Kaip sukurti „WordPress“ redakcinį kalendorių (ir juo faktiškai naudotis)

Kaip sukurti „WordPress“ redakcinį kalendorių

Sukurti redakcinį kalendorių „WordPress“ nėra taip sudėtinga užduotis.


Tačiau viskas priklauso nuo to, ar jūs naudojatės kalendoriumi, ar ne, ar jis pasiekia tašką, kuriame jis iš tikrųjų daro jus neorganizuotus.

Redakcinis kalendorius gali veikti tiek individualiuose, tiek kelių autorių tinklaraščiuose. Kiekvienam iš šių tipų internetinių dienoraščių reikia kalendorių, nes individualių autorių tinklaraštyje greičiausiai nėra redaktoriaus, kuris palaikytų autorių, o kelių autorių tinklaraštis yra tik sudėtingesnis, matant, kaip suplanuota daugybė straipsnių. iš įvairių šaltinių.

Kadangi redakcinis kalendorius yra tokia svarbi jūsų internetinių dienoraščių sėkmės dalis, pažiūrėkime, kuriuos redagavimo kalendoriaus papildinius turėtumėte apsvarstyti. Tada paaiškinsime diegimo procesą, kurie įrankiai yra naudingi jūsų procesui, ir pateiksime keletą patarimų, kaip jį naudoti su savo kalendoriumi.

Pasirinkite jums tinkantį redakcinio kalendoriaus papildinį

Rinkoje yra ribotas redakcinių kalendorių skaičius, todėl šiek tiek lengva išsiaiškinti, kuris jums tinka. Žemiau yra parinktys ir kodėl jos, mano nuomone, išsiskiria:

 • Redakcinis kalendorius – Tai visiškai nemokama ir paprasta naudoti. Diegdami neprivalote konfigūruoti jokių nustatymų, nes tai suteikia vieną švariausių ir paprasčiausių redakcinių kalendorių. Jame nėra priminimų ar sudėtingesnių funkcijų, todėl kai kurie mano, kad tai yra labiau iniciatyvūs tinklaraštininkai.
 • „CoSchedule“ – Jūs turite sumokėti kainą už tai, bet dauguma vartotojų teigia, kad ji to verta. Tai yra vienas iš geresnių variantų, kaip pagerinti jūsų galimybes naudoti kalendorių su antraščių analizatoriumi, „Chrome“ plėtiniu turinio kuravimui, priminimų sistema ir galimybė planuoti kitus dalykus, pvz., Socialinę mediją ir el..
 • PublishPress – Šis papildinys yra nemokamas, tačiau kai kurie naudingi priedai yra nemokami. Man patinka pranešimai ir komentarai, kuriuos galite pateikti su savo komandos žmonėmis, taip pat su pasirinktinėmis būsenomis (pvz., „Paskyrė“ ar „Paskirtas“, o ne „Vykdoma“ arba Laukiama peržiūros. “)
 • Redaguoti srautą – Čia yra dar vienas nemokamas redakcinis kalendorius su vartotojų grupėmis, komentarais, pasirinktinėmis būsenomis ir istorijos biudžetu. Jei ieškote keleto papildomų funkcijų, rekomenduočiau tai po redakcinio kalendoriaus.
 • WP turinio kalendorius – Tai mažiau populiarus įskiepis, todėl aš to dar neišbandžiau. Beje, ji turi nuvilkimo įrankius, visą kalendorių ir dar daugiau.

Mūsų pasirinkimas: redakcinio kalendoriaus papildinys arba „CoSchedule“

Tai sunkios varžybos. Aš asmeniškai mėgaujuosi redakcinio kalendoriaus papildinio minimalizmu, tačiau visiškai suprantu, kad kai kurie žmonės nori daugiau funkcijų, tokių kaip „CoSchedule“ ir „Edit Flow“..

Šiam straipsniui panaudosiu „Redagavimo kalendoriaus“ papildinį, tačiau minėti patarimai apskritai taikomi redakciniams kalendoriams..

Įdiekite papildinį ir įsitikinkite, kad žinote, kur yra jūsų kalendorius

Didelė dalis faktiškai naudojantis redakciniu kalendoriumi yra žinojimas, kur jis yra. Anksčiau esu naudojęs kai kuriuos kalendorius, kuriuose nuoroda yra šiek tiek paslėpta, arba niekada nesinaudosiu skirtuku, kuris nukreipia mane į kalendorių. Tai nėra gerai. Aš suprantu, kad visi redaktoriai ir autoriai turi savo keiksmažodžius, ir todėl būtina išbandyti visus patikimesnius kalendoriaus papildinius..

Jei manote, kad niekada neatidarysite kalendoriaus, praleiskite papildinį. 

Pavyzdžiui, savo „WordPress“ svetainės užrašuose ieškojau redakcinio kalendoriaus, kuriame radau norimą papildinį, jį įdiegiau ir suaktyvinau..

Po to man prireikė šiek tiek laiko sužinoti, kur buvo kalendorius. Tačiau tada galvoje supratau, kad skirtukas „Žinutės“ yra prasmingas.

Taigi, einant į Žinutės> Kalendorius, ekrane pasirodo visas kalendorius, kurį reikia redaguoti. Priežastis, kodėl man patinka ši sąranka, yra ta, kad aš kiekvieną kartą paspaudžiu tą skirtuką „Pranešimai“, kiekvieną kartą kurdamas naują tinklaraščio įrašą. Galbūt turite kitų tendencijų, tačiau nesu didelis kitų redakcinių kalendorių papildinių gerbėjas, nes jie turi atskirus prietaisų skydelius ar paslėptus kalendorius.

Tai tinka tik man.

Norėdami sukurti naują įrašą, turite spustelėti vieną iš kalendoriaus dienų. Kai slinksite per dieną, pamatysite mygtuką Naujas įrašas.

Po to galėsite greitai užpildyti pavadinimą, turinį, paskelbimo laiką ir įrašo būseną, pvz., Juodraštį. Kai paspausite mygtuką Išsaugoti, jis bus išsaugotas kalendoriuje, kad jį būtų galima redaguoti ir paskelbti ateityje.

Turėkite omenyje, kad turėsite pakeiskite būsenos juodraštį į Suplanuotas kad kalendorius atliktų savo darbą.

Sukurkite savo komandų tvarkaraštį

Vienas iš būdų užtikrinti, kad nepamirštumėte savo kalendoriaus, yra griežtas tvarkaraštis.

Nepakanka nuspręsti, kad ketinate rašyti kartą per savaitę. Dar blogiau sakyti, kad planuojate penkis ar šešis pranešimus per mėnesį.

Laikykitės savaitės tvarkaraščio ir pasirinkite savaitės dieną. Tokiu būdu jūs prisiminsite ir jūsų skaitytojai pradės nekantraudami tą dieną.

Pavyzdžiui, savo kalendoriuje planavau skelbti kiekvieną penktadienį 10.00 val. Kiekvieno mėnesio pradžioje planuoju tuos keturis penktadienius su tinklaraščio pavadinimais ir bet kuriomis papildomomis pastabomis, kurias reikia užrašyti.

Ieškokite ir sudarykite tinklaraščių įrašų idėjų sąrašą

Nuolat stebėkite naujas idėjas tinklaraštyje. Geriausia sekti tinklaraščius ir leidinius, susijusius su jūsų tinklaraščiu. Jei matote įdomią temą, pažymėkite ją ir sukurkite savo sukimąsi, kad ji būtų unikali.

Po to įdėkite pavadinimą į savo kalendorių, kad niekada apie tai nepamirštumėte. Nereikia suplanuoti dalyko iškart nuo šikšnosparnio, bet turėtumėte turėti didelę juodraščių dalį, kuri laukia, kol bus pažiūrėta į jūsų kalendorių.

Keletas kitų vietų, kur rasti puikių tinklaraščio įrašų idėjų, yra:

 • „Google“ tendencijos
 • „Google Alerts“
 • Reddit
 • Quora
 • Pramonės forumai

Atlikite paprastus ir patobulintus redagavimus skirtingai

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės nustoja naudoti savo redakcinius kalendorius, yra ta, kad jie sudegina.

Nedaryk šios klaidos atlikdamas daugiau darbų, nei turi. Visi pagrindiniai redagavimai turėtų būti atliekami įprastame „Post“ puslapyje, tačiau „Redaguoti kalendoriaus“ papildinys turi puikų įrankį greitam redagavimui, taupydamas jūsų laiką ilgainiui.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į kalendorių ir pasirinkti įrašą, kurį norite peržiūrėti. Spustelėkite mygtuką Greitas redagavimas, norėdami pakoreguoti bet kokį turinį. Dar šauniau yra tai, kad išmokdami šiek tiek HTML galite iš šio rodinio atlikti beveik visus skelbimo redagavimus.

Padarykite pastabas vėlesniam laikui arba redaktoriui

Bendravimas yra raktas į redakcinį kalendorių. „Redakcijos kalendoriaus“ papildinys, kuris man patinka, neturi komentarų ar priminimų, kaip suplanuoti jūsų įrašus. Tačiau tai galite išspręsti naudodamiesi papildoma programa Trello.

Jei tai nėra jūsų stilius, išbandykite kitus papildinius, pvz., „CoSchedule“ ir „Edit Flow“. Jie yra sudėtingesni, tačiau funkcijos yra daug tobulesnės nei „Redagavimo kalendoriaus“ papildinys.

Sėkmės jums su redakciniu kalendoriumi!

Tokia organizacija tampa stulbinanti, todėl pasinaudokite aukščiau aprašytais patarimais, kad galėtumėte peržiūrėti ir padaryti jūsų tinklaraštį kuo efektyvesnį. Jei turite klausimų, praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map