Kaip sukurti tinkintą „WordPress“ prisijungimo formą (ir kodėl turėtumėte)

Kaip sukurti tinkintą „WordPress“ prisijungimo puslapį (ir kodėl turėtumėte)

Tikėtina, kad įdėjote daug darbo kurdami „WordPress“ svetainę ir siekdami, kad ji gerai atrodytų priekinėje dalyje. Tačiau galbūt nepaisysite vieno esminio aspekto: „WordPress“ prisijungimo formos.


Yra daugybė priežasčių tinkinti „WordPress“ prisijungimo formą, pavyzdžiui, siekiant pagerinti saugumą, padidinti prekės ženklo žinomumą ir pagerinti vartotojo patirtį. Bet kurios iš šių priežasčių turėtų pakakti, kad įtikintumėte pasitraukti iš numatytojo „WordPress“ prisijungimo ekrano. Šis paprastas pakeitimas yra stebėtinai puikus būdas pagerinti jūsų svetainę.

Šiame įraše aptarsime tinkintos „WordPress“ prisijungimo formos kūrimo pranašumus. Tada pateiksime keletą įrankių, kurie gali padėti jums lengvai atlikti šią užduotį, įskaitant keletą geriausių pasirinktinių prisijungimo puslapio papildinių, kuriuos galite pasirinkti. Pradėkime!

Kodėl tinkinta „WordPress“ prisijungimo forma yra naudinga jūsų svetainei

Kaip „WordPress“ svetainės savininkas, jūs beveik neabejotinai esate susipažinęs su numatytąja „WordPress“ prisijungimo forma. Tai nepriekaištingai funkcionuojantis, bet išvaizdos plikas kaulas. Žiūrėti A parodą:

Pagrindinė „WordPress“ prisijungimo forma

Jis taip pat nesiūlo jokių ypatingų saugos funkcijų, leidžiančių įsilaužėliams ir kitiems nepageidaujamiems asmenims nepatekti į jūsų administravimo sritį, išskyrus pagrindinius „WordPress“ saugos parametrus (pvz., Stiprius slaptažodžius). Dėl šių priežasčių jūsų prisijungimo forma nusipelno tiek pat dėmesio, kaip ir bet kuri kita jūsų svetainės sritis.

Čia yra tik keletas „WordPress“ prisijungimo formos tinkinimo privalumų:

 1. Geresnis saugumas. Galite apsaugoti prisijungimo puslapį nukreipdami prisijungimo formą į unikalų URL, todėl įsilaužėliams sunkiau rasti jūsų prisijungimo puslapį. Be to, galite nustatyti, kiek kartų asmuo gali prisijungti, arba netgi pridėti kelių faktorių autentifikaciją.
 2. Prekės ženklo nuoseklumas. Pratęsdami prekės ženklą iki prisijungimo formos, galėsite išlaikyti nuoseklumą su likusia svetaine, taigi jūsų vartotojai ir komandos nariai turės darnią patirtį. Be to, jei prie „WordPress“ pridedate socialinius prisijungimus, skaitytojams ar nariams dar lengviau prisijungti ir dalytis jūsų turiniu.
 3. Patobulinta navigacija. Galite naudoti prisijungimo formą, kad galutiniams vartotojams pateiktumėte papildomą naršymą. Galite susieti su socialinės žiniasklaidos profiliais ar net rodyti specialius pasiūlymus tiesiogiai prisijungimo ekrane.
 4. Patobulinta vartotojo patirtis. Galite tinkinti prisijungimo formą, kad galutiniai vartotojai patektų į bet kurį jūsų pasirinktą puslapį, pvz., Tinkintą profilio puslapį ar specializuotą reklamą, arba galite kurti pasirinktinius pranešimus..

Tai tik keletas pranašumų, kuriuos galite gauti naudodamiesi tinkinta prisijungimo forma. Tačiau pirmasis yra pats svarbiausias. Saugumas visada turėtų būti svarbiausias jūsų galvoje, kai jūs nusprendžiate dėl bet kokių jūsų svetainės pakeitimų. Tokiu atveju jūs galite tai patobulinti atlikdami keletą paprastų patarimų..

Naudingi įrankiai, skirti sukurti tinkintą „WordPress“ prisijungimo formą

Iki šiol jūs suprantate priežastis, dėl kurių galbūt norėsite pakeisti savo „WordPress“ prisijungimo formą. Laimei, yra daugybė papildinių, kurie gali jums padėti (be to, daugelis jų gali būti naudojami tinkinant ir kitas „WordPress“ formas). Šios parinktys yra vienos iš geriausių, kurias turi puikūs savybių rinkiniai ir patikimumas.

„ProfilePress“ registracija, „Front-end Login“ ir vartotojo profilio „WordPress“ papildinys

„ProfilePress“ vartotojo registracija

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

„ProfilePress“ yra patogus papildinys, leidžiantis tinkinti „WordPress“ pasirinktinį prisijungimą, registraciją, slaptažodžio nustatymą iš naujo ir redaguoti profilio formas. Taip pat galite naudoti kurdami kiekvieno vartotojo vartotojo profilius.

Nereikia išradinėti rato kuriant formas nuo nulio ir atliekant serverio patvirtinimą, autentifikavimą ir prieigą. Tegul „ProfilePress“ tvarko visa tai ir dar daugiau už jus. Verta paminėti, kad „ProfilePress“ naudoja trumpus kodus. Taigi, užuot kodavę HTML formas, kaip įprasta, tiesiog įklijuokite trumpąjį kodą. Trumpųjų kodų lankstumas įgalina prisijungimo formą žemiau esančiame paveikslėlyje.

„ProfilePress“ netgi pateikite su gražiais paruoštais naudoti šablonais. Naudoti šiuos paruoštus šablonus yra labai lengva; tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite šablono trumpąjį kodą į „WordPress“ puslapį, tada išsaugokite. Peržiūrėkite formą, kad galėtumėte pamatyti formą tiesiogiai. Lengvas kaip pyragas.

„ProfilePress“ taip pat apima daugybę kitų įdomių funkcijų, įskaitant: registruotų vartotojų moderavimą, socialinį prisijungimą per „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Google“, „GitHub & VK.com“, vartotojo prisijungimą be slaptažodžio, integraciją su „BuddyPress“, „BbPress“, „MailChimp“, „CampaignMonitor“, „Polylang“, Daugialypė svetainė ir kt.

Pagrindiniai bruožai:

 • Leidžia tinkinti prisijungimo formas, registracijos formas ir slaptažodžio nustatymo formas
 • Pateikiama tiesioginė peržiūra, kad projektavimo procesas būtų lengvesnis
 • Leidžia nukreipti prisijungimus, registracijas ir slaptažodžio nustatymus į pasirinktinius puslapius
 • Siūlo „Interactive Site Integration“, kuri vartotojams suteikia galimybę kurti naujas svetaines naudojant registracijos formą
 • Naudotojams suteikia galimybę įkelti avatarelius ir suteikia moderavimo ir su socialine žiniasklaida susijusių funkcijų (premium versija)

Pasirinktinis prisijungimo puslapis tinkinimo priemonė Nemokamas „WordPress“ papildinys

Pasirinktinis prisijungimo puslapis tinkinimo priemonė Nemokamas „WordPress“ papildinys

Jei ieškote greito ir lengvo būdo tinkinti savo „WordPress“ prisijungimo formą, tada puiki parinktis yra „Custom Login Page Customizer“. Jis naudoja pažįstamą tiesioginį tinkinimo įrankį su paprastomis galimybėmis pakeisti jūsų logotipą, foną, įklotus, formos laukus ir mygtuką. Be to, visada galite pridėti šiek tiek pasirinktinės CSS, kad galėtumėte atlikti sudėtingesnius pakeitimus.

Pagrindiniai bruožai:

 • Paprastos naudoti dizaino parinktys
 • Pažįstama tinkinimo priemonės sąsaja
 • Peržiūrėkite pakeitimus juos atlikdami

Administratoriaus pasirinktinis prisijungimo puslapis Nemokamas „WordPress“ papildinys

Administratoriaus pasirinktinio prisijungimo puslapio papildinys

Pritaikant „WordPress“ prisijungimo puslapį papildinys leidžia lengvai suasmeninti prisijungimo formą, kad ji atrodytų teisinga. Tai suteikia jums galimybę modifikuoti spalvas, pridėti fono paveikslėlį ir net sukurti fono skaidrių demonstraciją. Be pritaikymo funkcijų, šis įskiepis yra pritaikytas mobiliesiems tinklalapiams ir integruotas su „Google“ šriftais.

Pagrindiniai bruožai:

 • Leidžia nukreipti vartotojus į pasirinktinės prisijungimo formos URL
 • Leidžia individualizuoti prisijungimo formą spalvomis ir fono laikmenomis
 • Apima socialinės žiniasklaidos jungiamumo funkcijas

„LoginPress“ tinkintas prisijungimo puslapio tinkinimo įtaisas „WordPress“ papildinys

Prisijunkite prie „WordPress“ prisijungimo formos tinkinimo priemonės

„LoginPress“ padaro „WordPress“ prisijungimo formos tinkinimo procesą paprastą ir intuityvų. Tai leidžia jums redaguoti prisijungimo puslapį tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio ir pridėti tinkintus laukus ir pranešimus vartotojams. Be to, yra daugybė į dizainą orientuotų funkcijų, kurios padeda suderinti likusios svetainės prekės ženklą ir stilių.

Pagrindiniai bruožai:

 • Leidžia pridėti pasirinktinius logotipus ir fonus prie prisijungimo formos
 • Leidžia keisti mygtukų ir kitų elementų spalvas
 • Pateikiama parinktis sukurti pasirinktines klaidas ir pasveikinimo pranešimus

„WordPress Premium WordPress“ papildinio „White Label“ prekės ženklas

„WordPress“ prekės ženklo „White Label“ ženklinimas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Šis papildomas papildinys leidžia tinkinti ne tik prisijungimo formą, bet ir visą „WordPress“ administratoriaus sritį. Taip pat galite naudoti „White Label Branding“, skirtą „WordPress“, norėdami valdyti tai, ką mato bet kuris vartotojas pagal jiems priskirtą vaidmenį, pvz., Redaktorių ar autorių, ir prireikus paslėpti tam tikras sritis. Tai sukuria vertingą papildomą jūsų svetainės saugumo lygį.

Pagrindiniai bruožai:

 • Leidžia visiškai tinkinti „WordPress“ administratoriaus sritį atsižvelgiant į vartotojo vaidmenis
 • Leidžia pritaikyti prisijungimo formą ir jos galinę dalį, įskaitant logotipus, žinutes, antraštes ir poraštes
 • Siūlo vaizdinį CSS redaktorių

Pritaikytas prisijungimo puslapis „Premium WordPress“ papildinys

Individualizuotos prisijungimo pasirinktinio prisijungimo puslapio papildinys

Informacija ir atsisiųsti

„Tailored Login“ įskiepyje yra įmontuotas stiliaus tvarkytuvas jūsų prisijungimo formai ir pateikiamos plačios pritaikymo parinktys. Tai leidžia pridėti pasirenkamus valdiklius, taip pat galite tinkinti prisijungimo srities fonus, antraštes, mygtukus ir dar daugiau. Įskiepis yra „iThemes“ narystės dalis, kurią sudaro „premium“ palaikymas ir bendruomenės forumas.

Pagrindiniai bruožai:

 • Suteikia stiliaus tvarkyklę, leidžiančią tinkinti spalvas, šriftus ir valdiklių sritis
 • Siūlo tinkinamas prisijungimo formas su redaguojamomis antraštėmis, poraštėmis, mygtukais ir nuorodomis
 • Galite prisijungimo puslapyje pridėti iki dviejų valdiklių sričių
 • Premija: Šis papildinys galimas kaip „iTheme Plugin Suite“ dalis, taigi, jei jau turite paketą ar domitės kitais nuostabiais „iTheme“ papildiniais, tai gali būti daug

Kaip tinkinti savo „WordPress“ prisijungimo formą

Dabar, kai pamatėte keletą naudingų įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami pakeisti „WordPress“ prisijungimo formą, trumpai apžvelgsime, kaip tai padaryti. Žinoma, šie veiksmai bus skirtingi kiekvienam iš aukščiau paminėtų įskiepių. Jei pasirinksite funkcijų turtingą papildinį su daugybe parametrų ir parinkčių, gali reikėti šiek tiek daugiau laiko, kol gausite „WordPress“ prisijungimo formos sąranką, tačiau kol kas parodysime jums vieną iš paprasčiausių parinkčių..

1 veiksmas: įdiekite prisijungimo formos papildinį

Įdiekite prisijungimo formos tinkinimo priemonės papildinį

Taigi, norėdami pradėti, išsirinkite papildinį, tada įdiekite ir suaktyvinkite. Jei jums patinkantis papildinys yra „WordPress.org“ saugykloje, jį galite rasti savo „WordPress“ prietaisų skydelyje Papildiniai> Pridėti naują naudojant paieškos laukelį. Pavyzdžiui, mes pasirinkome eiti su Pasirinktinis prisijungimo puslapio tinkinimo priemonė.

Jei jūsų papildinys yra iš trečiosios šalies svetainės, vis tiek norėsite pereiti į Papildiniai> Pridėti naują bet tada spustelėkite mygtuką „Įkelti papildinį“. Tada vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įkeltumėte įskiepio ZIP failą ir įdiegtumėte jį.

2 veiksmas: raskite prisijungimo formos nustatymus

Prisijungimo formos tinkinimo priemonės nustatymai

Įdiegę ir įjungę papildinį dabar turėtumėte pabandyti rasti papildinio nustatymų puslapį. Pasirinktinio prisijungimo puslapio tinkinimo priemonėje jie pateikiami skyriuje Išvaizda> „Login Customizer“. Kiti papildiniai gali būti rasti skyriuose „Įrankiai“, „Nustatymai“ arba net naujame meniu skirtuke, pridėtame prie „WordPress“ informacijos suvestinės.

3 veiksmas: pradėkite pritaikyti „WordPress“ prisijungimo formą

Pasirinktinis prisijungimo puslapis

Kai rasite savo nustatymus, laikas pradėti dirbti! Jei nustatymų puslapyje yra parinkčių, pradėkite jas keisti. Jei norite naudoti tinkintą prisijungimo puslapio tinkinimo priemonės papildinį, kurį naudosime, pirmiausia turėsite spustelėti mygtuką „Pradėti tinkinimą“, kuris atidarys „WordPress“ tinkinimo įrankį..

Pasirinktinis prisijungimo puslapis „Live Customizer“ parinktys

Šis konkretus papildinys naudoja jau žinomas spalvų, fono, paminkštinimo ir kitų variantų dizaino parinktis.

Individualizuotas prisijungimo puslapis

Tiesiog sukurkite savo pasirinktą „WordPress“ prisijungimo formą naudodami galimas parinktis.

Individualizuotas prisijungimo puslapis Live Customizer CSS

O jei jums reikia (ar norite) pakeisti tai, ko negalima naudoti kaip integruotą parinktį, jūs visada galite naudoti šiek tiek pasirinktinio CSS, kad pakeistumėte. Į mūsų naudojamą tinkinto prisijungimo puslapio tinkinimo priemonės papildinį yra jo paties CSS skydelis, tačiau numatytojoje „WordPress“ tinkinimo priemonėje, kurią galite naudoti, yra skiltis „Papildoma CSS“. Greita „Google“ paieška paprastai yra lengviausias būdas išsiaiškinti, kaip parašyti keletą CSS eilučių, tačiau jei nesate tikri, visada matote, ar įskiepių kūrėjas pasieks ranką.

Kai baigsite, nepamirškite išsaugoti. Po to turėtų būti parengta ir paleista jūsų nauja tinkinta „WordPress“ prisijungimo forma!

Išvada

Kalbant apie jūsų „WordPress“ svetainę, jūs norite skirti tiek daug dėmesio savo administratoriaus srities keitimui, kiek tai darote su priekine dalimi. Tinkindami prisijungimo formą galite dar labiau pasimokyti iš savo prekės ženklo ir suteikti didesnį saugumą bei patobulintą vartotojo patirtį.

Šiame straipsnyje mes pristatėme penkis papildinius, kurie gali padėti sukurti „WordPress“ vartotojo prisijungimo forma kad atitiktų jūsų svetainę, bet galbūt mes praleidome jūsų mėgstamiausią. Ar yra kitų pasirinktinių prisijungimo formos papildinių, kuriuos, jūsų manymu, verta patikrinti? Praneškite mums apie juos komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map