Kaip tinkinti savo „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę

Kaip tinkinti savo „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę

Individualūs automobiliai. Jie nuves jus nuo taško A iki B, kaip ir bet kuris kitas automobilis. Jie pagaminti iš tų pačių medžiagų ir degina galonus dujų, kaip ir bet kuri kita motorinė transporto priemonė. Vis dėlto mes (ar bent jau tarp mūsų automobilių entuziastų) labai mėgstame pagal užsakymą pagamintą automobilį. Kodėl?


 • Jie atrodo kur kas geriau nei jų kolegos tiesiai iš surinkimo linijos
 • Jie yra optimizuoti geresniam našumui

„WordPress“ yra viena iš geriausių transporto priemonių, kuria galite naudotis siekdami savo svajonių internete. Jis pateikiamas kartu su puikiu prietaisų skydeliu, be to, „WordPress“ padės jums ir (arba) jūsų klientams greitai sukurti puikias svetaines..

Tačiau „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinė yra pernelyg „pagrindinė“ savijauta ir išvaizda. Aš turiu omenyje, kad jis yra gražus, tačiau jis nėra visiškai sumenkinantis asmeninį stilių. Tai šiek tiek bendro pobūdžio ir tikriausiai nepadarys įspūdžio klientui, kuris anksčiau naudojosi platforma. Heck, tai nepadarys įspūdžio klientui, kuris vertina asmeninį stilių ar tam tikrą prekės ženklo panašumą.

Kita vertus, tinkintos „WordPress“ informacijos suvestinės yra asmeninės ir suteiks jūsų klientams papildomą savijautos faktorių, verčiantį juos trokšti dar daugiau. Galite sukurti savo prekės ženklą arba pritaikyti „WordPress“ prietaisų skydelį atsižvelgdami į kliento poreikius, palikdami puikų produktą, kurio pakuotė yra puiki – savo pasirinktinę pakuotę. Šiandienos įraše mes:

 • Pašalinkite nereikalingus valdiklius ir meniu, kad sukurtumėte švaresnį ir lengvesnį pasirinktinį prietaisų skydelį
 • Tinkinkite prietaisų skydelio poraštės nuorodą
 • Atsikratykite bendrųjų elementų, tokių kaip „WordPress“ logotipas
 • Palieskite ekrano parinktis
 • Palieskite kelis papildinius, kuriuos galite naudoti norėdami pritaikyti informacijos suvestinę

Pasibaigus šiam įrašui, jūs turėtumėte sugebėti sukurti gražius ir asmeniškus „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelius, kurie rezonuotų su jūsų klientais arba sustiprintų jūsų prekės ženklo buvimą internete. Mėgaukitės iki galo ir atmeskite mums savo mintis žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Laukti! Prieš pradėdami, sukurkite vaiko temą

Galėtumėte redaguoti pagrindinius temos failus arba naudoti temos informacijos suvestinės skyriuje „Išvaizda“ esantį redaktorių, bet tai reikštų, kad niekada neatnaujintumėte „WordPress“ temos. Prieš atlikdami bet kokius temos failų pakeitimus, turėtumėte sukurti vaiko temą. Tokiu būdu, kai atnaujinsite pagrindinę temą, visi pakeitimai išliks taktiški. Čia pateikiami keli greiti žingsniai, padėsiantys jums nustatyti tik šią mokymo programą, tačiau mes taip pat turime visą vaiko temos kūrimo vadovą arba galite kreiptis į „WordPress“ kodekas kad gautum daugiau pagalbos.

 1. Sukurkite savo vaiko temos aplanką: Prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo ir suraskite wp-content / temos / jūsų vardas aplankas. Į šį aplanką pridėkite naują aplanką ir pavadinkite jį „vaiko tema“ arba „jūsų vardas vaikas“ (jūs gaunate idėją).
 2. Sukurkite vaiko temos CSS failą: Dabar, kai turite naują vaikų temos aplanką, galite pridėti naujų failų, kad pakeistumėte ar nepaisytumėte dabartinės temos stiliaus ir funkcijos. Pirmiausia sukurkite naują „style.css“ failą vaiko temos aplanke, tada redaguokite naują failą, kad pridėtumėte pagrindinę antraštės informaciją (kad tik jūs ar paskesni kūrėjai žinotumėte, kas vyksta):
  / *---------------------------------------------------
  Temos pavadinimas: jūsų vaiko temos aplanko pavadinimas čia
  Aprašymas: Vaikų tema, skirta tėvų temai
  Autorius: Jūsų vardas čia
  Šablonas: Tėvų temos pavadinimas čia
  ----------------------------------------------------* /

  Po antrašte galite pridėti visus savo nuostabius CSS, kad pakeistumėte pagrindinės temos išvaizdą naudodami vaiko temą.

 3. Sukurkite vaiko temos PHP failą: Savo naujame vaiko temos aplanke sukurkite failą function.php. Kitas redaguokite naują funkcijų failą, kad pridėtumėte kodą, kuris įkels originalų „motininės“ temos stilių:

  Tiesiog būtinai pridėkite savo function.php pataisas po paskutinės atidarytos PHP žymės.

Jūs, be abejo, galite pridėti daug daugiau vaiko temos, kad galėtumėte pakeisti antraštės, poraštės ar dar ko nors šablonus. Bet jūs esate pasiruošę šio vadovo tikslams! Taigi čia mes einame …

Pašalinti nereikalingus „WordPress“ prietaisų skydelio valdiklius

Prisijungę prie savo „WordPress“ prietaisų skydelio, pastebėsite keletą skyrių (valdiklių), tokių kaip Žvilgsniu, Svetainių statistika, Greitas juodraštis, ir „WordPress“ naujienos tarp kitų. Daugelį šių prietaisų skydelio valdiklių prideda „WordPress“, tačiau rodomų valdiklių skaičius gali padidėti arba sumažėti, atsižvelgiant į jūsų temą ir (arba) papildinius. Kai kurios temos ir papildiniai prietaisų skydelyje prideda savo valdiklius.

Nors kai kurie iš šių valdiklių yra naudingi, ar jūsų klientai turi juos pamatyti? Ar kiekvieną kartą prisijungiant reikia pamatyti kiekvieną iš šių valdiklių? Galbūt reikėjo susitaikyti su raštai, nes neturėjo galimybės jų atsikratyti. Šiandien tavo sėkmės diena. Naudodami kelias kodo eilutes galite lengvai pašalinti tiek informacijos suvestinės valdiklių, kiek norite:

// Pašalinkite prietaisų skydelio valdiklius
funkcija remove_dashboard_meta () {
if (! current_user_can ('manage_options')) {
remove_meta_box ('dashboard_incoming_links', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_plugins', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_primary', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_secondary', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_quick_press', 'dashboard', 'side');
remove_meta_box ('dashboard_recent_drafts', 'dashboard', 'side');
remove_meta_box ('dashboard_recent_comments', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_right_now', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_activity', 'dashboard', 'normal');
}
}
add_action ('admin_init', 'remove_dashboard_meta'); 

Aukščiau esančio kodo kopijavimas vaiko temos funkcijoje „ph.php “(rastas wp-turinys / temos / jūsų vardas / vaiko tema / funkcijos.php) ir išsaugojus pakeitimus bus pašalinti visi prietaisų skydelio valdikliai, išskyrus tuos, kuriuos pridėjo jūsų tema arba papildiniai. Remiantis aukščiau pateiktu kodu, visi vartotojai, turintys mažiau nei administratoriaus galimybės nematys valdiklių dėl šios kodo dalies:

if (! current_user_can ('tvarkyti_opcijas'))

…, kuris patikrina, ar vartotojas turi („tvarkyti_opcijas“) galimybes tik administratoriams. Galbūt nenorite atsikratyti visų prietaisų prietaisų skydelio. Vietoj to galite naudoti šį kodą:

// Sukurkite funkciją, kurią naudosite veiksmo kablyje
funkcija wpexplorer_remove_dashboard_widget () {
remove_meta_box ('dashboard_quick_press', 'dashboard', 'side');
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_remove_dashboard_widget');

Nukopijuokite aukščiau esantį kodą į savo funkciją .php ir išsaugokite pakeitimus, kad atsikratytumėte Greitas juodraštis valdiklis. Norėdami pašalinti bet kurį kitą valdiklį, tiesiog pakeiskite „Dashboard_quick_press“, „dashboard“, „side“ su kiekvienu valdikliu. Kiti standartiniai valdiklių šliuzai apima:

 • informacijos suvestinė_įeinančių_sąrašų
 • informacijos suvestinės_pluginai
 • prietaisų skydelis_primary
 • prietaisų skydelis_sekundinis
 • prietaisų skydelis_spartus spaudimas
 • informacijos suvestinės_reglamento_draftas
 • informacijos suvestinės_regresiniai_komentarai
 • informacijos suvestinė_į dešinę
 • prietaisų skydelis

Bet jūs galite turėti papildomų raštų, kuriuos pridėjo pagrindinė tema, kiti jūsų įdiegti papildiniai ar net jūsų priegloba („WP Engine“ prideda vieną, pavadintą wpe_dify_news_feed). Norėdami rasti šių pridėtų valdiklių šliuzą, naudokite naršyklės inspektorių (mums patinka tas, kuris yra „Chrome“ – tai dalis jų numatytųjų žiniatinklio kūrėjų įrankių, taigi viskas, ką jums reikia padaryti, tai dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite elementą ir pasirinkite „apžiūrėti“), tada nukopijuokite div ID valdikliui, kurį norite pašalinti.

„WordPress“ informacijos suvestinės valdiklių pridėjimas

Dabar, kai galite pašalinti prietaisų skydelio valdiklius, kai jums patinka, leiskite mums pabandyti pridėti savo pasirinktinius valdiklius. Savo valdiklyje galite parodyti viską, ko norite, taigi nesukurkite jūsų svajonių pritaikytos prietaisų skydelio. Geriausia yra tai, kad labai lengva lengvai pridėti valdiklį prie savo „WordPress“ prietaisų skydelio. Tiesiog pridėkite šį kodą prie savo wp-turinys / temos / jūsų vardas / vaiko tema / funkcijos.php failas:

/ **
* Pridėkite valdiklį prie prietaisų skydelio.
*
* Ši funkcija yra įtraukta į toliau pateiktą veiksmą „wp_dashboard_setup“.
* /
funkcija wpexplorer_add_dashboard_widgets () {
wp_add_dashboard_widget (
'wpexplorer_dashboard_widget', // Valdiklio šliužas.
„Mano tinkintas informacijos suvestinės valdiklis“, // Pavadinimas.
'wpexplorer_dashboard_widget_function' // Ekrano funkcija.
);
}
add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_add_dashboard_widgets');

/ **
* Sukurkite funkciją išvesties informacijos suvestinės valdikliui turiniui.
* /
funkcija wpexplorer_dashboard_widget_function () {
echo "Sveiki, aš esu puikus informacijos suvestinės valdiklis. Redaguok mane!";
}

Išsaugoti pakeitimus. Žinoma, galite redaguoti papildinį pagal savo poreikius. Įdėkite HTML, PHP ar bet ką, kur turite:

echo "Sveiki, aš esu puikus prietaisų skydelio valdiklis. Redaguok mane!";

Naujas tinkintas valdiklis pasirodys absoliučioje apačioje – po visais valdikliais -, kurie gali būti ne peržiūros srityje, jei turite daug valdiklių. Tačiau galite vilkti valdiklį viršuje (arba bet kurioje kitoje vietoje šiuo klausimu)..

Tinkintas „WordPress“ informacijos suvestinės puslapis

Tarkime, kad jus domina visiškai kitokio informacijos suvestinės kūrimas. Tą, kuris pateikiamas su jūsų pritaikytu HTML, PHP ir netgi stiliumi. Jei norite apsvarstyti daugiau nei tik pridėdami / pašalindami prietaisų skydelio valdiklius, patikrinkite, kaip Remi Corson sukurti „WordPress“ tinkintą informacijos suvestinės puslapį..

Jis sukūrė puikų papildinį, kuris padės jums greičiau sukurti savo pasirinktinio prietaisų skydelio puslapį (custom-dashboard.php). Turite patobulinti savo PHP tobulinimo įgūdžius, kad galėtumėte naudoti papildinį, kad atitiktumėte savo specifinius poreikius. Apskritai, aš bandžiau Saldus pasirinktinis prietaisų skydelis ir tai nuostabu. Jūsų pasirinktinis prietaisų skydelis gali būti lengvai pašalinamas :). Norite pritaikyti savo pasveikinimo pranešimą, patikrinkite mūsų įrašą apie „WordPress“ prietaisų skydelio pasveikinimo pranešimo tinkinimą.

„WordPress“ informacijos suvestinės meniu pašalinimas

Galime pridėti arba panaikinti „WordPress“ prietaisų skydelio valdiklius ir net pakeisti, kaip visa prietaisų skydelis atrodo (ačiū „Remi“). Dabar pereikime prie kitos dalies: pašalindami nepageidaujamus meniu elementus.

Kodėl? Norite pašalinti kai kuriuos meniu, kad klientams būtų lengvesnis prietaisų skydas ir jie negalėtų patekti į „ribotas“ zonas. Jei klientas nežino savo kelio aplink „WordPress“, jis gali nustoti lankytis svetainėje, jei apsilankys ir pakeis tokiuose puslapiuose kaip „Nustatymai“ ar „Papildiniai“ parinktis. Pridėkite šį kodą prie savo function.php failo:

funkcija wpexplorer_remove_menus () {
remove_menu_page ('themes.php'); // Išvaizda
remove_menu_page ('plugins.php'); // Papildiniai
remove_menu_page ('users.php'); // Vartotojai
remove_menu_page ('tools.php'); // Įrankiai
remove_menu_page ('options-general.php'); // Nustatymai
}
add_action ('admin_menu', 'wpexplorer_remove_menus');

Aukščiau pateiktas kodas pašalina visų vartotojų meniu nuorodas į „Nustatymai“, „Papildiniai“, „Išvaizda“, „Vartotojai“ ir „Įrankiai“. Taip pat galite pašalinti papildomus meniu. Čia yra kodo, pašalinančio papildomą valdiklių meniu „Išvaizda“, pavyzdys:

funkcija wpexplorer_adjust_the_wp_menu () {
$ page = remove_submenu_page ('themes.php', 'widgets.php');
}
add_action ('admin_menu', 'wpexplorer_adjust_the_wp_menu', 999);

Aukščiau pateiktame pavyzdyje vartotojai turės prieigą prie visų submeniu, pateiktų skiltyje Išvaizda, išskyrus valdiklius. Galite pašalinti tiek meniu, tiek submeniu, kiek norite. Tiesiog nepamirškite, kad tai netrukdys vartotojams tiesiogiai pasiekti šiuos puslapius. Turiu omenyje, kad jei vartotojas įves, pavyzdžiui, domenas.com/wp-admin/options-general.php, jis pateks į jūsų puslapį „Settings“. Gerai, kad dauguma vartotojų nesivargins, jei elemento nėra meniu.

Jei negalite ar nenorite redaguoti savo „function.php“ failo, visada galite įdiegti Administratoriaus meniu rengyklės papildinys, o tai suteikia jums visišką savo meniu kontrolę. Jis pateikiamas su keliomis puikiomis funkcijomis, įskaitant vaidmenimis grindžiamo meniu apribojimus, galimybę paslėpti meniu ir kurti pasirinktinius meniu elementus tarp kitų geriausių funkcijų.

„WordPress“ prietaisų skydelio poraštės pritaikymas

Iki šiol padarėme „reikšmingą“ jūsų „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio pritaikymą. Teisinga yra šiek tiek paisyti už visą puikų jūsų atliekamą darbą. Tinkinti poraštę („Dėkojame, kad sukūrėte naudodami „WordPress“.“) Gali dar labiau padėti sustiprinti jūsų (ar kliento) prekės ženklą. Pakeiskite poraštę į „Pastatyta su meile pagal tavo vardą“. Tiesiog pridėkite šį fragmentą prie savo files.php failo ir išsaugokite pakeitimus:

// Tinkintas administratoriaus poraštė
funkcija wpexplorer_remove_footer_admin () {
aidėti 'Sukurtas su meile „WPExplorer“';
}
add_filter ('admin_footer_text', 'wpexplorer_remove_footer_admin');

Pakeiskite „Jūsų vardas“ savo vardu, svetaine, el. Pašto adresu ir tt, o „domenas.com“ – tikru domeno pavadinimu. Judama toliau …

Prisijungimo formos tinkinimas

Kol kas turite viską, ko reikia norint pritaikyti „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelį. Pereikime žingsnį toliau ir tinkinkime prisijungimo puslapį, kad jūsų vartotojai galėtų naudotis išties suasmenintais keliaudami. Galų gale, kodėl nerimaujate pritaikyti savo „WordPress“ prietaisų skydelį tik tam, kad jį atiduotų prisijungimo puslapis?

Šiame puslapyje turime tinkinti du elementus: numatytąjį „WordPress“ logotipą ir su juo pateiktą nuorodą wordpress.org. Bet prieš parodant jums kodą ��, galite lengvai tinkinti prisijungimo puslapį naudodami bet kurį iš šių 15 geriausių „WordPress“ tinkintų prisijungimo puslapio papildinių. Dabar, jei norite šilto migloto jausmo, kuris kyla žaidžiant su kodu, nukopijuokite šiuos dalykus į savo function.php:

funkcija wpexplorer_login_logo () {?>

Pakeiskite logo.png savo pasirinktiniu logotipo failo pavadinimu, kurį pirmiausia turėtumėte įkelti wp-turinys / temos / tema / tema. Laikykite savo pasirinktinį logotipą mažesnį nei 80 x 80 pikselių, net jei tai galite pakeisti naudodami tam tikrą pasirinktinį CSS. Turint pasirinktinį prisijungimo logotipą, laikas pakeisti saitą, pateiktą kartu su originaliu „WordPress“ logotipu. Susiesime jūsų naują logotipą su jūsų svetaine. Nukopijuokite šį kodą į savo function.php failą ir išsaugokite pakeitimus:

funkcija wpexplorer_login_logo_url () {
grįžti esc_url (home_url ('/'));
}
add_filter ('login_headerurl', 'wpexplorer_login_logo_url');

funkcija wpexplorer_login_logo_url_title () {
grąžinkite „Jūsų svetainės pavadinimas ir informacija“;
}
add_filter ('login_headertitle', 'wpexplorer_login_logo_url_title');

Atminkite, kad visada galite Sukurkite savo prisijungimo puslapį taip, kaip norite naudodamiesi CSS. Arba galite tiesiog pradėti nuo tokios nuostabios temos, kaip „Visuotinė universalioji ir reaguojanti„ WordPress “tema, kuri pateikiama su įmontuoto prisijungimo puslapio ir svetainės prekės ženklo parinkčių galimybėmis.

Tinkinkite „WordPress“ informacijos suvestinę: ekrano parinktys

Jei nenorite pasinerti į kodą ar įdiegti papildinių, galite naudoti ekrano parinktis ir sukurti tinkintą „WordPress“ informacijos suvestinę. Tiesiog prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir ekrano viršuje, dešinėje, pamatysite išskleidžiamąjį ekrano parinkčių meniu. Spustelėkite tai norėdami išskleisti ir pažymėdami / panaikinkite žymėjimą, norėdami įjungti / išjungti valdiklius. Tada galite vilkti ir mesti savo valdiklius, kad išdėstytumėte juos taip, kaip norite.

Vienintelis trūkumas yra tai, kad šis metodas išsaugo jūsų nustatymus kiekvienam vartotojui, tai reiškia, kad nepadarysite daug naudos, jei turėsite kelių autorių tinklaraštį. Be to, negalite sutrukdyti vartotojams iš naujo suaktyvinti valdiklių.

Premija: naudokite papildinį

Didžiąją laiko dalį praleidome spręsdami kodų parinktis. Bet jei jums laikas yra sugadintas, papildinys gali būti naudingas.

1 variantas: „WordPress“ pagrindinis „Tweaker“ papildinys

Pagrindinis „WordPress“ patarėjas

Pirmiausia, kažkas šiek tiek kitokio: „Ultimate Tweaker for WordPress“, pasiekiamas iš „CodeCanyon“. Tikrai puiki papildinio parinktis redaguoti „WordPress“ administratorių (skelbti keletą kitų „WordPress“ funkcijų).

Daugelis papildinių palaiko vieno konkretaus tikslo funkcijas, bet ne „Ultimate Tweaker“; šis įskiepis yra universalus universalus, tokio, kokio dar niekada nemačiau. Iš esmės „Ultimate Tweaker“ palaiko daugiau nei 240 skirtingų „WordPress“ įsilaužimų, gudrybių ir įrankių, kad palengvintų jūsų gyvenimą. Tai daro jį naudingą keliais būdais: gerinant efektyvumą, pašalinant jus erzinančias „WordPress“ dalis ir išplečiant „WordPress“ pagrindines funkcijas, nei jūs manėte, kad tai įmanoma.

Tie 240 kompiuterių yra labai įvairūs ir gali būti suskirstyti į 35 skirtingas kategorijas. Norėdami suteikti jums supratimą apie tai, ką gali padaryti „Ultimate Tweaker“, čia yra tik keli jo „nulaužimai“:

 • Virš šoninės juostos meniu pridėkite logotipą
 • Pervardykite „WordPress“ informacijos suvestinę ir prisijungimo puslapį
 • Išjunkite dešinįjį pelės mygtuką arba mygtuką Spausdinti ekraną savo svetainėje
 • Padidinkite saugumą, pridėdami „reCaptcha 2“ prie savo prisijungimo ekrano
 • Norėdami sumažinti vaizdų failo dydį, nustatykite JPEG kokybę
 • Įgalinti trumpuosius kodus tekstiniuose valdikliuose
 • Sukurkite minimalų žodžių skaičių įrašams
 • Prisijungimo ekrane išjunkite neteisingą slaptažodžio „purtyti“
 • Pridėkite „Google Analytics“ kodą prie savo svetainės
 • 19 naujų „WordPress“ spartiųjų klavišų
 • Sukurkite pasirinktinį 404 puslapį
 • Išjungti automatinius „WordPress“ naujinius

Daugelis šių „WordPress“ įsilaužimų yra dalykai, dėl kurių mes visi tam tikru metu kreipėmės į „Google“. Daugelis jų savaime yra palyginti nedidelės reikšmės, tačiau turint išsamų kelių šimtų sąrašą, įskiepiai gali pasiūlyti daug vertės. „WordPress“ bendruomenė paprastai yra labai atsakinga už tai, ką jie norėtų pamatyti iš „WordPress“ branduolio, todėl labai tikiuosi, kad kūrėjai įsiklausys į bendruomenę ir įgyvendins kai kuriuos savo pasiūlymus ateityje atnaujindami šį papildinį..

2 variantas: Miškas - „Revolution WordPress Admin“ tema

„Forest WordPress“ administratoriaus tema

Tiesiog norite pakeisti savo svetainės pagrindinės programos prekės ženklą? Nors paprastai rekomenduojame naudoti šiek tiek kodo, taip pat galite naudoti papildinį. Jei jums nuobodu dėl numatytos prietaisų skydelio išvaizdos, „Forest WordPress“ administratoriaus tema leidžia suteikti jai šiek tiek veido. Ir tik už 9 USD. Miškas nepakeis to, kaip atliekate pažįstamas užduotis „WordPress“, pvz., Pridedate įrašus / puslapius, tai tiesiog pavers „WordPress“ žiūrėk geriau, kai tu juos darai! Papildinys taip pat leidžia modifikuoti numatytąjį „WordPress“ prisijungimo puslapį.

Miško administratoriaus temos ekrano kopija

„Forest“ leidžia pridėti savo foninį vaizdą prie „WordPress“ prietaisų skydelio - arba galite naudoti vieną iš šešių vaizdų, įskaitant pateiktą aukščiau esančioje ekrano kopijoje. Informacijos suvestinę galite tinkinti naudodamiesi savo kūrybiškumu (naudodami neribotas spalvas) arba naudodami vieną iš numatytųjų „WordPress“ spalvų schemų. Toliau galite tinkinti informacijos suvestinę pasirinkdami savo tipografiją iš daugiau nei 600 „Google“ šriftų. Papildinys palaiko šviesią ir tamsią odą, o jūs galite sukonfigūruoti kiekvieno elemento nepermatomumo lygius. Jei informacijos suvestinėje yra keletas mygtukų, kurių nenaudojate, netgi galite juos paslėpti - tai puikiai tinka klientų svetainėms, kuriose per daug galimybių gali juos perkrauti..

Pastaba: „Forest“ jokiu būdu nepakeis jūsų aktyvios svetainės išvaizdos, ji skirta tik fone.

Ištekliai tinkinant „WordPress“ informacijos suvestinę

Norite sužinoti daugiau apie „WordPress“ informacijos suvestinės tinkinimą? Čia yra keli papildomi šaltiniai jūsų profesionaliam įrankių rinkiniui:

Tau…

Tinkinto „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės sukūrimas yra vienas geriausių prekės ženklo įvaizdžio stiprinimo ir personalizuotų patyrimo būdų klientams. Tai paprasta ir neatims daug laiko. Taigi ko tu lauki? Pradėkite tinkinti.

Išskyrus tai, ko jūs čia išmokote šiandien? Ar kada nors sukūrėte tinkintą „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę? Pasidalinkite su mūsų nekantria bendruomene toliau pateiktuose komentaruose. Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map