasis jūsų tinklaraščio nustatymo žingsnis yra gauti „WordPress“ egzempliorių, veikiantį vietoje arba prisijungus. „WordPress“ prieglobai labai rekomenduojame:

 • WP variklis: Tvarko priegloba, kurios kaina prasideda nuo 29 USD per mėnesį. Ji tvarko diegimus, atsargines kopijas ir atnaujinimus.
 • Smagratis: Kitas valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, tačiau turint 15 USD per mėnesį, puiku, jei turite biudžetą.
 • „Bluehost“: Labai draugiškas biudžetui, pradedant nuo 3,49 USD per mėnesį, ir jie turi greito „WordPress“ įdiegimo parinktį.

Dabar jau nustatėte „WordPress“, kas bus toliau? Pažvelkime į temas.

3. Pasirinkite kelionių tinklaraščio „WordPress“ temą

Nors „WordPress“ yra lengva pakeisti temas, prieš pradėdami turėtumėte pažvelgti į keletą skirtingų temų – nesirinkite tik tos, kurią matote. Jei galvojate įsigyti temą (kurią mes rekomenduojame), peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip nusipirkti tobulą „WordPress“ temą.

Ieškodami kelionių tinklaraščio temos, norėsite atkreipti dėmesį į išdėstymas ir kaip tai naudoja vaizdai, nes tai bus gyvybiškai svarbu jūsų pasakojimai. Taip pat pažiūrėkite, ar ji turi įmontuotą palaikymą žemėlapiai, nes tai gali pridėti dar vieną aspektą jūsų kelionių istorijose. Čia reikia paminėti keletą „WordPress“ temų.

Bendra „WordPress“ tema (kelionių tinklaraščio demonstracinė versija)

Bendra „WordPress“ tema (kelionių tinklaraščio demonstracinė versija)

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„Total“ yra viena iš lanksčiausių ir turtingiausių „WordPress“ temų rinkoje, todėl prasminga, kad tai puikus pasirinkimas ir kelionių tinklaraščiams. Naudokite pridedamus aukščiausios kokybės animuotus slankiklius, nuvilkite puslapio kūrimo priemonę, vaizdų galerijas, aplanko parinktis, įmontuotą skelbimų galerijos formatavimą, pasirinktinius vaizdų nustatymus ir dar daugiau, kad sukurtumėte idealiai pikseliams tinkančią svetainę tiksliai taip, kaip norite. Naudodamiesi intuityviomis temos „Tinkinimo priemonė“ parinktimis ir greito importo pavyzdžių svetainėmis (pvz., Aukščiau pažiūrėta kelionių demonstracine versija), „Total“ leidžia lengvai pradėti darbą, net jei jūs pradedate „WordPress“..

„Mesa Free Photo Blog“ „WordPress“ tema

„Mesa Free WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mesa Free WordPress“ tema iš „WPExplorer“ yra puikus būdas sukurti savo kelionių tinklaraštį šiandien. Palaikant daugelio rūšių laikmenas (vaizdas, galerija, garso, vaizdo įrašai ir citatos) ir švarų mūro tinklelio išdėstymą, „Mesa“ yra puikus jūsų nuotykių demonstravimui..

„WPVoyager“ kelionių tinklaraščio „WordPress“ tema

„WPVoyager WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WPVoyager“ tema yra drąsi, moderni, „premium“ tema, kuriai naudojami elegantiški nuotraukų tinkleliai ir „Google Maps“ integracija, kad priviliotų jūsų skaitytojus. Be to, jis palaiko KML takus, kad galėtumėte dokumentuoti savo keliones aplink pasaulį.

Ekspedicijos kelionių tinklaraščio tema

Ekspedicijos kelionių tinklaraščio tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Expedition“ yra atsakinga kelionių tinklaraščio „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPZoom“. Ši gerai nukeliavusi tema puikiai tinka dalytis mėgstamomis vietomis, viešbučiais, veikla, restoranais ir dar daugiau.

Kas daro „Expedition“ puikia, prasideda jos esme. Tema buvo sukurta remiantis galinga ZOOM sistema, kad gautumėte daugybę spalvų ir šriftų parinkčių, trumpųjų kodų, SEO nustatymų, puslapių ir skelbimų šablonų ir dar daugiau. Tema yra visiškai lokalizuota ir visiškai parengta versti į gimtąją kalbą, kad skaitytojai iš tikrųjų galėtų skaityti jūsų tinklaraštį. Į „Expedition“ taip pat reaguoja visiškai, taigi, jei jūsų skaitytojai sugauna kelionės klaidą, jie gali patikrinti jūsų tinklaraštį iš bet kurio kompiuterio, planšetinio kompiuterio, telefono ar kito įrenginio, prie kurio jie turi prieigą.

4. Pridėkite naudingų SEO, žemėlapių ir dar daugiau papildinių

„Maps Market Pro“ pavyzdys

„Maps Marker Pro“ pavyzdys ir išplėstinis žemėlapių „WordPress“ papildinys.

Vienas pagrindinių „WordPress“ naudojimo jūsų svetainei kūrimo pranašumų yra tai, kad papildiniai gali padaryti beveik viską. Mes rekomenduojame keletą pagrindinių papildinių, kuriuos pirmiausia turėtumėte apsvarstyti įdiegdami ir aktyvindami savo svetainę, pvz., Mielių SEO optimizuoti paieškos variklius ir Akismet apsaugai nuo šlamšto. Straipsnyje apžvelgiame keletą kitų variantų, kaip pradėti rašyti internetinius dienoraščius.

Kurdami savo kelionių dienoraštį, galbūt norėsite padaryti ne tik ką, bet tik rašyti apie jūsų buvimo vietas. Žemėlapiai yra geras būdas padėti su savimi pasiimti skaitytojus, o daugelyje kelionių tinklaraščių temų bus palaikoma žemėlapis. Pridėjimas „Google“ paslaugose, tokiose kaip analizė ar „captchas“. Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti ir socialinį papildinį.

5. Pridėkite ir optimizuokite savo vaizdus

Pridėti nuotraukų į savo dienoraštį

Joks kelionių tinklaraštis nebūtų pilnas be paskirties vietų vaizdų, ir mes žinome, kad turite savo kelionių nuotraukų. Jei norite tikrai pasinerti savo skaitytojus į savo kelionių pasakas, turėsite turėti gražius vietų, apie kurias rašote, vaizdus..

Didelė vaizdų atsiradimo jūsų svetainėje problema yra ta, kad jie gali užimti daug vietos, o tai, deja, gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Jūsų svetainė turi būti greita, ypač jei skaitytojai nori naršyti jūsų svetainę savo mobiliajame įrenginyje.

Vaizdo optimizavimas padeda vaizdams užimti kuo mažiau vietos jūsų svetainėje, pradedant nuo tinkamo dydžio ir vaizdo formato naudojimo. Parašėme gana išsamų vaizdų optimizavimo vadovą, kuris jums padės, todėl nemanykite, kad negalite to padaryti. Taip pat yra keli vaizdo optimizavimo papildiniai, kuriuos galite naudoti norėdami padėti.

Išvada

Sukurti kelionių tinklaraštį naudojant „WordPress“ yra nesunku. Tai galima padaryti gana greitai, naudojant gražią temą ir kelis papildinius. Pridėkite vaizdų, kad paremtumėte savo istorijas, ir savaitgalį gabensite savo skaitytojus po pasaulį!

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti paprastus veiksmus, kuriuos apibūdinome, kad galėtumėte pradėti:

 1. Gertas įkvėpė
 2. Nustatykite „WordPress“
 3. Pasirinkite temą
 4. Įdiekite tinkamus papildinius
 5. Naudokite gražius (ir optimizuotus) vaizdus

Ar pasinaudojote mūsų patarimais, atlikote veiksmus ir galiausiai įkūrėte savo kelionių tinklaraštį? Mes norėtume pamatyti, kaip jūs pasidalinsite savo sekančiu nuotykiu, todėl pasidalykite toliau pateikta nuoroda. Arba, jei turite klausimų ar pasiūlymų, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map