Kaip sukurti vaizdų galeriją „WordPress“ pradedančiųjų vadove

Kaip sukurti vaizdų galeriją „WordPress“ pradedančiųjų vadove

Labas! Tikiuosi, kad turėjote puikų atostogų sezoną savo unikaliu būdu. Šiandien pakalbėkime apie „WordPress“ galerijas. Jei norėtumėte pasidalinti tomis gražiomis nuotraukomis, kurias perėmėte per atostogų sezoną, jums nereikia žiūrėti toliau nei „WordPress“ galerija. Teisingai, jums nereikia papildinio. Ne, tu ne.


„WordPress“ pristatoma su integruota galerija, su kuria palaima dirbti. Galite paskelbti nuostabias nuotraukas, jas redaguoti; pridėkite antraštes, nuorodas ir tt, ir, „Jetpack Carousel“ modulio dėka, pridėkite „lightbox“, kad skaitytojai galėtų pamatyti didesnes jūsų nuotraukų versijas, kai jie visiški..

Nesvarbu, ar esate fotografas, nuotraukų tinklaraštininkas, ar tiesiog mėgstate dalintis paveikslėliais savo svetainėje, „WordPress“ galerija siūlo jums tiksliai įrankius, kurių reikia norint laimėti didelius. Šiame įraše sužinosite:

  • Kaip sukurti spalvotas „WordPress“ galerijas
  • Pora „WordPress“ galerijos papildinių turėtų prireikti papildyti galerijas

Trumpai tariant, jūs puikiai praleidžiate laiką, todėl pritvirtinkite tuos saugos diržus ir mėgaukitės važiavimu.

Kaip sukurti spalvotas „WordPress“ galerijas

Vaizdo galerijos prideda spalvų ir gyvybės jūsų „WordPress“ svetainei, kartu padidindamos vartotojų išlaikymą. Ir atsižvelgiant į tai, kad juos yra neįtikėtinai lengva įtraukti į „WordPress“, niekas netrukdo jums kurti pašėlusių žinučių ir puslapių, kurie sužavės jūsų skaitytojus. Štai kaip pridėti vaizdų galeriją „WordPress“.

Pasirinkite vietą

„WordPress“ galerija gali būti bet kurioje jūsų puslapio ar žinutės vietoje. Galite įdėti jį ant tuščio įrašo / puslapio arba teksto viduryje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai uždėti žymeklį ten, kur norite, kad jūsų galerija patektų, kaip parodyta žemiau:

„WordPress“ galerijos pridedant naują įrašą

Pridėti vaizdus

Toliau turite pridėti savo atvaizdus. Spustelėkite mygtuką Pridėti laikmeną, kad patektumėte į Įterpti laikmeną ekraną. Tada spustelėkite nuorodą Sukurti galeriją, kad pradėtumėte kurti savo galeriją:

„WordPress“ galerijos sukuria galerijos ekraną

Čia turite dvi galimybes. Galite įkelti vaizdus iš savo kompiuterio arba naudoti vaizdus, ​​kuriuos jau turite savo medijos bibliotekoje. Kadangi mūsų „WordPress“ yra nauja diegimas be jokių vaizdų, tęsime ankstesnįjį.

Spustelėkite Pasirinkti failus arba vilkite ir numeskite savo vaizdus ekrane, kad pradėtumėte įkėlimą:

„WordPress“ galerijos, įkeliančios vaizdus

Vaizdų įkėlimas į „WordPress“ galerijas

Įkėlę vaizdus turite galimybę aprašyti kiekvieną savo vaizdą. Jūs netgi galite išskirti kai kuriuos vaizdus iš savo „WordPress“ galerijos. Tai paprastas daiktas; taško ir paspaudimo klausimas per se. Prie kiekvieno savo paveikslėlio pridėkite pavadinimus, antraštes, aukščiausio lygio tekstus ir aprašymus, tada spustelėkite mygtuką Sukurti naują galeriją. Tai pateks į „Edit Gallery“ ekraną, kuriame galėsite ilgiausiai redaguoti galeriją:

redaguoti galerijos ekraną

Redaguoti galeriją

Ekrane „Redaguoti galeriją“ galite atlikti keletą veiksmų. Pavyzdžiui, galite vilkti ir upuść atvaizdus pertvarkyti, pridėti daugiau vaizdų į galeriją, užsisakyti atvaizdus atvirkštine tvarka, išdėstyti atvaizdus bet kokia atsitiktine tvarka, peržiūrėti savo atvaizdų URL, atšaukti visą galeriją, nustatyti stulpelių skaičių ir taip toliau:

„WordPress“ galerijos redaguoja galerijos ekrano veiksmus

Įterpti galeriją

Kai būsite patenkinti savo galerijos nustatymais, atėjo laikas judėti į priekį. Spustelėkite mygtuką Įterpti galeriją. Jūsų galerija bus rodoma jūsų įraše / puslapyje kaip miniatiūrų serija. Šiuo metu galeriją vis tiek galite redaguoti, tiesiog spustelėdami bet kurią miniatiūrą:

įdėta „WordPress“ galerijų galerija

Viskas, ką turite padaryti, paspauskite mygtuką „Paskelbti / atnaujinti“ ir esate auksinis:

„WordPress“ galerijose paskelbta galerija

Tai buvo lengva, tiesa? Galite parodyti šiuos „WordPress“ rinkodaros patarimus, kad galėtumėte parodyti savo galeriją visam pasauliui. Jei šiuo metu spustelėsite bet kurį savo galerijos atvaizdą, jis atsidarys priede, kuriame, mes turime sutikti, nėra labai patrauklu:

„WordPress“ galerijų priedų puslapis

„Lightbox“ pridėjimas prie „WordPress“ galerijų

Galite suaktyvinti „Jetpack“ karuselės modulį, kad vartotojai galėtų peržiūrėti jūsų galeriją gražioje šviesos dėžutėje. Jei norėtumėte išvengti „Jetpack“, šaunūs „WPBeginner“ vyrukai užfiksavo karuselės modulį ir dabar siūlo jį kaip autonominį papildinį, žinomą kaip Galerijos karuselė be „Jetpack“.

Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite papildinį savo „WordPress“ svetainėje, tada eikite į „Nustatymai“ -> „Media“, kad pasirinktumėte karuselės parinktis:

„WordPress“ galerijų karuselės parinktys

Atnaujinkite savo galerijos įrašą ir spustelėkite bet kurį vaizdą. Dabar jūsų galerija atidaroma gražioje švieslentėje:

galerijos vaizdai

Saldus.

Dabar, kai galite kurti „WordPress“ galerijas kaip profesionalai, kaip išbandyti kelis „WordPress“ galerijos papildinius, kurie suteikia daugiau galios visai „WordPress“ galerijos patirčiai? Skamba didingai, tiesa?

„WordPress“ galerijos papildiniai

Jei norėtumėte perkrauti savo „WordPress“ galerijas, „WordPress“ papildinių rinkoje niekada netrūksta jums reikalingo (-ų) papildinio (-ų). Kai pasirenkate, atminkite tokius veiksnius kaip papildinių įvertinimai, greitis, naudojimo paprastumas ir siūlomos funkcijos. Nepaisant to, čia yra geriausių įskiepių sąrašas, kurį mes radome:

Envira galerija

Envira „WordPress“ galerijų galerija

Pradėkime naudoti „WordPress“ galerijos papildinį kaip niekas kitas. „Envira“ galerija leidžia per kelias minutes sukurti gražias ir visiškai reaguojančias „WordPress“ galerijas. Jis optimizuotas siekiant geriausio interneto ir serverio našumo, nes, pačių autorių žodžiais tariant, „… greitis yra svarbus SEO ir konversijų srityje“.

Be to, kad šis „WordPress“ galerijos papildinys yra draugiškas mobiliesiems, jis pateikiamas kartu su nuvilkimo galerijos kūrimo priemone, kuri leidžia lengvai ir greitai sukurti „WordPress“ galerijas. Be to, jūs galite lengvai pridėti socialinės žiniasklaidos integraciją ir parduoti savo vaizdus, ​​nepalikdami prakaito. Tiesiog sukurkite savo „WordPress“ galerijas ir pridėkite jas prie savo žinučių / puslapių naudodami trumpus kodus.

švieslentė „Envira“ galerijoje

Norėdami paleisti, galite sukurti vaizdo galerijas, pridėti vandens ženklų, kad apsaugotumėte savo vaizdus, ​​suskirstyti vaizdus į albumus su viršelio nuotraukomis, sukurti nuostabias skaidrių demonstracijas, apsaugoti galerijas slaptažodžiu, pridėti pasirinktinius CSS stilius ir dar daug daugiau. Pro versija siūlo geriausias savybes.

WP drobė

WordPress galerijos wp drobės galerija

Sukurtas Chriso Baldelomaro, „WP Canvas“ nieko daugiau nedaro, tik prideda papildomų galimybių „WordPress“ galerijoms. Kitaip tariant, šis įskiepis „… išplečia„ WordPress “galerijas, kad būtų rodoma mūro galerija, karuselių galerija ir skaidrių galerija“.

Kai sakome papildomas parinktis, turime omenyje daugybę malonių variantų, leidžiančių paversti „WordPress“ galerijas bet kuriuo keliu.

WordPress galerijos wp drobė

Pavyzdžiui, galite pasirinkti iš 5 subtitrų stilių, 6 subtitrų tipų, 8 rodymo stilių, 15 iškylančių langų dydžių, pridėti pasirinktinių nuorodų, atidaryti vaizdus naujuose skirtukuose ir paslėpti galerijos valdiklius, kad paminėtumėte svarbiausius elementus..

Nuotraukų galerija

nuotraukų galerijos įskiepis

Įdiegę ir suaktyvinę šį „WordPress“ galerijos papildinį, jis pridės nuotraukų galerijos elementą prie jūsų administratoriaus meniu, todėl „WordPress“ galerijos yra tokios pat paprastos kaip ir žinučių kūrimas. Tiesiog taip liūdna, kad negalėjau pasirinkti vaizdų iš savo medijos bibliotekos, o tai reiškė, kad vėl įkelsiu tuos pačius vaizdus. Tai taip pat reiškia, kad papildinys sukuria papildomą katalogą jūsų įkėlimų aplanke! Ne šaunūs vaikinai.

nuotraukų galerijos administratoriaus ekranas

Įkėlę savo atvaizdus, ​​pritaikyti galeriją taip pat lengva, kaip ir A, B, C. Galite pridėti peržiūros (viršelio) nuotrauką, pridėti aprašymus, nustatyti vandens ženklus, pridėti kitą tekstą, neskelbti nuotraukų, atkurti miniatiūras, pridėti žymų ir pan. daug iš vieno ekrano.

Tada į „Edit Post“ ekraną įtraukiate „WordPress“ galerijas, kuriose galite pasirinkti kitas parinktis. Mes kalbame apie tokias funkcijas, kaip keli ekrano stiliai, galimybė rodyti skelbimus, paslėpti / parodyti valdiklius, paieškos laukelis, viso ekrano režimas ir dar daug daugiau.

Šie vaikinai turi ką nors padaryti dėl vartotojo sąsajos, nes nuotraukų galerija palieka daug norimų rezultatų, susijusių su patogumu vartotojui.

„NextGEN“ galerija

Nextgen galerija

Ko gero, populiariausias „WordPress“ galerijos papildinys, „NextGEN“ nuo 2007 m. Skleidžia „WordPress“ ratus. Kasmet vidutiniškai atsisiunčia apie 1,5 mln. Parsisiųsti, jau neminint nuostabių įvertinimų, kuriuos jis kaupia. Atnešė jums „Imagely“, „WordPress“ fotografijos vaikinai, galite pasikliauti „NextGEN“ ir suteikti gyvybės savo „WordPress“ galerijoms.

Greitai pažiūrėkime, kas yra krepšyje. Pirmiausia „NextGEN“ siūlo jums patikimą „WordPress“ galerijos valdymo sistemą, kurioje yra daugybė parinkčių, kaip įkelti, redaguoti ir paskelbti jūsų vaizdus..

„NextGEN“ galerijos vedlys

Viena ypatybė, kuri nešė mano dieną, yra intuityvus galerijos vedlys, kuris nukelia jus žingsnis po žingsnio kuriant savo pirmąją „NextGEN“ galeriją. Vedikliu taip lengva naudotis, turėtumėte sukurti galeriją per kelias sekundes. Turime pagirti šį papildinį, kad jį būtų lengviau naudoti.

„WP Photo Album Plus“

„WP Photo Album Plus“ „WordPress“ galerijos

Kai suaktyvinsite „WP Photo Album Plus“, jums bus pateikta nuoroda („WordPress“ administratoriaus ekrano viršuje) į nustatymų puslapį, kad būtų galima greitai nustatyti pradinę sąranką. Šis greito nustatymo puslapis yra apkrautas daugybe galimybių, leidžiančių pagal savo svajones suprojektuoti galeriją.

Pvz., Galite pasirinkti, ar jūsų tema reaguoja, galite sumažinti įkeltų vaizdų dydį, leisti lankytojams įkelti vaizdus, ​​suaktyvinti įvertinimo, komentarų ir socialinio bendrinimo sistemas, pridėti garso ir vaizdo failus, nustatyti vaizdo plotį (yra daugybė parinkčių čia!), pridėkite bandelių, paskelbkite dienos nuotrauką ir dar daugiau.

wp nuotraukų albumas ir nustatymų puslapis

Tai yra geriausias galerijos papildinys, turintis daugiau funkcijų, nei jums kada nors prireiks. Nepaisant nustatymų, sukurti naują galeriją yra taip paprasta, kaip pyragą. Įskiepis prideda „Photo Albums“ elementą „WordPress“ administratoriaus meniu, kuris padeda lengvai kurti ir pasiekti „WordPress“ galerijas. Naudotojo sąsaja palieka daug norimų rezultatų, tačiau visomis galimybėmis, kurias pakuoja šis kūdikis, vargu ar jūs skųsitės.

Sukūrę savo nuotraukų albumą, tiesiog eikite į Redaguoti įrašo / puslapio ekraną ir pridėkite galeriją prie savo įrašo ar puslapio naudodami mygtuką WPPA + trumpųjų kodų generatorius:

wp nuotraukų albumas ir pridėta galerija

Tai suteiks jums savo paties „WordPress“ nuotraukų albumą, o čia yra pavyzdys:

wp nuotraukų albumas ir pranešimas

Susijęs skaitymas

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie „WordPress“ galerijas ir su ja susijusią „WordPress“ fotografijos temą, susikūriau šį trumpą sąrašą savo žiūrėjimo malonumui:

Išvada

„WordPress“ galerijos yra veiksmingos skelbiant, dalijantis ir netgi parduodant nuotraukas. Juos nesunku sukurti ir išplėsti naudojant „WordPress“ galerijos papildinius. Sąžiningai, niekas neturėtų jus sulaikyti nuo to, kad sukuriate gražias „WordPress“ galerijas kaip bosas.

Ar mes palikome jūsų mėgstamą „WordPress“ galerijos papildinį? Kurį „WordPress“ galerijos papildinį ar priedą naudoja jūsų svetainė? Ar turite klausimų ar pasiūlymų apie „WordPress“ galerijas? Praneškite mums žemiau esančioje komentarų srityje. Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map